PDA

View Full Version : Тичане с пликове ?



05-19-2006, 17:39
Искам да попитам тва ше ми помогле ли ? щото ся сам решил да сваля некое кило .. според мене 10 кила да свала ше е супер .. и сам решил да тичам с пликове ... ако някои незнае кво е тва ... то е като земеш някви пликове .. колкото по тънки толко до добре ( та да не нараняват кожата ) и си ги облепваш с тиксо ( или кабарчета :P ) там кадето искаш да отслабнеш ( корема бедрата ... ) и си навличаш некви по дебели дрешки и почваш да тичаш ... казами че с тва много бързо се слабее ... и се пак сигурно треа се пази и диета .. ма диета без спорт не помага .. в тва сам сигурен .. та даите некав савет .. някои правил ли го е ? да каже как е

Axel_f
05-19-2006, 17:47
:shock: Уау :shock: ъЪъЪ това за първи път го чувам... :-D и честно казано хич не ми звучи добре!Според мен няма да има особен успех...всъщност тичането и диетата ще имат,ама тия пликове :-D Пък и сега идва лято,ще става все по-горещо,а найлоновите торбички супер здраво запарват-може да ти стане нещо на кожата :smt017 Хахх пък и представи си как ще те гледат хората като тичаш с някакви пазарни пликчета :lol: Абе като цяло мисля,че това е голяма глупост :wink:

05-19-2006, 17:50
дам очаквах нещо такова :} ма се едно ... пликовете много запарват тялото и топят ужастно много ... се едно даже и като си сложиш пликове и просто седиш на 1 място пак се потиш ... да не говориме ако тичаш ... и се едно нема да тичаш там дето има хора .. отиваш на поляната дето нема никои и си тичаш наволя ... и тия пликове нема да стоят отванка .. ти като си ги сложил под дрехите кои ще види .. то като се изпотиш малко те прилепват за тялото и не шумчат

05-19-2006, 17:58
Доста драстичен метод,а и без диета забрави да направиш нещо.Аз ти препоръчвам Кардио тренировки(тичане,велоарго метър,...)+Л-карнитин+НВД(Ниско въглехидратна диета) за повече инфо http://www.bb-team.org/

Qgodka_
05-19-2006, 18:03
:shock: Уау :shock: ъЪъЪ това за първи път го чувам... :-D и честно казано хич не ми звучи добре!Според мен няма да има особен успех...всъщност тичането и диетата ще имат,ама тия пликове :-D Пък и сега идва лято,ще става все по-горещо,а найлоновите торбички супер здраво запарват-може да ти стане нещо на кожата :smt017 Хахх пък и представи си как ще те гледат хората като тичаш с някакви пазарни пликчета :lol: Абе като цяло мисля,че това е голяма глупост :wink:

А ти ако беше от тичащите нямаше да говориш такива глупости.

Това с пликовете е добра идея, много хора отслабват така, но аз ти предлагам да си купиш от онези панталони, които са като гумени. В спортните магазини ги има и струват около 60 лв. От мойта група има жени, които ги ползват. Много се потиш и ефекта е много по-добър, отколкото с пликовета, а и предполагам е по-удобно. Майка ми спортуваше по рано също с такива панталони ... но тя попринцип е слаба. Тя е на 43 години и целулит има страшно малко, да не кажем почти изобщо ... а е жена, така че за теб ще бъде още по- лесно.

Axel_f
05-19-2006, 18:16
ООО аре моля ти се,сега ще се обиждаме ли?!Аз ли съм нещо в грешка,или това е форум и всеки може да си каже мнението?!Като не ти изнася си трай! :evil:


А ти ако беше от тичащите нямаше да говориш такива глупости.

И само де те светна-аз също тичам,само че не с пликчета и ефектът е напълно достатъчен,къпинке...или к`вато беше...

