PDA

View Full Version : За последен ден го виждам:/



Jamalska
05-19-2006, 14:55
От сега казвам...Не очаквам да давате прочувствени съвети...искам да споделя пък ако имате нещо да кажете ще се радвам.
Началото на историята е...преди около 2-3 години с влизането ми в ново училище...Бях писала тук.за едно момче,по което бях полудяла...Тогава смятах,че го обичам ама не е възможно..никога не сме имали връзка...даже не сме си говорили обстойно...Може би защот още с първата възможност си признах че му се кефя...През последните месеци от тази учебна година го бях забравила...Погребах надълбоко чувствата си към него..излизала съм с доста момчета..Виждах го всеки ден в училище,но се правех,че не се интересувам и накрая сама си повяврвах...
така беше до днес...Но днес беше изпращането на 12кл...а той е 12кл и завършва...Изглеждаше невероятно...Цял ден си го мисля..спомнях си всичко което съм преживяла и почувствала от първия път когато го видях до сега...Цял ден ми се насълзяват очите и като се прибрах се наревах едно хубаво...Снимах се с него..да не повярва човек..даже той прояви инициативата...
Сега в понеделник му е бала...мисля да отида и да го отвлека за малко да му кажа някои неща...За това как е променил представите и живота ми..какво е значел за мен...Много ми е тежко като знам че едва ли ще го видя пак...Смятате ли за удачно да си разкрия душата пред него на бала му...?и как да го кажа така че да не го уплаша?(това за тези които са стиганли до тук и имат какво д отг) :(

MiRaCuLiXbb
05-19-2006, 15:02
Ами кажи му де, ще се зарадва.

teenkopele
05-19-2006, 15:24
Според мен, му кажи. Няма какво да губиш. :wink:
Можеш само да спечелиш, като се събереш с него, ако и той има чувства към теб. :)
Успех. :wink:

IKisseDAGirL
05-19-2006, 15:28
мале възхищавам ти се, малко хора биха могли дори да си помислят такова нещо, да не говорим за тва да имат смелостта наистина да го направят :) според мене действай, пък квото стане
каквато и да е реакцията му, поне ще знаеш, че си казала истината и си направила каквото си могла :wink: апък и ми се струва, че той доста ще се трогне,.. а може би и нещо повече ;-)
пожелавам ти успех от все сърце :-)

barbito
05-19-2006, 15:30
мале възхищавам ти се, малко хора биха могли дори да си помислят такова нещо, да не говорим за тва да имат смелостта наистина да го направят според мене действай, пък квото стане
каквато и да е реакцията му, поне ще знаеш, че си казала истината и си направила каквото си могла апък и ми се струва, че той доста ще се трогне,.. а може би и нещо повече
пожелавам ти успех от все сърце


i az taka mislq mila otidi i my kaji vsi4ko koeto kaza i na nas razkaji my kak si me4tala za nego kak si se zablyjdavala 4e ne misli6 za nego jelaq ti yspex O:)

emituu
05-19-2006, 15:33
az na tvoe mqsto bih oti6la i bih mu kazala..nali znae6:ne sujulqvai za ne6tata,koito si napravila a za tezi koito ne si...stiskam palci da kaje6 kakvo e stanalo posle :)

TikvenaElhichka
05-19-2006, 16:37
Според мен, му кажи. Няма какво да губиш. :wink:
Можеш само да спечелиш, като се събереш с него, ако и той има чувства към теб. :)
Успех. :wink:
Подкрепяяяям.

П.П. И аз съм влюбена в дванадесетокласник, нооо....направо умирам от болка, че нямам смелостта да му кажа .... Aз съм една тъпа страхливка и сигурно ще го видя още 1 път самоо :cry:

sexy_dizzy
05-19-2006, 16:52
Ако не му признаеш тогава-друг път едва ли ще имаш подобна възможност!Затова-давай!Рискувай,защото любовта ти може да е споделена,събери кураж.
Пожелавам ти успех! :wink:

ycMuBkaTa
05-19-2006, 17:23
Не искам да бъда песимистка, в смисъл знам, че в момента си страшно надъхана. Но все пак мисля, че ако му кажеш всичко това точно на бала му или ще го уплашиш или просто обсоятелствата ще станат причина да те отхвърли. Така че помисли пак добре и съветът ми е да изчакаш да мине цялата олелия около бала...Знам, че да "чакаш" звучи ужасно, но все пак така би било по-разумно...
Аз съм човек на действието и обичам смелите хора, които не се страхуват от това да признаят чувствата си, но все пак тук има намесени и обстоятелства - в случая бала, които според мен биха попречили на нещата.

