PDA

View Full Version : Българското представяне на Евровизия



sherry
05-18-2006, 20:22
Преди малко го гледах.На мен ми хареса!Вие гледате ли Евровизия сега?Хареса ли ви изпълнението на Мариана Попова и Азис?

ErinEverly
05-18-2006, 20:27
Преди малко го гледах.На мен ми хареса!Вие гледате ли Евровизия сега?Хареса ли ви изпълнението на Мариана Попова и Азис?

О... Не!!!! Само не ми казвай сега че Азис е на Евровизия. Кой, по дяволите, е разрешил на тоя манаф да е на Евровизия???
Боже, колко глупост има на тоя свят, Боже!

sherry
05-18-2006, 20:32
Преди малко го гледах.На мен ми хареса!Вие гледате ли Евровизия сега?Хареса ли ви изпълнението на Мариана Попова и Азис?

О... Не!!!! Само не ми казвай сега че Азис е на Евровизия. Кой, по дяволите, е разрешил на тоя манаф да е на Евровизия???
Боже, колко глупост има на тоя свят, Боже!
Беше там...вижте,какъвто и да е,той преди всичко е отличен певец,а това е по-важното.Пък и с Мариана Попова пяха много добре и с чувство

Briseis
05-18-2006, 20:36
Къде ги дадоха?

ErinEverly
05-18-2006, 20:36
Преди малко го гледах.На мен ми хареса!Вие гледате ли Евровизия сега?Хареса ли ви изпълнението на Мариана Попова и Азис?

О... Не!!!! Само не ми казвай сега че Азис е на Евровизия. Кой, по дяволите, е разрешил на тоя манаф да е на Евровизия???
Боже, колко глупост има на тоя свят, Боже!
Беше там...вижте,какъвто и да е,той преди всичко е отличен певец,а това е по-важното.Пък и с Мариана Попова пяха много добре и с чувство

Не съм сигурна че добрите певци пеят предимно на плейбек. Той е издънка за България, трябва ли да го показваме на публично място???
Знам, трябва да сме либерални, но той парадира с сексуалната си ориентация (ако наистина е гей) и това не му прави чест. Винаги съм била толерантна към гейовете, но той е като подигравка с тях.

the_o.c_girl
05-18-2006, 20:39
Преди малко го гледах.На мен ми хареса!Вие гледате ли Евровизия сега?Хареса ли ви изпълнението на Мариана Попова и Азис?
damm ina men mi haresa

miloto_girl_4e
05-18-2006, 20:39
изобщо не го гледах... не знаех дори, че е днеска..
не ме кефи песента която отиде на Евровизия...имаше къде,къде по-добри :!:

the_o.c_girl
05-18-2006, 20:42
Преди малко го гледах.На мен ми хареса!Вие гледате ли Евровизия сега?Хареса ли ви изпълнението на Мариана Попова и Азис?

О... Не!!!! Само не ми казвай сега че Азис е на Евровизия. Кой, по дяволите, е разрешил на тоя манаф да е на Евровизия???
Боже, колко глупост има на тоя свят, Боже!
Беше там...вижте,какъвто и да е,той преди всичко е отличен певец,а това е по-важното.Пък и с Мариана Попова пяха много добре и с чувство

Не съм сигурна че добрите певци пеят предимно на плейбек. Той е издънка за България, трябва ли да го показваме на публично място???
Знам, трябва да сме либерални, но той парадира с сексуалната си ориентация (ако наистина е гей) и това не му прави чест. Винаги съм била толерантна към гейовете, но той е като подигравка с тях.
ama si pee 4oveka az li4no priznavam samo desislava i nego nai gobrite folk divi :lol:

sherry
05-18-2006, 20:46
Може да е пял на плейбек,но дори и най-добрите банди и певци,също са пяли...А ако имаш гласови дарби,плейбекът не е толкова лош,поне се знае,че човекът и по принцип може да пее..Виж някоя чалгарка,която не може да пее и само грачи,много ясно,че само с плейбеци ще излиза....Азис е пял и наживо и на плейбек,но със сигурност пее добре...и сега на Евровизия,доколкто знам,се пее на живо,а той супер добре пя.Няма спор.
Да,парадира със сексуалната си ориентация,но всеки се стреми да се различава от другия с нещо...конкуренция.Пак казвам,за мен не е важно какъв е,важно е как пее.
Даваха българското изпълнение по канал 1,още продължава Евровизия,сега пее някаква мацка

the_o.c_girl
05-18-2006, 20:50
Може да е пял на плейбек,но дори и най-добрите банди и певци,също са пяли.толк
imenno za6toto azis vzema tlusti honorari pee na jivo ade stiga de az sum protiv 4algata no toi moje da pee i tova si e
"sherry"]Може да е пял на плейбек,но дори и най-добрите банди и певци,също са пяли.толк Nightwish da peqt na playback
da da ahhahah

sherry
05-18-2006, 20:54
Може да е пял на плейбек,но дори и най-добрите банди и певци,също са пяли.толк
imenno za6toto azis vzema tlusti honorari pee na jivo ade stiga de az sum protiv 4algata no toi moje da pee i tova si e
"sherry"]Може да е пял на плейбек,но дори и най-добрите банди и певци,също са пяли.толк Nightwish da peqt na playback
da da ahhahah
не бъди много сигурна!Можеш ли да знаеш всичко за нечии изпълнения?Отиди на всичките концерти,слушай ги на живо,пък тогава говори...причините могат да бъдат много...ако човекът е болен,как ще пее,ако участва в някое шоу на живо,повечето пъти изискват да се пее на плейбек...който си го може,си го може!Азис може и да е пял на плейбеци,но СЕГА пя на живо,обсъждаме темата за Евровизия...сори,че се отклоних.Та,сега всички пеят на живо и наистина супер се справи и той и Мариана,честно казано,не мислех,че ще ми хареса..

