PDA

View Full Version : Za pyrviq pyt



Aleksandyr
05-18-2006, 18:23
Aide molq vi ako nqkoi moje da mi obqsni na dylgo i na shiroko kakvo e oseshtaneto za myjete pri pyrviq pyt zashtoto sym na 15 godini i mislq skoro da se ponapiq zdravo i da go napraq s edna friendka (e estestvedno she trygna s neq predi kupona 3,4 dena) obache nqkak si neznam zashto imam chuvstvoto che shte me boli glavichkata i neznam zashto tochno vertikalno na cepkata na glavichkata ima kojichka koqto e slepena i neznam dali trqbva da se otkysne shtoto po predi 10,12 meseca mi se skysa kojata ot strani na glavata no tazi zashto ne se kysa neznam... i trqbva li da se kysa ae po znaeshite da kajat che da znam kfi merki da predpiemam chi s tiq chikii otkacham :{ :x

PleasureSeeker
05-18-2006, 20:48
ае бро...секса ли е най-важното..

love{}extazy
05-18-2006, 20:54
ah lice takova ... mi kasai tam hah nz kak e pri mom4etata ama na men ni6to ne mi se kasa ... :) ako iska6 naprao si odreji cqlata patka da ne se pritesnqva6 pove4e... kefite me ... lica takiva na 15 golqm eba4 stana ei! ne sam sigurna 4e ti stava ina4e bih te probvala \:D/

DGD
05-18-2006, 22:54
xaxaxa abe kvi tapaci ima...kak 6ti se kusa kojata na kura we...xaaxaxa.....q se stegni...puha6 tam 4u6leto i tva e....ako e devstvena rugai zdravo i ne q slu6ai ako ti kazva 4e q boli.xaxaxaxa :mrgreen: :smt016

bace placa
05-18-2006, 23:12
spoko be bace kato se napiite nito ti nito tq 6te use6tate bolka, samo gledaite nqkoq belq da ne napraite.

NASA
05-19-2006, 01:20
Така... Значи виждам, че никой няма да напише нещо свестно, та си викам дай аз да го направя! Значи за Александър... Човече, нищо не се къса.. всичко си остава същото при теб, но само при нея се къса... (по принцип трябва да и скъсаш девствената ципа, но не винаги се получава от първия полов контакт). Та така.. Може после да те боли главичката(особено, ако е девствена), но това няма да е някаква непоносима болка, така че не се притеснявай. Все пак, ако болеше толкова много, то нямаше да правим секс, нали 8) !
Не се притеснявай и давай смело... Аз лично ти препоръчвам да не го правиш, докато си пиян.. Все пак това ще ти бъде първият път, а ти не искаш след това да нямаш и спомен от направеното, нали ! А от друга страна би било гадно заради момичето.. то излиза, че ти тръгваш с нея само заради секса..
Мисли не само за себе си, но и за нея! По-добре да изчакаш 1 месец повече без секс, но после дълго време ще си с нея и ще си го практикуваш.. отколкото да го направиш, докато е пияна и после още 1 месец без секс... Успех и помисли малко преди да го направиш и да прецакаш момичето 8)

Aleksandyr
05-19-2006, 11:01
NASA 10x za kazanoto qvno samo ti napisa neshto po seriozno mi... obshto vzeto si pomislih za vsichko i mojebi 6te poodloja daje s poveche ot mesec neznam shte vidq aaaa i da kaja che uf nqma kak da vi obqsnq osven kojata v dolniq krai na glavata (koqto q svyrzva s ostanaloto ot chlena) imashe oshte edna otgore no predi okolo godina tq se skusa ili nz kak da go kaja i kojata okolo Penisa mi sq e stanala po dylga nadolo v smisal ne visi no abe taka mi e idealno (uj) no abe okolo glavata nqma nikade koja v smisal chak pod neq a ima koja mnogo tynka koqto e pochti do cepkata tq ne trqbvali da q nqma v smisal che izcqlo glavata da i pochva ot edno i syshto mqsto kojata koqto q pokriva nato e zapretnata a ne na edno mqsto da e ot po nagore ( do cepkata) nz ako ste chatnali za kfo govorq... ako li ne praq edin sait snimam si neshtoto i davam link :) ko da napraq kat nemoite me razberete ;{ mejdodrugoto nali e dobre razmera 14,5sm. za 15g. pochti 16?

