PDA

View Full Version : Направо съм се вманиачила



05-19-2006, 04:34
Емм кво да кажа,на нашата възраст момичетата(поне повечето от тях) мислят само за килограмите си.На мен преди не ми пукаше обаче от едно известно време(от преди няколко месеца) само за това мисля.Лятото бях 59 кг,не изглеждах дебела,ама кат дръгнах на даскало за няколко месеца станах 55.Обаче сега като почнах да пия Диане-то имам чувството,че вечер ако не ям сладко,каквото и да е(минах само на мед и плодове) немога да си легна.Общо взето докато не се натъпча,при положение,че цял ден съм се сържала и сякаш едно такова безразличие ме наляга,че се впускам в много ядене,при което после ужасно ме фаща яд.И се си викам,от утре,от утре....Да,ама не,.Във вторник ще ходя на бал на приятеля ми,ще съм с рокля и трябва тези дни да бъда на някаква диета,ама гадното,е че мисля затова от седмица,а нищо не се получава.Тестено нищо не ям,нито хляб нито нищо.Ама тва пусто сладко ще ме побърка.И се си мисля,че ако съм с 1-2 кг по-лека,ще е по-добре.Ама...неможе винаги да се разсъждава така.Що немога да се справя със волята си? :( :cry:

maily
05-19-2006, 06:58
hi!az sam sas sa6tiq problem,samo 4e az namerih re6enie!Po4vai da pravi6 uprajneniq,za stqgane na koremnite muskuli i dupeto!Skrii vsi4ko sladko i spri da misli6 za nego!Pravilno si se otkazala ot xlqba,az sas6to ne qm!Ako spazva6 tezi ne6ta 6te otslabne6 za 3-4 dni!Osven tova ti prepora4vam da se otkaje6 ot obqda pone za nqkolko dni!Uspehh :D \:D/

forrzi
05-19-2006, 07:08
оо мила
има доста по-добра идея
чувала ли си за диетино сладко?
все едно че ядеш истински шоколад,че и по-хубав даже
отиди в някоя по-голяма аптека или има 1 хранителен магазин до 7-мо училище,където пише ДИЕТИЧЕН МАГАЗИН и там има страхотни работи
пиши ЛС за повече инфо :-D

marche
05-19-2006, 07:59
щом не става с диета ще по4на да правя упражнения ,поме аз така свалям килограми

Пепи Дъ Ай
05-19-2006, 09:01
Това ти е грешката - мед и плодове вечер - царско ясене ама за казване на килограми. Яж сутрин не вечер плодове и мед. Вечер - обезмаслено мляко, извара, бяло месо, риба. А и малко воля трябва - как пък не можете да се удържате да ядете сладко незнам. Имал съм седмици и повече без грам сладко и не ми е правело никакво впечатление!?

05-19-2006, 09:32
оо мила
има доста по-добра идея
чувала ли си за диетино сладко?
все едно че ядеш истински шоколад,че и по-хубав даже
отиди в някоя по-голяма аптека или има 1 хранителен магазин до 7-мо училище,където пише ДИЕТИЧЕН МАГАЗИН и там има страхотни работи
пиши ЛС за повече инфо :-D
не съм авторката и не съм от София ... но имам въпрос
Та ... Какво разбираш под диетично сладко?
в смисъл нещо без захар ли(диабетично)?
щото такива неща без захар са пълни с други консерванти и подсладители и т.н. и пак са си доста калорични ...
за шоколад например ... какво разбираш под диетичен - някакъв натурален или специално да пише на опаковката"диетичен/диабетичен шоколад"?
я дай пример за хубав шоколад/десерт/вафла/бонбони(нещо сладко), което да е диетично?( в смисъл кажи някаква марка)

05-19-2006, 14:12
Благодаря за съветите.Взех си сега ягоди и мисля да заместя сладкото с тях.Ще гледам до понеделник да удържа на повече течности и плодове и зеленчуци,от колкото да се тъпча. :)

forrzi
05-19-2006, 16:37
оо мила
има доста по-добра идея
чувала ли си за диетино сладко?
все едно че ядеш истински шоколад,че и по-хубав даже
отиди в някоя по-голяма аптека или има 1 хранителен магазин до 7-мо училище,където пише ДИЕТИЧЕН МАГАЗИН и там има страхотни работи
пиши ЛС за повече инфо :-D
не съм авторката и не съм от София ... но имам въпрос
Та ... Какво разбираш под диетично сладко?
в смисъл нещо без захар ли(диабетично)?
щото такива неща без захар са пълни с други консерванти и подсладители и т.н. и пак са си доста калорични ...
за шоколад например ... какво разбираш под диетичен - някакъв натурален или специално да пише на опаковката"диетичен/диабетичен шоколад"?
я дай пример за хубав шоколад/десерт/вафла/бонбони(нещо сладко), което да е диетично?( в смисъл кажи някаква марка)
[color=indigo]точно не се сещам,но при мен помага !
и диабетичните стават(:color]

Axel_f
05-19-2006, 18:03
Това ти е грешката - мед и плодове вечер - царско ясене ама за казване на килограми. Яж сутрин не вечер плодове и мед. Вечер - обезмаслено мляко, извара, бяло месо, риба. А и малко воля трябва - как пък не можете да се удържате да ядете сладко незнам. Имал съм седмици и повече без грам сладко и не ми е правело никакво впечатление!?