the_o.c_girl
05-18-2006, 21:08
Може да е пял на плейбек,но дори и най-добрите банди и певци,също са пяли.толк
imenno za6toto azis vzema tlusti honorari pee na jivo ade stiga de az sum protiv 4algata no toi moje da pee i tova si e
"sherry"]Може да е пял на плейбек,но дори и най-добрите банди и певци,също са пяли.толк Nightwish da peqt na playback
da da ahhahah
не бъди много сигурна!Можеш ли да знаеш всичко за нечии изпълнения?Отиди на всичките концерти,слушай ги на живо,пък тогава говори...причините могат да бъдат много...ако човекът е болен,как ще пее,ако участва в някое шоу на живо,повечето пъти изискват да се пее на плейбек...който си го може,си го може!Азис може и да е пял на плейбеци,но СЕГА пя на живо,обсъждаме темата за Евровизия...сори,че се отклоних.Та,сега всички пеят на живо и наистина супер се справи и той и Мариана,честно казано,не мислех,че ще ми хареса..
abe kak metul banda da pee na playback :smt081 :smt081 :smt081 :smt082 :smt082 :smt082 :smt082 :smt082 :smt082 :smt082 :smt075 :smt042 :smt043 :smt043 :smt043 :smt044 :smt035

sherry
05-18-2006, 21:18
Може да е пял на плейбек,но дори и най-добрите банди и певци,също са пяли.толк
imenno za6toto azis vzema tlusti honorari pee na jivo ade stiga de az sum protiv 4algata no toi moje da pee i tova si e
"sherry"]Може да е пял на плейбек,но дори и най-добрите банди и певци,също са пяли.толк Nightwish da peqt na playback
da da ahhahah
не бъди много сигурна!Можеш ли да знаеш всичко за нечии изпълнения?Отиди на всичките концерти,слушай ги на живо,пък тогава говори...причините могат да бъдат много...ако човекът е болен,как ще пее,ако участва в някое шоу на живо,повечето пъти изискват да се пее на плейбек...който си го може,си го може!Азис може и да е пял на плейбеци,но СЕГА пя на живо,обсъждаме темата за Евровизия...сори,че се отклоних.Та,сега всички пеят на живо и наистина супер се справи и той и Мариана,честно казано,не мислех,че ще ми хареса..
abe kak metul banda da pee na playback :smt081 :smt081 :smt081 :smt082 :smt082 :smt082 :smt082 :smt082 :smt082 :smt082 :smt075 :smt042 :smt043 :smt043 :smt043 :smt044 :smt035
Метъл бандата рядко би и се наложило да пее на плейбек..но може и да се наложи,не говори от имено на всички и стига си флудила темата :smt018

ErinEverly
05-18-2006, 21:23
Може да е пял на плейбек,но дори и най-добрите банди и певци,също са пяли.толк
imenno za6toto azis vzema tlusti honorari pee na jivo ade stiga de az sum protiv 4algata no toi moje da pee i tova si e
"sherry"]Може да е пял на плейбек,но дори и най-добрите банди и певци,също са пяли.толк Nightwish da peqt na playback
da da ahhahah
не бъди много сигурна!Можеш ли да знаеш всичко за нечии изпълнения?Отиди на всичките концерти,слушай ги на живо,пък тогава говори...причините могат да бъдат много...ако човекът е болен,как ще пее,ако участва в някое шоу на живо,повечето пъти изискват да се пее на плейбек...който си го може,си го може!Азис може и да е пял на плейбеци,но СЕГА пя на живо,обсъждаме темата за Евровизия...сори,че се отклоних.Та,сега всички пеят на живо и наистина супер се справи и той и Мариана,честно казано,не мислех,че ще ми хареса..
abe kak metul banda da pee na playback :smt081 :smt081 :smt081 :smt082 :smt082 :smt082 :smt082 :smt082 :smt082 :smt082 :smt075 :smt042 :smt043 :smt043 :smt043 :smt044 :smt035
Метъл бандата рядко би и се наложило да пее на плейбек..но може и да се наложи,не говори от имено на всички и стига си флудила темата :smt018

Права е. Аз съм се кланяла на Дани Филт, който на един концерт успя да си изграчи всичките песни. Аз само една да изпея и преграквам. Евала му.
Аз не съм видяла метал/рок банда да пее на плейбек. Мога да изброя адски мнопго групи. И не разбрах как успя да изкараш плейбека като нещо хубаво.
Може да е важен само гласът му, но той ще ни изложи. Конкуренция, ама ако беше толкова добър певец като Васил, щеше ли да стане Азис???