j0r0_fear
05-19-2006, 18:30
даваи кво чакаш

midnight...
05-19-2006, 18:51
на бала може би ще е малко превъзбуден, но пак може да му кажеш
така или иначе може това да е идеален шанс
успех :wink:

miloto_girl_4e
05-19-2006, 19:13
според мен не е удачно точно на бала...
първо... цялата олелия около бала...ам.. ако му признаеш и ...той няма чувства към теб и те резне,после може да си мисли за това по-време на бала и.. е кофти..на него ще му е кофти...
изчакай да мине малко време от бала и...действай :mrgreen:

Jamalska
05-19-2006, 20:33
Работата е там,че той е адски странен човек...И е трудно да го навия да излезем иначе...бих изчакала..а и наистина нямам връзка с него иначе..са покрай изпитите и в чата няма давлиза 100%...и сигурно и за една разходка ще се опъва като го знам:/ Бала е единствения ми шанс ако не всичко то поне една мъничка част + молба за общуване от време на време...
Циндил-Пиндил Може би с тебе трябва да се стегнем,да си кажем,че можем..и да идем да си кажем каквото преденим и имаме...:/

TikvenaElhichka
05-19-2006, 20:36
Циндил-Пиндил Може би с тебе трябва да се стегнем,да си кажем,че можем..и да идем да си кажем каквото преденим и имаме...:/


Ахам, че иначе ще сме 10 пъти по-нещастни май...

ycMuBkaTa
05-19-2006, 20:44
Това с дванайсетокласниците е най-гадното нещо. Като се сетя моя миналата година как завърши...и как ревах на изпращането, ревах 3 дена след това, даже на даскало не ходих...Чувствах се все едно на погребение...
В 9 клас си спомням, че завърши едно момче, по което кажи речи целия клас беше луднал, чак влюбени не сме били, ама беше много гадно, че той така и не разбра, че го харесваме...А на изпращането като ни прегърна и целуна с моята приятелка...никога няма да го забравя...
От друга страна същата тази година едно от момичетата, с които живеех тогава( понеже съм от др. град и живеех на пансион преди ) Та тя беше много хлътнала по един от 12 клас...ма той като завърши и тя рева супер много. Намери му номера после и тъй стана, че той отговори на чувствата й и се случиха само хубави неща. После се разделиха, но пък от тогава знам, че мечтите могат да станат реалност.
Така че, милички, не се отказвайте...Винаги има надежда...Jamalska още мисля, че бала не е подходящото време, все ще успееш след това да му признаеш чувствата си...Помисли си пак, но както решиш избора си е твой.
Желая ти най-искрено успех.

Jamalska
05-19-2006, 21:02
Аз съм му признавала..някъде 9кл...началото..ама го направих по много тъпо начин...В чата...просто като разбрах че това е той и не можах да се сдържа...Той тогава не искаше връзка...изобщо каза нещо от сорта,че не иска да се занимава с момичета...Не знам дали е било защото съм била аз..или наистина е така за всички момичета...макар че точно по същото време не отреагира и на признанията на едно от най-харесваните момичета в училище...
После..(това го бях забравила)...си говорихме веднъж..и аз му казах че съм го забравила....Той се съгласи че така е по-добре защото той не си заслужавал.....Трябва да си прочета пак логовете...
Хората са различни и когато не ги познаваш достатъчно добре е трудно да разбереш как ще реагират...Но ми става по-леко когато говоря за това...
Предишни години когато изпращахме зрелостниците и си мислех как един ден ще е там и той...и ще целува знамето...сега когато този ден дойде..ми се струва някак си невероятно...като сън... :(

ani88
05-19-2006, 21:15
NE ne trqbva da my kazva6 na bala takiva otkroveniq nai malkoto koeto e 4e nqma da ti obarne mnogo vnimanie togava i nqma da moje da osmisli kvo my kazva6 vse pak bala se pravi vednuj v jivota i 4ovek gleda da go izjivee palnocenno.PO dobre go pokani na kafe edin den ili na raxodka i my kaji kvo ima6 da my kazva6 tva e po dobriq variant da te razbere .uspex

