PDA

View Full Version : Забавен пубертед?



05-19-2006, 18:32
На 17 години съм и нямам брада ... имам приятели които са колкото мене и целите са некви космясали... не че ме избиват комплекси неискам да сам като горила .. незнам на кво се дължи тва ... в интимните части съм си доста окосмен ... и по краката неми липсват .. ма по лицето и подмишниците са малко .. имам само мустици и то не кои знае кви .. а за подмишниците почти нямам ... тва болест ли е кво е ?

MiRaCuLiXbb
05-19-2006, 18:42
Виж баща си и го питай кога му е пораснала на него. Тва си е ген, някои им расте по-рано други по-късно. Понякога е нормално да не ти порасне и до 20г.

05-19-2006, 18:48
мм тва ше е малко трудно .. живея само с маикаси .. незнам що ма сам добил такава представа ще израстването на космите и акнето ... абе изобщо пубертета не е просто етап в живота а е психочно състояние ... можеби като няма друг мъж в къщата и няма от кои да се науча ми е по трудно деда знам

MiRaCuLiXbb
05-19-2006, 18:50
Еми и аз живея само с майка си и моята почна да расте към 16-17, всичко си е до ген, нормално е. Нема от какво да се притесняваш, уверявам те.

MidnightScream
05-19-2006, 19:24
ee kfo mn momcheta poznaam takiva sa sa na po 19 i im raste brada chak sega! mn e qko ako pitash mene momche s gledka koja :) ne se pritesnqvai a puk ako ne ti porastut ne davai roz po dobre :DD..

slaveto
05-19-2006, 19:37
bro, na mene mi porasna brada o6te v 7mi klas a v 8mi ve4e se brasneh,ama spox...6e porasne,a i az sajalqvam 4e mi porasna tolko rano brada....sa iam gore dolu mnogo kosmi po cqloto tqlo i ne se kefa ama gra...ta za tva-spox ne barzai :lol:

Glezlata
05-19-2006, 20:01
Bratov4ed mi e na 18 i nqma nito edno kosum4e po liceto i mene su6tnost mn me kefi tova.Ne e bolest.

batkodoki
05-19-2006, 21:54
генетично предпоставено е. не е ненормално, щом си окосмен другаде. новите поколения стават все по "гладки".
всъщност би трябвало да се радваш, че засега ти е спестен досадния ритуал по всекидневното бръснене :)