rusalkata_
05-18-2006, 21:28
значи страшно ме е яд,че го пропуснах. :x ама много,много.имате ли линкчета на изпълнението?наще ми казаха,че супер са се представили Мариана и Азисчо.Айде плс ако имате клипчето дайте линк.страшно много искам да ги видя. [-o<

sherry
05-18-2006, 21:36
Може да е пял на плейбек,но дори и най-добрите банди и певци,също са пяли.толк
imenno za6toto azis vzema tlusti honorari pee na jivo ade stiga de az sum protiv 4algata no toi moje da pee i tova si e
"sherry"]Може да е пял на плейбек,но дори и най-добрите банди и певци,също са пяли.толк Nightwish da peqt na playback
da da ahhahah
не бъди много сигурна!Можеш ли да знаеш всичко за нечии изпълнения?Отиди на всичките концерти,слушай ги на живо,пък тогава говори...причините могат да бъдат много...ако човекът е болен,как ще пее,ако участва в някое шоу на живо,повечето пъти изискват да се пее на плейбек...който си го може,си го може!Азис може и да е пял на плейбеци,но СЕГА пя на живо,обсъждаме темата за Евровизия...сори,че се отклоних.Та,сега всички пеят на живо и наистина супер се справи и той и Мариана,честно казано,не мислех,че ще ми хареса..
abe kak metul banda da pee na playback :smt081 :smt081 :smt081 :smt082 :smt082 :smt082 :smt082 :smt082 :smt082 :smt082 :smt075 :smt042 :smt043 :smt043 :smt043 :smt044 :smt035
Метъл бандата рядко би и се наложило да пее на плейбек..но може и да се наложи,не говори от имено на всички и стига си флудила темата :smt018

Права е. Аз съм се кланяла на Дани Филт, който на един концерт успя да си изграчи всичките песни. Аз само една да изпея и преграквам. Евала му.
Аз не съм видяла метал/рок банда да пее на плейбек. Мога да изброя адски мнопго групи. И не разбрах как успя да изкараш плейбека като нещо хубаво.
Може да е важен само гласът му, но той ще ни изложи. Конкуренция, ама ако беше толкова добър певец като Васил, щеше ли да стане Азис???
Kъде казах,че плейбекът е нещо добро?!Напротив-живото пеене е върха,жалко,че повечето пеят на плейбек.Казах само,че понякога се налага(примерно по здравословни причини) да се пее на плейбек.Разбира се,че не е хубаво,но се случва.Ако човек си пее добре,това,че един път е пял на плейбек,не значи,че няма талант.
Никога не съм одобрявала плейбека,но пак казвам,има отделни случаи,когато просто се е наложило.Тогава би било по-оправдано.Както и да е ,отклонихме се от темата.А аз гледах днес представянето.Азис не ни изложи ;-)

SoFt-WitteD
05-18-2006, 23:06
EuroVisiOn 2006 ...

Как очакват някоя страна с малобройно население да има шанс с този метод на гласуване, ебаси. Руската песен беше пълно Руши. Албанеца пееше фалшиво, шведката на плейбек, украинката е клонинг на Шакира. Всички песни въобще бяха толкова елементарни, че такива си ги импровизирам като пея под душа! Българката имаше талант и хубаво композирана песен. Литванците и финландците бяха новатори. Ако не нашите, то те заслужават да спечелят



TOVA E !!!

mil4eto_
05-19-2006, 09:21
не ги гледах,но съм сигурна че са са представили добре!
Литванците най~много ми харесаха =D>

machoka
05-19-2006, 10:06
Азис могъл да пее? :shock:

=;

Не се излагайте, Азис може точно толкова да пее, колкото аз да избера най-накрая след месеци черни обувки ли искам да си взема или бели /демек - никак не може да пее/. Той може да грачи, да скимти, да се разхожда по тоновата стълбица, като си мисли че нацелва дадени височини, но всъщност уви, не може.

Има някакъв глас, но ограничената му визия го подтиска и го прави да звучи жалко. Много добре каза дяволчето - ако можеше да пее, щеше да е Васко, не Азис!

Що се отнася до плейбека - вече рядко се практикува пълния плейбек, по-скоро се пуска парчето, като вокала се намалява, но все пак го има и отгоре пее изпълнителя.. И все пак - по телевизии преди време беше задължително да се пее не плейбек заради апаратурите, сега не знам как е точно.

Shadow_Walker
05-19-2006, 15:25
Гледах Евровизията и честно казано нашата песен наистина беше представена страхотно.Мариана почна леко неуверено да пее, обаче после го изпя страхотно!Заслужавахме да сме на финала...
А Азис...бе немам думи-не го харесвам като певец, обаче има глас, а и друго-личи си че не е някакъв пълен тъпанар... :roll:
Другите песни...ми аз тях не ги гледах мн мн, но имаше готини песни, ама все пак никоя не ми направи много силно впечатление.
П.П. Хехе Финландците не ги гледах много, ама представянето им и целия тоя метъл стил ме изкефи :P

Maria Carmen
05-19-2006, 15:54
Eurovizia be6e super v4era! :D Finite bqha mnogo qki a Mariana strahotna! I Azis edva ne se razdra :lol: No mnogo mnogo dobre se predstaviha :mrgreen: Trqbva6e da otidat na finala, oba4e korupciqta si kaza dumata :?

sherry
05-19-2006, 20:55
Разбира се,че е трудно да стигнем на финала....горещо се надявам това да стане в близките години. :(

FoReVeR_YoUnG
05-20-2006, 09:17
Аз мисля, че заслужавахме да бъдем на финала- представянето ни беше добро. И аз не съм съгласна с метода на гласуване още повече заради всички предубеждения, които има целия свят(който е чувал за България.)към нас.