Jamalska
05-19-2006, 21:24
Май поизмислих...Ще му кажа нещо от сорта,че за него може нищо да не съм била,но той за мен е направил мн и бих искала да продължим да контактуваме...Даже някой ден може да прояви желание да разбере какво толкова е направил(това за прикритие..ще използвам първата възможност да му разкажа)...и ще поискам телефон,чт за връзка...

cvety_i_bebeto
05-19-2006, 21:58
az na tvoe mqsto bih oti6la i bih mu kazala..nali znae6:ne sujulqvai za ne6tata,koito si napravila a za tezi koito ne si...stiskam palci da kaje6 kakvo e stanalo posle :)

air_J
05-20-2006, 11:13
Категорично бала е най-неподходящото време за признаване на чувствата. А също така ще ме извиниш, но си толкова несериозна към момчетата (по твой думи), че не знам момчето с какъв акъл трябва да е, че да ти се върже. Съжалявам за откровенния отговор, но на негово място не бих ти дал шанс. :-({|=

sk8girL
05-20-2006, 11:27
Според мен, му кажи. Няма какво да губиш. :wink:
Можеш само да спечелиш, като се събереш с него, ако и той има чувства към теб. :)
Успех. :wink:
Аз съм на същото мнение :) Айде, действай !

Jamalska
05-20-2006, 11:53
Категорично бала е най-неподходящото време за признаване на чувствата. А също така ще ме извиниш, но си толкова несериозна към момчетата (по твой думи), че не знам момчето с какъв акъл трябва да е, че да ти се върже. Съжалявам за откровенния отговор, но на негово място не бих ти дал шанс. :-({|=
Той първо не ме познава достатъчно че да знае...и второ...Това го обясних,че съм несериозна за почти всеки друг...но що се отнася до него е друго...Той е единственото момче,към което наистина съм чувствала...
http://jamalska.blog.com ...
Иначе мерси все пак за отговора...Май наистина няма д аизползвам точно бала за да гооря с него за това,но определено ще го ползвам за да се добера до някакъв телефон или нещо за връзка...

31 piem
05-20-2006, 14:58
opredeleno ne izpolzvai bala.Za6toto moje da mu provali6 denq ima i takava vuzmojnost.vse pak tva e samo 1 put v jivota.e ina4e telefono icq-ta stava ama da mu razkriva6 4uvstva sorry ama ne spored men :)

[UN]HappY
05-20-2006, 15:32
Ако не му признаеш тогава-друг път едва ли ще имаш подобна възможност!Затова-давай!Рискувай,защото любовта ти може да е споделена,събери кураж.
Пожелавам ти успех! :wink:

Podkrepqm tova mnenie! Sega ili nikoga... Spored men nqma kakvo da gybish... i vse pak ti kazvash, che po negova iniciativa ste se snimali.. tova oznachava che ne si mu bezrazlichna..
V1zhishtavam se na smelostta ti! Az dori i ne bix si pomislila da naopravq takova neshto :( Prod1ljavai vse taka i shte yspeesh ! :smt008 YspeX!!!

Jamalska
05-20-2006, 15:56
opredeleno ne izpolzvai bala.Za6toto moje da mu provali6 denq ima i takava vuzmojnost.vse pak tva e samo 1 put v jivota.e ina4e telefono icq-ta stava ama da mu razkriva6 4uvstva sorry ama ne spored men :)
А ти кой си?!?!? :shock: И ти ли от неговия випуск???То те бяха дето почнаха инциативата за 31 ПИЕМ...Вчерашните тениски бяха мноо яки.
Пфу заради него взех да излизам с други момчета...за да го забравя...Но сега всички други момчета са ми толкова безразлични... :|
не мога да разбера..всички казват,че не могат да го направятмче не биха го направили.Ама не ви ли се е случвало да искате да направите нещо...но да не го направите,...ако да.тогава знаете колко ужасно е да съжелявате после,че не сте го направили...Мисля че това съжаление и по-ужасно от това,че сте направили нещо и не се е получило...

