PDA

View Full Version : Ако мочето не проявява интерес след първа среща.....



Едно такова загубено
05-19-2006, 00:28
От одавна не съм излизала на "първа среща" с някой - все с гаджето ми, с което съм дотолкова свикнала, че......... В сряда ми се случи беше невероятно мисля , че направо се влюбих. Той се държа прекрсо. Да де, но не звънна след това, не звънна и на другия ден.... И сега се чудя какво да правя аз ли да се обадя или да не се обадя. Дали ако му е било забавно е щял да ме потърси още на следващия ден? Или просто не му се знаимава с мен и е решил да не се хаби? Смешна ли ще съм ако му звънна (на някой почти непознат) да го каня на кафе? Не съм изпадала никога в такова положение да не знам как да постъпя. Ако някой има някакво мнение по темата ще съм благодарна на всякакви съвети......

e_l_i_z_a
05-19-2006, 08:45
Има един закон-ако момчето не ти се обади до 1 седмица,забрави за него.Не му се обаждай още сега.Пробвай след 2 дни,ако дотогава нямаш вести.Ако ти каже,че е зает,забрави за него.Ако ти каже,че е зает,но все пак ще намери време ПОСЛЕ-забрави за него.Но ако ти каже,че е зает,но въпреки това ще излезете-честито за новото гадже :wink:

Krem4eto
05-20-2006, 18:05
Може би трябва да му се обадиш и да се разберете!!!

barbito
05-20-2006, 18:11
pi6i my sms ot sorta na :kade se gybi6 le pi4 ili mersi 4e zvann zadaljena sam ti bazikni go ne6to pak kato toi ti pi6e ili ti se obadi pi6i kvo e napisal i togava 6ti pomognem ne misli6 li 4e kato my se obadi6 6te izglejda6 kato taka 4e vse edno toi e edinstvan :smt004

05-20-2006, 18:17
vij kakvo ako tolkova mnogo go obi4a6 prosto mu zvunni i go popitai dali mu e bilo zabavno ili ne ako naistina mu e bilo zabavno 6te te potursi ili puk ako ne zna4i trqbva da go zabravq6

Labelle
05-20-2006, 21:07
По-добре не се тормози с него, щом не се обажда има причина. Не си мисли , че е в теб. Може да има гадже но да е кривнал, може да заминава за чужбина...... може много неща. Остави го и продължавай напред :)