П.П. И аз не съм фенка на Азис, нито пък на Марияна Попова,но съм българка и естествено стискам палци, а не дръча наоколо колко зле сме се представили...Разбира се,че заслужавахме финално място.

the_o.c_girl
05-20-2006, 09:41
Аз мисля, че заслужавахме да бъдем на финала- представянето ни беше добро. И аз не съм съгласна с метода на гласуване още повече заради всички предубеждения, които има целия свят(който е чувал за България.)към нас.

П.П. И аз не съм фенка на Азис, нито пък на Марияна Попова,но съм българка и естествено стискам палци, а не дръча наоколо колко зле сме се представили...Разбира се,че заслужавахме финално място.
i az sum na yakova mnenie predstavihme se stahotnono .....

ProstoAz
05-20-2006, 11:12
Аз пък пропуснах нашата песен. :? Тя била втора, а аз почнах да гледам чак от седмата... :roll: И все пак песничката е хубава и не се съмнявам, че Мариана и Азис са се представили страхотно! Казаха го вече - най-големият проблем беше гласуването! Нямахме шанс просто! Сравнете една Русия или Турция с България - не знам точни цифри, но разликата в населението е ОГРОМНА!
Не казвам, че нашата песен беше най-хубава, но определено заслужаваше да отиде на финал, за разлика от някои други :!: :evil:

Dr. Kazimbutt
05-20-2006, 12:01
Аз пък пропуснах нашата песен. :? Тя била втора, а аз почнах да гледам чак от седмата... :roll: И все пак песничката е хубава и не се съмнявам, че Мариана и Азис са се представили страхотно! Казаха го вече - най-големият проблем беше гласуването! Нямахме шанс просто! Сравнете една Русия или Турция с България - не знам точни цифри, но разликата в населението е ОГРОМНА!
Не казвам, че нашата песен беше най-хубава, но определено заслужаваше да отиде на финал, за разлика от някои други :!: :evil:
Държавите нямаха право да пращат SMS за собствените си представители, така че не виждам какво значение има колко е населението на Турция или Русия...

ProstoAz
05-20-2006, 15:02
Dr. Kazimbutt, нямат право само на финала до колкото знам... :?

Maria_89
05-20-2006, 17:43
Според мен Мариана добре си изпя песента и всичко беше ок,но полата на Азис беше излишна.Ние в БГ знаем,че той не е гей,и това е просто PR,но на запад не знаят и не можем на един такъв голям форум,какъвто е Евровизия,да се излагаме така! :)

Maria_89
05-20-2006, 17:45
Dr. Kazimbutt, нямат право само на финала до колкото знам... :?

Dr. Kazimbutt е прав.Аз се опитах да пратя два смс за БГ,но ми отговориха ,,Нямате право да гласувате за БГ" и затова гласувах за Беларус.Много ме изкефи песента им,жалко че не продължи.

Maria Carmen
05-20-2006, 19:55
da naistina! Az go gledah na ruskata a i te nqmaha pravo da glasuvat za Dima. Vav finala glasuvat stranite mislq, ne horata :D

05-20-2006, 20:34
Кой ги знае зад кадър какво правят....особено гърците като знам колко ни обичат.......а пък тоя първия вообще не може да пее,какъв финал го гони ?

sherry
05-20-2006, 23:00
Нашата песен със сигурност беше по-добра от половината песни,които се класираха и по-добре изпъленна беше...Просто малко българи,които са в чужбина,са гласували,а и цената на смс или обаждане в защита на България,било по-скъпо от другите...

Swinkenhoffer
05-20-2006, 23:06
йееее, Lordi!! \m/

изобщо не предполагах! адски съм щастлива. още от самото начало бях за тях.

да им е честито :-)

MaCeTo_
05-20-2006, 23:11
Айде честито на всички изроди и ненормални в страната! Лорди - това е новата визия на Европа. От утре почвам да ходя по улиците като тях и с гордост да заявявам на всеки, че съм европейка :lol:

Momchence
05-21-2006, 15:08
Айде честито на всички изроди и ненормални в страната! Лорди - това е новата визия на Европа. От утре почвам да ходя по улиците като тях и с гордост да заявявам на всеки, че съм европейка :lol: Кат се каже позьорско мислене, става дума точно за това твое изказване горе да знаеш :)) Дееба майка му дееба, слушай кфото те кефи, не кфото е модерно!!!

И понеже Азис е отличен певец и песента ни беше изпълнена с чувство на!! Резултата говори сам за себе си :))) Справедливоста възтържествува!! Как не може да разберете че чалгата е скапана...слушайте си я кефете се...кфо ви бърка кфо мислят другите за нея..нали ви кефи :)) Просто с нея никога нищо няма да спечелиме освен купата на Планета ТВ :-({|= ......Азис не пее, Азис пищи, а ако не пищи то вади един продухан глас, за който всички си мислят че е нещо кой знае сложно и трудно...както на Лили Иванова Ветрове оная част със "ехееее хее ееееее" това е продуханост и е признак на липсна на гласови умения...кат не можеш да изкараш някой тон както трябва го изкарваш продухан...стар трик...секи може да си продухва...на записите разбирасе че сичко ше е ок...ше се напънеш веднъж...а и да згрешиш ще закърпят с компютара :)) Някой хора успяват да се напънат и да си поддържат гласа изестно време на добро ниво..но това не е талант...талант е ако го правиш без да ти е проблем...както по метъл концертите...забелязали сте как се дерът зверски....и аз го мога...3 секунди съм адския вокал...най-малкото ако не ти идва от вътре след концерта ше си труп и няма да имаш глас 2 седмици...тея хора имат турнета с месеци с концерти на живо през ден и се дерът по един и същ начин....разбирасе че имат моменти на слабост и като се уморят почват и те да продухват и да не удалжават деренето както е в оригинала на някоя песен ...... Азис е един продухан гей...тфа е :)

Dr. Kazimbutt
05-21-2006, 15:17
както на Лили Иванова Ветрове оная част със "ехееее хее ееееее" това е продуханост и е признак на липсна на гласови умения...
Лили Иванова не може да пее? Я пак помисли!

