PDA

View Full Version : opitva se da ni razdeli



|}HeCu{|
05-19-2006, 12:41
Има едно момиче от нашият клас, което непрекъснато се натиска на гаджето ми.Ама като ви казвам непрекъснато, значи...Примерно, целуваме се ние, тя идва и почва:Охоооо, ама аз да не ви прекъсвам.Аз казвам "Да, прекъсваш ни" Тя ме изглежда на кръв и сяда ВЪВ приятеля ми.Днеска дойде с няква къса поличка и му се разкрачи точно пред него.И когато и го казвам, тя ми отговаря "Ами аз го правя, заради теб, щото не сте подходяща двойка"....И ми иде да я.... :smt013 Казвайте какво да я правя.А забравих да кажа.ТОЙ понякога не й обръща внимание, но понякога(когато го прегърне например) казва "Е, аре стига"

~RaPaRkaTa~
05-19-2006, 13:10
ami govori s nego i mu kaji,4e te drazni super mnogo!!!! ako ne i obrashtate vnimanie tq shte vidi,4e e bezinteresna i shte prestane!!! Kogato doide nqkoi pat pri vas kaji ili napravi ne6to taka,4e tq da se zasrami da i stane gadno .. Nqkolko pati taka i shte prestane predpolagam.Uspeh ~

Chiana
05-19-2006, 13:22
Ейййшшш, мацка, ама ти как можеш да го търпиш това?!?! Първо... кажи на приятеля ти да й се разбучи, разсърди му се! Разбучи му се на него... Той как може да го допуска това нещо. Моя приятел ако беше, щеше яката да я натрови такава, или да й зашие два.
Второ.. тая мацка я извикай настрани и й кажи две-три приказки да не се занимава с твоя човек, а ако ти се прави на интересна - ПРЕБИЙ Я! Повече няма да припари до него. O:)

Lovebaby
05-19-2006, 18:11
:shock: :shock: :shock: Въъъъъъъъъъъъъъъъъъъ .. :shock: :shock: божееееей .... тц тц тц .. абе тая май и е малко акъла .. тъпа ли е или на тъпа се прави :shock: как може да се сваля така на гаджето ти?! :-s ауу толкова много ги мразя такива ... те са направо курвички такива! :evil: :evil: :evil: пффф наистина поговори с приятеля си и му кажи , че не я понасяш тая и че те дразни адски много!бляааа .. пфф чудя се как може да има такива .. :evil: .. просто завижда според мен ..

emituu
05-19-2006, 18:24
lelei napravo ako bqh na tvoe mqsto 6tqh da q odera jiva da i otkusna kosata da q napravq na guz ama nqma da pribqgva6 sega 4ak dotolkova drugite da ti gledat seira...prosto i pokaji kolko e tupa...ironizirai q kato se pribliji do vas q pravi sama da si govori kaji na gadjeto ti 4e ne q ponasq6 i tva :)

*Poli*
05-19-2006, 18:34
Ейййшшш, мацка, ама ти как можеш да го търпиш това?!?! Първо... кажи на приятеля ти да й се разбучи, разсърди му се! Разбучи му се на него... Той как може да го допуска това нещо. Моя приятел ако беше, щеше яката да я натрови такава, или да й зашие два.
Второ.. тая мацка я извикай настрани и й кажи две-три приказки да не се занимава с твоя човек, а ако ти се прави на интересна - ПРЕБИЙ Я! Повече няма да припари до него. O:)

А така!! На същото мнение съм ! Ама пак от др страна мислиш ли че ако имаха норм отношения той би допуснала тая да ръси подобно нещо (...че не са 1 за др) ?? Според мене трябва да направиш нещо радикално, щото това очевидно, че не е нормално. Баси..... аз лично не мога да си представя моя да допусне неква да седне в него... Просто е некво нереално.......поне когато знае, че мога да науча за това, а пак да го прави пред мене..... :shock:

Според мене трябва:
1. Да му обясниш, че те дразни с държанието си
2. Ако и след това ще се продължава същото просто го зарежи !! За кво ти е ??

Виж, в подобните ситуации няма смисл да се обясняваш пред тая дето му се сваля...... да и расправяш колко всичко между вас е серйозно и т.н. просто няма смисл !! Все пак трябва в неква степен да си и благодарна, че ти показва къв човек е тоя. Подобни ситуации трябва да те карат да се замисляш за връзката ти с него.... дали си заслужава да бъдеш с подобен човек.

А и...... в живота всичко се случва с определена цел, поне аз вярвам в това! Щом обстоятелсвата се сложиха по този начин.......... значи има нещо, което се нуждае в промяна.

Замисли се над това..........

MiRaCuLiXbb
05-19-2006, 18:46
Хах кво се оплакваш, ебаси шоуто ви праи. Не вярвам гаджето ти да те зареже заради нея, щото ако бях на негово място щеше да е мноо жалка в очите ми. Просто не й обръщай внимание и тва е.

|}HeCu{|
05-19-2006, 20:29
Ейййшшш, мацка, ама ти как можеш да го търпиш това?!?! Първо... кажи на приятеля ти да й се разбучи, разсърди му се! Разбучи му се на него... Той как може да го допуска това нещо. Моя приятел ако беше, щеше яката да я натрови такава, или да й зашие два.
Второ.. тая мацка я извикай настрани и й кажи две-три приказки да не се занимава с твоя човек, а ако ти се прави на интересна - ПРЕБИЙ Я! Повече няма да припари до него. O:)

А така!! На същото мнение съм ! Ама пак от др страна мислиш ли че ако имаха норм отношения той би допуснала тая да ръси подобно нещо (...че не са 1 за др) ?? Според мене трябва да направиш нещо радикално, щото това очевидно, че не е нормално. Баси..... аз лично не мога да си представя моя да допусне неква да седне в него... Просто е некво нереално.......поне когато знае, че мога да науча за това, а пак да го прави пред мене..... :shock:

Според мене трябва:
1. Да му обясниш, че те дразни с държанието си
2. Ако и след това ще се продължава същото просто го зарежи !! За кво ти е ??

Виж, в подобните ситуации няма смисл да се обясняваш пред тая дето му се сваля...... да и расправяш колко всичко между вас е серйозно и т.н. просто няма смисл !! Все пак трябва в неква степен да си и благодарна, че ти показва къв човек е тоя. Подобни ситуации трябва да те карат да се замисляш за връзката ти с него.... дали си заслужава да бъдеш с подобен човек.

А и...... в живота всичко се случва с определена цел, поне аз вярвам в това! Щом обстоятелсвата се сложиха по този начин.......... значи има нещо, което се нуждае в промяна.

Замисли се над това..........
Не, той по принцип веднага я изритва.Аз днеска говорих с нея и тя вика "Ми хубо, няма да общувам с него и т.н."Пък аз днеска не бях да даскало и ми казаха, че още повече....

lost_girl
05-19-2006, 21:52
Mila az ako bqh na tvoe mmqsto,1-vo 6te kaja na gajeto mi da vnimava i posle na taq 6te i razkaja igrata,neprekusnato 6te q ebavam ma s dosta gadne frazi!

Roxy
05-19-2006, 22:05
сяда в него!?!??!? ШАМАРкак може да търпиш такива работи.първо се разправяй с тая пикла пък после с гаджето.щото явно не прави достатъчно че да и покаже че му е крайно неприятна,противна,гадна,г усна и т.н.а може би не иска?!?