PDA

View Full Version : ako mom4e ti izneveri



gost2
05-18-2006, 21:13
e hora molq za pomo6t 4e sega sam malko obarkana :-k s moq priqtel se skarahme za6toto mi izneveri s kurva ,no sega o6te go obi4am i nz kakvo da pravq :smt012 molq daite mi savet :smt008

SmiLe_BaBy{P}
05-18-2006, 21:20
Ако моя ми изневери - Много му здраве... =;

priti_kiti
05-18-2006, 21:27
Ако моя ми изневери - Много му здраве... =; и тва е вариант..
ама каква е била изневярата,няква по сериозна ли...?
моя съвет е: Fuck himmmm!!!

PleasureSeeker
05-18-2006, 21:43
ако го обичаш..и си готова да простиш...направи го..но първо го накажи...уплаши го,за да не повтаря постъпката си

FikyScHetOo
05-19-2006, 06:45
Ако мислиш, че го обичаш достатъчно - прости му. Ако го обичаш истински, то той е част от теб и би могла да му простиш. Иначе той те е предал и ако не мислиш, че би му простила - зарежи го

marche
05-19-2006, 07:33
ето това трябва да направи6 с него :smt068 :smt067

la4ezara
05-19-2006, 07:36
e hora molq za pomo6t 4e sega sam malko obarkana :-k s moq priqtel se skarahme za6toto mi izneveri s k***a ,no sega o6te go obi4am i nz kakvo da pravq :smt012 molq daite mi savet :smt008


Еми не късай още с него. Момчетата изневеряват когато жената до тях не им обръща достатъчно внимание или са отегчени. Изпробвайте нови неща и ще видиш как бързо ще ти мине яда O:)

Nadelina
05-19-2006, 10:26
Az she dam savet koito mnogo she ti pomogne..ako nqkoi den uspeesh da go usmislish..i da vidish che sam prava she jiveesh spokoino do kraq na jivota si .. nezavisimo s koi muj si ... Iznevqrata e neshto normalno...seki ima svoi jelaniq i iskaniq .. tfa che edna vecher e bil s druga ne znachi che ima nqkfi chustva kam neq...toi obicha teb...i tia chustva nishto ne gi promenq...dori gi zasilva zashtoto se useshta razlikata..povqrvai mi .. varni se pri nego...naistina ne si zaslujava da go ostavqsh zaradi nqkfa kurva...shtom se obichate .. nqma smisal da ste razdeleni !

LP_girl_14
05-19-2006, 11:34
Много повече боли от духовната изневяра,отколкото от физическата.Ако си убедена е за него това е просто една грешка,която той я осъзнава,ако си убедена че те обича,че това няма да се повтори,че още имаш чувства към него-прости му!Но ако имаш съмнения,ако му простиш,но продължаваш д аму нямаш доверие и да си питаш"сега дали не ме излъга като ми каза че отива някъде с приятелите си,пък всъщност е с онази..." тогава просто връзката ви няма смисъл.Всичко си зависи от теб и от това дали си готова да простиш и да преодолееш това...

NeSTa_86
05-19-2006, 11:42
еми замисли се...щом е пребегнал да ходи по курви 8-[
научи се първо да му пускаш и да му даваш това, от което се нуждае и след това го упреквай.

^sladyranka`
05-19-2006, 12:23
Iznevqra ne ozna4ava razdqla!Nedei da kasa6 o6te s nego.Toi izvini li ti se ?Kaza li za6to go e napravil?Vse pak na na6ata(15-18) normalno da se pravqt takiva ne6ta...Spoko!Po-dobre pogovori s nego.Ostanete si gadjeta i 4ak pro sledva6tata izdanka pomisli dali zaslujava da e s teb ili ne! Uspeh!

Chiana
05-19-2006, 13:16
Еми ти си го зарежи де, скъсай с него, и ако видиш, че той продължава да ти се обажда, да те моли да му простиш.... абее поизмъчи го едно хубаво и се замисли дали да не му простиш.... А и го наритай в ташаците!!!! Ако не си го направила още. И пребий оная курва!!!
Нз това бих направила аз. 8-[ O:)

Krem4eto
05-20-2006, 19:33
ако го обичаш..и си готова да простиш...направи го..но първо го накажи...уплаши го,за да не повтаря постъпката си
Да правилно казано!

POLA^_^
05-20-2006, 19:41
Az she dam savet koito mnogo she ti pomogne..ako nqkoi den uspeesh da go usmislish..i da vidish che sam prava she jiveesh spokoino do kraq na jivota si .. nezavisimo s koi muj si ... Iznevqrata e neshto normalno...seki ima svoi jelaniq i iskaniq .. tfa che edna vecher e bil s druga ne znachi che ima nqkfi chustva kam neq...toi obicha teb...i tia chustva nishto ne gi promenq...dori gi zasilva zashtoto se useshta razlikata..povqrvai mi .. varni se pri nego...naistina ne si zaslujava da go ostavqsh zaradi nqkfa k***a...shtom se obichate .. nqma smisal da ste razdeleni !
:wink:

black_dimond
05-20-2006, 20:25
mi az imam mnogo golqmo doverie na choveka koito obicham i ako se sluch vednuj moje i da mu prostq no poveche ot venuj ne

neobiknoveno momi4e
05-21-2006, 13:44
[vij sq 6tom tfa mom4e ti e izneverilo ti trq si bqsna nai dobre se otkaji ot nego ne e samo toi zabravi go \:D/