Momchence
05-21-2006, 15:33
както на Лили Иванова Ветрове оная част със "ехееее хее ееееее" това е продуханост и е признак на липсна на гласови умения...
Лили Иванова не може да пее? Я пак помисли!Да преди 20 години може би...не съм бил жив :) Лили Иванова отдавна не е това което е била....гласа и отдавна е загинал...в момента е точно продухан!! Извинявай ама хората остаряват и умните от тях просто се оттеглят от сцената :) Някой обаче блъскат до край.....Ветрове е сравнително нова песен на Лили (като имаме предвид кариерата и) и там звучи продухано.....фактите са факти...

Fena
05-21-2006, 15:45
"Всички ще умрем. Ще останат само Дънкън МакКлауд и Лили Иванова"

:lol:

ErinEverly
05-21-2006, 16:04
Айде честито на всички изроди и ненормални в страната! Лорди - това е новата визия на Европа. От утре почвам да ходя по улиците като тях и с гордост да заявявам на всеки, че съм европейка :lol:

Еми... Като те кефи да ходиш с поли, от които ти се вижда не гъза, а по-интимни части... Твоя си работа. А и не забравяй че изпълнителите изглеждат много по-стресиращо от последователите, а и от извънсценичните си изяви. Само пример:

http://www.chaoticworks.com/dani/dani4a.jpg
Дани Филт на фотосесия

Този дето е най вдясно (http://www.bbc.co.uk/radio1/images/artists/cradle_of_filth/cradle_mah_1024.jpg)

Тва си е сценично поведение. Докато, благодарение на това, че до моето даскало е главния център на Пайнер, ми се налага честичко да им гледам силиконовите прелести, защото те се разгхождат така по улицата!!!!!!

Sapphir
05-21-2006, 16:41
Азис могъл да пее? :shock:

=;

Не се излагайте, Азис може точно толкова да пее, колкото аз да избера най-накрая след месеци черни обувки ли искам да си взема или бели /демек - никак не може да пее/. Той може да грачи, да скимти, да се разхожда по тоновата стълбица, като си мисли че нацелва дадени височини, но всъщност уви, не може.

Има някакъв глас, но ограничената му визия го подтиска и го прави да звучи жалко. Много добре каза дяволчето - ако можеше да пее, щеше да е Васко, не Азис!

Що се отнася до плейбека - вече рядко се практикува пълния плейбек, по-скоро се пуска парчето, като вокала се намалява, но все пак го има и отгоре пее изпълнителя.. И все пак - по телевизии преди време беше задължително да се пее не плейбек заради апаратурите, сега не знам как е точно.

ti nqkakvo muzikalno obrazovanie li imash che taka umelo ni razkazvash greshkite mu i kakvo tochno pravel?! i vaprosa azis MOGYL DA PEE!
az shto ne zema da zapitam "machoka MOGYL DA PISHE?!

vii tyka bulgarski neznaete da govorite ama inache toq kuv bil onq kuv bil.. mnogo glupava logika imate azis ako MOGYL da pee to shtql da bude vasko ne azis .. vse edno madonna ako mojela da pee shteshe da e Louise Ciccone Lee Majors .. .. AZIS e psevdonim neznam dali ste razbrali ..

ErinEverly
05-21-2006, 16:52
Азис могъл да пее? :shock:

=;

Не се излагайте, Азис може точно толкова да пее, колкото аз да избера най-накрая след месеци черни обувки ли искам да си взема или бели /демек - никак не може да пее/. Той може да грачи, да скимти, да се разхожда по тоновата стълбица, като си мисли че нацелва дадени височини, но всъщност уви, не може.

Има някакъв глас, но ограничената му визия го подтиска и го прави да звучи жалко. Много добре каза дяволчето - ако можеше да пее, щеше да е Васко, не Азис!

Що се отнася до плейбека - вече рядко се практикува пълния плейбек, по-скоро се пуска парчето, като вокала се намалява, но все пак го има и отгоре пее изпълнителя.. И все пак - по телевизии преди време беше задължително да се пее не плейбек заради апаратурите, сега не знам как е точно.

ti nqkakvo muzikalno obrazovanie li imash che taka umelo ni razkazvash greshkite mu i kakvo tochno pravel?! i vaprosa azis MOGYL DA PEE!
az shto ne zema da zapitam "machoka MOGYL DA PISHE?!

vii tyka bulgarski neznaete da govorite ama inache toq kuv bil onq kuv bil.. mnogo glupava logika imate azis ako MOGYL da pee to shtql da bude vasko ne azis .. vse edno madonna ako mojela da pee shteshe da e Louise Ciccone Lee Majors .. .. AZIS e psevdonim neznam dali ste razbrali ..

