PDA

View Full Version : Каза на всички, че бях девствен ;(



Бивш девственик
05-19-2006, 19:46
Здравейте, приятели!
НА 19 години съм. Ходих с едно момиче, тоест още ходим де,но както и да е....връщаме се няколко месеца назад във времето, когато правихме за секс за първи път. Аз бях девствен, а тя имаше преди мен доста момчета. Тя беше наясно, че ми е доста кофти, че на 19 не бях спал с момиче и я бях помолил да не казва на никой, защото ще се почувствам кофти всички да ми се смеят ;(
Ноооооо днеска какво да науча...тя била казала на нейната най-добра приятелка(тя си пада доста голяма курва) и от там какво следва...цялото даскало сигурно е научило и ми се е смяло ;(
Доста кофти се почувствах, че и каза.
:(

MiRaCuLiXbb
05-19-2006, 19:53
Е ние кво да напраим са? То па ако някой ти се смее за това требе да е яко тъп... :smt017
Нормално си е да започнеш полов живот на 19, кво ти пука кво мислят другите.

NsG
05-19-2006, 19:55
Най-добрата й приятелка е курва както се изрази ти,тя те е изпортила все едно си й никой ... прецени си с кого ходиш и дали има смисъл да продължаваш ... това е лично мое мнение и съвет :!:

Относно това,което е направила ... Всичко се връща на тоя свят :)

viki91
05-19-2006, 19:55
Eeee споко бе....защо мислиш че приятелката й е казала на всички....може да не е....а и защо не поговориш с нея(с твоята приятелка)...питай я защо й е казала...абе просто поговори с нея...а и споко за това....няма нищо лошо че ти е било за първи път на 19 и на моя приятел му беше за първи път на 19 ;)

MiRaCuLiXbb
05-19-2006, 19:56
Eeee споко бе....защо мислиш че приятелката й е казала на всички....може да не е....а и защо не поговориш с нея...питай я защо й е казала...абе порсото поговори с нея...а и споко за това....няма нищо лошо че ти е било за първи път на 19 и на моя приятел му беше за първи път на 19 ;)
А в кое училище учиш? O:) 8-[

Glezlata
05-19-2006, 19:56
E jenite sme si klukarki,ako ne kajem na nai-dobrite si priqtelki na koi da kajem? :lol: aide pi4,ne e tolkova zle polojenieto.Nali ve4e si go napravil,nqkoi ot tezi,koito 6te ti se prismivat sigurno o6te ne sa tui,4e ne se vprqgai. :smt019

viki91
05-19-2006, 19:59
Eeee споко бе....защо мислиш че приятелката й е казала на всички....може да не е....а и защо не поговориш с нея...питай я защо й е казала...абе порсото поговори с нея...а и споко за това....няма нищо лошо че ти е било за първи път на 19 и на моя приятел му беше за първи път на 19 ;)
А в кое училище учиш? O:) 8-[

Малко се отклоняваме от темата май май..ами в едно частно даскало....но..защо?

MiRaCuLiXbb
05-19-2006, 20:10
Е как защо, утре като кажа на всички и ще се смеят на приятеля ти. Now u see my masterplan? Муахахах. :twisted:
Ае не се получи бъзика. :(

viki91
05-19-2006, 20:13
Е как защо, утре като кажа на всички и ще се смеят на приятеля ти. Now u see my masterplan? Муахахах. :twisted:
Ае не се получи бъзика. :(

хахахаааа.....амиии дамм.....трябва да разправишш та да му се смеяятт :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

Dharmaaa
05-19-2006, 20:26
ehh golqma rabota kato ti e bilo za pruv put na 19....mi ti si si vinoven-za6to si i kazal??? puk i kvo ti puka-da si na 30oki-sme6no e, ama na 19-kvo tolkova??? da, nie momi4etata si spodelqme dooosta-ti ne znae6e li tova? :mrgreen:

LoRinSeR
05-19-2006, 20:31
Пич гордей се, че си си загубил девствеността на 19, а не на 15.