NeSTa_86
05-19-2006, 11:14
ае бро...секса ли е най-важното..много ясно

kikity
05-20-2006, 21:30
:smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :smt014 :smt014 :smt014 :smt014 :evil: :evil: :evil: :evil: abe kak moje da si tolkova eban q si pomisli ako ti si jena kvo 6te ti e ako teb te boli p1k az yi go r1gam bez da mi puka

didety
05-20-2006, 21:35
xaxaxa abe kvi tapaci ima...kak 6ti se kusa kojata na "мъжкия полов орган" we...xaaxaxa.....q se stegni...puha6 tam 4u6leto i tva e....ako e devstvena rugai zdravo i ne q slu6ai ako ti kazva 4e q boli.xaxaxaxa :mrgreen: :smt016
a be ei liohman 6iban,kak moje da si takova laino,kak nqma da ti puka weeeeeeeeee,az kat zema edin kol i di go r1gna 6te te pitam boli li i kat kaje6 "DA",6te ti go vkaram o6te po-navytre!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!prostakkkkkk

kikity
05-20-2006, 21:40
xaxaxa abe kvi tapaci ima...kak 6ti se kusa kojata na "мъжкия полов орган" we...xaaxaxa.....q se stegni...puha6 tam 4u6leto i tva e....ako e devstvena rugai zdravo i ne q slu6ai ako ti kazva 4e q boli.xaxaxaxa :mrgreen: :smt016
az 6t1 iba teb da znai6 ama kat ku4i 6ta iba be slon 6ti navra v gaza.Ai e... si mamata

05-21-2006, 21:22
[-( a we ti si acki tap !!! samo seksa te interesuva....nqma i da se o4uda ako si nqkoi devstven piklu...deto nz dali mu se pikaee ili ne6to dr... :smt009 :smt009 .. samo ot sebesi se interesuva6 ...dano onaq ne ti pusne :mrgreen: :mrgreen: \:D/ \:D/ :smt006 :smt006 :smt005 :smt005

iskamTe_vednaga
05-21-2006, 21:38
a we ti si acki tap !!! samo seksa te interesuva....nqma i da se o4uda ako si nqkoi devstven piklu...deto nz dali mu se pikaee ili ne6to dr... .. samo ot sebesi se interesuva6 ...dano onaq ne ti pusne Mr. Green Mr. Green Dancing Dancing mnenieto e moe

Отговор
05-23-2006, 21:31
Имай в предвид,че заради алкохола може и да на успееш да го дигнеш. :-k

NeSTa_86
05-23-2006, 21:37
Имай в предвид,че заради алкохола може и да на успееш да го дигнеш. :-kхахах ако е на 2 мастики бъди сигурна. че ще го вдигне и няма да му спадне ...... доста време :twisted:

leri
05-23-2006, 21:59
не се притесняваи,всичко ще е ок :) ще свикнеш след първите 15 минути:)

Aleksandyr
05-24-2006, 08:00
Az kakvo vi pitam vie kakvo pishete?

kateto^^
05-24-2006, 08:58
aleksand1r....vij sq ne6tu ne te razbrah oba4e may si se spekal ne6to...po princip trqbva da si izglejda taka :) spoki ne se pritesnqvay...ako te boli oba4e ne6to ne e nared i po-dobre se otkaji...pone az ne s1m 4uala mom4e da go boli de osven tova po-dobre ne se napivay-napii mackata :) po-dobre si4ko da pomni6 4ua6 li...da de 4ete6 li :) fnimavay mnogo are da si iskara6 super

Aleksandyr
05-30-2006, 21:30
Ta da snimam li

hforce
05-30-2006, 22:42
osrahte mu hubavata tema na mom4eto 6e pomola kolegite da delnat spama vklu4itelno i moito mnenie 6tot nqma kakvo pove4e da napisa NASA mu obqsni pove4eto ne6ta na mom4eto, ta misulta mi be6e da mahnete spama

Aleksandyr
06-01-2006, 13:49
Be az neznam spam li 6te triete kfo 6te praite ama az 4akam nqkoi ne6to da mi pi6e? :(

06-01-2006, 14:56
1) Ot alkohola naistina moje da ne ti stane..
2) Mnogo 6te e lo6o ako samo zaradi ednata no6t tragne6 s momi4eto i posle q zareje6... kofti
Izvod: nai dobre si bacai trezven i ne se bezpokoi, se pak ti e za prav pat, a i nqa ni6to stra6no...

sashet0
06-01-2006, 14:59
ah lice takova ... mi kasai tam hah nz kak e pri mom4etata ama na men ni6to ne mi se kasa ... :) ako iska6 naprao si odreji cqlata patka da ne se pritesnqva6 pove4e... kefite me ... lica takiva na 15 golqm eba4 stana ei! ne sam sigurna 4e ti stava ina4e bih te probvala \:D/


хахахах ти голяма тарикатка се изкара... не говори така повече смешна си...!

Aleksandyr
06-03-2006, 02:23
A shto be ostaviq da se pravi na interesna to nali samo v internet moje da go pravi.. koi znae kolko e zadrustena v realnosta i zaradi tva sq tuka se prai na oborotna ta az mai nqma kfo da vi pitam am naprau da snimam a?Kolkoto do onaq vecher nishto koi znae kfo ne stana do seks ne se stigna poneje AZ NEISKAH!!! i dvamata bqhme upotrebqvali alkohol na men mi beshe stanal tq beshe vyzbudena pitashe sega ili nikoga da se sablicham li? i az kato nai golqmata putka kazah emi neznam kak shte e po dobre bqhme sami.... i nakraq tq da ili ne i az kazah ne samo zaradi vash shtoto nekfa si drisla mi sa napunala v shibaniq forum i az se kompleksirah e? aide otvorkofci i putki smotani kajete nai setne trqbva li da imam vertikalno na cepkata na huq nekfa koji4ka ili ne? kajete shoto kato se setq za vyzmojnosta i naprao otkacham :{{{{

Aleksandyr
06-16-2006, 09:39
????????????? dokoga dA CHAKAM

Aleksandyr
06-20-2006, 08:40
Ei nishtu ne stava ot vas!!! :(

`Death`Whore`
06-20-2006, 08:43
Ако от теб ставаше нещо, поне щеше да попиташ някой приятел за тези неща!