Еми, да, в интерес на истината Мачока разбира много повече от музика от теб и от мен. Той сам ще ти обясни защо. Но аз исках нещо друго да отбележа.
Всички правим грешки, но поне пишем на кирилица, нали? А ти, интелигентната българка, слушаш Азис, можеш да пишеш, но не уважаваш собствената си азбука. Не е ли глупаво?
Като започнеш да пишеш на родния си език, тогава обяснявай че някой не го уважава и прави грешки. Азис не може да пее и знаеш ли защо? Ще напомня думите си от същата тема: Ако Васил беше толкова добър певец, то сега нямаше да го има Азис. Всичко е заради видът му! Никой нямаше и да го погледне, ако не се беше направил на гей. А това не му прави чест. Той е пълен с кусури, не искам и да ги коментирам. Но гледайте как става.

Създаване на Азис :arrow: Тои го гледаш по ТВ-то :arrow: Оставаш очарована от това че е гей :arrow: Почваш да му слушаш музиката :arrow: Почваш да обясняваш че пее добре.

Технологията е проста.
Но аз няма да обяснявам повече - щом харесвате комерсиалното, а не хубавото - ваша си работа. Но НЕ коментирайте другите стилове (демек музиката, защото реално погледнато чалгата не е музика).
Айде със здраве :lol:

Sapphir
05-21-2006, 16:59
Азис могъл да пее? :shock:

=;

Не се излагайте, Азис може точно толкова да пее, колкото аз да избера най-накрая след месеци черни обувки ли искам да си взема или бели /демек - никак не може да пее/. Той може да грачи, да скимти, да се разхожда по тоновата стълбица, като си мисли че нацелва дадени височини, но всъщност уви, не може.

Има някакъв глас, но ограничената му визия го подтиска и го прави да звучи жалко. Много добре каза дяволчето - ако можеше да пее, щеше да е Васко, не Азис!

Що се отнася до плейбека - вече рядко се практикува пълния плейбек, по-скоро се пуска парчето, като вокала се намалява, но все пак го има и отгоре пее изпълнителя.. И все пак - по телевизии преди време беше задължително да се пее не плейбек заради апаратурите, сега не знам как е точно.

ti nqkakvo muzikalno obrazovanie li imash che taka umelo ni razkazvash greshkite mu i kakvo tochno pravel?! i vaprosa azis MOGYL DA PEE!
az shto ne zema da zapitam "machoka MOGYL DA PISHE?!

vii tyka bulgarski neznaete da govorite ama inache toq kuv bil onq kuv bil.. mnogo glupava logika imate azis ako MOGYL da pee to shtql da bude vasko ne azis .. vse edno madonna ako mojela da pee shteshe da e Louise Ciccone Lee Majors .. .. AZIS e psevdonim neznam dali ste razbrali ..

Еми, да, в интерес на истината Мачока разбира много повече от музика от теб и от мен. Той сам ще ти обясни защо. Но аз исках нещо друго да отбележа.
Всички правим грешки, но поне пишем на кирилица, нали? А ти, интелигентната българка, слушаш Азис, можеш да пишеш, но не уважаваш собствената си азбука. Не е ли глупаво?
Като започнеш да пишеш на родния си език, тогава обяснявай че някой не го уважава и прави грешки. Азис не може да пее и знаеш ли защо? Ще напомня думите си от същата тема: Ако Васил беше толкова добър певец, то сега нямаше да го има Азис. Всичко е заради видът му! Никой нямаше и да го погледне, ако не се беше направил на гей. А това не му прави чест. Той е пълен с кусури, не искам и да ги коментирам. Но гледайте как става.

Създаване на Азис :arrow: Тои го гледаш по ТВ-то :arrow: Оставаш очарована от това че е гей :arrow: Почваш да му слушаш музиката :arrow: Почваш да обясняваш че пее добре.

Технологията е проста.
Но аз няма да обяснявам повече - щом харесвате комерсиалното, а не хубавото - ваша си работа. Но НЕ коментирайте другите стилове (демек музиката, защото реално погледнато чалгата не е музика).
Айде със здраве :lol:

mi ne mi se pishe na kirilica .. koeto ne znachi che ne uvajavam ezika si.. uvajavam go i moga da pisha i da cheta.. za razlika ot nqkoi drugi primerno.. ti si porednata metalka uvajavashta samo tupia si metal..
shto si mislish che azis ne moje da pee.. sigurno mnogo puti si go slushala na jivo i znaesh.. az ne go slusham shtoto e gei ili shtoto izglejda raznichno ot drugite.. neka da izglejda taka kvo ot tva.. spored teb merilin mensan shteshe li nqkoi da go pogledne ako ne beshe nagrimiran i ne izglejdashe po tozi nechoveshki nachin.. nqkoi shteshe li da slusha britni spiars ako beshe debela grozna s edno oko ili bez kosa?! mn ste mi interesni metalite s vashte razsajdeniq..
a i ti kaji machoka s kakvo zaslujava titlata "po razbirasht" ..

ErinEverly
05-21-2006, 17:10
Азис могъл да пее? :shock:

=;

Не се излагайте, Азис може точно толкова да пее, колкото аз да избера най-накрая след месеци черни обувки ли искам да си взема или бели /демек - никак не може да пее/. Той може да грачи, да скимти, да се разхожда по тоновата стълбица, като си мисли че нацелва дадени височини, но всъщност уви, не може.

Има някакъв глас, но ограничената му визия го подтиска и го прави да звучи жалко. Много добре каза дяволчето - ако можеше да пее, щеше да е Васко, не Азис!

