PDA

View Full Version : Чалга Рок???



ErinEverly
05-18-2006, 22:13
Така... Въпросът ми е има ли чалга рок според вас?
Чалга рок :arrow: Рок, създаден за парите, без смисъл, без текст или без музика. Рок, създаден не за смисъла на рока, а за печалбите от него.

ЛИчно мнение: Според мен има. Доса гледах SUPEROCK по МТВ и, в интерес на истината, аз рок не видях. А и ми е странно рок по МТВ. Верно че пускат, но много рядко, а още по-рядко на старите рок-легенди.

machoka
05-18-2006, 22:16
Всеки композитор прави музика, за да може да изхрани семейството си. Всяка музика ли е 'чалга' по тая логика?

Дали има смисъл или не самата музика е въпрос на вкус - това че не ти харесва не я прави по-малко гениална /оня скучняр Бах не ти 'аресва, нал тъй?/ и така..

ErinEverly
05-18-2006, 22:19
Всеки композитор прави музика, за да може да изхрани семейството си. Всяка музика ли е 'чалга' по тая логика?

Дали има смисъл или не самата музика е въпрос на вкус - това че не ти харесва не я прави по-малко гениална /оня скучняр Бах не ти 'аресва, нал тъй?/ и така..

Тц тц тц... Не ти омръзна да ме апострофираш, нали??? :lol:

Това е ясно. Обаче музиката е и религия. Аз не съм видяла от "големите пънкари" Гриин Дей някакво пънк отношение. Не се фащай за думата, че ще дойда до Люлин и ще стане лошо :lol:

ErinEverly
05-18-2006, 22:36
има...
и то много...

групи- сега точно не мога да се сетя за добър пример...
ама примерно групи като: Линкин парк или Лимп Бизкит...
Евънесънс (или каквото е там)
имаше и някакви много противни- Никълбек или какви бяха и подобните им...

За метъла е ясно, аз говоря за рок. Принципно, както се пее в песента на Мерилин Менсън - Рокът е мъртав. Не буквално, Бон Джови, Аеросмит и т.н. те още свирят рок, не по-зле от преди. Но на мен ми харесва рокът да е така. Щото е много по-трудно да посегнеш към нещо, което е изчезнало, и да се опиташ да го съживиш и направиш комерсиално, отколкото да направиш комерсиално нещо, което е харесвано и сега много. Затова се учудвам на тези банди (съжелявам че не казвам имена, просто не им ги знам), които се опитват да направят рока комерсиален...

ErinEverly
05-18-2006, 22:53
къф метъл бе?? :lol:

Линкин парк се води за нео метъл. Еванесес също се водят за някакъв метъл. Лимп Бизкит въобще не ги знам. Но нито един от тях не не се смята за рок :lol:

The-WishmasteR
05-21-2006, 09:47
Бира,секс и рок&рол ...:) как казваха Щурците...Пустите му внуци искат нови звуци хем да бъдат модни ....пък и рок-а като стил за съжаление замря ......иначе групи като Щурците,Б.Т.Р,Сигнал и прочие (от бг) още ги има,както и Роксет,гънс,пърпле и прочие ....ама новото поколение нешо...:(

ErinEverly
05-21-2006, 10:54
Бира,секс и рок&рол ...:) как казваха Щурците...Пустите му внуци искат нови звуци хем да бъдат модни ....пък и рок-а като стил за съжаление замря ......иначе групи като Щурците,Б.Т.Р,Сигнал и прочие (от бг) още ги има,както и Роксет,гънс,пърпле и прочие ....ама новото поколение нешо...:(

Една забележка: Не съществува Гънс, а псевдо Гънс. Истинската група може да се съжбере на Download. Дотогава Гънс ще бъде изчезнала група. Сега те не са нищо!

vra4ka
05-21-2006, 19:00
Добре да не би всички да ги познавате хората, че да знаете дали правят музика за пари или не... Този въпрос е леко безмислен, а и кой е казал че чалгата се прави за пари, да не ги Гергана да ви е първа приятелка и да ви е обяснявала колко и е неприятно да пее и го прави само за пари ](*,) ](*,)

maldini
05-22-2006, 09:43
Чалга рок НЯМА!!!Рок певците и групи,пеят за музиката и за творчеството и чак след това идват парите

rosskata
05-22-2006, 10:21
](*,) Едно си баба знае, едно си бае...
За мен музиката е два вида- такава, каквато обичам и такава, каквато не обичам.
И не виждам защо се тормозите с някакви определения- това е комерсиална музика правена по конвеир от група, която имитира еди- коя -си... А това е песен с дълбок философски смисъл, която учи младите как да гледат на живота, примерно...