barbito
05-21-2006, 13:46
mi qvno ne go zadovolqva6 dostata4no zamisli se :-k

Сънчо
05-21-2006, 13:51
Както гледам повечето са ти дали съвет да му теглиш една дълга и широка и да си заминаваш, но аз не бих направила това...Ако наистина го обичам бих му простила,разбира се ако знам че и той държи достъчно на мен и се разкайва за случилото се.Може би го казвам защото аз изневерих(макар и само с целувка),но на мен не ми простиха... Все пак решението си е изцяло твое. Успех! ;-)

gost 2
05-22-2006, 18:15
blagodarq vi mn za savetite!!!naistina se nujdaeh ot tqh.nie s nego po4eti ve4e ot edin mesec sme skarani no toi prodaljava da mi zvani i da mi se obqsnqva 4e si e osaznal gre6kata :-k no az si mislq 4e ako mu prostq nqma da mu imam doverie.tazi ve4er imam sre6ta s nego no sam re6ila da go izma4a malko i togava ako pokaje 4e e gotov na vsi4ko zaradi men 6te si pomislq #-o i moje 4ak togava da mu prostq.vie bihte li povqrva li

SLaDkO_Mi6Le
05-22-2006, 19:46
Както гледам повечето са ти дали съвет да му теглиш една дълга и широка и да си заминаваш, но аз не бих направила това...Ако наистина го обичам бих му простила,разбира се ако знам че и той държи достъчно на мен и се разкайва за случилото се.Може би го казвам защото аз изневерих(макар и само с целувка),но на мен не ми простиха... Все пак решението си е изцяло твое. Успех! ;-)
мхм така е Сънчо и аз съм с тебе.Може би прошката е доказателство, че наистина обичаш и може да простиш, а не обикновено примирение или интерес!! успехче и не се отказвай така лесно от него щом го обичаш.поговорете и се разбере кой какво чувства!:)

sevda_miss
05-22-2006, 21:04
oh hora glavata ve4e 6te mi se prasne ](*,) tazi ve4er izlizah s nego i ve4e mai4e priklu4ihme na palno.samo iskam da dobavq 4e tova mu e za vtori pat da mi izneverqva i za tova smetnah 4e toi ne me zaslujava.e toi ne mi e izneverqval kogato e bil s men nie mn se karame i v tozi period mi e izneverqval kogato sme skarani ama tva ni6to ne pre4i.toi ako darji na men kakto kazva nqma da mi IZNEVERQVA :smt062

sameone
05-22-2006, 21:15
Ako ne go sloji6 na mqstoto mu sega toi moje da prodaljava.

mnogomili4kata-sf
05-22-2006, 21:25
Ако ще можеш да простиш,да преглътнеш изневярата,ако го обичаш толкова много и ще можеш да му имаш доверие занапред-евала!Малко хора го умеят....аз лично смятал,че изневярата не бива да бъде приемана като нещо нормално и че при повечето двойки е факт.Аз лично ще простя,но едва ли ще мога да продължа с този човек

ElinoR
05-22-2006, 21:34
Абеее...зарежи го. :roll:
Щом е направил точно това,значи чувствата му са се испарили - част или вообще...няма значение.(!!!)
Не позволчвай на едно момче да си играе с теб и то по този начин.
Все пак не е единствения :wink:

sevda_miss
05-22-2006, 21:40
blagodarq vi mn za savetite mn ste gotini =D> do sega se kolebaeh no ve4e re6ih-prodaljam na pred i tolkova(kvoto bilo bilo)!!!ne e edinstvenoto mom4e.i vse pak mn vi blagodarq :) :) :) :) :)

iskamTe_vednaga
05-22-2006, 21:44
hmm...nz kakvi sa vi bili otno6enieqta...ama da ti izneveri tva zna4i edno 4e ne mu puka za teb i 4e ne te obi4a i pri tova s kurva ..ami malko........ako naistina nemoje6 bez nego prosti mu no ne mu davai lesno bro6ka za6toto pak 6te ti vratne sa6itiq nomer.... vpro4em ti kak razbra za iznevqrata??? :-k

sevda_miss
05-22-2006, 21:56
ami za parvata toi mi kaza,pak za vtorata dr mi kazaha 4e toi se bil hvalil....i az kato go pitah i toi mi razkaza vsi4ko uj da nqmal pove4e taini 4e mn se qdosval za tova koeto e napravil no ne mojel da mi kaje :smt067

Chiana
05-22-2006, 22:10
Еее ми много правилно си постъпила, мацка. Щом не му е за първи път... да си хваща пътя! БРАВО НА ТЕБЕ. Хах ама оня и нагъл - хвалел се... тзтз ей такива дрисъци най ги мразя. Взела си правилното решение, миличка!

Вътьо
05-23-2006, 07:25
e hora molq za pomo6t 4e sega sam malko obarkana :-k s moq priqtel se skarahme za6toto mi izneveri s k***a ,no sega o6te go obi4am i nz kakvo da pravq :smt012 molq daite mi savet :smt008
Изневери му и ти ;)

sk8girL
05-23-2006, 10:16
Ами добре си постъпила като си го зарязала.Изневярата е най-подлото нещо и това,че през времето,когато сте били скарани ти е изневерявал не е оправдание.Той ако наистина държи на теб няма да тръгне да ти изневерява с 1вата к***а :-# дори когато сте скарани. А и като се има в предвид, че и преди ти е изневерявал...
Абе добре си постъпила.Майната му! Не е единствен, ще си намериш по-добър, който наистина да държи на теб : ))

Вътьо
05-23-2006, 12:34
Може да поспориме, че изневярата е най-подлото нещо, но както и да е ;)
На следващия му изневери и ти ;-)

RoSsY88
05-23-2006, 12:58
изневери ли ми някой....ммм майната му повече нито ще ме види нито ще ме чуе!!!