PDA

View Full Version : начин за възбуждане при f



Like_A_Virgin
05-19-2006, 20:22
здрасти на всички:)искам да питам момичетата как се възбуждат(и след това мастурбират)?гледат някакъв по-чувствен филм или пък просто им идва такова "настроение"?
п.с.:сори ако темата ви се струва глупава,просто ми е интересно,щот при мен е просто като си помисля за нещо такова:)

viki91
05-19-2006, 20:31
АМи при мен е различно....Понякога ми идва такова "настроение"....друг път си пускам някое филмче....а и приятеля ми не си губи времето ;) :-D :-D :-D

най-лудия
05-19-2006, 20:37
здрасти на всички:)искам да питам момичетата как се възбуждат(и след това мастурбират)?гледат някакъв по-чувствен филм или пък просто им идва такова "настроение"?
п.с.:сори ако темата ви се струва глупава,просто ми е интересно,щот при мен е просто като си помисля за нещо такова:)
Сабуват си гащичките и почват да се чешат

ani4ka18
05-19-2006, 20:48
[/b]ми аз примерно се възбуждам най-вече когато приятеля ми започне нежно да ме гали долу. по принцип повечето момичета се възбуждат точно от това тъй че няма кво толкова да се пише по темата :-$

Like_A_Virgin
05-19-2006, 21:03
идеята ми беше ,когато приятеля ти примерно го няма,защото не се налага да мастурбираш,когато си с него,а когато си сама...тънката разлика:)

05-19-2006, 21:54
Az li4no vsqka ve4er kat mom4etata si puskam film4e i po4vam,vypreki 4e nqmam absoliutno nikakva lipsa na sex!Kogato iska priqtelq mi e nasreshta, no pak mi haresva kogato si pomislq za sex da si dostavq udovostvie!I za da ti otgovorq prqko na vyprosa vyzbujdam se i to film i ot vyobrajenie abe kakto doide!I nie si imame nuni iziskvashti vnimanie :)

05-19-2006, 21:57
Az li4no vsqka ve4er kat mom4etata si puskam film4e i po4vam,vypreki 4e nqmam absoliutno nikakva lipsa na sex!Kogato iska priqtelq mi e nasreshta, no pak mi haresva kogato si pomislq za sex da si dostavq udovostvie!I za da ti otgovorq prqko na vyprosa vyzbujdam se i to film i ot vyobrajenie abe kakto doide!I nie si imame nuni iziskvashti vnimanie :)

Palna sam s greshki...osaznah sa malko kasno! (Iskam priqtelq mi e nasreshta* ot film* nujdi*) dano si me razbral

Roxy
05-19-2006, 22:12
що Like_A_Virgin ми ти си си поросто virgin ! кво да не си решила да мастурбираш...потърси в нета може да има някъв наръчник

obicham_pateto
05-20-2006, 15:49
:roll: :roll: :roll: 8-[