PDA

View Full Version : Офф .. опитва се да ме ядоса .. кво да правя?



Lovebaby
05-18-2006, 21:15
Писала съм и друга тема ---> "Как да го накарам отново да ме заобича?"
преди малко си чатихме с него ... като отбележа,че той ми се включи :shock: ...и почна да ми пише там за едно момиче от моя клас .. колко хубава била днес .. незнам си кво (да кажа само,че преди да ходим,когато ходихме и след като скъсахме той имаше ЛОШО мнение за него,в смисъл такъв,че не я понасяше ..няки такива .. и наи-важното е,че знаеше как се казва)това ви го казвам,защото той като ми писа ми каза така"вие голяма красавица имате във вашия клас...там в бековски дето живее фантастична 15 дето се пише .." .. мм той много добре знае как се казва това момиче и знае,че аз немога да я понасям .. от тука следва,че той ОТНОВО се опитва да ме изнерви като ми говори за момиче,което а знемога да понасям .. защо така прави?!Аз се правя,че удобрявам неговото мнение,само защото неискам да си мисли , че все още го ревнувам и така направо казано ще му вдигна въшките , защото ще се почувства харесан .. не ,че не си е и сега,обаче все пак мисля , че е по-добре да не си личи,че все още имам чувства към него .. незнам ...мисля , че постъпвам правилно .. наистина незнам ако някой ме посъветва нещо или ме подкрепи ще съм по-добре :roll: . Благодаря Ви предварително .. ако някой не ми е чел темата .. и незнае за какво става въпрос :arrow: http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=37050 :wink:

vazmojno li e
05-18-2006, 21:42
normalno li e ako haresvate dadeno MOMI4E da hodite i da podmigvate i da obarvate i vse takiva ne6ta dr momi4eta????????vazmojno li e???pravite li go???za6to???

PleasureSeeker
05-18-2006, 21:53
според мен...пича мн те харесва...но просто иска да те подразни...или пък..найстина иска да му покажеш,че си ревнива и че той е желания...не прави тая грешка...продължавай в същия дух...или пък му подметни...като я харесваш...що не излизаш с нея...просто за да провериш реакциите му

Lovebaby
05-18-2006, 22:21
според мен...пича мн те харесва...но просто иска да те подразни...или пък..найстина иска да му покажеш,че си ревнива и че той е желания...не прави тая грешка...продължавай в същия дух...или пък му подметни...като я харесваш...що не излизаш с нея...просто за да провериш реакциите му

Амии .. незнам колко ме харесва .. ама ..хмм .. :-k незнам само защо когато ходихме той беше написал нещо на един чин -> "Lovebaby` e SUPER" .. и след като го скъсах .. ](*,) той допълнил грозна :shock: ..как да го разбирам това .. до преди месец ти е казвал обичам те много ..някви такива и след това пише Lovebaby` e super grozna .. еи тва вече ако не е идиотщина пък на .. бахти как може да пише така .. стана ми адски кофти като го прочетох .. направо ми се съсипа деня .. преди това бях весела .. и като го видях и .. :( направо .. незнам .. немисля , че ме харесва .. аз му предлойих да излезем наскоро но той каза че и да излезме и да не излезем няма смисъл .. (той харесва уж една моя приятелка) изобщо няма д аму показвам , че наистина реввнувам защото направо ще му надигна въшките .. и така ще се отдръпне от мен .. а за това д аму подхвърля тази идея не веднъж съм го правила и той поледният път ми каза"ти акъл не ми даваи пари ако имаш даи" :shock: офф напраоо .. мн се нервя някой път така .. :evil: ...

Labelle
05-18-2006, 22:44
Докато му се връзваш ще те дразни. явно се чувства обиден от начина по който е свършила връзката ви и сега се чуди как да си го върне или пък просто иска да си говори с теб , но в момента който го направи се усеща , че е обиден и почва да те дразни. Спри да му обръщаш внимание - реплики от рода на "не ме интересува, имам си по важни неща отколкото да обсъждам мацката Х как може да ме занимаваш с такива глупости'' много помагат да се усети , че ако иска да комуникира с теб не трябва да те дразни , а пък ако иска да те дразни няма смисъл.

05-18-2006, 22:51
Докато му се връзваш ще те дразни. явно се чувства обиден от начина по който е свършила връзката ви и сега се чуди как да си го върне или пък просто иска да си говори с теб , но в момента който го направи се усеща , че е обиден и почва да те дразни. Спри да му обръщаш внимание - реплики от рода на "не ме интересува, имам си по важни неща отколкото да обсъждам мацката Х как може да ме занимаваш с такива глупости'' много помагат да се усети , че ако иска да комуникира с теб не трябва да те дразни , а пък ако иска да те дразни няма смисъл.

