PDA

View Full Version : Лунната диета???



biberon4e
05-18-2006, 17:40
Ей,мацки някоя от вас пробвала ли е лунната диета?Моля ви ми кайете дали действа....знам че вече има такива теми ама не съм прочела нити едно мнение на човек които я е пробвал.Мерси много :roll:

djigi
05-18-2006, 17:52
Аз си спомням, че писах по-отдавна.
Пробвала съм я само веднъж, после едвам си станах от леглото, гадеше ми се, виеше ми се свят, че последното нещо, за което можех да се сетя е да се премеря. Но ако един ден преди това ядеш по-малко и после един след това плодове - няма начин да няма ефект.

(:
05-18-2006, 19:52
q oto4nete kfa e taq lunna dieta

05-18-2006, 19:54
Vijtva (http://www.food-live.com/pub/news_view.php?id=3604 )

Sabrina27
05-18-2006, 19:56
http://www.food-live.com/pub/news_view.php?id=3604 i www.tialoto.com

Sabrina27
05-18-2006, 20:01
Ефикасна диета.Философията й е:
1. почва се от точно посочения час
2. кара се само на течности, за предпочитане сокове
3. прави се само в посочените дни, тоест веднъж седмично
4. диетата трае едно денонощие(т.е. 24 часа), повече не е нужно
5. датите са всъщност 4-те фази на луната - новолуние, нарастване на луната, пълнолуние и намаляване на луната



Луната има голямо влияние върху водните площи на земята. Тя причинява приливите и отливите, настройването на циклите при жените, а също така и на нашето тегло (поради голямото водно съдържание на организма).

Спрямо лунните цикли ние можем да регулираме или подобрим телесното си състояние. Това е възможно ако съпоставим харната си в съответствие с цикличността на луната. И по-точно ако се съобразим с нейните фази. Като цяло трябва да се спазва един прост принцип-в часът на настъпване на поредната лунна фаза е необходимо да се настроим само на течна диета. Течната лунна диета може да съдържа – вода, чай с мед (захарта е забранена), натурални сокове без захар и консерванти, като най-добре е това да са фрешове (от плодове или зеленчуци)

Посредством лунната диета можете да намалите излишно задържаните течности в организма, които сте придобили вследствие неправилното хранене, а същевременно с това прочистване ще изчистите и токсините от тялото си. Когато искате да направите детоксикация на организма е добре да преминете само на течности, но ако съчетаете това и с фазите на луната непременно ще подобрите и фигурата си. Съчетайте полезното за вашето тяло с приятното прочистване, което няма да ви отнеме повече от 24 часа до 48 часа (понякога кога лунните фази са по–дълги от слънчевите). За начинаещите е добре да направят само 24 часовата течна диета на пълнолуние. Ако не можете да издържите 4 дена в месеца на чай и сокове, то направете едно такова прочистване само на пълнолуние и също ще постигнете резултат. Това е най- подходящият ден за разтоварване на натрупаните течности в организма. Специалистите твърдят, че ако спазвате правилно лунната диета, ще се отървете от 1-3 кг за пълнолуние, а ако спазвате 4 фази на луната с течната диета, то ще можете не само да отслабнете, но и да задържите свалянето килограми.

Правилата за лунната диета са прости - започвате приемането само на течности от часът, в който луната влиза в съответната фаза. Лунните фази започват не само в определен ден, но и в определен час, като понякога това може да е късен час, като 17.30 или 22ч. Тогава се препоръчва да започнете течната диета половин час преди настъпването на фазата, а преди това от сутринта да сте на лека храна като плодове и салати. Така резултатите ви ще бъдат зашеметяващи. Ако не можете да издържите всички 4 фази на течности направете прочистващата течна диета на пълнолуние,а на следващите фази приемайте само плодове и зеленчуци, като се постарайте те да не надхвърлят 2,5 кг.

Обърнете внимание на храната си по време на целия месец- ако спазвате принципите на лунната диета, непременно ще имате резултат, но е добре да го задържите, като се съобразявате и с лунните фази през месеца. Това означава,че ако луната нараства е добре да се въздържате от консумиране на големи количества храна, но когато луната намалява можете да се поотпуснете и да си хапнете нещо, което е по – калорично. Когато луната расте се активизирайте и вие и започнете всичко, което искате да правите през месеца в тези дни, ако се подстригвате при растяща луна косата ви ще расте по – бързо, ноктите също. Оздравителните процедури, образователните и разкрасяващите е добре да се практикуват в нарастващата фаза на луната. Ако обаче искате да забавите процесите на растеж н е добре да правите кола маска при намаляващата фаза на луната, същото важи и за някои релаксиращи и възстановяващи за тялото и целия организъм процедури.

http://www.pudriera.com/index.php?mode=statii&id=281

biberon4e
05-19-2006, 18:07
Мерси много :smt041 Утре ще я пробвам,надявам се да не ми стане лошо :?

Sabrina27
05-20-2006, 10:59
Все пак ако си решила да отслабваш аз бих ти препоръ4ала http://vitamarket.pl/promoimg/herbata-pu-erh-promo.jpg <<<-Това е 4ай за отслабване, казва се Пу-Ерх и се продава в по-големите магазини, струва около 2 лв. На мен ми подейства невероятно-за 3 дни свалих 2 кг и ве4е 4та седмица не съм ка4ила нито 1 кг. Не е нужно да се ограни4аваш в храната (може да ядеш шоколад, сладки неща,хляб...) единственото изискване е да пиеш по 1 4аша преди всяко хранене. Пробвай...

biberon4e
05-20-2006, 19:14
Много мерси,Sabrina ще си купя чайчето....и щте съм слабичка \:D/

IdontGiveaFuck
05-20-2006, 20:13
Sabrina27

Сабрина поне да беше казала,че изцяло си копирала мнението ми....Не че нещо ма...


http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=38644&highlight=lunna