PDA

View Full Version : Moderated by W.I.M.: Малко е странен, харесва ли ме ?



mn ot4aqna
05-19-2006, 20:33
HORA...imam golqm problem...haresvam mn edno mom4e....az sam na 14 a toi na 17 i se dvijim v edna kompaniq...ili pone az se natresoh v kompaniqta mu..si4kite mu fr mn me haresvat i nqkoi dori me zaribqqt :oops: no ne..az pak si "izbrah" tozi koito ne trqq6e..v na4aloto na zapoznanstvooto ni be6e mn qko..mil...sladak..si4ko the best...posle oba4i po4na da se "ligavi" ako moa taka da go kaja....dnes naprimer...me nosishe na ruce....gudelichkashe me...pregrushtashe me prez grusta pred fr mu...no strannoto be6e 4e...vse edno me izmu4vashe..razbirate li? stiskashe mi .... rucete...pipashe mi gurdite...i govoreshe "mrasotii" ot vida "malka kurvi4kaaa..." ili nekvi takiva....:( nz kakvo da pravq...100% ne e ot pr mu....bazika se uj...i posle mi se izvinqvaaaa....i mi kazva "az nqq da izleznA s "edi si koi" dokato ne kajesh 4e ne mi se sardish"izvinqqqii.... :evil: :evil: ponqkoga se durdji adski milo..a ponqkogaaaaaaaaaaaa :evil: imali sme momenti na :smt014 no togava me hvashta za ruka...sqdam v nego i mi se izvinqqqqq..kajete mi sq...kvo izpitva;( haresva li me? obi4a li me?? kvo dee*a maa my

§§ Модерирано от I don't know who I am §§
§§ точка(и) 7 ! §§

Jamalska
05-19-2006, 20:37
Абе според мен е зарибен...Но не мога да ти кажа по какъв начин..това мисля че го може само някой,който го познава добре...Може това да е начина му да ти покаже,че иска да бъде с теб...начина да започне връзка без да му се налага да признава с думи нещо.например ако те целуне докато се лигави с теб...
А може и само да се опитва да те вкара в леглото...по-добере намери някоя приятелка или приятел,който да го познава добре...

pak az
05-19-2006, 20:48
e da....govorih s fr-to mu i te..vse ako stane ne6to ima edno malko mom4ence na 3-4 godinki i ako go celuna po buzkata i fr-to mu se bazikat s nego "ooooo sisa se zariqbva s dr" sisa sam az...btw...i nz...mn mi e obarkano...

black_dimond
05-19-2006, 21:15
imam edna fr s podoben problem i na neq i na teb shte kaja che ako trqbva neshto da se sluch to shte se sluchi mislq che toi izpitva neshto kum teb no moje bi se strahuva da ne oburka neshto i za tva na momenti se durji stranno

Roxy
05-19-2006, 21:40
тоя е някъв детски гъз.харесва те ама никога досега не си е имал гадже,не знае как да се държи с момичета и не може да изрази чувствата си.компанията му само от момчета ли е?!?
едва ли е са едното ебане.даже съм почти 100% сигурна че не е.иначе нямаше да се праи на идиот а направо да действа...

pak az
05-20-2006, 06:59
sq imam 10 min do 9 6toto izlizam..ama 6ee se opitam da vi obqsnq...kompaniqta mu e samo ot mom4eta da..no tai kato az imam sau4eni4ka..koqto jive na ulicata kadeto se vijdat vsi4ki vsqka ve4er i az sam tam...ta az ako otida i toi parvona4alno se darji milo minaat 5-6 min i idva pri men i mi bii leki shamari nie taka se zaribili ot 2 dni s shamari..na bazik pak de...ili po4va da me gadeli4ka..ako sedna nqkade drugade toi vednaga toftasfa...i sqda do men i me gleda stranno...a predi nego imashe edna fr ..koqto go haresvashe..no toi i kaza 4e ne moje da stane ni6to mejdu tqh....i tq si prerqza venite... :shock: a posle me pregrushtashe i se darjeshe milo -23 dni sled zapoznanstvoto ni oba4e se po4na..:( parvo po4na da govori za "sl*vi" i ei takiva...kazal na edna fr na momi4eto koeto go haresfalo 4e ni6to ne moje da se polu4i mejdu men i nego a na men kazvashe dr i kogato go popitah o4i v o4i 6to e taka...toi kaza "nai dobre 6te e da me zabravish" "da si ostanem samo fr" "ne se sardish...nali?" a reakciqta mi be6e "haha ne ne se sardq..np" i na dr den...uj se zaka4ashe ne6to s edno malko mom4ence i kato go ostavi az otidoh pri nego a toi s nahalstvoto si idva i mi puska raceee pregru6ta meeeeee i nekvi takiva...sqdam do nego...toi sqda do men de...i govorim... durpam se da stane...i toi mi hvashta rukata i me durpa da sedna v nego :( abe kvi sa takiva ekzemplqri...nz kvo iskat??

Glezlata
05-20-2006, 07:30
Tam im e problema,4e ni6to ne iskat.Durjat se predizvikatelno s teb,dokato stane6 ludo vlubena i sled tova izmislqt nqkakvo tupo opravdanie i se izmukvat ot situaciqta.Prosto ne mu se vruzvai,ne sqdai v nego,izbqgvai da glovori6 s nego,govori pove4e s priqtelite mu,da vidi6 kak 6te po4ne da se durji otnovo super s tebe.