PDA

View Full Version : Moderated:Приятелката ми се държи странно...



05-19-2006, 16:42
Значи проблемът ми е следният - имам една добра (или поне така смятах, но явно преценката ми за хората може да сгреши) приятелка, с която в училище, по телефона и в чата си говорим страхотно и тя ме търси често да си поприказваме, така че не бих казал, че аз само и досаждам. Проблемът се състои в очевидното и нежелание да се видим и да си говорим наживо. Харесвам я но уважавам решението и да сме само приятели - не искам нищо друго освен да се виждаме отвреме навреме. Всичко започва с ентусиазъм от нейна страна и завършва със студено извинение - всеки път е така, дори когато идеята е нейна. Какво по дяволите и се върти в главата и каква е тази непрекъсната промяна в отношението и?


Moderated by miloto
т.1 и т.7 от Правилника :!:

...SPaIkI...
05-19-2006, 17:20
Mi bace mai ne6o tva momi4e se ebava s tebe az imah sa6tata pr i nakraq razbrah 4e e iskala prosto da si 4ati s men 6toto i e sku4no a ne za drugo a na vanka e druga i nakraq q zarqzah taz

_MuKa_
05-19-2006, 18:33
Hm.... :-k edna moq priqtelka se durje6e po su6tiq na4in kum edno mom4e... no tq mi prizna 4e vsi4ko e bilo samo, za6toto mn go e haresvala i prosto se pritesnqvala da mu go kaje... :) ...

^sladyranka`
05-19-2006, 19:56
Prosto i tq ne znae kakvo iska!Ostaviq malko da re6i ..Moje bi te haresva ,samo 4e ne e napalno sigurna .. nz pogovorete

Krem4eto
05-21-2006, 14:13
Доста е объркана работата...може да се е*ава с теб...

teenkopele
05-21-2006, 15:21
Доста е объркана работата...може да се е*ава с теб...

Може и просто да е от по-притеснителните и да не знае какво иска? :-k

Fena
05-21-2006, 15:27
Притеснява се от контактите на живо. Срамежлива? Намери начин някак си да я убедиш че не ядеш хора.