PDA

View Full Version : Няма такова нещо като любов



neznaesht
05-19-2006, 01:51
Според мен няма такова нещо като истинска любов. Поне смятам че я има и то единствено и само от мъжката страна. Но да започнем от начало.Какво е любовта.Нещо сложно и неопределено все още от учените.По-скоро се смята че представлява различни химикали в мозъка ни които ни карат да се чувстваме добре. Това че казвам че не съществува истинска любов съм убедил от собствен опит и от много наблюдения.
Какво според мен искат момичетата от момчетата!
1.Чувство за хумор
2.Хубаво тяло
3.Да им обращат внимание
4.Дебел портфейл
5.Добро отношение(но тва се вписво по-скоро към точка 2)
Няма истинска любов! Не съществува и такова нещо като приятелство между момче и момиче!ПРОСТО НЯМА ТАКОВА НЕЩО!
ЕЙ ЖЕНИТЕ ИЛИ ПО-СКОРО МОМИЧЕТАТА ВИЕ СЕ ДЕЛИТЕ НА ДВЕ ГРУПИ
1.Такива които да обичаш
2.Такива които не обичаш
ПРОСТО А?
Любовта не е нищо друго освен повод или по-скоро вид желание да се изфукаш.Няма безкористна любов
Кое момче или момиче започва връзка без да не иска нещо?
Да не би просто да тръгвате заедно ей тъка за нищото ???? ХАХАХАХАХ
Всички жени сте еднакви.Подходът е един и същ.Средствата и последствията са определени предварително.Жените нямате усет за това кой ви харесва и кой не.Защо не се огледате може би някое момче ви обръща внимание? Ако да знайте че то ВИ ХАРЕСВА И ВЗЕМЕТЕ ДА МУ ОБРЪЩАТЕ ВНИМАНИЕ И ВИЕ ВЪПРЕКИ ВСИЧКО.
Кофти а? Жените нямате усет кога да спрете да тормозите дадено момче! Защо подяволите при условие че то ви е казало че е влюбено във ваз вие споделяте чувствата му и в същия момент се срещате с двама които са претенденти?Смисъл? Това не е любов.Любовта е когато отдаваш всичко на ближния до себе си То било любов внимание грижи съчувствие но това е само на теория и го пише в някакви романи измислени от надрусани автори! Любовта и секса са две страшно различни неща!В смисъл вървят заедно но в последните векове си плащаш за секс тъка че любовта не е задължителна. В тълковния речник пише
Любов- чувство на самоотвержена и силна привързаност към някого.
ХААА не е това което са ви обяснявали майките и бащите дядовците и бабите или т.н. Привързаност е ключовата дума Споделяне на емоции споделяне на чувства споделяне на живота. Любовта е просто дума да кажеш колко много си се привързал към съответен човек. Е разбираме че този човек трябва да притежава конкретни качества които другите не притежават нали? А? Не е ли тъка драги дами?

!!!НЯМА БЕЗКОРИСТНА ЛЮБОВ!!!

FikyScHetOo
05-19-2006, 06:41
Според мен няма такова нещо като истинска любов. Поне смятам че я има и то единствено и само от мъжката страна.
Има истинска любов и от страна на жените. Може да си се опарил от една, но не всяка жена в морето е медуза, нали така. Има още и затни рибки, които обичат и биват обичани...

Какво според мен искат момичетата от момчетата!
1.Чувство за хумор
2.Хубаво тяло
3.Да им обращат внимание
4.Дебел портфейл
5.Добро отношение(но тва се вписво по-скоро към точка 2)Не съществува и такова нещо като приятелство между момче и момиче!
Вярно е че жените имат доста изисквания, но в замяна на това даряват живота си - да са на разположение, да са до момчетата винаги и да се борят със зъби и нокти

1.Такива които да обичаш
2.Такива които не обичаш
Мисля, не е точно така. Кои жени не трябва да се обичат?!?

Кое момче или момиче започва връзка без да не иска нещо?
Да не би просто да тръгвате заедно ей тъка за нищото ????
Прав си, всеки гони щастието си и затова търси някой, който ще го направи щастлив. Егоизъм ли му се вика вече на това?!? Нима това не е рпироден порив, който живее във всеки човек?!?