05-19-2006, 18:23
Аксел_ф аз ако трагна да тичам немисля след това да се натъпквам с ядене .. обаче до колкото знам за да се отслабне трябва да се яде много по малко количество ... а аз попринцип ям много малко ... яденето за мене не е проблем ... обаче незнам кво ше права как ше ям по 6 пати на ден примерно като аз попринцип ям само 1 наи много 2 пати на ден ... никога несам ял 3 пати ... попринцип немисля че имам слаб метаболизам щото никога неспортувам и си запазвам килограмите .. а трагна ли да спортувам сравнително бързо спадам .. ма се едно .. ше вида как е с пликове .. ако немие удобно или нещо неа как треа ше треа си купа специални гащи ..

05-19-2006, 18:24
според вас при редовно спортуване ( всеки ден умерено ) и с диета .... се едно сичко точно .. колко кила може да се спадне за 1 лято .. ?

Composure
05-19-2006, 19:15
тва за кисиите е хитро обаче е вярно за дрехите че с топло се отслабва повече НО ако отслабнеш рязко стрий :)

648541
05-19-2006, 19:21
emi i az sum 4uvala za tozi tip otslabvane daje vednuj se bqh omotala cqlata samo 4e ne v pli4kove,a v prozra4noto folio oba4e posle se otkazah nz za6to a sa mi kazva li 4e ima neveroqten efekt :-k
nz ako iska6 moje6 da probva6 i da spodeli6 s nas dali ima nqkakuv efekt :roll:

r_i_k_i_t_a
05-19-2006, 19:26
Vqrno e 4e kogato se yvie6 v plikove se otslavba pove4e!no spored men tozi metod e poostarql - no vajnoto e 4e deistva!Az li4no ne bih go napravila za6toto nqma da mi e ydobno s razni plikove po men da sportyvam no 6tom si gotov da eksperimentira6 6to puk ne?! :wink:

05-19-2006, 19:34
дам ше треа да пробвам :-k
btw какви са тия стрии за които говорите ?

648541
05-19-2006, 19:37
emi kogato otslabva6 ili pulnee6 rqzko se polu4avat strii na mestata na koito si otslabnal koito sa ujasni i mn trudno se mahat da ne kazvam 4e po4ti ne se mahat :evil:

Composure
05-19-2006, 19:41
emi kogato otslabva6 ili pulnee6 rqzko se polu4avat strii na mestata na koito si otslabnal koito sa ujasni i mn trudno se mahat da ne kazvam 4e po4ti ne se mahat :evil:
мне не се махат :mrgreen: само се заличават

05-19-2006, 20:09
уу аз преди бях по пълен и отслабнах малко ( неволно .. ) и то ми се появиха наи долу на гърба .. се едно неса много видими ...

light_purple
05-19-2006, 20:21
emi i az sum 4uvala za tozi tip otslabvane daje vednuj se bqh omotala cqlata samo 4e ne v pli4kove,a v prozra4noto folio oba4e posle se otkazah nz za6to a sa mi kazva li 4e ima neveroqten efekt :-k
nz ako iska6 moje6 da probva6 i da spodeli6 s nas dali ima nqkakuv efekt :roll:
I az sum 4uvala za prozra4no folio.Po edno vreme biah mnogo navita da ti4am s folio i dori si kupih,no neto se otkazah i taka i si sedi-samo da subira prah ](*,)

FeelBadInc
05-19-2006, 20:24
Абе к'ви са тия глупости, ще тичаш с пликове... Освен че може да ти стане нещо на кожата, няма да е учудващо да се обезводниш много жестоко. Преди гледах в някакъв филм така искаха да отслабват, но съвсем не е здравословно.
Освен това ако мислиш да отслабваш с тичане и гимнастика, и т.н., не трябва да ядеш по-малко, напротив трябва ти достатъчно енергия. Естествено това са храни с малко мазнини и калории, захар и още какво ли не. Обаче идеята отслабване с тичкане с пликчета и гладуване не е никак добра

dafi86
05-19-2006, 20:46
Предполагам се отслабва така, но и според мен не е много добра идея, защото като увиеш в тези пликове кожата няма как да диша и съм чувала че от спарването може да се появят някакви петна, които после не се лекуват много лесно. По добре си облечи по-дебели дрешки, пак ще се потиш и ще топиш мазнини. Макар че е доста по-трудно.. И аз тичам и тази вечер си бях наумила да се облека малко повече но нмого бързо се изморих и пак си тичах по потник.. А и като няма какво да те запарва няма как да се обезводниш :)

