PDA

View Full Version : ako vuv vsi4ki vijda6 samo nego.....



Titi_f
05-19-2006, 13:19
mersi za qkite saveti naistina mn mi pomognahte i okurajihte;)))no kakvo da napravq ako vav vsi4ki dr mom4eta na sveta vijdam samo nego ne moga da spra da mislq samo i edinstveno za nego:(((vseki mig vsi4ko mi napomnq za....onezi vremena kogato naistina bqh 6astliva:(((vinagi 6e me BOLI!!!pomo6 otnovo PLS....PLS pomognete mi

Chiana
05-19-2006, 13:24
Мила, незнам как стоят нещата, но трябва да се примириш... Продължаваш напред. Хващаш си друго гадже... Колкото и да виждаш НЕГО пак е вариант... След време ще спре да те боли. Времето лекува. А и друго - живей си живота, избухвай...

CVETELLINA
05-19-2006, 14:36
много добре те разбирам...и аз съм в същото положение....:(много е гадно наистина,ама ще свикнеш:(няколко дни,няколко седмици ще ти е кофти,ама после ще се оправиш,моят съвет е дА си хванеш друго гадже и да опиташ да го забравиш...все някога вече няма да мислиш за него.Успех O:)

Krem4eto
05-21-2006, 12:16
Мила, незнам как стоят нещата, но трябва да се примириш... Продължаваш напред. Хващаш си друго гадже... Колкото и да виждаш НЕГО пак е вариант... След време ще спре да те боли. Времето лекува. А и друго - живей си живота, избухвай...
Да давай напред!!!УСПЕХ!!!

miloto_girl_4e
05-21-2006, 12:24
сходен проблем и при мен ...
само дето аз не виждам в другите момчета НЕГО ... защото според мен те са много под нивото му.. точно за това и не мога да се влюбя в някого...
и за това сега съм си сама,защото не смятам да ходя с някое момче просто ей така за идеята и след месец време да го зарежа.. некво само да си играя с чувствата му е кофти..
какво да те посъветвам... всички казват,че времето лекува,но аз не съм на това мнение,защото при мен не става този номер... ,напротив при мен колкото повече впеме минава,толкова по-кофти ми става..
единствения вариант е самовнушение... почваш да гледаш отрицателните му черти(или молиш някой друг да ти ги посочи,защото ти си прекалено влюбена,за да видиш нещо лошо у него...)и ..някакси си казваш,че той не е за теб,че заслужаваш друг и т.н ..
офф,какви глупости написах... :-# :-# :-#

jadna_za_lubov
05-21-2006, 13:08
abe momi4e 6te te biq az tebe!! taka be6e i s bojidar dori da go otri4a6 otpusni se malko ...az po nikav na4in ne moga da ti pomogna za6toto az ne sam ti ne moga da az da davam zapovedite na sarceto ti ..otva traa da si ti samata i edin den sa si kaje6 KRAI.ve4e si4ko e samo MINALO!!! :evil:

jadna_za_lubov
05-21-2006, 13:09
Мила, незнам как стоят нещата, но трябва да се примириш... Продължаваш напред. Хващаш си друго гадже... Колкото и да виждаш НЕГО пак е вариант... След време ще спре да те боли. Времето лекува. А и друго - живей си живота, избухвай...
kolko to4no :)

barbito
05-21-2006, 13:12
axam \:D/

avito_{P}
05-23-2006, 16:33
mi titi az sum kazala kvoto trqbva.suvetite mi se iz4erpiha ve4e i se nadqvam da me poslu6a6 za tva koeto ti kazah :smt031

POLA^_^
05-23-2006, 21:15
ами и аз съм в това положение.....просто се опитвам да не мисля за това което е било,а за това колко неща ми предстоят от тук нататък.Нали знаеш,че всеки край е едно ново начало!Гледай напред няма смисъл да живееш с милълта за миналото :wink:

Mopsy
05-24-2006, 11:11
Ami vij mila .......tova e mn chesto sre6tan problem.....primerno az v4era si vurvq v metroto i se pripoznavam neprekusnato.......no kakto kazvat ostnatalite i az shte se suglasq s tqh......vremeto lekuva.....sled izvestno vreme 6te ti mine....a oshte po burzo ako se zahvanesh s drugo mom4e....nqma drug nachin :P budi silna

TikvenaElhichka
05-24-2006, 11:37
Много често срещано "явление" както каза някой преди мен...Не се тревожи, ще срещнеш някой мил и симпатичен младеж, и няма да ти е така тъжно...