Жените нямате усет за това кой ви харесва и кой не.
Любовта и секса са две страшно различни неща!В смисъл вървят заедно но в последните векове си плащаш за секс тъка че любовта не е задължителна.
Жените, поне повечето, имат страхотна интоиция и не само това - повечето могат да приямат истината в очите. Повечето момчета искат само секс (и ти си го казал - че ако има секс любовта е излишна) и затова момичетата не обръщат внимание на такива мъже

Любов- чувство на самоотвержена и силна привързаност към някого.

Привързаност е ключовата дума Споделяне на емоции споделяне на чувства споделяне на живота.
Това е любовта - способността на хората да приемат в сърцето си един нов човек и да го обичат, както обичат себе си. А ти привързан ли си към себе си?

Любовта е просто дума да кажеш колко много си се привързал към съответен човек. Е разбираме че този човек трябва да притежава конкретни качества които другите не притежават нали? А? Не е ли тъка драги дами?
Качества...ми жените няма да вземат всяко що се е*е. Качествата са да ги разбира и да е част от тях, или иначе казано - да си привързан към този човек и да не обръщаш внимание на лошите му качества, както не ти прави голямо впечатление "какво ти куца"

05-19-2006, 10:08
...И някой май е доста наранен... :smt011
Човек,някой ден ще си се смееш на тези приказки!Гаранция!;]

Nadelina
05-19-2006, 10:48
Da .. i az sam naranena..no tfa ne znachi che govorq za momchetata che sa bezchuvstveni .. i ne mogat da obichat....1-vo ne slagai vsichki nas pod obsht znamenatel....ima inache nqkoi verni neshta .. do izvesna stepen si praf...no .. ne badi tolkova surof .. nqkoi den she sreshnesh jena koqto da te obicha istinski..i she vidish che lubov sashtestvuva...ISTINSKA LUBOV!!!!

ludamacka
05-19-2006, 14:53
ei ne sum suglasna s pove4eto ne6ta,koito sa napisani.ima lybov!oba4e zavisi i s tova s koi si.v smisul ima lybov kogato obi4a6 ili si obi4an.abe lybovta 6te spasi sveta.100%sum sigyrna 4e tq su6testvyva :smt049

e_l_i_z_a
05-19-2006, 16:34
Според мен темата ти е с грешна ориентация или поне не е пълна.
:idea:
На първо място момичетата искат да бъдат обичани.Това е най-важното,другите неща са второстепенни.Те са около всичко.
Нима мислиш,че има нещо лошо момчето да е с хубаво тяло?
Нима мислиш,че една истинска връзка е възможна,ако няма добри отношения?
Да те светна,че приятелство между момче и момиче СЪЩЕСТВУВА.Приятелството е без граници.За него няма значение дали си момче,момиче,куче,птица,кот ка или нещо друго!
А любовта е като приятелството.Тя също е без граници.
А също така да те светна че на света има много видове любов-любовта не е единствено под формата на онова топло съкровено чувство!Тя се съдържа във всичко добро на този свят,което е сторено от сърце.
И понеже вече много се отклонявам от темата,ще премина към заключението си-
Този път няма да обобщавам всичко казано дотук,а ще ти кажа нещо друго-неможеш да свързваш любовта с многото жалки и долни чувства,които си внушил чрез темата си.Тя и нещо много над това.
Замисли се. 8)

Deqn
05-19-2006, 17:26
Според мен няма такова нещо като истинска любов. Поне смятам че я има и то единствено и само от мъжката страна.
Никой от тук присъстващите не е виновен че момиче не те е обичало...

Но да започнем от начало.Какво е любовта.Нещо сложно и неопределено все още от учените.По-скоро се смята че представлява различни химикали в мозъка ни които ни карат да се чувстваме добре. Това че казвам че не съществува истинска любов съм убедил от собствен опит и от много наблюдения.
Нали имаше любов от мъжка страна? Четеш ли какво пишеш?

Какво според мен искат момичетата от момчетата!
1.Чувство за хумор
2.Хубаво тяло
3.Да им обращат внимание
4.Дебел портфейл
5.Добро отношение(но тва се вписво по-скоро към точка 2)
1. Чувство за хумор - да
2. Добре поддържан, с излъчване
3. Да имат подход, само обръщането на внимание не достатъчно
4. Парите не играят такава роля колкото си мислиш
5. Добро отношение - да
Ами работи по въпроса!