hforce
05-19-2006, 20:38
gruba gre6ka, nqma na4in da kaje6 ne6to na edno momi4e i da ne razbere cela sofia, prosto takuv variant nema, 6tot momi4etata vidat nekoe drugo momi4e zapoznaqt se i ve4e sa nai-dobri priqtelki i im spodelqt si4ko i taka na vsi4ki svoi "nai-dobri priqtelki" na 19 nqma ni6to lo6o da ne si go pravil daje evala ti prava, v na6iq kvartal celata kompaniika se proebahme na po 13-14 i sega me e qd za tva :( slu4va se, ne sum az vinoven
a i za6to trqbvalo da i kazva6 4e si devstven, ne si i tolkoz, kato ti kaje 4e si durvo prosto i kaji 4e tva si e tvoq stil, to pa golemata filosofIq, a i ti si na 19 predpolaga se 4e ima6 predstava za kvo stava vupros, ti pak si dobre, kogato averkata me "iznasili" i 2mata ne razbirahme absolutno ni6to

ani4ka18
05-19-2006, 20:44
няма значение на колко години си бил като си го направил за първи път! важното е да си го направил с много любов и много чувство!
колкото до приятелката ти тая е голяма пощта да заеш. що не си мълча :-# ?нали уж ти си й казал да не си отваря устата а тя пак?! не искам да ти влияя за такива работи, ама ако аз бях на твое място отдавна да съм й била шута :D

Roxy
05-19-2006, 22:18
и кво като си го напраил на 19?!?тва пък кво му е смешното.
ама щом толкова се срамуваш и притесняваш от този факт и мислиш че хората могат да ти се присмиват заради тва внимавай на кого го казваш.явно в даскало са доста ограничени хората.

PleasureSeeker
05-19-2006, 22:52
аа тва е супер гадно :x

Ecstasy
05-20-2006, 07:34
Тя беше наясно, че ми е доста кофти, че на 19 не бях спал с момиче и я бях помолил да не казва на никой, защото ще се почувствам кофти всички да ми се смеят ;(
Ноооооо днеска какво да науча...тя била казала на нейната най-добра приятелка(тя си пада доста голяма курва) и от там какво следва...цялото даскало сигурно е научило и ми се е смяло ;(
Доста кофти се почувствах, че и каза.
:(

Спокс :wink: Верно не е постъпила мн добре ,че е казала на някой(независимо дали това е нейната най-добра пр) като си я помолил да не го прави,но немисля че някой ти се смее :P Хората ,които водят полов живот се кефят на тези ,които не водят :P Така че, не се притеснявай :smt016

fasta4eto
05-20-2006, 08:22
vij pi4 ti ne si napravil ni6to ot koeto da ti se nalaga da se sramuva6 ! a za drugoto kvot stanalo stanalo ne im pravi kefi da te gledat depresiran :wink: hi4 da ne ti puka ako nqkoi te pita kaji mu dam taka i kvo ot tva i 6te vidi6 4e pi4a nqma da o4akva takav otgovor i 6te mlkane! taka4e ne se ot4aivai vdigni glava i smelo napred O:)

05-20-2006, 09:00
Йо не се претисняваи ти пак си по добре от мен
аз сам на 20 и до ся сам нямал гадже!!!!!
Апък са обиколил половината свят!!!

просто човек
05-20-2006, 09:38
еййй да не ти пука, няма от какво да се срамуваш или да ти е неудобно.Да правиш секс на по 13-14-15 години ли?Дето още не знаят сърби ли ги,боли ли ги,какво им се прави...а заради "модата" търсят някой да им събуе гащите.а май като се замисля,доброволно си ги събуват. :lol: . На 19 год. си се почувствал готов тогава си го направил.И аз на тази възраст загубих девствеността си-бях студентка вече!!А хората около мен си мислеха че съм курвичка и само коли,излизания и пениси ме вълнуват ,но се оказа ,че не беше така.Даже се гордея че го ноправих тогава,когато се почувствах готова и сигурна.
А,въобще какво ти пука от хорското мнение, да не живеееш за тях!!Стягай се и горе главата! :wink:

SuN4o_F
05-20-2006, 12:18
e za6to trqbva da se depresirash?! kakto kazaha drugite 19 e normalna vazrast i nqma ot kakvo da te e sram.. a 6to se otnasq do priqtelkata ti... qvno ne mojesh da i imash golqmo doverie..