Ако ще да са най- долния комерс, аз харесвам песните на Nickleback.

p.s Ново не винаги е равно на комерсиално.
п.п.с И защо ако мога да знам трябва да ми пука дали един музикант пише песните си друсан като пън, озарен от творчески импулс, или жаден за слава и пари, но също талантлив? Важен е резултатът в крайна сметка...

rosskata
05-22-2006, 11:45
:? И при Nickleback резулатта какъв е? Аз поне не виждам да е негативен?

Факта, че много хора са толкова обсебени да не слушат комерс им пречи да оценят някоя група или песен, които са стойностни, само защото някой бил решил, че го правят заради парите.

И за Металика има мнения, че са комерс, и за по- новите албуми на Аеросмит...
решава някой, че това е комерс и като кон с капаци упорито отказва да оцени иначе стойностна музика...
Това е което ме дразни повече. :smt013

A това което съм слушала на Evanecence и "Мeteora" на Linkin Park наистина ми харесват - нека са комерс. Не това е осноното в музиката.

anonymous464110
05-22-2006, 12:54
ima 4alga rok i negovite nai-vidni predstaviteli sa Linkin park,Crazy Town,papa roach,limp bizkit,a edno vreme Venom

ErinEverly
05-22-2006, 18:01
rosskata,
Еми за мен такива изпълнители не създават хубава музика, затова и не ги слушам. А и въпроса ми беше има ли за вас чалга рок, а не какво се разбира под понятието и четене между редовете на думите ми.

Лично за мен Металика са били комерсиални. В повечето случаи групите стават комерсиални в по-късните си години. Така са Бон Джови, така са Аеросмит, така са и Гънс (тъпо е че най-харесваните им песни са били записвани заради желанието на вокала да не си тръгват от сцената). Почти всички групи са така. Са се сетих и за Кредъл... Но аз говоря за друго. Аз говоря за групичките, които се изкачват, с целта да бъдат популярни и да успеят. Рок легендите са излизали от някакви пълни дупки и са свирили за музиката, защото не са вярвали че някога ще успеят. Затова наричам тези новичките (повечето) комерс. Защото за мен стиловете са религия и ако изпълнителите не вярват в тази религия, то песните им губят стойност.

suasan81
05-22-2006, 18:37
Има чалга-рок ако не вярвате ето и линк
http://www.m-b0x.com/search/file.php?zone=download&option=mp3&path=b9d0e974008f749e550b0d7d9d86cac1

Mo6no4
01-05-2007, 19:27
Абе незнам дали има чалга-рок, но знам, че има чалга-метъл (в буквалният смисъл). Групата пример за това е Артерия (по позната като Artery). Който ги е чувал знае за какво става въпрос.

Shadow_Walker
01-05-2007, 19:54
говорим за налаганият рок, който е без никаква емоционална стойност, а се прави на ковейр...Хах за едни може да няма емиционална стойност, за други може да има.

Та защо я има изобщо тая тема?Чалга-рок...ох какво определение :shock:
Комерсиялната страна на нещата прави ли рока по-лош?Според мен комерса изобщо не е доказателство, че музиката е лоша.
А и парите-че всеки прави музиката си и за да спечели нещо, защото еко просто правиш музика за кефа и нищо не печелиш накрая може да си останеш на улицата...
Освен това хора различни, вкусове различни-всеки си има мнение, всеки харесва нещо различно.Не сме тука да съдим кой какъв е, кой какво харесва.На някои тези така наречени чалга-рок групи може пък да им харесват...или пък да обявят за чалга рок вашите любимци...
Та темата за мене е безсмислена, ама пиша в нея, защото явно има нужда някой да го каже.

Mo6no4
01-05-2007, 20:05
Shadow_Walker - Не спори с експлойтед. Той винаги печели споровете независимо дали е вярна тезата му или не. Имам чувството, че ако реши да защитава чалгата в някоя тема Чалга vs. Metal като гост и хората незнаят, че пишештият е той ще убеди доста метъли, че чалгата е стойностна музика, въпреки, че това не е така.

Shadow_Walker
01-05-2007, 20:08
Мo6no не споря с него :)
Само първото изречение е отправено към него.
Другото е към всички и по-специално към Ерин-авторката.

