PDA

View Full Version : Estestveno krasiva li e Gergana?



dancheto
05-19-2006, 09:46
Как мислите?
Дали красотата на Гергана/folk pevicata/ е естствена и непринудена,или е придобта по друг начин и какъв?
Направило ми е впечатление че в много от интервютата,които дава,винаги казва,че всичко по нея е естествено-коса,гърди,очи..В случая не е искренна защото има доста изкуствени неща по нея които направо са си Очебийни-като например тоновете изкуствена коса,изкуственитвените сини лещи(за които тя твърди че са "нейните истински"очи),многото грим и огромни силиконови цици,които определено нямаше в началото..
Незнам дали всичко това което виждаме в действителност,не е дело на неистовия труд на екип от гримьори,фризьори,..пластич ни хирурзи..но в край на сметка изглежда добре.
Добре де..ми ако примерно си започне сериозна връзка с някой мъж,как ще скрие от него истинското си лице...Как тя като се събужда..той ще я вижда без грим,без изкуствените къдрици,без сините лещи..И може би и ще се разочарова от това което вижда пред себе си,защото на екрана е видял съвсем различен човек..

IdontGiveaFuck
05-19-2006, 09:50
Аз съм я виждала на живо и ако трябва да бъда честна беше адски грозна.
Ниска,с изпъкнали очи и кофти тяло :)
Ноо пък технологиите правят чудеса...

Dr. Kazimbutt
05-19-2006, 09:55
от интервютата,които дава,винаги казва,че всичко по нея е естествено-коса,гърди,очи...
Да бе... а Майкъл Джексън е бял по рождение!

marche
05-19-2006, 09:59
aa gergana e mn grozna ako nqma grim ,silikonovi cici(mai i sa) 6te e egati groznicata
kakto lilana vidqh q bez grim ,mn e grozna a ustmnite i sa beli

mil4eto_
05-19-2006, 10:17
aa gergana e mn grozna ako nqma grim ,silikonovi cici(mai i sa) 6te e egati groznicata
kakto lilana vidqh q bez grim ,mn e grozna a ustmnite i sa beli

аве за Лилана не съм съгласна-живее в моя квартал и я виждам много често....доста е хубава :wink:

macka123
05-19-2006, 10:21
aa gergana e mn grozna ako nqma grim ,silikonovi cici(mai i sa) 6te e egati groznicata
kakto lilana vidqh q bez grim ,mn e grozna a ustmnite i sa beli

suglasna sum s teb

05-19-2006, 10:39
aa gergana e mn grozna ako nqma grim ,silikonovi cici(mai i sa) 6te e egati groznicata
kakto lilana vidqh q bez grim ,mn e grozna a ustmnite i sa beli

аве за Лилана не съм съгласна-живее в моя квартал и я виждам много често....доста е хубава :wink:
nz vidqh q na edin svetofar i se 4uda tova lilana li e ,oba4e ustniite i sa beli bez 4ervilo

marche
05-19-2006, 10:41
гостът горе съм аз

TSecret
05-19-2006, 11:11
beli sa 6toto si slagaa fondu ten-i az pravq taka 6tot kat sa mi mnogo 4erveni ne6to ne moga da se gledam...
aa za gergana ako i svalim izkustvenata kosa,mahnem i grima i silikona...no comment ... i po-dobre da ne q vidite v tamnoto 4e posle samo ko6mari 6te sanuvate...

machoka
05-19-2006, 11:13
Страхотна е, мечта ми е от малък :---)

IdontGiveaFuck
05-19-2006, 12:25
абеее какво само обиждате и завиждате...

тази била грозна, онази била със силикон...

защо не коментирате уменията й на певица, защото тя е такава, а не дали е грозна...

всъщност винаги съм подкрепял тезата, че ако се кефиш на един музикант не трябва да му се вреш в личния живот, защото само ще се разочароваш... а от това ще пострада и възприемането на музиката му

А аз пък не разбирам,защо когато изкажа негативно мнение за известен певец/певица все трябва да завиждам ?За кое да и завиждам ?Далеч съм от мечтата за силикон и чалга.Не харесвам нито нея,нито песните и.Пък и коментираме външният и вид,защото останах с впечатление,че темата е точно за това...