Dr. Kazimbutt
05-20-2006, 16:30
Бала е единствения ми шанс
Тогава не го пропускай! Кажи му каквото ти е на душата и така... дано всичко стане екстра. :wink:

beB_
05-20-2006, 18:03
nqmash li nqkoi poznat ot u4ili6teto ot koito moje6 da mu vzeme6 nomera?

barbito
05-20-2006, 18:38
6tom e edinstveniq ti 6ans davai koi 4aka6?!

Jamalska
05-20-2006, 20:19
Имам му телефона...така мисля..ако не го е сменил...Ама искам да е наясно и да е съгласен да му звънна...:/Демек при всички положения трябва д говоря с него

Br0kEn^HeaRt
05-20-2006, 20:32
respect za tova 4e ima6 smelost da priznae6 4uvstvata si ---a 6to se otnasq do vaprosa dali na bala ili ne spored men nqma zna4enie pri parva vazmojnost ako ima6 smelost mu kaji ,nqkoi po gore kaza 4e ni6to ne gubi6 i e taka edinstveno moje6 da spe4eli6...pak daje ako e na samiq bal o6te podobre spored men , n emoje da bade otricatelna emociq kogato nqkoi spodelq 4uvstvata si taka 4e tova bi napravilo denq mu o6te po specialen....uspeh:)

jadna_za_lubov
05-20-2006, 20:44
spored men trqbva da mu kaje6 si4ko...da izlee6 du6ata si taka kakto q razkri na nas...budi smela i znai 4e ako vqrva6 i isa6 ne6to mn silno i ot surce to 6te se zbadne i za sqka prolqta salza se vra6ta troino stastie :) vqrvai v sebe si..tova e mn vajno za da uspee6 v jivota ... \:D/

sexy_dizzy
05-20-2006, 20:49
respect za tova 4e ima6 smelost da priznae6 4uvstvata si ---a 6to se otnasq do vaprosa dali na bala ili ne spored men nqma zna4enie pri parva vazmojnost ako ima6 smelost mu kaji ,nqkoi po gore kaza 4e ni6to ne gubi6 i e taka edinstveno moje6 da spe4eli6...pak daje ako e na samiq bal o6te podobre spored men , n emoje da bade otricatelna emociq kogato nqkoi spodelq 4uvstvata si taka 4e tova bi napravilo denq mu o6te po specialen....uspeh:)
Четейки това мнение се замислих и настина,мила,бала е най-подходящото!Ще ти кажа и защо!Та нали този ден остава най-незабравимия в сърцата на хората!Ето-винаги когато той се сети за този прословут ден или вечер,ще изникнеш ти в съзнанието му....и спомена за теб(ако евентуално не се случи нещо между вас).

Jamalska
05-20-2006, 21:39
Прави сте...Най-малкото ще си намеря място в спомените му така...Макар че не искам да ме помни с лошо;)

Dr. Kazimbutt
05-20-2006, 22:06
Прави сте...Най-малкото ще си намеря място в спомените му така...Макар че не искам да ме помни с лошо;)
Не вярвам да те запомни с лошо... ако все пак те, значи не си е заслужавало и не трябва да ти пука.

barbito
05-20-2006, 22:07
kaza li my?!

Jamalska
05-21-2006, 07:50
Не съм...бала е утре.Снощи си писах някакви неща които искам да му кажа..Утре ще видим дали ще ми стигне смелостта...И ще пиша после

dEnIsTy
05-21-2006, 09:26
няма нищо лошо да му кажеш какво чувстваш...от това може само да спечелиш това,което си мечтала 3 години
пък вече как да му го кажеш....сама,когато го погледнеш ще разбереш :wink:
Успех!:)

Jamalska
05-21-2006, 20:04
Сега ми предложиха една идейка..д си напиша някой неша на листче и тайно да му ги пусна в джоба...хах ако стане е мноо добро.стига да не го изпере в химическото;)

IKisseDAGirL
05-21-2006, 21:50
Сега ми предложиха една идейка..д си напиша някой неша на листче и тайно да му ги пусна в джоба...хах ако стане е мноо добро.стига да не го изпере в химическото;)


идеята не е добра според мен...
такива неща се казват на 4 очи...

забравете за всякакви чатове, смс-и, листчета, писма и поздрави по радиото...