Що се отнася до плейбека - вече рядко се практикува пълния плейбек, по-скоро се пуска парчето, като вокала се намалява, но все пак го има и отгоре пее изпълнителя.. И все пак - по телевизии преди време беше задължително да се пее не плейбек заради апаратурите, сега не знам как е точно.

ti nqkakvo muzikalno obrazovanie li imash che taka umelo ni razkazvash greshkite mu i kakvo tochno pravel?! i vaprosa azis MOGYL DA PEE!
az shto ne zema da zapitam "machoka MOGYL DA PISHE?!

vii tyka bulgarski neznaete da govorite ama inache toq kuv bil onq kuv bil.. mnogo glupava logika imate azis ako MOGYL da pee to shtql da bude vasko ne azis .. vse edno madonna ako mojela da pee shteshe da e Louise Ciccone Lee Majors .. .. AZIS e psevdonim neznam dali ste razbrali ..

Еми, да, в интерес на истината Мачока разбира много повече от музика от теб и от мен. Той сам ще ти обясни защо. Но аз исках нещо друго да отбележа.
Всички правим грешки, но поне пишем на кирилица, нали? А ти, интелигентната българка, слушаш Азис, можеш да пишеш, но не уважаваш собствената си азбука. Не е ли глупаво?
Като започнеш да пишеш на родния си език, тогава обяснявай че някой не го уважава и прави грешки. Азис не може да пее и знаеш ли защо? Ще напомня думите си от същата тема: Ако Васил беше толкова добър певец, то сега нямаше да го има Азис. Всичко е заради видът му! Никой нямаше и да го погледне, ако не се беше направил на гей. А това не му прави чест. Той е пълен с кусури, не искам и да ги коментирам. Но гледайте как става.

Създаване на Азис :arrow: Тои го гледаш по ТВ-то :arrow: Оставаш очарована от това че е гей :arrow: Почваш да му слушаш музиката :arrow: Почваш да обясняваш че пее добре.

Технологията е проста.
Но аз няма да обяснявам повече - щом харесвате комерсиалното, а не хубавото - ваша си работа. Но НЕ коментирайте другите стилове (демек музиката, защото реално погледнато чалгата не е музика).
Айде със здраве :lol:

mi ne mi se pishe na kirilica .. koeto ne znachi che ne uvajavam ezika si.. uvajavam go i moga da pisha i da cheta.. za razlika ot nqkoi drugi primerno.. ti si porednata metalka uvajavashta samo tupia si metal..
shto si mislish che azis ne moje da pee.. sigurno mnogo puti si go slushala na jivo i znaesh.. az ne go slusham shtoto e gei ili shtoto izglejda raznichno ot drugite.. neka da izglejda taka kvo ot tva.. spored teb merilin mensan shteshe li nqkoi da go pogledne ako ne beshe nagrimiran i ne izglejdashe po tozi nechoveshki nachin.. nqkoi shteshe li da slusha britni spiars ako beshe debela grozna s edno oko ili bez kosa?! mn ste mi interesni metalite s vashte razsajdeniq..
a i ti kaji machoka s kakvo zaslujava titlata "po razbirasht" ..

Еми... като го уважаваш пиши на него. Кво се правиш тук... Мързи ме... Яде ми се... Трудно ми е... Голяма работа. Голяма мъка е писането на кирилица, направо мъчение. Стига с тея тъпи оправдания. Кирилиазатор (или как му беше името) има вече на форума - нямаш оправдание!
ЗА КОЙ ПЪТ ТРЯБВАА ДА КАЗВАМ ЧЕ НЕ СЪМ МЕТЪЛКА?????
Слушам рок, по дяволите, рок, не метъл. Ако искате Хеви метъл го наречете, но не просто метъл. Ебаси научете го най-накрая!!!!! Слушам метъл, но адски малко. Извинявам се, разбирачке, но би ли ми споделила общото между Бон Джови и Кредъл оф Филт??? Нали много разбираш. Айде жокер - едното е софт метъл, другото е блек (поне в началото са били). Кажи ми къде е общото, по дяволите? Метъла е съставен от толкова много стилове, да не говорим че има и стилове метъл, които се мразят едни-други. Къде си тръгнала да ми обясняваш каква съм, без да ме познаваш и без да знаеш един стил в метъла????? Я млъкни малко като не разбираш, слушай си шибаните кючеци, там поне си много компетентна!!!!
И, само да спомена, Мерилин Менсън не е изглеждам така в началото на кариерата си и е бил слушан. Мога да ти дам линк към клип, ако искаш да видиш, за да ти докажа че той е бил известен, но е и изглеждал нормално!!!
И пак да повторя, по дяволите, слушала съм чалга, не можете да ме обвините в некомпетентност!!!

Няма да ти говоря каквото и да е, нека Мачока ти обясни!!!

