PDA

View Full Version : ..dylga istoriq.. dvusmisleni znaci



maybe_in_love
05-18-2006, 22:59
spodelih vsi4ko s pritelite na koito imam doverie no taka ne polu4ih podrkrepa..podkrepqt me za vsi4ko drugo no za tova ne..
ta..
ima edno mom4e koeto ot 2 godini ne mojeh da ponasm dopredi okolo 5-6 meseca..edin den se darja mnogo dobre i reshih 4e moje vse pak da zapo4nem da se razbirame i pogovorihme i se okaza 4e naistina mojem...opoznah go i izvednyj stana neshto i mai se vlubih..makar 4e na 15 nz vse oshte kakvo e lubov.. naskoro mu go spodelih..imam mu ogromno dverie...darji se ponqkoga strahotno no ponqkoga ne spira da se zaqjda i se karame mnogo 4esto no sled tova se sdobrqvame pak..
doskoro hodeh s nai dobriq mu priqtel i dokolkoto znam tova e edna ot pri4inite da kazva 4e ne moje da ima nishto obshto s men
ot druga strana mi pomaga za vsi4ko(u4ilishte i t.n.-ypreki 4e u4i drugade). darjeshe me do skooro do sutrinta v irc i si govorehme za vsi4ko. ot okolo mesec ne sme govorili taka otkrovenno kakto predi ..
ujasno mnogo go haresvam no ponqkoga me prenebregva.. drug pyt mi pomaga bez dori da sym go molila .. pravi mnogo neshta za men a drug pyt .. vse edno ne syshtestvuvam.. kak da go nakaram da mi obyrne nqkakvo vnimanie .. no ne samo kato na priqtelka.. priqtelite mu kazvat 4e ne e imal pritelka ot godini moje bi i ne trqbva da se zanimavam.. no ne mi izliza ot glavata..

Labelle
05-18-2006, 23:02
Кажи му всичко, което мислиш и чувстваш. Пробвай пък кавото стане. Вие вече сте близки така, че дори и да правиш "намеци " сигурно няма да се усети.

[UN]HappY
05-19-2006, 10:26
Ami az mislq, che za tova momche ti si edno prekrasno momiche, na koeto moje da se doveri i koeto toi ceni mnogo kat priqtel. Obicha te priqtelski- v tova s1m 100% sigyrna.. No za drygata liubov ne moga da kaja nishto.. prosto ne si napisala nioshto, koeto da pokazva che toi te haresva kato "poveche ot fr" ... Kakto napisa LaBelle - pogovori s nego i my kaji kakvo chyvstvash.. No vnimavai da ne zagybish priqtelstvoto vi.. YspeX! :smt008

Nadelina
05-19-2006, 10:36
Leleeeeee...sqkash si razkazala moita istoriq...am naistina .. absolutno sashtata e !!!!!! I nai loshoto e che az ne moga da si kaja spri..ne moga da si sloja chertata i da go zabravq...toi dneska pravi super neshta za mene imam li nqkaf problem toi vednaga e pri mene .. a utre e studen .. sqkash sam mu samo nqkfa poznata..mila i az nz kakvo da pravq...no mislq che e vreme da si kaja krai...zashtoto s taq lubov ne znam kak she jiveq...neosashtestvima :(

Krem4eto
05-20-2006, 18:56
HappY]Ami az mislq, che za tova momche ti si edno prekrasno momiche, na koeto moje da se doveri i koeto toi ceni mnogo kat priqtel. Obicha te priqtelski- v tova s1m 100% sigyrna.. No za drygata liubov ne moga da kaja nishto.. prosto ne si napisala nioshto, koeto da pokazva che toi te haresva kato "poveche ot fr" ... Kakto napisa LaBelle - pogovori s nego i my kaji kakvo chyvstvash.. No vnimavai da ne zagybish priqtelstvoto vi.. YspeX! :smt008
УСПЕХ!

barbito
05-20-2006, 19:05
imax sa6tiqt problem s nai-dobrite priqteli to4no za tva nqkoi pat te otblaskva znam go ot li4en opit sigyrno go obi4a6 kakto i toi ima 4yvstva kam teb sigyrna sam ama priqtelite sa priqteli za cql jivot i ako tragnete oniq mno0o0ogo 6te go ZABOLI a mojete pak i da se kriete znam li vi kolko ste ludi?!ae yspex kaji na frenda my po-dobre da te zabravi a s toq si pogovori seriozno kfo 6a praite i posle moje bi....... :smt008 ili :smt014

05-21-2006, 00:07
Кажи му всичко, което мислиш и чувстваш. Пробвай пък кавото стане. Вие вече сте близки така, че дори и да правиш "намеци " сигурно няма да се усети.

sladkoto_neli
05-21-2006, 09:07
naistina mu kaji vsi4ko.nakarai go da te pogledne po drug na4in ne samo kato fr.ako naistina go haresva6 se bori za nego i go spe4eli kato ne6to pove4e ot fr.sigurna sam 4e 6te uspee6.USPEH!