Няма истинска любов! Не съществува и такова нещо като приятелство между момче и момиче!ПРОСТО НЯМА ТАКОВА НЕЩО!
Съжалявам че нямаш приятелки. Не сме ние виновни.

ЕЙ ЖЕНИТЕ ИЛИ ПО-СКОРО МОМИЧЕТАТА ВИЕ СЕ ДЕЛИТЕ НА ДВЕ ГРУПИ
1.Такива които да обичаш
2.Такива които не обичаш
ПРОСТО А?
Не, има жени които искаш да чукаш и такива които не искаш. Не виждам нищо лошо...

Любовта не е нищо друго освен повод или по-скоро вид желание да се изфукаш.
Ако така го възприемаш, не съм учуден че си толкова отчаян от нещата.

Няма безкористна любов
Кое момче или момиче започва връзка без да не иска нещо?
Да не би просто да тръгвате заедно ей тъка за нищото ???? ХАХАХАХАХ
Разбира се, всеки потентен мъж и нефригидна жена иска "нещото". И това те учудва?

Всички жени сте еднакви.Подходът е един и същ.Средствата и последствията са определени предварително.
Защо смяташ така?

Жените нямате усет за това кой ви харесва и кой не.
Повярвай ми, те знаят още преди да си отвориш устата.

Защо не се огледате може би някое момче ви обръща внимание? Ако да знайте че то ВИ ХАРЕСВА И ВЗЕМЕТЕ ДА МУ ОБРЪЩАТЕ ВНИМАНИЕ И ВИЕ ВЪПРЕКИ ВСИЧКО.
Искаш да ти пуснат само защото си им обърнал внимание? Ако го правеха, всяко що-годе красиво момиче докато навърши 25 щеше да е спала с около 500 човека. Боже опази от такава логика!

Кофти а? Жените нямате усет кога да спрете да тормозите дадено момче! Защо подяволите при условие че то ви е казало че е влюбено във ваз вие споделяте чувствата му и в същия момент се срещате с двама които са претенденти?Смисъл?
Смисъл не си й достатъчен. И мисля че можеш да потърсиш вината в себе си ако не си прекалено горд.

Това не е любов.Любовта е когато отдаваш всичко на ближния до себе си То било любов внимание грижи съчувствие но това е само на теория и го пише в някакви романи измислени от надрусани автори!
Виж, тук си прав. Но е жалко че дори си си помислил да проумееш какво е любов от романи... ха.

Любовта и секса са две страшно различни неща!В смисъл вървят заедно но в последните векове си плащаш за секс тъка че любовта не е задължителна.
Чувал ли си коя е най-древната професия?

В тълковния речник пише
Любов- чувство на самоотвержена и силна привързаност към някого.
ХААА не е това което са ви обяснявали майките и бащите дядовците и бабите или т.н. Привързаност е ключовата дума Споделяне на емоции споделяне на чувства споделяне на живота. Любовта е просто дума да кажеш колко много си се привързал към съответен човек. Е разбираме че този човек трябва да притежава конкретни качества които другите не притежават нали? А? Не е ли тъка драги дами?
Точно така е. Ами направи всичко възможно да притежаваш тези качества! (Не, не пари, парите са универсалното извинение на неуспелия мъж и незадоволената кучка)

neznaesht
05-20-2006, 16:39
Е така е искаме си секс ДА ТАКА Е. Ама искаме и внимание т.е. да се смеете на тъпите ни шеги но от сърце а не на сила. Както казах и преди и сега да обясня за неразбралите какво имам впредвид защо няма приятелство между момче и момиче.Когато едно момиче обръща внимание на момче ТО веднагически започва да се харесва на момчето ама няма и секунда.Всичко си става в последствие с времето...влюбване... и тн. С това че няма безкористна любов
ей как тъка? Като се замислите си е така.Как би се влюбил в човек който не притежава това което искаш? Това не е ли любов заради нещо или не е? А?

05-20-2006, 17:00
Пак казвам :

Любовта е божество за заблудените и ще си остане навеки синоним на савокупление.
Г.И.Б.Е.Л