05-21-2006, 19:15
И к'во ся ... МнО'о сЕ кеФитЕ ,чЕ спЕ4елихА Финландия ... ?
К'во Ви пукА нА Вас ,чЕ БГ е прЕ**ахА нАли нЯквИ шИбанИ чУдоВищА спЕчелИха ...
Вие стЕ бахТи обРаЗитЕ !!!
Ае ХоЛа к'Во задАбахтЕ темАтА кой е АзиС и можЕ Ли той(тя) дА пЕе? Искам дА ви кАжА чЕ АзиС и МарИаНа ПоПовА бяха СтрАхотНи ... Не съм 100% чАлгАр , но кОгатО съМ нА масА предПочИтАм дА слУшАм АзиС ( ня'а продължавам с т'ва изречение ... )
БГ оТпАднА нА п0луфиНАлА , сАмО зарАдИ начИна нА глАсуванЕ ! Някой беше написал нещо за населението на Русия и Турция , и получи за отг. нещо като ми Кво оТ т'вА тЕ нЕ моГат дА глАсуват За себЕ сИ , мИиииИии... то СаМо т'ва ОстанА искАм Да кажА чЕ имА мНоО RUS i TR по Европа и нЕ иМ пукА т'вА чЕ СМС'а е 4 euг0 ( напр. ) EuroVisiOn 2006 E bAhtI ProvAla ... Ako nE BG to RUS si zaslujawaha 1'wo mqsto i 6te si pi6a kakto si iskam ... zatowa e slojen toq kirilizator ( КИРИЛИ(а)ЗАТОР) !!!

Shadow_Walker
05-21-2006, 19:59
Еми начи на мене Финландия ми направиха впечатление, ама не се кефя че те спечелиха, защото имаше и по-добри.Например ние-бяхме си супер, а не спечелихме щото просто западняците не могат да ни оценят....пък и кви сме ние, че да гласуват за нас.

Shadow_Walker
05-21-2006, 20:13
еххх този национален комплекс...

всичко българско и родно
любя, тача и милея...

ама песента беше тъпа и слаба... :lol: не е заради това естествено-просто наистина ми харесва песничката. А и освен това миналата година изобщо не ми харесваше нашата песен и откровено не бях за нея и не ми пукаше.Просто сега се кефя на нашата песен.

MaCeTo_
05-22-2006, 19:01
Айде честито на всички изроди и ненормални в страната! Лорди - това е новата визия на Европа. От утре почвам да ходя по улиците като тях и с гордост да заявявам на всеки, че съм европейка :lol:

Еми... Като те кефи да ходиш с поли, от които ти се вижда не гъза, а по-интимни части... Твоя си работа. А и не забравяй че изпълнителите изглеждат много по-стресиращо от последователите, а и от извънсценичните си изяви. Само пример:

http://www.chaoticworks.com/dani/dani4a.jpg
Дани Филт на фотосесия

Този дето е най вдясно (http://www.bbc.co.uk/radio1/images/artists/cradle_of_filth/cradle_mah_1024.jpg)

Тва си е сценично поведение. Докато, благодарение на това, че до моето даскало е главния център на Пайнер, ми се налага честичко да им гледам силиконовите прелести, защото те се разгхождат така по улицата!!!!!!

Всичко хубаво, само не разбрах от къде тия сигурни изказвания, че ходя с поли, от които ми се виждат интимните части :lol:

ErinEverly
05-22-2006, 20:29
Айде честито на всички изроди и ненормални в страната! Лорди - това е новата визия на Европа. От утре почвам да ходя по улиците като тях и с гордост да заявявам на всеки, че съм европейка :lol:

Еми... Като те кефи да ходиш с поли, от които ти се вижда не гъза, а по-интимни части... Твоя си работа. А и не забравяй че изпълнителите изглеждат много по-стресиращо от последователите, а и от извънсценичните си изяви. Само пример:

http://www.chaoticworks.com/dani/dani4a.jpg
Дани Филт на фотосесия

Този дето е най вдясно (http://www.bbc.co.uk/radio1/images/artists/cradle_of_filth/cradle_mah_1024.jpg)

Тва си е сценично поведение. Докато, благодарение на това, че до моето даскало е главния център на Пайнер, ми се налага честичко да им гледам силиконовите прелести, защото те се разгхождат така по улицата!!!!!!

Всичко хубаво, само не разбрах от къде тия сигурни изказвания, че ходя с поли, от които ми се виждат интимните части :lol:

Хаххахаха, аз си предполагам са :lol: А и така мнението ми изглежда по-уверено и правилно :lol:

05-22-2006, 21:17
Радвам се че наща до никъде не стигна. Песента беше отвратителна и в нея нямаше и капка оригиналност.

Sapphir
05-23-2006, 08:56
Айде честито на всички изроди и ненормални в страната! Лорди - това е новата визия на Европа. От утре почвам да ходя по улиците като тях и с гордост да заявявам на всеки, че съм европейка :lol:

Еми... Като те кефи да ходиш с поли, от които ти се вижда не гъза, а по-интимни части... Твоя си работа. А и не забравяй че изпълнителите изглеждат много по-стресиращо от последователите, а и от извънсценичните си изяви. Само пример:

http://www.chaoticworks.com/dani/dani4a.jpg
Дани Филт на фотосесия

Този дето е най вдясно (http://www.bbc.co.uk/radio1/images/artists/cradle_of_filth/cradle_mah_1024.jpg)

Тва си е сценично поведение. Докато, благодарение на това, че до моето даскало е главния център на Пайнер, ми се налага честичко да им гледам силиконовите прелести, защото те се разгхождат така по улицата!!!!!!

Всичко хубаво, само не разбрах от къде тия сигурни изказвания, че ходя с поли, от които ми се виждат интимните части :lol:

Хаххахаха, аз си предполагам са :lol: А и така мнението ми изглежда по-уверено и правилно :lol:


kak moje s predpolojenie mnenieto ti da izglejda po uvereno i pravilno bi li obqsnila che neshto ne shvanah?!