ErinEverly
01-05-2007, 20:53
Ау... Авторката не я пишете. Писала съм тая тема преди векове, откъде да знам какво съм имала впредвид и т.н. ако смятате да пишете в моя тема, пишете докато е още актуална.

И, ако трябва да отговарям, вярно е, парите са важни. Но да пишеш песни без смисъл, осланяйки се на бивши рок легенди, еми не го смятам за прекрасно.

Mo6no4
01-05-2007, 21:06
Оффтопик:
Ерин надявам се да не си го възприела като обида това за "истинските" фенове в темата за Гънс`н` Розес

Shadow_Walker
01-05-2007, 21:15
Ау... Авторката не я пишете. Писала съм тая тема преди векове, откъде да знам какво съм имала впредвид и т.н. ако смятате да пишете в моя тема, пишете докато е още актуална.

И, ако трябва да отговарям, вярно е, парите са важни. Но да пишеш песни без смисъл, осланяйки се на бивши рок легенди, еми не го смятам за прекрасно.E, затова си права...а пък темата изобщо не знам откога е-просто видях, че е писано в нея :-D

ErinEverly
01-05-2007, 22:26
Ау... Авторката не я пишете. Писала съм тая тема преди векове, откъде да знам какво съм имала впредвид и т.н. ако смятате да пишете в моя тема, пишете докато е още актуална.

И, ако трябва да отговарям, вярно е, парите са важни. Но да пишеш песни без смисъл, осланяйки се на бивши рок легенди, еми не го смятам за прекрасно.E, затова си права...а пък темата изобщо не знам откога е-просто видях, че е писано в нея :-D

Радвам се, че се разбрахме.

machoka
01-06-2007, 09:40
Аз съм волна пеперуда
и летя от цвят на цвят,
като малко пъстро чудо
в този сив и скучен свят.

Ти след мен задъхън тичаш
а когато разбера,
колко мното ме обичаш
аз до теб сама ще спра.

Припев:
Ще оставя да ме хванеш
и със теб ще съгреша.
но помни,че ще остана
с пеперудена душа.

Аз съм волна пеперуда
и летя от цвят на цвят
като малко пъстра чудо
в този сив и скучен свят.

Ако много ме обичаш,
пак ме пускай да летя,
не превръщай в окови
ти за мене любовта.

Припев:
Ще оставя да ме хванеш
и с теб ще съгреша,
но помни,че ще остана
с пеперудена душа.


:::

n0 CoNnEc7i0n =)
01-06-2007, 09:44
Чалга рок :arrow: Рок, създаден за парите, без смисъл, без текст или без музика. Рок, създаден не за смисъла на рока, а за печалбите от него.

и какво по-точно се опитваш да кажеш??? Че сичката чалга е създадена ей така за парите??? Пф не можеш да слагаш толкова мн музика под 1 знаменател

Бунтар
01-06-2007, 09:51
Чалга рок :arrow: Рок, създаден за парите, без смисъл, без текст или без музика. Рок, създаден не за смисъла на рока, а за печалбите от него.

и какво по-точно се опитваш да кажеш??? Че сичката чалга е създадена ей така за парите??? Пф не можеш да слагаш толкова мн музика под 1 знаменател

Всъщност да, може. Баш на чалга-манталитета се гради поп-фолк индустрията.

А чалга не е същото като поп-фолк. Във всеки стил музика си има чалга (комерсиалната помия), и жанр, обширен като рока, няма как да прави изключение.

n0 CoNnEc7i0n =)
01-06-2007, 10:07
Чалга рок :arrow: Рок, създаден за парите, без смисъл, без текст или без музика. Рок, създаден не за смисъла на рока, а за печалбите от него.

и какво по-точно се опитваш да кажеш??? Че сичката чалга е създадена ей така за парите??? Пф не можеш да слагаш толкова мн музика под 1 знаменател

Всъщност да, може. Баш на чалга-манталитета се гради поп-фолк индустрията.

А чалга не е същото като поп-фолк. Във всеки стил музика си има чалга (комерсиалната помия), и жанр, обширен като рока, няма как да прави изключение.

изобщо знаеш ли какво е чалга в буквалния й смисъл??

ето това ти е грешката...не можеш да отричаш всичко и всички, които не са като теб...

Чалга НЕ е равно на поп фолк:)

Бунтар
01-06-2007, 10:14
Точно тва ти обяснявам и аз - по принцип не е същото. "Чалга", доколкото знам, ще рече "свирня" на турски или цигански, не съм сигурен.

Всъщност, кво значение има буквалният превод?