просто на 4 очи му кажи това, което мислиш и чувстваш...
и аз мисля така :wink: много по-голям ефект ще има, ако си поговорите лично
така ще можеш да видиш реакцията му, да чуеш някоя и друга дума от устата му, да ти даде някви навербални знаци :P
абе по-добре си е очи в очи според мене :-)

dEnIsTy
05-21-2006, 22:27
Сега ми предложиха една идейка..д си напиша някой неша на листче и тайно да му ги пусна в джоба...хах ако стане е мноо добро.стига да не го изпере в химическото;)
и кое му е доброто [-X ...думите са много по-ценни,и стигат по-лесно до сърцето когато са казани в очите... а и теб това не те устройва,няма да му видиш реакцията,а тя е от значение :wink:

Jamalska
05-22-2006, 09:54
..........Страх Ме Е............

Сега започвам да се приготвям...Надявам се да имам силите да се изправя пред него и да му кажа поне част от това,което имам...Стискайте палци...

ExTr3m3_GiRL
05-22-2006, 10:11
HappY]
Ако не му признаеш тогава-друг път едва ли ще имаш подобна възможност!Затова-давай!Рискувай,защото любовта ти може да е споделена,събери кураж.
Пожелавам ти успех! :wink:

Podkrepqm tova mnenie! Sega ili nikoga... Spored men nqma kakvo da gybish... i vse pak ti kazvash, che po negova iniciativa ste se snimali.. tova oznachava che ne si mu bezrazlichna..
V1zhishtavam se na smelostta ti! Az dori i ne bix si pomislila da naopravq takova neshto :( Prod1ljavai vse taka i shte yspeesh ! :smt008 YspeX!!!

Абсолютно! Незнам дали бала е подходящото място, но ако нямаш друга възможност не пропускай тази \:D/ УСПЕХ!!!

NeSTa_86
05-22-2006, 10:19
Кажи му го...недей си пропилявай шанса да бъдеш с него, защото и момчетата иамт чувства и могат да бъдат разчувствани. Не прави мойта грешка...в 9 клас си харесах едно момиче, но така и не нарпавих опит да бъда с нея ;(
И на бала като е видях и ми стана адски криво. Тя се разпка...навярно за някой друг де то това е ясно, но просто...с две думи кажи му какво чувстваш към него, а път той ако има чувства ще те потърси. Е и не забравяй да направиш така, че да си иамте координатите все пак

IKisseDAGirL
05-22-2006, 10:23
..........Страх Ме Е............

Сега започвам да се приготвям...Надявам се да имам силите да се изправя пред него и да му кажа поне част от това,което имам...Стискайте палци...
стискаме... :) спокойно, всичко ще мине добре :wink:
все пак квото стане - тва е, няма да съжаляваш за нищо
успех{} :-) :oops: :mrgreen: O:)

TikvenaElhichka
05-22-2006, 12:26
..........Страх Ме Е............

Сега започвам да се приготвям...Надявам се да имам силите да се изправя пред него и да му кажа поне част от това,което имам...Стискайте палци...

Девойко, стискам ти палци и искрено се надявам всичко да е ок :)

Jamalska
05-22-2006, 18:33
Е...край..За сега това беше...Няма повече...Аз се напих...ама докато го намеря направо изтрезнях...Накрая го намерих с целия му клас..Всички ме прегърнаха..той ми подаде ръка,но аз го прегърнах..После отидох при него и поисках да се снимаме...Попитах го дали може да му се обадя и той каза 'добре добре'...Ще му се обадя...един ден,когато се почувствам красива и готова...Плаче ми се...плаках преди малко...Толкова красив..Ако искате като се добера до тях или тъпото ми пц се навие да приеме фотоапарата ще покажа снимки...Може би и да исках нямаше как..той беше с някакви негови приятели...Чувствах се толкова нищожна... сега съм като в гробница...Всичко ми напомня...всичко!Не мога да повярвам какво съм изживяла последните 2-3 години...Аз сънувам...аз сънувам...не може днес да е завършил..той трябва да е 10кл и да се разминем на чина и да го видя за първи път...Не може...
Връщам се в 9кл...-може би МОГА да го забравя..но НЕ ИСКАМ...Усмивката...отнесена та усмивка...и изразителните черни очи...Острите черти...красивите ръце...на едната има малък белег във формата на знака на Найк..бях изтрила този спомен но ето..Усещате ли че съм като в транс..и съмвсе още малко пияна...Детската ми любов...един ден пак ще се видим...А ДаЛи?

