PDA

View Full Version : Имам въпросче към дамите в форума



05-18-2006, 18:25
Аз съм на 18 и имам среща с момиче което е на 16, много я харесвам и не искам да объркам не6тата. И така:
Какво харесвате или обичате вие дамите в едно момче?
Все пак това е първата ни среща и трябва всичко да е супер!
Надявам се да ми дадете някой съвет.

Благодаря предварително.
http://image-upload.org/upload/may/YeSGE.jpg

KRaLiCa_na_OrGaZmA
05-18-2006, 18:27
Аз съм на 18 и имам среща с момиче което е на 16, много я харесвам и не искам да объркам не6тата. И така:
Какво харесвате или обичате вие дамите в едно момче?
Все пак това е първата ни среща и трябва всичко да е супер!
Надявам се да ми дадете някой съвет.

Благодаря предварително.
http://image-upload.org/upload/may/YeSGE.jpg


ааа недей така :? кво тва че ви е първа среща незначи че трябва да прайш сичко по сценарии ... само недей да се функаш с каквото и да било

FikyScHetOo
05-18-2006, 18:45
бъди себе си, бъди човек, бъди почти перфектен. КАКво харесват - ми да не си кух, да не мислиш замо за е*ане, да я разбираш, да намери подкрепа в теб... Много неща са, но ако я спечелиш - печелиш много

black_dimond
05-18-2006, 19:05
az na purva sreshta se staraq da se durja estestveno i eda moga da opoznaq po dobre tozi s koito sum moje da probvash kusmet

dream_for_you
05-18-2006, 19:10
бъди себе си,винаги се усеща,когато някой се прави на такъв какъвто не е.не се надувай,дръж се мило и се отпусни,а другото ще дойде от само себе си.УСПЕХ!!!

LP_girl_14
05-18-2006, 19:21
[color=darkblue][b]Ми дръж се нежно през цялото време,щом ви е първа среща,знаи няма да е зле да се стремиш да я опознаеш колкото се може повее,да намерите общи теми и интереси за разговор.Според горе-долу вкусовете които знаеш е има я заведи на подходящо мядто-можи в парка,или пък в някое спокойно заведение или пък кафе или кино.

Atika
05-18-2006, 19:30
Prosto iskrennost ..

BlooD AngeL
05-18-2006, 20:01
[quote=LP_girl_14][color=darkblue][b]Ми дръж се нежно през цялото време,щом ви е първа среща,знаи няма да е зле да се стремиш да я опознаеш колкото се може повее,да намерите общи теми и интереси за разговор.Според горе-долу вкусовете които знаеш е има я заведи на подходящо мядто-можи в парка,или пък в някое спокойно заведение или пък кафе или кино.

iskrichka
05-18-2006, 20:03
дръж се нормално, разходете се в някой парк.... аз лично не обичам кой знае колко кафенетата.. мн са ми банални вече.. ае недей да се правиш на нещо, което не си. все пак ако те хареса, не е ли по-добре да хареса теб, отколкото някой перфектен... замисли се.. :) от мен имаш пожелание за успех! :)

VeSiNcEtU
05-18-2006, 21:37
ако бъдеш себе си това тя ще го оцени най много :D не бъди изкуствен защото се усеща :wink: ако не в началото то много скоро забавлявай я показвай и добро чувство за хумор и ще имаш голям успех :D също е много важно да си мил с нея :D :wink:

05-19-2006, 09:48
Благодаря на всички за помоща.

Добре че има хора ,които да ти помогнат ,за да не си ](*,) .

Чувствам се просветен ! ! ! O:)


http://image-upload.org/upload/may/YeSGE.jpg

Krem4eto
05-20-2006, 18:10
Най-важното е да направиш така,че да разбере,че тази среща не е само между приятели!!!После вече може да помислиш за мястото!ДА е нещо интересно!А как да се държиш?За това няма рецепта!Просто не се притеснявай и така няма да объркаш нищо!!!УСПЕХ!!!

barbito
05-20-2006, 18:22
v nikav slu4ai ne q pitai za bif6ite i kakto ne govori i za tvoite nai-vajnoto e da se darji6 estestveno i vsi4ko 6te e idealno i posle :smt008

jadna_za_lubov
05-21-2006, 13:28
Какво харесвате или обичате вие дамите в едно момче?
az li4no haresvam "loshite mom4eta"...Все пак това е първата ни среща и трябва всичко да е супер!

ami ...po4erpi q :)

lost_girl
05-21-2006, 13:31
ako pita6 men az haresvam v edno mom4e haraktera mu,vun6niq vid,du6ata,o4ite i otno6enieto mu kam dr hora(momi4eta)

barbito
05-21-2006, 13:32
i da ne se izloji6 ei!

ludamacka
05-21-2006, 17:02
ami za da vpe4atli6 1 momi4e trqbva da si na purvo mqsto sebe si i su6to taka da si zabaven i mil.ne se pritesnqvai i vsi4ko 6te ti se podredi.yspeh :smt023

sladkata_poli69
05-26-2006, 13:11
mi pi4 opitai se da bade6 zabaven,no ne da se pravi6 na interesen a prosto da pyska6 bazici.........i taka

teenkopele
05-26-2006, 13:16
бъди себе си,винаги се усеща,когато някой се прави на такъв какъвто не е.не се надувай,дръж се мило и се отпусни,а другото ще дойде от само себе си.УСПЕХ!!!

Аз съм на същото мнение. :)
Успех. :wink:

05-26-2006, 21:24
Аз съм на 18 и имам среща с момиче което е на 16, много я харесвам и не искам да объркам не6тата. И така:
Какво харесвате или обичате вие дамите в едно момче?
Все пак това е първата ни среща и трябва всичко да е супер!
Надявам се да ми дадете някой съвет.

Благодаря предварително.
http://image-upload.org/upload/may/YeSGE.jpg
mnogo e vajno da si sebe si!ne q karai da xaresa,tova koeto ne si!badi sebe si,za6toto ako se vlubi v tova koeto predstavi6 na parvata sre6ta i posle se okaje,4e vsi4ko e bilo postanovka.....moje i da ne te pogledne nikoga ve4e!vseki 4ovek e razli4en i s razli4no mislene,no az govorq ot svoe ime i tova kakvo na men bi mi napravilo vpe4atlenie-pokaji dobro 4uvstvo za xumor;govorete za ne6to,koeto 6te e interesno i za dvamata;moje6 da i podari6 roza ili drugo cvete...........bezbori na4ini ima,za da i pokaje6,4e tq naistina ne ti e bezrazli4na!uspex!i posle pi6i da ni kaje6 kakvo se e slu4ilo i kak e minalo...............