Чалга = боклук, правен за пари.
Поп-фолк = популярна музика с фолклорни мотиви.
Българска поп-фолк индустрия = адската чалга.
Американска поп индустрия също = адската чалга.
MTV = НАЙ-АДСКАТА чалга.

И не отричам чалгата, защото е различна от моите предпочитания. А заради пагубното й влияние върху вече няколко поколения!

n0 CoNnEc7i0n =)
01-06-2007, 10:20
Чалга музиката е всъщност тази, която се изпълнява по сватби и т.н.т

и незнам какво пагубно влияние откри в чалгата...Виж, аз не слушам чалга, обаче ти говориш много насляпо...

Ако трябва да си говорим за пагубно влияние на която и да е музика, първото, което ми изниква в главата е онези "метълки" на по 13 години, които се мислят за дъ бест и си режат вените, та чак и наркотици и глупости зимат за да се покажат...

Какво и метъла ли да заплюем? Ако човек е развален, никаква музика няма да му помогне и следователно обратното ---> ако си добре психически никоя музика няма да ти влияе пагубно :wink:

Бунтар
01-06-2007, 10:27
Ако трябва да си говорим за пагубно влияние на която и да е музика, първото, което ми изниква в главата е онези "метълки" на по 13 години, които се мислят за дъ бест и си режат вените, та чак и наркотици и глупости зимат за да се покажат...[/color][/b]

То и тяхното може да се определи като чалга :lol:

Ама, по-добре тия тихо да си мрат, отколкото поп-фолк-хедс и гангста-гъзарите да "не-живеят", да се правят на голяма работа и да вгорчават живота на околните...

И никой не е напълно добре психически, а под чалга нямам предвид само музиката...

BornFromPain
01-06-2007, 10:29
Абе не моа ви разбера.. Що използвате "комерсиален" като мръсна дума? Ми да го еба аз пък искам всичките ми любими групи да станат наистина комерсиални и да не трябва да си вадят от джоба да направят албум с кофти качество, а да им валят пари за да продължават да правят това което правят.

А тая работа дето я говорите за някои групи които "свирят само за парите".. Еми има си много такива групи и изпълнители но това не прави музиката им по-малко качествена. Пример - Ванила Айс.. Момчето са го взели само защото е изглеждал добре и е можел да танцува и са го направили звезда.. Ама има яки парчета. Slipknot или Europe които са си машини за изкарване на пари, направлявани от межнидърски наставки също имат яки парчета. То ако ще търсим косури - на всички ще открием, и можем да изкараме всеки че прави музиката за пари защото това е нормалното следствие когато правиш (качествена) музика(не говоря за България.. манете ни нас..).

Та по темата - не знам какво е това чалга рок и даже ми се струва глупаво да се използва, заради гадния ни навик на всичко което не ни харесва да тупваме някоя от следните думички за определение "ънру, чалга, комерс, плагиати и т.н.". Просто това, че аз не харесвам някоя група която видимо изкарва пари от музиката си, не значи че трябва веднага да я набеждавам за чалга, комерс или че свирят за пари!..

Бунтар
01-06-2007, 10:30
Да, ама не.

Няма нищо лошо в това да печелиш пари от музиката си.

Стига това наистина да бъде музика, при тва добра.

n0 CoNnEc7i0n =)
01-06-2007, 10:34
То и тяхното може да се определи като чалга :lol:

Ама, по-добре тия тихо да си мрат, отколкото поп-фолк-хедс и гангста-гъзарите да "не-живеят", да се правят на голяма работа и да вгорчават живота на околните...

И никой не е напълно добре психически, а под чалга нямам предвид само музиката...

а какво ако не музиката? Не те разбирам...

Не си мрат особено тихо, точно те пък са най-опасни, защото се самоиздигат в култ и си мислят че са определящи фигури...

С какво горките чалгари са вгорчили твоя живот?

Бунтар
01-06-2007, 10:40
Манталитетът. Начинът на живот. Чалгата е като някаква анти-религия.

Самоиздигат се в култ? Определящи фигури? Я поясни за какво говориш, че не схващам... Баш гъзетата се правят на голямата работа, не тия депресарки. А че можеш да си депрес и гъзе едновременно - тва е съвсем друга работа...

С това, че се налагат, ге се опитват да превърнат целия живот в една чалга, при тва доста успешно. С глупостите, от които ме боли едва ли не физически. Прекарал съм седемте години на началното и основното си образование в клас на пълнипразни деца-гъзари, правещи се на големи. Едва запазих психическото си здраве.