ycMuBkaTa
05-22-2006, 19:26
Ох, миличка, толкова ми стана мъчно като прочетох какво е станало...
Но все пак опита...Никога няма да съжаляваш за това какво си направила, защото даде всичко от себе си. Може би съдбата ще ви събере. Не се отчайвай...Остават ти и толкова много спомени...а те са голяма утеха повярвай...
Все ще се събудиш и вече няма да боли толкова...Пак ще е в мислите ти, но няма да те боли така. Не губи надежда.

IKisseDAGirL
05-22-2006, 19:48
охх горкичката... толкова е тъжно :cry: :cry: да се надяваме, че все някой ден болката ще избледнее.. оф боже, защо трябва да става така :cry: защо не може красивите истории да свършват с щастлив край :smt010 защо...
като го четох ми напомни, че другата година човекът, когото толкова обичам и за когото бих дала всичко на този свят, ще завърши.. каза ми, че ще държи изпити и ще ходи да учи в друг град..
всички ми повтарят, че дотогава ще съм го забравила :? за бога.. не разбират ли... не разбират ли, че подобно нещо не бих забравила никога...
сигурно мъжа си няма да обичам толкова, колкото обичам Него.. тази несбъдната моя мечта :smt022
и какво ще правя, когато Той си отиде... не мога да си представя страданието, което ще ми причини.. толкова огромно.. как ще го преживея :roll: и то знаейки, че не ми е дал дори едничък мъничък шанс да поправя грешката си...
цял живот ще го помня и ще съжалявам
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Krem4eto
05-22-2006, 19:51
Циндил-Пиндил Може би с тебе трябва да се стегнем,да си кажем,че можем..и да идем да си кажем каквото преденим и имаме...:/


Ахам, че иначе ще сме 10 пъти по-нещастни май...

За вас двете!Казвайте и да не ви пука от отговора!!!


А за автора на темата,да дръпни го и му кажи всичко!Незнаеш после дали някога ще го срещнеш и кога ще е това!

И за темата,аз казах на двама 11-класници,разбира се не едновременно че ги харесвам!Единия каза че съм малка.Другия каза че на тоя етап не може да тръгне с друг освен с бившата си!Моля ви кажете ми за другия дали има шанс плс!!!

Jamalskaaaaaaa
05-22-2006, 20:04
Еми поизчакай го да преодолее бившта си като си около него ако има нужда..тактично и спокойно му показвай,че можеш да го обичаш по-добре от нея...Че може да ти вярва и че го заслужаваш...

Сега сигурно пак ще си започна живота..с тзи разлика,че сега няма да го виждам всеки ден..не мога да повярвам...Няма начин..ще му се обадя...ще му се обадя...Един ден...пфу.и си представях колко гот би било да се срещнем пак след години..и тогава да се съберем...първата любов да стане и последна...Пфу глупости!

POLA^_^
05-22-2006, 20:33
трябва да говориш с него иначе ще съжаляваш доста дълго време.НЕ МУ МИСЛИ МНОГО-МНОГО :wink:
:!: :!: Успех! :!: :!:

MrAnderson
05-22-2006, 20:42
Острите черти...красивите ръце...на едната има малък белег във формата на знака на Найк..
Още тогава е трябвало да последваш мотото на Nike - Just Do It! Изчакай да отшуми данданията около бала му и му звънни. Не е сложно...