ExTr3m3_GiRL
05-19-2006, 12:26
beli sa 6toto si slagaa fondu ten-i az pravq taka 6tot kat sa mi mnogo 4erveni ne6to ne moga da se gledam...
aa za gergana ako i svalim izkustvenata kosa,mahnem i grima i silikona.... i po-dobre da q vidite v tamnoto 4e posle samo ko6mari 6te sanuvate...

Мда тъй си е! Виждала съм и аз на живо и е ОТВРАТ!!! Бляяя ](*,)

ExTr3m3_GiRL
05-19-2006, 12:36
абеее какво само обиждате и завиждате...

тази била грозна, онази била със силикон...

защо не коментирате уменията й на певица, защото тя е такава, а не дали е грозна...

всъщност винаги съм подкрепял тезата, че ако се кефиш на един музикант не трябва да му се вреш в личния живот, защото само ще се разочароваш... а от това ще пострада и възприемането на музиката му

Донякъде си прав...ноо тя и да пее не може :roll: И все пак темата си е за външния вид :-k А това, че и завиждаме....неее хич не и завиждам няма за какво наистина ](*,) Аз незнам има ли някоя фолк певица с естествена красота #-o Може и да има, но със сигурност се броят на пръсти. Така си е...трябва да гледаме гласа, но когато липсва такъв защо да не коментираме външноста, нали чалга певиците показват само това- цици, дупе....и то селиконови

gigi_00
05-19-2006, 15:08
Пред малкия екран винаги сичко изглежда идеално.Но на живо е съвсем друго.По тв Поп фолк певиците изглеждат страшно яки но на живо въобще не е така [-X

TSecret
05-19-2006, 15:35
te ako biaha samo pop filk pevicite pak dobre

ExTr3m3_GiRL
05-19-2006, 15:42
[b][i] Аз лично се възмущавам, не се радвам [-X Но няма да споря, защото наистина е така някои завиждат и аз си признавам, че завиждам на някои от фолк певиците, че изглеждат толкова яко на тв, но се възмущавам, че на живо са ужасни ](*,) И все пак Гергана си е грозна, но наистина кой не иска да има като нейните къдрици и бюст (истински де, те нейните не са ама нищо) А и само да кажа виждала съм Гергана преди да стане певица и гарантирам, че е грозна :lol: ( ее тва завист ли беше :oops: :smt016 )

DeSsY`
05-19-2006, 17:01
Не.

TikvenaElhichka
05-19-2006, 17:06
A тя въобще красива ли е?!

skate_warrior
05-19-2006, 17:25
A тя въобще красива ли е?!

Поне прави някакви жалки опити.. :)

05-19-2006, 20:04
spored men 90% ot izpulnitelkite v painer sa grozni4ki ne 4e az sum "ebati krasavicata" no puk nqma da trugna da si slagam silikon v gurdite silikon v ustnite da si uduljdavam kosata izkustveno 4e i le6ti da slaaagam absurd gergana i az sum q vijdala ... slaba be6e tam nqkoi kaza 4e tqloto i ne bilo kakvo be6e .. dobre e no v lice... UJAS na kvadrat :!:

[B]a[N]D[i]T[k]a
05-19-2006, 20:05
spored men 90% ot izpulnitelkite v painer sa grozni4ki ne 4e az sum "ebati krasavicata" no puk nqma da trugna da si slagam silikon v gurdite silikon v ustnite da si uduljdavam kosata izkustveno 4e i le6ti da slaaagam absurd gergana i az sum q vijdala ... slaba be6e tam nqkoi kaza 4e tqloto i ne bilo kakvo be6e .. dobre e no v lice... UJAS na kvadrat :!:

tova az go pisah :D

FikyScHetOo
05-19-2006, 20:55
aa gergana e mn grozna ako nqma grim ,silikonovi cici(mai i sa) 6te e egati groznicata
kakto lilana vidqh q bez grim ,mn e grozna a ustmnite i sa beli

аве за Лилана не съм съгласна-живее в моя квартал и я виждам много често....доста е хубава :wink:
За Лилана - с по-малко грим в лицето е леко безлична. Иначе Гергана е 90% силикон и 10% перхидрол

PleasureSeeker
05-20-2006, 00:31
Аз съм я виждала на живо и ако трябва да бъда честна беше адски грозна.
Ниска,с изпъкнали очи и кофти тяло :)
Ноо пък технологиите правят чудеса... даже ми се стори леко изгърбена...то с тия гърди...20 кила..

Roxy
05-20-2006, 01:28
абеее какво само обиждате и завиждате...