_donna_
01-06-2007, 10:44
Ооо,дайте сега да се правим на умни..
Един ден..а именно,когато започнах да бозая от майката природа
разбрах,че има разлика между Цепелин и Линкин Парк.
Поздравления за прозрението! =D>

Бунтар
01-06-2007, 10:47
да бозая от майката природа

Тфа неква неква метафора за консумация на марихуана ли е? :smt005

n0 CoNnEc7i0n =)
01-06-2007, 10:58
Манталитетът. Начинът на живот. Чалгата е като някаква анти-религия.

Самоиздигат се в култ? Определящи фигури? Я поясни за какво говориш, че не схващам... Баш гъзетата се правят на голямата работа, не тия депресарки. А че можеш да си депрес и гъзе едновременно - тва е съвсем друга работа...

С това, че се налагат, ге се опитват да превърнат целия живот в една чалга, при тва доста успешно. С глупостите, от които ме боли едва ли не физически. Прекарал съм седемте години на началното и основното си образование в клас на пълнипразни деца-гъзари, правещи се на големи. Едва запазих психическото си здраве.

Антирелигия? Не, не бих казала...

Чалгата не е начин на живот, тя е просто музика...Музика не по-различна и от пънк, и от метъл, и от вс ост. Това, че не си запазил психическото си здраве толкова дълго е похвално, обаче съм сигурна, че си се чувствал изолиран и отхвърлен сред съучениците ти...

Самоиздигането в култ...Знаеш ли колко от тези скъпи метълки са ми обяснявали как били скинарки и били във "Скин крю" (ааа?!?!) и едва ли не лягай курво да ми лижеш обувките...

Работата не е там да си различен и да мразиш всички, или поне да си против всички, които не са като теб. Бъди различен, но се научи да толерираш и останалите.

ErinEverly
01-06-2007, 11:07
Абе вие глупави ли сте? Темата е от май миналата година и това я прави супер неактуална. Седите и говорите глупости, за да ме изнервите. Ми няма да стане. Най-много да кажа на Мачока да я заключи. Някой открива тема отпреди 2 години и почва да обвинява автора. Еми говорете си. Ако я бях пуснала сега, може би щях да коментирам мненията ви, но е било толкова отдавна, че незнам дори какво съм имала впредвид. Като искате да се правите на интересни, пишете в актуални теми.

Mo6no4
01-06-2007, 11:16
В Темата има интерес и не виждам защо да се заключва. Ако я заключат ще си направим нова.

Иначе взимаме калашника и всички чалгари :smt067

Чалгата съкс. Нищо, че вчера направих в един друг форум за Рок и Метъл музика направих отново темата "Помощ хора!!! Прослушах чалга :shock:" :lol:

Бунтар
01-06-2007, 11:17
Чалгата не е начин на живот, тя е просто музика...Музика не по-различна и от пънк, и от метъл, и от вс ост. Това, че не си запазил психическото си здраве толкова дълго е похвално, обаче съм сигурна, че си се чувствал изолиран и отхвърлен сред съучениците ти...

Противоречиш си. Нали чалга и поп-фолк не бяха едно и също?

И да, отначало се чувствах изолиран. После пък аз ги отхвърлих и изолирах от себе си. И си ми беше доста добре.


Самоиздигането в култ...Знаеш ли колко от тези скъпи метълки са ми обяснявали как били скинарки и били във "Скин крю" (ааа?!?!) и ева ли не лягай курво да ми лижеш обувките...

Малииий...


Работата не е там да си различен и да мразиш всички, или поне да си против всички, които не са като теб. Бъди различен, но се научи да толерираш и останалите.

Кажи го на чалгарите.


С тази прекалена толерантност към чалгата само показвате липсата си на инстинкт за самосъхранение...

DoPye
01-06-2007, 11:20
Чалга-Рок няма има Метал-Чалга-Азис

n0 CoNnEc7i0n =)
01-06-2007, 11:35
Противоречиш си. Нали чалга и поп-фолк не бяха едно и също?

не си противореча, цитирам теб:) в предния ти пост използва точно "чалга" а не "поп фолк".




Кажи го на чалгарите.


С тази прекалена толерантност към чалгата само показвате липсата си на инстинкт за самосъхранение...

няма да го кажа на чалгарите. Малко са тези, които ти казват "еее колко си задръстен, щото не слушаш поп-фолк". Малко саи тези, които ще те набият заради това.