FikyScHetOo
05-22-2006, 21:06
Е...край..За сега това беше...Няма повече...Аз се напих...ама докато го намеря направо изтрезнях...Накрая го намерих с целия му клас..Всички ме прегърнаха..той ми подаде ръка,но аз го прегърнах..После отидох при него и поисках да се снимаме...Попитах го дали може да му се обадя и той каза 'добре добре'...Ще му се обадя...един ден,когато се почувствам красива и готова...Плаче ми се...плаках преди малко...Толкова красив..Ако искате като се добера до тях или тъпото ми пц се навие да приеме фотоапарата ще покажа снимки...Може би и да исках нямаше как..той беше с някакви негови приятели...Чувствах се толкова нищожна... сега съм като в гробница...Всичко ми напомня...всичко!Не мога да повярвам какво съм изживяла последните 2-3 години...Аз сънувам...аз сънувам...не може днес да е завършил..той трябва да е 10кл и да се разминем на чина и да го видя за първи път...Не може...
Връщам се в 9кл...-може би МОГА да го забравя..но НЕ ИСКАМ...Усмивката...отнесена та усмивка...и изразителните черни очи...Острите черти...красивите ръце...на едната има малък белег във формата на знака на Найк..бях изтрила този спомен но ето..Усещате ли че съм като в транс..и съмвсе още малко пияна...Детската ми любов...един ден пак ще се видим...А ДаЛи?
Трудно е, по-добре говори по-скоро и по-направо с него. Няма смисъл. Аз така стрелях преди, но не уцелих ...поне мина бързо...и сега ме е страх, но мисля че се приселвам... :smt072 ...прицели се към целите си и ги гони ... http://img126.imageshack.us/img126/5160/run5wa.gif ...Живота е кратък. Ако искаш мога да ти драсна някой друг ред с реплики за подобни случаи, който ти оставят някаква свобода на действията когато кажеш нещо такова в очите на човек

Jamalska
05-22-2006, 21:54
ами...не знам щ за реплики са ама приемам всякаква помощ...
Не мога да го видя в близката седмица...заминавам утре...пък нз кога са му изпитите:/...Не знам какво ми става в момента ама съм си насадила някакви комплекси...И...искам да се оттърва от тях преди ад се видя с него...
Толк зле не съм била до сега...

FikyScHetOo
05-22-2006, 22:08
ами...не знам щ за реплики са ама приемам всякаква помощ...
Не мога да го видя в близката седмица...заминавам утре...пък нз кога са му изпитите:/...Не знам какво ми става в момента ама съм си насадила някакви комплекси...И...искам да се оттърва от тях преди ад се видя с него...
Толк зле не съм била до сега...
винаги има първи път :)
ми можеш да му кажеш "симпатичен си ми от известно време. Мисля че бихме си допаднали. Ти какво мислиш? Според теб ще се получи ли нещо между нас"
хах това става да използваш

TikvenaElhichka
05-24-2006, 10:57
Не му казах...Той изглеждаше толкова щастлив и сияещ(не желаех да се меся, исках само да видя усмивката на лицето му...)че за миг и аз се усмихнах, но...Видях го за последен път в живота си.Как да се усмихна- не знам, как да продължа напред- не ми е ясно, всичко е толкова объркано, че искам да изчезна някъде и никога повече да не видя никого, не искам овече да видя слънцето, да почувствам топлите му лъчи, да чуя чуруликането на птичките, да танцувам сред тревата,искам да отида в някоя тъмна дупка и да не изляза оттам никога повече :cry: :cry: :cry:

Jamalska - обади му се, за да няма broken-hearted :(

FikyScHetOo
05-29-2006, 06:36
Jamalska ми днес и аз ще правя такивва стъпки тъй че ако ти е още кофти може да те поканя на женско сдух парти :roll:
....но се надяваме да не се наложи.
....направи крачка, две, три....дай напред....ако не друго ще си спестиш време...

Jamalska
05-29-2006, 15:05
хах това парти ми звучи добре...
Аз сега се прибирам от Варна...нямаше ме в София 5 дни..на 24ти му писах за рождения ден и му написах че ще му се обадя и че ще искам снимките...
Така че сега трябва да се освестя(2 денонощия не съм спала..изгорях на слънцето...и съм труп)...и евентуално към края на седмицата или другата да му звънна...Мисля че искам да мисли че съм позабравила...че няма д аму звънна..или поне че не държа чак толкова да го видя час по-скоро...
Фикусчето,при тебе какво стана?
то се е видяло че ние с Циндил-Пиндил изтървахме основния момент...за по-късно...може би трябва да се ентусиазираме

ludamacka
05-29-2006, 15:20
davai smelo :smt023 ako ne opita6 nqma kak da razbere6

