PDA

View Full Version : Moderated by W.I.M.: Страх ме е да му кажа ..



girl`
05-19-2006, 14:44
Харесваш момче. Харесваш го от много време и много силно. Той е от твоя клас, в една компания сте. Излизате често и сте приятели. НО нямаш смелостта да му кажеш за чувствата си... Страх те е. От реакцията му, от това което ще се случи след това. И вътрешно се измъчваш, защото всеки ден сте едновременно толкова близо и толкова далеч. Заедно сте почти по цял ден, но не можеш да го прегърнеш и целунеш...

Е, какво правиш тогава?

§§ Модерирано от I don't know who I am §§
§§ точка(и) 7 ! §§

Chiana
05-19-2006, 14:48
Напий се и го намляскай. Пък после ще видиш как стоят нещата. Ако те харесва- то ще си проличи. Е нз ти не разбираш ли дали те харесва? То си личи когато един човек те харесва... Това ми е съвета :wink:

girl`
05-19-2006, 15:13
Ами там е работата, че не мога много точно да преценя. В един момент мисля, че ме харесва, дори съм сигурна, а в друг мисля точно обратното... Той е малко странен и ми е трудно да определя.

Все пак мерси за съвета. O:)

barbito
05-19-2006, 15:17
Напий се и го намляскай. Пък после ще видиш как стоят нещата. Ако те харесва- то ще си проличи. Е нз ти не разбираш ли дали те харесва? То си личи когато един човек те харесва... Това ми е съвета


saglasna sam ako se otdrapne kaji 4e si bila piqna i tolkova ako ne davai togava ti si na xod!yspex O:)

I_lo0ove_VaSk{}
05-19-2006, 17:07
ohhhh, mila, kakvo da ti kaja, nai-mn strada6, kogato lybimiq 4ovek e tolkova blizo, a ti ne moje6 da go ima6!da, naistina ediniq variant e da se napie6 i da go celune6, kakto kazaha drugite, no ne se li opasqvate, 4e 6te q pomisli za kurva momi4eto?I 4e vseki pat kogato se napiva, tq moje da se mlqska s razli4ni hora? Mislq, 4e taka toi 6te zagubi doverieto si v neq i nqma da e saglasen da hodqt. Skored men po-dobre e da se interesuva6 ot ob6ti poznati za negovite 4uvstva. Haide uspeh i dano tragnete! Stiskam palci \:D/

Barbie
05-19-2006, 17:18
tva za ob6tite poznati...su6to ne e osobeno nadejdno...mnogo hora...vob6te ne spodelqt takiva ne6ta...ili ako spodelqt go pravqt s nai-blizkite si hora, koito nqma posle da razpravqt nalqvo i nadqsno..
hmmm...nepriqtna situciq...slu4valo mi se e...principno bih kazala da se opita6 naqkoi put da pobutne6 nqkoi razgovor v tazi nasoka...no znam 4e e mn trydno...
tva s natiskaneto dokato ste piqni...su6to e malko stranno...i to mi se e slu4valo...ta...na sledva6tiq den, osobeno ako i dvamata ne znaete kakvo e otno6enieto na drugiq, 6e se pravite na ydareni...i 6e vi e malko neydobno...No vij, v podpiinalo sustoqnie moje6 da probva6 da pogovori6, taka, v taq nasoka...4ovek po lesno prikazva za takiva ne6ta kato e v...liubveobvilno nastroenie :lol:

girl`
05-20-2006, 00:14
Мерси за съветите :) Това за разговора е много добра идея попринцип.. Аз със него съм говорила на такава тема преди време, но тогава още не го харесвах. Ще пробвам някой път да насоча разговора в тази посока, но мисля че ще ми е трудно.. Някакви идеи как по-точно бих могла да започна? :roll:

black_dimond
05-20-2006, 08:28
az ne mislq che e nai dobriq varqnt da mu kazvash moje bi po dobre shte e da mu pokajsh zashto esika na tqloto moje da govori mnogo poveche ot dumite

05-20-2006, 10:17
Ей модераторите, много тъпо променяте каквото ви скимне от мненията на хората. Променя се целия смисъл на темата.. Сега разбирам защо всички заглавия във форума са еднотипни.

Ваша работа...

ne6i4
05-20-2006, 10:20
az ne mislq che e nai dobriq varqnt da mu kazvash moje bi po dobre shte e da mu pokajsh zashto esika na tqloto moje da govori mnogo poveche ot dumite
ami da i az sym na tva mnenie! :D
uspex

POLA^_^
05-20-2006, 10:37
az ne mislq che e nai dobriq varqnt da mu kazvash moje bi po dobre shte e da mu pokajsh zashto esika na tqloto moje da govori mnogo poveche ot dumite
:wink: Успех!!!!

NeSTa_86
05-20-2006, 12:54
[-o< успех \:D/

ProstoAz
05-20-2006, 15:14
Ето така се развалят едни от най-хубавите приятелства (в случай, че той не споделя чувствата ти, което е много вероятно)!

И директно на въпроса какво да правиш: нищо! Продължавай да се държиш с него, така както винаги си се държала!

barbito
05-20-2006, 18:57
saglasna sam s ^npocTo^a3^f^ brao mila super si de da mi be6e frendka...6tqx da sam bezgre6na vazxi6tavam ti se =D>