IsTiNsKa_LuBoV
06-20-2006, 09:11
Ако от теб ставаше нещо, поне щеше да попиташ някой приятел за тези неща!
Abe ti mai sus vseki se zaqjda6 :D

`Death`Whore`
06-20-2006, 09:14
ПО-добре ли се чувстваш, като го мислиш?

denijane
06-20-2006, 10:41
????????????? dokoga dA CHAKAM
Виж какво,аз не съм момче,а и не оглеждам много много мъжките членове, но мога да ти дам идея. Защо просто не потърсиш снимка на нормален мъжки пенис във възбудено и невъзбудено състояние. И ще си направиш изводите. Или не попиташ някой приятел. При всички случаи то не пречи да пробваш. В най-лошия случай ще те заболи нещо и ще спреш. В най-добрия всичко ще бъде наред.
Изобщо според мен много драматизираш нещата. Това по-приляга на момиче,защото за нас първия път е доста...хм,особен.Ако и момчетата почнете да се глезите,доникъде няма да стигнем със секса.
Та,значи моя съвет. Първо,сам си реши искаш ли да правиш секс или не.Това си е твое решение,не-наше.
Второ,ако момичето е девствено,гледай и тя да е навита и се примири че първия път най-вероятно ще бъде много скапан и за двамата.Просто щото ти не знаеш кво да правиш,а нея ще я боли.Но тва е положението.Стискаш зъби и мушкаш.
Трето-вземи си презерватив(!!!задължително ) и някакъв овлажнител,който обаче става за презервативи.За да нямате охлузвания.Абе може и без овлажнител ако тя се е възбудила. Да,най-добре гледай да е възбудена.Много :)
И последно,първо си поиграй с нея колкото да видиш че е възбудена,и после мушкай бързо,но не грубо. Мисля че така най-малко ще я боли. Приятелят ми ми е разправял че той като имал девствена приятелка,първия път само и го вкарал веднъж два пъти,пък после вече са го правили наистина.Аз първия път го правих като за световно,но пък бях много възбудена така че...
Абе тва е,ако не е девствена,давай смело и не се притеснявай толкова.В най-лошия случай ще свършиш преждевременно и ще те е малко срам,но кво пък,първия път не може да бъде идеален.Приеми го и смело напред.
И не забравяй презерватива!!! Веднага щом свършиш си го извади и го огледай да не е скъсан.Да не ти остане лош спомен за цял живот.
Айде успех....

HePBeH_goCagHuK
06-20-2006, 11:08
Пич, значи ако искаш да и е приятно на момичето съветвам те да прочетеш една тема която се разискваше днес:
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=42250
VoodooServ е написал много подробно, добър подход към девстени момичета. Е твоят случай е малко по-различен но въпреки това можеш да почерпиш доста полезна информация от там.
И не мисли, че правенето на секс е голямо геройство, и че си някакъв загубеняк ако не си правил.
Съветвам те да не правиш глупости да се напиваш само заради секса, ами го направи с момиче с което знаеш ще ти е приятно и с което ще го направите по съвместно желание, т.е. гледай да го правите в пълно съзнание за да не съжалявате после и двамата.

Aleksandyr
06-23-2006, 22:50
10x Na vsichki dano se spravq i az tolkova blestqshto kato oniq pich ot temata chiito link si dal ...samoche neznam koga kade s kogo ;{ to vsichku se obyrka sq daje gadje nqmam ebalo si maikata :(

CaSsPeR
06-23-2006, 23:42
man tva s glavi4kata nasekude trea da t ie otlepena koji4kta ako neee zna4i nesi ot nai higieni4nite

filip4o
06-24-2006, 12:25
Aide molq vi ako nqkoi moje da mi obqsni na dylgo i na shiroko kakvo e oseshtaneto za myjete pri pyrviq pyt zashtoto sym na 15 godini i mislq skoro da se ponapiq zdravo i da go napraq s edna friendka (e estestvedno she trygna s neq predi kupona 3,4 dena) obache nqkak si neznam zashto imam chuvstvoto che shte me boli glavichkata i neznam zashto tochno vertikalno na cepkata na glavichkata ima kojichka koqto e slepena i neznam dali trqbva da se otkysne shtoto po predi 10,12 meseca mi se skysa kojata ot strani na glavata no tazi zashto ne se kysa neznam... i trqbva li da se kysa ae po znaeshite da kajat che da znam kfi merki da predpiemam chi s tiq chikii otkacham :{ :xObreji se !