05-19-2006, 21:52
Абе к'ви са тия глупости, ще тичаш с пликове... Освен че може да ти стане нещо на кожата, няма да е учудващо да се обезводниш много жестоко. Преди гледах в някакъв филм така искаха да отслабват, но съвсем не е здравословно.
Освен това ако мислиш да отслабваш с тичане и гимнастика, и т.н., не трябва да ядеш по-малко, напротив трябва ти достатъчно енергия. Естествено това са храни с малко мазнини и калории, захар и още какво ли не. Обаче идеята отслабване с тичкане с пликчета и гладуване не е никак добра
кои е казал че с гладуване ? аз казах че попринцип си ям по 2 пъти на ден а не че искам да ям по толкова .. исках да кажа че тва може да ми е пречка .. щото знам че ся едат много енергични храни ... а аз неям много ..

05-19-2006, 21:57
много ме притеснява тва с кожата .. не е много полезно ... се едно с пиене на много вода обезводняването ше се преодолее ма като кожата се запарва незнам кво ше стане .. да неземат да ми се разтворат спорите на стомаха и да почне да кърви [-o<

ILiAnKa
05-20-2006, 09:03
Ne Znam za plikove ..obache mn moi priqtelki dori i maika mi e tichala s folio..i nishto im nqma ...rezultatyt e vidim...znachi maika mi hodishe da ticha s folio cqla sedmica bez nikvi dieti i svali okolo 5 kg \:D/

648541
05-20-2006, 14:09
Ne Znam za plikove ..obache mn moi priqtelki dori i maika mi e tichala s folio..i nishto im nqma ...rezultatyt e vidim...znachi maika mi hodishe da ticha s folio cqla sedmica bez nikvi dieti i svali okolo 5 kg \:D/

oooo 6tom ima rezultat i az po4vam :twisted:
oba4e ima li rezultat ako se bqga na edno mqsto,v smisul vku6ti :?:

06-17-2006, 03:12
S plikove sum zapo4nala da ti4am ot predi 2 godini i toq nomer e mn hitar,za6toto kato se vurna ot stadiona i mahna plika celiq e mokar,a ot men napravo te4e voda.I taka tova deistva nqkak kato oniq kolani(ako te desitva de)kadeto gi relkamirat po TV.No spored men nqma smisul da go zalepva6 4ak s tikso.Az razkusvam edin po golqm plik(ne gledam kolko e debel,vqrno e 4e e po-dobre da e tunak)v ediniq ugal i go uvivam okolo stomaha si i toi stiga do dupeto i napravo otgore kato sloja malko po opit ancuhg toi go pri6tipva i ot gore edna 6iroka bluza i zaminavam da ti4am.Za edna sedmica taka svalih navsqkade s po 2 sm bez biusta za 6tastie :mrgreen: Probvaite,ako ne vi marzi,nqma da sujalqvate.No se iziskva da ti4a6 pove4e vreme-tukmo 6te se stegnete pove4e

