PDA

View Full Version : краката и пъпчиците



злоупотребителка
05-19-2006, 18:17
Помогнете със съвет,ако можете,защото много се ядосвам :evil: :(
След като си епилирам краката с епилатора(не е кой знае колко луксозен,дори бих казала,че е простичък,ако това има значение изобщо) излизат пъпчици нали,обаче това е уж нормално и минава,когато кожата се успокои :-k НО тези пъпчици си изчезват на другия ден и проблема не е в тях,а в друг вид пъпчици,в които има косъмчета :? Много кофти работа,трябва все да ги човъркам с топлийка,за да ги извадя и да ги издърпам с пинсетка ](*,) Пишман работа,за какво ми е тогава тоя скапан епилатор? :evil: А и освен това забелязвам,че след всяка следваща епилация броя им се увеличава :x Какво да ги направя бе,хора,моля ви се кажете,ужасно е...а да не говорим,че допълнително ми излязаха и някакви други на места,които също са доста червени и грозни :cry:

Ще се радвам ако дадете адекватни съвети и само моля не ме пращайте на кола маска-нямам възможност,искам просто по някакъв начин да предотвратя появяването на тея пъпчици :wink:

sweet_and_sexy
05-19-2006, 18:47
ne se 6a6kai. #-o i az imam tozi problem i znam , 4e e naistina mn gadno. :? ne moje6 da obue6 ne6o k1so ,za6oto se pritesnqva6 ot 4ervenite p1p4ici,a te naistina se zabelqzvat.ne se 4opli s topliika i ne se ot4aivai.probvai da go magah s pinsetka sled kato si minala s epilatora,a posle namaji s nivea(tozi krem mn ospokoqva kojata).ako kojata ti se razdrazni mn probvai s nqkak1v kompres,a pri po-stra6ni rezultati se ob1rni k1m lekarq ti.emi tova e.jelaq ti uspeh :)

злоупотребителка
05-19-2006, 19:10
Ох,ами аз винаги ги мажа с някакъв крем или тоалетно мляко,но не мога да си обясня защо се получават тези пъпчици с косъмчета.Има и още един вид косъмчета :smt005 също толкова гадни, те са пак под кожата,но са си изправени :lol: не мога да ви го обясня,трябва да се види...
Та изобщо,щом е така аз със самобръсначка по-добре да карам,уж за по-хубаво го исках тоя епилатор,пък то какво излезе...пишман да стане човек :(

r_i_k_i_t_a
05-19-2006, 19:31
Hora 6tom vi se poqvqvat taka nare4eniete 'podkojni' kosum4eta re6enieto e da minete sus samobrusna4kata krakata si!Ot opit vi kazvam 4e deistva!E vqrno e 4e ne vinagi se poly4ava iskaniq efekt no pomaga! :D A otnosno za4ervqvaniqta polzvaite krem zdrave!za sega toi e nai dobriq krem za premahvane na pupki i za4ervqvaniq i to distva dosta burzo!Za edin dva dena i vsi4ko iz4ezva!

злоупотребителка
05-19-2006, 19:57
@r_i_k_i_t_a ,маи наистина си права,и аз стогнах до тоя извод,особено след като прочртох това в една друга тема
Когато ползваш кола маска, не само махаш космите и техните корени, а и най-горния слой кожа (това преди малко го писах пак), докато при епилатора махаш само космите (и техните корени), при което след като те започнат да растат НАВЪН отново, не могат да пробият най-горната част на епидермиса и не могат да излезнат над него, това са така наречените подкожни косъмчета!


Е,благодаря ви! :D

Glezlata
05-19-2006, 20:10
Pri men na rucete mi se polu4avat ot dolnata strana sled kato gi mina s epilatora i e ujasno.Za tova neznam kak se maha,osven da gi 4ovurka6 nqma drug na4in spored men.A za za4ervqvaneto probvai da gi ma6e6 sus spirt sled tova. \:D/

ProstoAz
05-19-2006, 21:38
Пилинг и няма да имате проблеми! :wink:

Sugar_metalka
05-20-2006, 11:19
Пилинг и няма да имате проблеми! :wink:
Da, ama boli