NeSTa_86
05-20-2006, 12:43
Бати путкенската раобта........ :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

toshliak
05-20-2006, 21:40
Чакай бе, защо се коркаш заради мнението на другите... Кво ти пука кво говори тоя и оня??? Не обръщай внимание на повърхностните хора! Радвай се, за теб, за гаджето ти...

kkkkk
05-21-2006, 12:46
i az sam na 20 no imam mnogo malko vreme za li4en jivot ba4kam po 10 12 4asa na den prosto niama vreme

strawberry1988
05-21-2006, 14:50
Pravi si izvodite za priqtelkata ti i za neinata nai-dobra priqtelka i znai na koi se doverqva5 i kakvo pravi6!

Chiana
05-21-2006, 15:05
Еми за някои момичета да пазят тайна означава да го кажат сааамо на най-добрите си приятелки (които сигурно са повече от една). И да ги помолят да не казват на никого, като им имат пълното доверие. Ти какво си мислиш, че правят жените по цял ден по кафетата - клюкарят за мъже :lol: Е, повечето де... Докато вие мъжете не сте свикнали толкова да споделяте. Вие сте на принципа "него не го интересуват моите проблеми, защо трябва да го занимавам? " И си говорите за всичко останало, освен за жени.
Та просто тая нейната приятелка не е от най-умничките и е решила да изклюкари всичко наляво надясно. Според мен не трябва да се сърдиш на приятелката ти. Някой жени просто имат нуждата да споделят вълнуващо за тях преживяване с приятелка. Нооо това, както ти казаха, не е нещо, от което трябва да се срамуваш. Освен ако преди това си лъгал, че не си девствен. Тогава би било кофти. Но в този случай ти ще си си виновен. Та това е - така или иначе няма от какво да се притесняваш - нали вече не си девствен :lol:

MiRaCuLiXbb
05-21-2006, 15:15
Ае още малко ще изкарате него виновен. Помолил я е да не казва, тя е казала. Какво има да говорим повече, не си е удържала на думата. Утре ще я помоли да не спи с друг...после ще обяснявате как момичетата можели да спят с друг без да изневеряват психически.
Ми то вече нищо няма да й споделя, нали основата на една връзка е доверието и това да разчиташ на партьора.

shadow4e
05-21-2006, 15:25
Еми за някои момичета да пазят тайна означава да го кажат сааамо на най-добрите си приятелки (които сигурно са повече от една). И да ги помолят да не казват на никого, като им имат пълното доверие. Ти какво си мислиш, че правят жените по цял ден по кафетата - клюкарят за мъже :lol: Е, повечето де... Докато вие мъжете не сте свикнали толкова да споделяте. Вие сте на принципа "него не го интересуват моите проблеми, защо трябва да го занимавам? " И си говорите за всичко останало, освен за жени.
Та просто тая нейната приятелка не е от най-умничките и е решила да изклюкари всичко наляво надясно. Според мен не трябва да се сърдиш на приятелката ти. Някой жени просто имат нуждата да споделят вълнуващо за тях преживяване с приятелка. Нооо това, както ти казаха, не е нещо, от което трябва да се срамуваш. Освен ако преди това си лъгал, че не си девствен. Тогава би било кофти. Но в този случай ти ще си си виновен. Та това е - така или иначе няма от какво да се притесняваш - нали вече не си девствен :lol:
не някои,а почти всички,мила. а неината приятелка е постъпиба наистина мн глупаво,ако го е разпространила....е и твоята приятелка има вина,щом не си познава най-добрата приятетелка и не може да запази тайната! но все пак не й се сърди...а за другото момиче ти си знаеш как ще постъпиш....тя явно наиситна е мн...

05-21-2006, 16:44
E ako si q ebal nali si spal s nekoi. :oops:

kateto^^
05-24-2006, 10:21
pi4 q q zaebi be! ko se vprqga6 tva 4e si ustiskal 4ak do 19 ne e malka raota i da ti kaja ti se vuzhi6tavam 4e si uspql!

Novkov
05-24-2006, 13:20
Пич гордей се, че си си загубил девствеността на 19, а не на 15. =D> =D> =D> =D>

05-24-2006, 19:40
Пич гордей се, че си си загубил девствеността на 19, а не на 15. =D> =D> =D> =D>

Suglasna \:D/