PDA

View Full Version : Moderated: Има ли някой също хлътнал по черния цвят като мен



Loli_Bon
05-19-2006, 20:29
Хора помогнете ми даите ми някакъв съвет направо съм се вманячила в черния свят напоследък от 2-3 месеца насам .Като си отворя кадероба всичко е черно /без дънки де/ черни блузи ,очила ,слитчери потничета, маратонки, обувки.... Когато излизам не обичам цялата да съм в черно ходя само с дънки защото изглиждам много слаба и все пак не съм металиска. Сега искам да ви попитам има ли някои също хлътнал по черния цвят като мен?И в момента косата ме е кестеява ако си купя черен шампоан оцветител "ще ме хване ли"?

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 7 от правилника!
Благодаря!

hforce
05-19-2006, 20:41
az si slu6kam metal ot kak se pomna i ot kak se pomna se obli4am samo v 4erno, daje v ponedelnik 6e me lakirat s 4eren lak \:D/ ama az drug cvqt drehi nqmam, imam samo nqkolko bluzi koito gi obli4am kato nqma kvo da se oble4e ili ako iskam da raznoobraza malko

Composure
05-19-2006, 20:44
тва пък е много грозно момичетата трябва да са в шарени светли цветове :)

>>ZLOBI4KA<<
05-19-2006, 21:04
Абе не слушам метал, ама напоследък в гардероба ми определено черното надделява. Имам и дрехи др цветове естествено.... Пък и аз не съм от най-слабите, а черното те прави поне малко по-слаба(оптична измама :) )А и вече като вляза в някой магазин и веднага погледът ми е привлечен от черните стоки (блузи, панталони или каквото и да е др). Черното може да се носи с всичко, в смисъл отива си с почти всичко.То и бялото е така, но черното повече ме влече. И явно не съм само аз така :D

Barbie
05-19-2006, 21:19
:lol: I az si imah 4eren period...ni6to nenormalno :) a metul4e...si slu6am...vupreki 4e moje6 da me vidi6 da se motaq s kusa poli4ka i tok4eta...pri tva v rozovo (da re4em) :lol: ta...predi 2 godini saaaaamp 4erno noseh...no ot samosebe si...ne6to mi se ohladi maniqta po 4ernoto...i sega sum na 4erveno i zeleno :lol: ...i sin period imah...a tumno lilavo - ponqkoga i po tova se vmaniq4avam :)
a za 4erniq ocvetitel...az sum zabelqzala 4e 4ernoto, kakvoto i da e...principno hva6ta

ProstoAz
05-19-2006, 21:32
Винаги съм обичала черното! 1/3 от дрехите са ми черни, 1/3 бели, и останалата 1/3 - розови, сини, оранжеви. Т.е. при мен бялото и черното преобладават, но пък лятото не е за черни дрехи. :?
Както и да е...може би черното и бялото винаги ще си останат на мода, така че не би трябвало да се притесняваш. :lol: Носи дрехи, с които мислиш, че си красива, без значение какъв цвят са.

П.П. И аз не съм метълка и не мисля, че черният цвят е запазен само за тях. :wink:

Sunny_stz
05-19-2006, 22:09
4ерното е яко да!Но най-ве4е оби4ам розовото!!!Оби4ам по-светлите тонове дрехи.Пове4ето ми дрехи са розови,сини ,бели и 4ерни4ки има:)))

Lord Vader
05-19-2006, 23:11
Аз, ама аз съм метъл...т'ва няма значение...абе ходи както ти е кеф...мен поне 10 от тишъртките ми са черни...и маратонките са ми черни с бели връзки...

Roxy
05-20-2006, 00:02
аз почти нищо черно нямам..не ми харесва много,доста мрачно ми се струва.само черно е гадно(особено пък лятото).предпочитам розовото,синьото

ycMuBkaTa
05-20-2006, 05:50
С това черно през лятото много ще те напича слънцето :lol:

Qgodka_
05-20-2006, 06:10
Дай нещо по-весело, това черното е ужасно. В БГ има един доста голям процент, които предпочитат черното ... това никъде го няма. Цветът е много умрял, не говоря за вечерна рокля, светлите цветове придават чистота на образа, а черното даже говори за някаква нечистоплътност ... не казвам че е така, но така изглежда определено. Особено за летните месеци черното хич не върви, толкова потискащ и мрачен цвят за това хубаво време.

Glezlata
05-20-2006, 07:52
Nie sme mladi hora,ne e gotino da se obli4ame v 4erno.Sega mu e vremeto da nosim sveji cvetove.AZ obi4am sinio,rozovo i bqlo,4ernoto go izpolzvam samo za oficialni slu4ai i za botu6ki prez zimata. :lol:

ILiAnKa
05-20-2006, 08:26
ZNaChi i az mn 0bicham da n0sq cherno osobeno prezz zimata..Imam chyvstvoto che prez zimata samo cherno nosq..no kato si vidq lqtnite drehi sichko e bqlo..lqtoto osobeno nosq bqlo..NZ./.no 2/3 sa cherno i bqlo...i rqdko se sreshtat nqkvi rozovki potnicheta , sini..