:D така ще направя другият път . Мерси :wink: :mrgreen:

Lovebaby
05-18-2006, 22:53
Упс :) това предното аз го писах :)

Lovebaby
05-19-2006, 19:26
Оффффффффффф ... :( :( :( .. днес излязохме с тая моя "пиятелка"(предателкааааа) и аз бях една такава нацупена .. щотоо то как д ане съм нацупена след като .. искаше да и дам номера на бившото си гадже :shock: .. както и да е .. ии така изведнъж както стоеше и изръси това"пък аз другата седмица ще излизам с Даката .. ще ме черпи за ония мачове ... той колко пъти щеше да ме черпи ама .. все забрава"не помня точно де .. ама беше нещо от тоя род ... и аз отначало не обърнах никакво внимание,защото не чух името на момчето с което щяла да излиза .. и после като се позамислих ии .. :shock: :shock: :shock: оффф .. направооо .. незнам .. той нали беше казал,че я харесвал(НЕ СА СЕ ВИЖДАЛИ,НЕ СА СЕ ЗАПОЗНАВАЛИ,а я харесва...и са цитирам:"ГОЛЕМИ ПРИЯТЕЛИ"оффффф .... нервя се така ..как може да са приятели .. те знаят ли какво е значението на думата приятел , че да я използват еи така?!Явно НЕЗНАЯТ , затова я използват така безразборно) и .. за това черпане .. той беше казал ЛИЧНО НА МЕН ,че ще НИ(мен и нея)черпи ако спечелят там 2та мача .. и сега кво излиза ?! само нея ще черпи .. въобще не ми е до черпането ама .. баси как може така?Нямам думи .. някой беше писал във форума дали все още може да има приятелство м/у момичета .. ее .. вече си пролича-НЕМОЖЕ .. винаги се намира някаква причина и се скарват .. аз сега немога да я понасям тая .. :evil: :evil: :evil: :evil: МРАЗЯ Я! :evil: заради нея всичко се провали .. може би сега отново щяхме да сме заедно с тва момче .. ако не беше тя .. :smt010 КОЙТО МОЖЕ ДА ПОМАГА!!!!!!!!!!!!!!

Lovebaby
05-21-2006, 18:50
Помагайтеее ... :|

Nadelina
05-21-2006, 20:00
Moq pich mi praveshe sashtoto...na sqka mandja mirudiq slagashe...nasqkade se meseshe..i uj priatelski se darjeshe a vsashnost iskashe da me drazni...Sichki kazvaha che go pravi zashtoto me revnuva i me haresva oshte...no uvi...neshtata v momenta sa slednite : ne si govorim..ne si chatim..ne se poglejdame kato se razminavame dori..MNOGO go obicham..mnogo...no na nego ne mu puka za mene .. prosto e iskal da mu hodq po gaza...:( Mila nadqvam se da ne e sashtia sluchaq ti..nadqvam se toi da iska da e s tebe...Iskreno ti go jelaq:P

Lovebaby
05-21-2006, 20:15
Миии .. и аз ама .. уви .. мисля,че няма да се получи нещо ..незнам ,макар че много го искам много .. [-o<

Nadelina
05-21-2006, 20:19
V IRC vlizash...aide ako vlizash i sega si vatre da si pochatime...imam ogromno jelanie... nicka mi e NadetoPateto #bureto aide chakam te lovebaby` !!!

black_dimond
05-21-2006, 20:30
na men mi zvuchi taka edva li ne se optva da te naka da revnuvash ma ti ne mu orushtai vnimanie i toi shte spre pone az taka mislq

Lovebaby
05-21-2006, 21:15
V IRC vlizash...aide ako vlizash i sega si vatre da si pochatime...imam ogromno jelanie... nicka mi e NadetoPateto #bureto aide chakam te lovebaby` !!!



amii vlizam ..ama mai kysno vidqh che si pisala .. seenvah te i si izlqzla predi 10min .. tctc aide nqkoi pyt kato vlezesh pak #grafa Lovebaby` ili GleZlatA_ :)

Lovebaby
05-21-2006, 21:17
na men mi zvuchi taka edva li ne se optva da te naka da revnuvash ma ti ne mu orushtai vnimanie i toi shte spre pone az taka mislq

amii .. dobrem :) taka shte napravq ..

Krem4eto
05-22-2006, 18:13
Нз какво да ти кажа ! Да-нарочно го прави!!!ДАНО да е че те харесва и иска да те раздразни!!!