06-17-2006, 14:55
:-D sme6no e no moje i da pomogne :-D

HeLLReApEr
07-25-2009, 21:28
az sam na 14 re6ih da otslabna bqh qko nadebelql za 2 godini qko nadebeqlh i po4nah celta mi be6e 10 kila max :smt041 zapo4nah s edna dieta bez svinsko i s mnogo malko hlqb 1 fili na den as ne qm hlqb poprincip taka4e qko :) i kato se sabudq v 9 4asa nqkde po 220 koremni presi a as na 80 se izmorqvam qko ama kato si naumq sam kato magare :o na kato gi svar6a imah 4ustvoov 4e 6te umra *a predi tova malko zagravka raztqgane i ... * sled tova 50 qki podskoka ne teia teosi diga6 petite az poprincip mrazq podskociter zatova sa malko mrazq da ti4am kato lud is bloka 6to imam mnogo priqteli v kvartala i samo pitat kakvo pravi6 i ..... a mrazq da kazvam 4e sam na dieta vinagi po4vat da se zaiajdat e se pak i as taka 6tqh da pravq zatova ot gore do dolo 5 pati bloka obikalq *v bloka* 7 etajen e sled tova malko s gilite te sa 5 kila ne6to se ligavq otivam da se kapq i zaspivam i kam 2 4asa na obqd izlizam nava i igraq basketbval tova e moqta dieta za 1 mesec svalih 12 kila i qko muskoli natrupah i sega se opitvam ot 5 da svalq i 6te uspeq sigorno a moje da hodite na fitnes spox nikoi nqma da vi drazni ako se malak as kato hodih nqma6e nikoi pod 20 i si4kite me 4erpiha s nekvi bilki i ... edin razdava6e red bull i ve4e obi4amda hodq tam !

UnaBletoLoVeU
07-25-2009, 21:31
Кабарчета, демек габърчета?!?!

Една приятелка има колан и като бяга се поти тройно. Питай в някой спортен магазин за такъв колан за бягане. Трябва да знаят.

ОМГ, тая тема кой я изрови...

djuki
07-25-2009, 22:40
както ти казаха в горния пост има колани , а също и цели костюми ... пликчетата са добра идея но така се обезводняваш много и трябва да приемаш доста течности за да не си навлечеш проблеми(например:бъбреци) .Но не прекалявай не е много полезно! По- добре тичай повечко време

ifilin4ica
07-26-2009, 09:04
темата е от 2006... :razz: :razz: :razz:

bloodyF
07-26-2009, 11:28
az sam na 14 re6ih da otslabna bqh qko nadebelql za 2 godini qko nadebeqlh i po4nah celta mi be6e 10 kila max :smt041 zapo4nah s edna dieta bez svinsko i s mnogo malko hlqb 1 fili na den as ne qm hlqb poprincip taka4e qko :) i kato se sabudq v 9 4asa nqkde po 220 koremni presi a as na 80 se izmorqvam qko ama kato si naumq sam kato magare :o na kato gi svar6a imah 4ustvoov 4e 6te umra *a predi tova malko zagravka raztqgane i ... * sled tova 50 qki podskoka ne teia teosi diga6 petite az poprincip mrazq podskociter zatova sa malko mrazq da ti4am kato lud is bloka 6to imam mnogo priqteli v kvartala i samo pitat kakvo pravi6 i ..... a mrazq da kazvam 4e sam na dieta vinagi po4vat da se zaiajdat e se pak i as taka 6tqh da pravq zatova ot gore do dolo 5 pati bloka obikalq *v bloka* 7 etajen e sled tova malko s gilite te sa 5 kila ne6to se ligavq otivam da se kapq i zaspivam i kam 2 4asa na obqd izlizam nava i igraq basketbval tova e moqta dieta za 1 mesec svalih 12 kila i qko muskoli natrupah i sega se opitvam ot 5 da svalq i 6te uspeq sigorno a moje da hodite na fitnes spox nikoi nqma da vi drazni ako se malak as kato hodih nqma6e nikoi pod 20 i si4kite me 4erpiha s nekvi bilki i ... edin razdava6e red bull i ve4e obi4amda hodq tam !



темата е от 3 години.. :?

smileforyou12
07-26-2009, 11:50
Доста стара тема.