Казвам го именно на теб, защото си метъл или може би пънкар или незнам наистина съжалявам...Казвам ти го обаче, защото именно вие имате против различните и вие сте склонни да пребиете някой заради предпочитанията му. Не визирам теб, може да си различен, незнам...

Просто когато на вас ви се каже "Слушам чалга" вие реагирате кофти. Докато 1 "чалгар" няма да ти се издразни, че слушаш нещо, различно от неговото...

Mo6no4
01-06-2007, 11:53
Просто когато на вас ви се каже "Слушам чалга" вие реагирате кофти. Докато 1 "чалгар" няма да ти се издразни, че слушаш нещо, различно от неговото...
Сигурна ли си в това, което казваш?

И още нещо разликата между чалга и по-фолк е горе долу същата като между Хип-Хоп и Генста Рап...

n0 CoNnEc7i0n =)
01-06-2007, 11:55
съжалявам, не зачитам нито хип-хоп и гангста рап, ще трябва да обясниш:)

И да, сигурна съм...Не, не казвам, че всички са такива. Всяко правило си има изключения...

Бунтар
01-06-2007, 12:26
Баш аз никого няма да бия (щот съм келеш :lol:). И никой от познатите ми, които слушат метъл, не биха посегнали на някого заради единия музикален вкус.

За рапа... Ами хип-хоп е стилът, а гангста рапът е чалгата в него (;

n0 CoNnEc7i0n =)
01-06-2007, 12:27
добре де, да речем, че ти си от свестните...

Ами останалите?

Бунтар
01-06-2007, 12:36
Абе, ти откъде си? От Антисвета, където чалгарите са кротки, а метълите - до един агресивни идиоти? Щот при мене е обратното :lol:

Не знам, обаче ето ти пример: една вечер едни чалгари щяха да ме набият, просто защото се случи да кажа същото нещо като един от тях и на въпросния му се стори, че му се подигравам. Не познавам метъл, който да направи такава простотия :/

n0 CoNnEc7i0n =)
01-06-2007, 12:40
Оплаквай се...Веднъж едни симпатични момчета с кубинки ме гониха по цялото НДК, защото, разбираш ли, обицата ми била еврейска звезда (?!) тфа вече ти го споделих преди време...
Освен това едни подобни на тях хорица искаха да ме утрепат, защото съм била с черни кецове с бели връзки, което незнам как, но им приличало на nazi power...
Не казвам, че всички са такива...Просто аз на такива попадам :?

ооо и да, кулминация, преди много много време 1 момиче ми пусна 1 песен на Los Fastidios и аз, като млада и неука, казах че ми прилича на Blink 182...Голяма грешка...

Бунтар
01-06-2007, 12:42
Баси и каръкът, дето те гони, колежке (; Ти отде си, да знам да не ходя там?:lol:

n0 CoNnEc7i0n =)
01-06-2007, 12:43
Баси и каръкът, дето те гони, колежке (; Ти отде си, да знам да не ходя там?:lol:

от софия...амааа то е хубавоо, ела да видиш кфо става, после ти ще се оплакваш:)

Бунтар
01-06-2007, 12:49
Е, то във ваща София секви ги има, столица е все пак (; Тряа некой път да ви се натреса да видя дали всички слухове са верни :smt005

n0 CoNnEc7i0n =)
01-06-2007, 12:52
е ти се сети кога да се натрисаш, след като ваканцията свърши:) Но все пак, ела и виж сам, тук чалгарите са симпатични мили хора и се избиват сами помежду си, а метълите са кръвожадни и опасни (почнах да говоря абсолютни глупости...)

n0 CoNnEc7i0n =)
01-06-2007, 13:15
вие се друсате...
ти също...

n0 CoNnEc7i0n =)
01-06-2007, 13:20
свобода на словото?

ErinEverly
01-06-2007, 14:31
Абе, хора, да живее свободата на личното мнение :lol: Обичайте се :)))))))))))))))))))))))))

Хаххахаха.... Леле, аз се развалих. Не ми се спори, говоря глупостиии :lol:

ErinEverly
01-06-2007, 14:35
купона е важееееееееееееееееен \:D/

Хаххаха.. нямаше ли няква чалга с тая думичка.... Мхм...
Няма значение. Важното е, че света е любов, обичайте се, деца мои!!!

ErinEverly
01-06-2007, 14:39
Води ме в някоя квартална кръчмааааааааа.. и поръчвааай... \:D/

Пии ракиика и се насери заради мене...

machoka
01-06-2007, 14:53
--== The End ==--