PDA

View Full Version : q elate i po4etete malko i si kajete mnenieto



XuTa4u
05-19-2006, 15:06
hodq s edno momi4e ve4e 10 meseca bez devstvena i as sam q otvoril i sme prijivqli kvi li ne momenti dvamata i mi e kazvala mn pati 4e me obi4a dori mi go e dokazvala po kvi li ne na4ini no kakto i da e tq e ot varna as sam ot pleven i se vijdame prez 1 sedmica kaji re4i i stana taka 4e tq ne si doide 2 sedmici i se mi se izvinqva ma postoqno mi govore6e za nqkaf si martin posle za nqkaf iliqn i posle razbrah ot neina pritelka 4e tq si haresala drug As ne povqrvah mn mn i kazah dobre i go imah v predivit i tq nqkolko dena ne vliza v 4ata nemi pi6e6e sms i tem podobni kat i zvanq i ne diga ... i se vra6tam ot fitnes 1 den v4era be6e tva i mi pra6ta sms "hodim li ili ne 6ot as misla 4e ne " i as se pribiram i vlizam v 4ata sled kat se iskupah i q pitam kav be6e toq sms i 4e zn mn dobre 4e tva kat go kaje mn me nervi i tq mi nz 6ot as misla 4 ene hodim 6ot ti izneverih i as prosto nz kvo da kaja i posle q popitah za6to i q pitah dali isak da e s men ili ne i tq kaza mi nz posle q pitah pak tq kaza ne i as izlqzoh i posle vlqzoh 4e iamh rabota i tq mi kaza da 4e iskam da e s men tam govorihme si seriozni raboti i tq kaza 4e prez cqloto vreme koeto sme hodili 6ot nie kusahme i tragnahme pak i tq kaza 4e ma e sajelqvala i ne me e obi4ala nikoga i ne me e haresvala a predi 4 meseca kogato skusahme tq reva za men tolkova mn i kolko li ne hora idvaha pri men i ma pitaha dali iskam da hoda s neq i as ot sajeleniq tragnah s neq i sno6ti nz kvo da kaja i q pitah dali imam 6ansove da q varna ili ne i sutrinta kat stanah i otidoh na daskalo i osaznah 4e ne trqbav da sam o6te s neq i taka i posle kat se pribrah i napisah edin sms 4e ne isakm da sam s neq i tem podobni 6ot tq na edna pritqlka e kazala edno na druga drugo na men treto i taka i sled kato i napisah sms tq mi otgovori i vika 4e kat si doide as 6te sajelqvam . iskam da mi dade savet4e dali sam postapil pravilno 4e sam q zarqzal ili ne 6toto o6te ispitvam ne6to kam ne q i ako ne sam postapil pravilno kak moga da q varna :-k

emituu
05-19-2006, 15:57
slu6ai sega ako q obi4a6 i ima trupka vuv vruskata vi..ako moje6 da i prosti6 za tova 4e ti e izneverila i za durjanieto 6tot tq mai neznae kakvo iska...ako spored teb tova e vruzkata koqto ti iska6 i si obeden 4e ima6 4uvstva kum neq,a ne prosto 4e si sviknal s neq napravi taka 4e da ste pak zaedno...prosto ako misli6 4e si zaslujava...pogovori s neq kaji i kakvo 4uvstva6 kakvo iska6 i vij kakvo 6te kaje...ve4e ni6to nemoje6 da gubi6 taka 4e ako iska6 da si s neq deistvai...a ako ne..ako iska6 moje da q zapai6 kato priqtelka,no neznam dali moje da ima priqtelstvo ili puk dagovori6 s neq,razbirate se gadjeta li ste kakvo ako ne prosto se opitva6 da q zabravi6..zamenq6 q s nqkoe momi4e,stiskam palci da e po-dobro i da e naistina tova koeto zaslujava6:)prosto produljava6 napred...a tq spored men kato razbere kakvo e napravila 6te sujulqva ne ti :)

Вътьо
05-19-2006, 16:11
Първо, фани пиши на шибаната кирилица.Да ти кажа честно, АБСОЛЮТНО нищо не разбрах, щото си написал като едно изречение целия текст.НИЩИЧКО не се разбира!Четох го 2 пъти за да го разбера...
Второ, не знаеш какво искаш.
Трето, никой не може да ти помогне по този проблем, ти сам си решаваш...

e_l_i_z_a
05-19-2006, 16:13
Въпреки,че това наистина многократно съм го казвала,отново ще го кажа-най-добре в случая ще се чувстваш,ако я загърбиш напълно и си живееш живота.А това,че тя е от друг град само улеснява нещата :D .Няма от какво да се притесняваш и няма защо да се обвиняваш-ти не си виновен.Дори и тя не е виновна,затова не я обвинявай и не и мисли лошото.Просто станалото-станало.Нещата вече са други и ти трябва да ги приемеш такива,каквито са-погледни напред,поеми си въздух,усмихни се и загърби миналото.Дай на живота си свобода и той ще ти се отплати подобаващо :mrgreen:

Krem4eto
05-21-2006, 13:28
Тя е малко студена...Много гадно ти е казала всичките тези неща...Не си сгрешил,че си и написал онзи смс.Трябва да я забравиш!Ти каза че имаш някакви чувства,ама не си казал,че това е точно любов така че си намери друга!!!УСПЕХ!

barbito
05-21-2006, 13:34
prosti i dai i 2-ri 6ans

jadna_za_lubov
05-21-2006, 13:35
Тя е малко студена...Много гадно ти е казала всичките тези неща...Не си сгрешил,че си и написал онзи смс.Трябва да я забравиш!Ти каза че имаш някакви чувства,ама не си казал,че това е точно любов така че си намери друга!!!УСПЕХ!
...se pak io bila 4estna i ti e kazala 4e ti e izneverila...no ne vijdam za6to te zapla6va 4e 6te vidi6 kato si bila doidela...tq sama e zgre6ila i vmesto da se 4uvstva vinovna tq te zaplashva... [-( :-k [-X

barbito
05-21-2006, 13:40
axam

Chiana
05-21-2006, 13:48
Еми, браточка, какво да ти кажа.. правилно си постъпил.. Тя не заслужава да й прощаваш. Дори и да пренебрегнем изневярата, тя се е държала меко казано арогантно с теб! Това за късането и т.н. Според мен тя ще съжалява! Вярно, ще ти е кофти, но има толкова други момичета... Ще си намериш по-добра от нея. Според мен това не е отношение на човек, който държи на теб и те обича. Та това е. Късмет!