Даммм съгласна съм а и по-добре вечерята да е много лека или въобще без вечеря :roll: Въпреки че при мен това никага не се получава :? Ама това за сладкото-на всеки му действа различно!Аз също мога ей така 2-3 седмици без никакъв шоколад или нещо такова (вафла,бонобонки) да карам,ама има хора,които просто не могат :roll: Всеки си има нещо,от което не може по никакъв начин да се лиши,при мен например това е хлябът-аз даже пържени картофки с хляб ям :-D Честно казано незнам защо всички си въобразяват,че именно от него се дебелее :smt017 Е вярно е,че ако изяждаш до 1/2 бял хляб на ден....ама от 4-5 пълнозърнести филиики нищо не се лепи! ;-)

midnight...
05-19-2006, 18:44
карай ан някакви плодове - ягоди, ябълки или банани/въпреки че от тях се пълнее/ те са достатъчно сладки според мен :wink:

05-19-2006, 21:15
za men tova s tap4eneto ne e nikakav problem \:D/ hapvam si obilno sutrin obed ve4er i ob6to vzeto vseki pat kogato se setq za qdene.i vapreki tova ne ospqvam da ka4a mnogo kilogrami :D to si e vapros na gen.slabi4ka sam si ot vsqkade.samo problemat mi e 4e vinagi sled porednoto natapkvane korema mi se poduva.ili pone az taka si vaobrazqvam,no sled 30 min ve4e nqma i sleda ot tova 4e sam qla,i sam pak gladna :evil: za6to li e taka :smt017 a do kolkoto se otnasq do sladkoto,ne moga i da si pomislq da se li6avam [-X

ufca
05-19-2006, 22:16
и кво?!хвалиш ли се?! :smt013

{sladurka}
05-21-2006, 13:35
oф...........Абе вие какво разбирате под диета? Сигурно някакъв зверски глад. О, моля ви се....... Диетата е ограничение!!! Всъщност диета се спазва цял живот. Аз от малка не ям хляб (не, защото съм на диета, ами просто не оби4ам хляб) Ям ааадски често, но по малки количества, защото не мога да изяждам големи количества храна наведнъж. Така се прави. Ако намалиш сладкото (но може и да не се лишаваш от него) ще бъде добре. Когато ти се приде сладичко си взимаш примерно 1 блокче шоколад и го скриваш някъде и започваш да се занимаваш с нещо интересно, което да ти отвлече вниманието и...готово. Ествствено упражнения трябва да се правят - това е неизбежно! УСПЕХ, миличка!

Мрън
05-21-2006, 13:53
А защо пиеш Диане? От него е много вероятно да се чувстваш като плондер и постоянно да ти се яде. Трябва да се справиш с психическата част, всичко друго е просто +

05-21-2006, 14:33
Да,абсолютно така е.Пия Диане заради хормонален дисбаланс.Вчера например щях да си умра,до обяд издържах да ям по-малко и следобяд пак се почна.Ама днес мога да кажа,че е много добре,ядох само на обяд,през другото време само на течности.И аз мисля ,че всичко ми идва на психична основа :cry:

Roxy
05-22-2006, 19:56
hi!az sam sas sa6tiq problem,samo 4e az namerih re6enie!Po4vai da pravi6 uprajneniq,za stqgane na koremnite muskuli i dupeto!Skrii vsi4ko sladko i spri da misli6 za nego!Pravilno si se otkazala ot xlqba,az sas6to ne qm!Ako spazva6 tezi ne6ta 6te otslabne6 za 3-4 dni!Osven tova ti prepora4vam da se otkaje6 ot obqda pone za nqkolko dni!Uspehh :D \:D/

ше отслабнеш за 3 4 дни с 300 400 грама..хахахах

macy_day_parade
08-03-2006, 09:35
mila,prosto karai bez ve4erq!Az kato ne qm ve4er i na sutrinta se 4uvstvam mn dobre,po-leka i tn!Probvai,naistina deistva
:smt023

08-03-2006, 09:49
Има и такива хора които просто не могат да напълнеят.Брат ми постоянно се тъпче с храна.Имам предвид пълна купа с мюсли,3-4 огромни филии с шоколад,две пържоли,пъпеш...70 килограма е,но е висок близо два метра.Няма как да ви го покажа.
Иначе аз ако започна да ям обилно,ще заприличам на...Няма такова животно.Ограничавам се,като не си стоя на село.Там баба ми постоянно готви,все има нещо сладко.А в града,майка ми пази диета,така и аз с нея. :wink: :wink: :mrgreen:

Slave4You
08-03-2006, 12:22
Аз не ям сладко и правя НЕПРЕКЪСНАТО упражнения ама няма спад в килограмите... :( Кво да се прави,не ми е писано да отслабна.Аз не че съм толкова зле ама мога да съм и по-добре.А по темата...моята кръстница отслабна като яде само плодове и не бутваше нищо друго.Всеки човек има различен организъм...ама пробвай да ядеш само диетичен или още т.нар. диабетичен шоколад.

impress
08-03-2006, 12:31
Еми хора, бала на приятеля на авторката вече мина отдавна ;) Надявам се, че е успяла да направи нещо по въпроса.

За отслабване - повече разходки, джогинг в паркове, избиране на подходяща диета, фитнес. Това е най-старото в книгата, без някакви грозни хапчета, без допълнителни намеси. Просто естествени неща.

vikito_666
08-03-2006, 17:51
hi!az sam sas sa6tiq problem,samo 4e az namerih re6enie!Po4vai da pravi6 uprajneniq,za stqgane na koremnite muskuli i dupeto!Skrii vsi4ko sladko i spri da misli6 za nego!Pravilno si se otkazala ot xlqba,az sas6to ne qm!Ako spazva6 tezi ne6ta 6te otslabne6 za 3-4 dni!Osven tova ti prepora4vam da se otkaje6 ot obqda pone za nqkolko dni!Uspehh :D \:D/
PRAVA SI IAZ SUM TAKA

kpucu_
08-05-2006, 10:53
Qj banani,qbalki,portokali,praskovi...te sa sushto sladki i moje bi shte ti utolqt apetita kum sladkoto