закво да завиждам че е грозна ли?!?

ycMuBkaTa
05-20-2006, 06:39
Според мен не е красива.

PleasureSeeker
05-20-2006, 17:56
Според мен не е красива. само силиконовите гърди са и красиви :D

IKisseDAGirL
05-21-2006, 10:40
:smt005 :smt005 "естествено красива"?!! :smt005 :smt005
неестествено грозна бих казала :-#

teenkopele
05-21-2006, 10:44
Според мен, не е естествено красива. :wink:
Пластики...

i_want_u_f
05-27-2006, 21:17
az puk mislq 4e e super,daje i po harakter e mnogo pe4ena,a i cicite i ne mi prili4at na silikonovi 4esno kazano-tova 4e sa golemi ne zna4i 4e sa silikonovi :)

Bling Bling
05-27-2006, 21:22
Гадни магистрални курви са това,
искам да изчезнат всички от лицето на света,
с моя наказателен терористичен ХИП-ХОП отряд,
ще ви донесем малко анти-чалгарски заряд,
да слушаш чалга, това е престъпление,
планета, пайнер трябва да бъде подложена на унищожение.

Elektra_x
05-27-2006, 21:32
Хахахаха тая пък изобщо красива ли е, че да задавате въпроса естествено или не?!



Един кибрит- 5 стотинки,една туба бензин- 5 лева.Да видиш Планета Пайнер Клуб да гори - БЕЗЦЕННО!!!

05-27-2006, 23:10
от интервютата,които дава,винаги казва,че всичко по нея е естествено-коса,гърди,очи...
Да бе... а Майкъл Джексън е бял по рождение!


4естно да си кажа хи4 не ми дреме дали е естествено красива или не,но ако някой път ми падне тва моми4енце просто...с мойта извратена фантазия и аз не смея да си мисля кво 6е и при4иня :lol:

Sapphir
05-27-2006, 23:54
porednata mnoo tupa i izlishna tema koqto vijdam v tozi forum..kuv sha e toq muj koito hodi s neq samo zaradi vunshniq vid (izlishen).

MC_JAMAL
05-28-2006, 08:14
Гергана съм я виждал на живо и чесно да ти кажа ми беше адски трудно да спя на огасена светлина след това. ТАКОВА СЪЩЕСТВО КАТО НЕЯ НЯМА НИКЪДЕ, даже и циците и са по-малки на живо. Бати вещицата е наистина

sherry
05-28-2006, 10:21
Ами....не че нещо,ама..една мома каза,че циците и не били силиконови...Ами то си личи,че са :-D Единсветно на Преслава не са,а и там може да има някоя корекция,нищо чудно...Повечето певици са със силикон,Гергана е една от тях

WILD__BOY
05-28-2006, 10:34
1. Не мое да пее
2. Не прави хубава музика
3. Грозна е

05-30-2006, 13:52
e,dobre de ko tolkova ima 4e se grimira.v smisal mi vijte se vas bez grim?!ae za kosata,cicite ok s1glasna s1m,makar 4e kvo kat ima silikon ili p1k iskustvena kosa!kato moje da si go pozvoli 6to da nqma!?

Brrrrrrrrrrrrr
05-30-2006, 14:18
Gergana ne e s ''nepodpravena krasota'' kakto tq tvardi. Spored men dosta ne6ta po neq naistina sa izkustveni. Osobeno gardite i

EnJoY ThE LoVe
05-30-2006, 20:50
4etoh v edin jult vesnik 4e na Gergana sa ii e tolkova golqm butut za6toto nosi 2 nomera po maluk sutien :D No nz kolko e istina

Roxy
05-30-2006, 21:21
az puk mislq 4e e super,daje i po harakter e mnogo pe4ena,a i cicite i ne mi prili4at na silikonovi 4esno kazano-tova 4e sa golemi ne zna4i 4e sa silikonovi :)

да а как е възможно да си 150см и да имаш гръдна обиколка 100см?природен феномен-не мисля.
Освен че не може да пее ме дразни че само си мятка присадената коса!

fti4ka
05-30-2006, 21:44
естествено грозна е мен ако ме питате..

favor_91
05-30-2006, 22:27
гергана ми е една от най противните певици...по нея може и да има нещо естествено...например очите..за тях нищо не казвам но гърдите има яко ама много яко силиконец...то си личи де :) а и е някфа ниска с трътлести крака :) хаха

favor_91
05-30-2006, 22:29
извинявам се забравих да добавя нещо....определено е ГРОЗНА :-) :-D :twisted:

[B]a[N]D[i]T[k]a
05-31-2006, 10:50
4etoh v edin jult vesnik 4e na Gergana sa ii e tolkova golqm butut za6toto nosi 2 nomera po maluk sutien :D No nz kolko e istina

daa kazaha go i po 10-te nai :)

djigi
05-31-2006, 12:01
Ама тя красива ли е? Това съвсем сериозно, то е ясно, че повечето folk pevici са на фон дьо тенена основа и си изглеждат добре, но тази мома.... Може би не ми е особена любимка, заради (освен, че не е естесвена като визия) поведението. Малко на рок го удря в танците. А и м/у другото има силикон, то си е очевадно. Вижте първия й клип "Губя те бавно" как си личи, че наистина е със сутиен два номера по-малък и гърдите са й притиснати и вижте някой от последните, примерно, онзи дето е с един, който човърка някакви скали (тя е с еди къси панталонки и сутиент) - не се сещам името на песента

FikyScHetOo
05-31-2006, 18:57
a[N]D[i]T[k]a]
4etoh v edin jult vesnik 4e na Gergana sa ii e tolkova golqm butut za6toto nosi 2 nomera po maluk sutien :D No nz kolko e istina

daa kazaha go i po 10-te nai :)
Оптическата измама е голяма сладурана....Много малки неща те правят да си по-по-най...Иначе може да има красиви черти и да ги подчертава Яко, а грозните да ги скрива Яко, което я слага далеч от естественото

SweetBunny
05-31-2006, 19:02
xaxaxa :mrgreen:
6tom tolkova q obsujdate, zna4i vi e mnogo interesna i mnogo vi drazni :lol: ...
E ne znam dokolko i e estestvena krasotata, no taka nakontena ima golqm 4ar, nezavisimo dali e istinski, a ne e ot grimove i efekti :P

samanta_1
06-02-2006, 11:37
Макар да съм й фенка, бих казала, че горкичката се спука да лъже по вестниците ](*,) Ауу... Вбесява ме! Половината коса е изкуствена, има силикон, непрекъснато е грим... И то ми било "естесвена хубост". Може да не е най-най голямата красавица, но за мен тя е супер чаровна и хубавка.

`Death`Whore`
06-02-2006, 12:53
Гергана и с 5 тона грим е грозна.

LyLa
06-02-2006, 16:15
и с грим и без грим пак е същото..това ли наричате красива жена вярно има някъв чар но за красота неможе да става дума

iyetka
06-10-2006, 14:20
Ami az ne haresvam Gergana-1.za6toto ne moje da pee 2.za6toto e syper izkystvena i nqma ni6to hybavo v neq.Ne haresvam [-X neestestvenoto v horata-Grozno e!!!ne si li li4i :smt021

sexy_dizzy
06-10-2006, 22:26
Приятелят ми я е виждал наживо.
Освен че била грозна,имала и голяма глава.

fashion_f
06-10-2006, 22:46
Оо Не виждала съм я на живо ... Ужасс :smt009http://smilies.sofrayt.com/%5E/v/spidereek.gif

TheMaggie
06-11-2006, 10:26
Как мислите?
Дали красотата на Гергана/folk pevicata/ е естствена и непринудена,или е придобта по друг начин и какъв?
Направило ми е впечатление че в много от интервютата,които дава,винаги казва,че всичко по нея е естествено-коса,гърди,очи..В случая не е искренна защото има доста изкуствени неща по нея които направо са си Очебийни-като например тоновете изкуствена коса,изкуственитвените сини лещи(за които тя твърди че са "нейните истински"очи),многото грим и огромни силиконови цици,които определено нямаше в началото..
Незнам дали всичко това което виждаме в действителност,не е дело на неистовия труд на екип от гримьори,фризьори,..пластич ни хирурзи..но в край на сметка изглежда добре.
Добре де..ми ако примерно си започне сериозна връзка с някой мъж,как ще скрие от него истинското си лице...Как тя като се събужда..той ще я вижда без грим,без изкуствените къдрици,без сините лещи..И може би и ще се разочарова от това което вижда пред себе си,защото на екрана е видял съвсем различен човек..
Ами тя се пада племенница на бившата ми класна и веднъж дойде в училище беше направо ужасно изглеждаща и тъпа,за резил.Направо се ужасих и си промених мнението тотално за нея.А доколкото казваше класната само циците и са изкуствени.