Puhinka
05-29-2006, 15:53
I az bqh taka mila... samo che neshtata bqha malko po razqsneni.. v smisal 4e si 4atim ot edna godina i az sym vlubena v nego makar 4e sym go vijdala malko pyti no vypreki tova go obi4am.. a toi prosto ima nqkvi simpatii kym men.. no kazva 4e sym malka.prosto e jenkar i v glavata mu e pove4e sex-a otkolkoto liubovta....Imah jelanieto i az kato teb da go izvikam na bala mu i da pogovorq s nego .. NO .. ne go napravih ... dori ne go snimah otblizo..za6toto kogato minavaha po centura ..be6e tolkova sladyk .. i me gledashe i se usmihvashe i az my se usmihnah prosto se raztopih .. zabravih vsi4ko.. no sekundi po kysno se osaznah 4e ne sym na nqkoq peika pod lunata s nego.. a sym na centara sred mnogo hora .. i toi be tam .. no ne s koi da e .. a dama mu beshe edno ot momi4etata koito toi e haresval..edno momi4e ot negoviq klas.. koeto malko prilucha na men :-D no te vinagi sa zaedno i sum do4uvala 4e toi q haresval no tq nego ne...otkakto razbrah tova..dori ve4e ne si 4atim i jivota mi e skapan..vinagi si mislq za nego.. Dori ne mojah da mu 4estitq zavyrshvaneto.. ](*,) posledniq put go vidqh tam..na izprashtaneto kogato minavashe po centura..posle toi otide da si praznuva bala .. i zamina za Turciq.. s tova momi4e.. super mi e 6ibano :cry: :smt102


Puhi OBICHAM TE :!:

pipito
05-29-2006, 15:54
I az bqh taka mila... samo che neshtata bqha malko po razqsneni.. v smisal 4e si 4atim ot edna godina i az sym vlubena v nego makar 4e sym go vijdala malko pyti no vypreki tova go obi4am.. a toi prosto ima nqkvi simpatii kym men.. no kazva 4e sym malka.prosto e jenkar i v glavata mu e pove4e sex-a otkolkoto liubovta....Imah jelanieto i az kato teb da go izvikam na bala mu i da pogovorq s nego .. NO .. ne go napravih ... dori ne go snimah otblizo..za6toto kogato minavaha po centura ..be6e tolkova sladyk .. i me gledashe i se usmihvashe i az my se usmihnah prosto se raztopih .. zabravih vsi4ko.. no sekundi po kysno se osaznah 4e ne sym na nqkoq peika pod lunata s nego.. a sym na centara sred mnogo hora .. i toi be tam .. no ne s koi da e .. a dama mu beshe edno ot momi4etata koito toi e haresval..edno momi4e ot negoviq klas.. koeto malko prilucha na men :-D no te vinagi sa zaedno i sum do4uvala 4e toi q haresval no tq nego ne...otkakto razbrah tova..dori ve4e ne si 4atim i jivota mi e skapan..vinagi si mislq za nego.. Dori ne mojah da mu 4estitq zavyrshvaneto.. ](*,) posledniq put go vidqh tam..na izprashtaneto kogato minavashe po centura..posle toi otide da si praznuva bala .. i zamina za Turciq.. s tova momi4e.. super mi e 6ibano :cry: :smt102


Puhi OBICHAM TE :!:

FikyScHetOo
05-29-2006, 18:21
хах това парти ми звучи добре...
Аз сега се прибирам от Варна...нямаше ме в София 5 дни..на 24ти му писах за рождения ден и му написах че ще му се обадя и че ще искам снимките...
Така че сега трябва да се освестя(2 денонощия не съм спала..изгорях на слънцето...и съм труп)...и евентуално към края на седмицата или другата да му звънна...Мисля че искам да мисли че съм позабравила...че няма д аму звънна..или поне че не държа чак толкова да го видя час по-скоро...
Фикусчето,при тебе какво стана?
то се е видяло че ние с Циндил-Пиндил изтървахме основния момент...за по-късно...може би трябва да се ентусиазираме
хах ми ...бях забравила че днес изпращат техните абитуренти и е на бал :roll: А мен ме нямаше 2 седмици почти и не ме бяха поканили. После ми се ревеше само при мисълта, че вече ги няма. Изпуснах и тези абитуренти защото преди бях болна, а сега трябваше да остана :smt010 на даскало обезателно. Но и утре е ден, а живота не свършва. Мисля да ти драсна едно ЛС да почнем приказките, че май имаме тема за разговор :smt006 :smt017