SuMmEr_F
06-11-2006, 14:21
на телевизора е красавица ама ми казаха ,че са я виждали на живо и била отвратително грозна ;-)

California
06-11-2006, 15:23
Ама тя по телевизията хубава ли е с поред вас?
Ам... exploitedteen, виж нищо лично обаче тук не съм съгласна с теб, че й завиждаме.... повярвай ми не ме кефи идеята да лапам пишки за пари! Има ли смисъл да се возя в мерцедеси, а зад сцената дебели мазни богати чичковци да се отнасят с мен като с парцал?Не мисля... Честно казано и като певица 5 пари не струва до колкото виждам... Всъщност аз лично чалга не слушам (моите уважения към тоя стил музика, не искам да засегна никой) и като цяло няма фолк-певица, която да ми харесва... В моето училище има едно момиче, което си присади коса и си сложи силикон в устните за да прилича на Гергана, ако я погледнете е като нейно копие... а това момиче е на 16! Оставям темата без коментар....

djigi, на кво го удряла в танците? :smt044

bqsnata___ku4ka
07-24-2006, 19:35
=D> GERI ti si super,pesnite ti sa super.gotina madama,i si krasavica. :smt020 :smt023 :smt035 :smt059 :smt109 :smt109 :smt109 :smt118 :-({|= :smt007 :smt005

MimityYy
07-24-2006, 19:58
Gergana e dosta niska i debela .Gardite i i kosata i sa izkustveni tai 4e ...ni6ty ne stryva ;]

guAMaHT
07-24-2006, 20:21
Мен пък ме кефи :mrgreen:

playful_baby
07-24-2006, 20:30
МНЕНИЕТО МИ ЗА ГЕРГАНА Е ЧЕ Е ЕДНА НАДУТА ФРЪЦЛА КОЯТО НЯМА ПОЧТИ НИЩО ЕСТЕСТВЕНО!
1.ТЯ Е ДЕБЕЛА
2.СИЛИКОН В БЮСТА
3.СИЛИКОН В УСТНИТЕ
4.ЗЪБИТЕ И СА БАЯ ОБРАБОТЕНИ
5.ЧУВАЛА СЪМ ЧЕ СА И МАХАЛИ РЕБРА ЗА ДА ИЗГЛЕЖДА ПО СЛАБА(НЕ СЪМ СИГУРНА)
6.И СЕ ЧУДЯ ИЗРУСЕНА ЛИ Е????
МИ АКО ТОВА Е ЕСТЕСТВЕНА КРАСОТА КОГА КРАСОТАТА НЕ Е ЕСТЕСТВЕНА????

playful_baby
07-24-2006, 20:36
НЕ СПОМЕНАВАМ ТОНОВЕТЕ ГРИМ ПО НЕЯ

i'm so excited!
07-24-2006, 21:00
... и многото компютърни ефекти 8)
мис свят ба 8)

Communist
07-24-2006, 21:17
Ако мислете че Гергана е дебела, значи всички са дебели. Абе за мен е грозна точно по другата причина - Кльощава ми се вижда :shock:

*Sumerian_Haze*
07-24-2006, 23:40
Taq gergana nqma edno estestvenno neshto v neq . I s grim izglejda ujasTno , a bez grim ... kvo da kaja ... Za nishto ne stava ... Ako zeme da ide na magistralata , moje i po-golqm uspeh da pojune , makar4e i tam ne e sigorno ...

RedChil
07-24-2006, 23:46
Мани бе,тва ако е оная русата,с кравешката муцуна...Те тея требе да се пращат или у Карлуково,или у СМЯДОВСКАТА кланницата.
П.П. Смядово фор евър !

machoka
07-24-2006, 23:50
Мани бе,тва ако е оная русата,с кравешката муцуна...Те тея требе да се пращат или у Карлуково,или у СМЯДОВСКАТА кланницата.
П.П. Смядово фор евър !

Тъй, тъй..

когато се научите на уважение към дамите, каквито и да било, тогава може и да обсъждаме подобни тематики.

Докато се изказвате като треторазрядни общи работници с основно образование, няма да я бъде. Гергана преди всичко е ЖЕНА, чак тогава може да бъде класифицирана в рамките на определени стереотипи. Но като ЖЕНА изисква малко УВАЖЕНИЕ към нея, каквото в тази тема не видях.

Съжалавям.

т. 11 от правилата на форума.