PDA

View Full Version : Moderated by W.I.M.: Отряза ме, да й отмъстя ли ?



Nofacenoname
05-19-2006, 21:15
Здравейте!Търся съвет историята е следната:
Така от близо 2-3 години си падам по 1 мадама,имам чувството че и тя има е да ама не!Вчера седим на нашето място кадето се сабираме след дскало и всичко е 6+ и ето аз я прегръщам и тя ми откликва с не ме докосвай,махай се!Това ме удари право в сърцето!Знае как да накара момчето да страда найстина!Днес питах приятелката и дали найстина изпитва нещо и тя отговори че няма нищо просто си играе с мен(това още повече ме уби)!Тя се подигра с мен,с чувствата ми!Стана ми ужасно кофти ей така както бях на 7 небе слезнах в ада!Та се чудя найстина да и приченя ли това което тя ми стори?Държах се добре с нея защото найстина държах на нея а тя си играеше с мен!Веднага ще заиграя нейната игра и ще я накарам ЖЕСТОКО да сажалява!Знам кой харесва и точно 2 думи казвам и просто си заминава!Ще я накарам поне за миг да усети моята болка и да усети какво е да се чувстваш на 7 небе и изведнъж да слезнеш на земята!Мога да й направя живота черен!Карах се с приятелите си за нея(те я ненавиждат) а тя си играе с мен!
Какво мислете знам че отмъщението не е решение но го заслужава ДВОЙНО ПОВЕЧЕ!Поне за миг да усети това което почувствах аз!

§§ Модерирано от I don't know who I am §§
§§ точка(и) 7 ! §§

MiRaCuLiXbb
05-19-2006, 21:21
Еми братле трудно е да ти кажем какво да правиш. Лично аз не съм отмъстителен и просто щях да я оставя да се развива. Но ако те е наранила много действай. Още повече, че съзнателно го е правила и нарочно...
Най-добре не й обръщай повече внимание и това е.

sometimes_
05-19-2006, 21:23
Остави я, прави се, че не съществува. Някой друг ще и го върне вместо теб, няма смисъл да се занимаваш с такива хора. Тя ще си намери майстора.

Barbie
05-19-2006, 21:25
az ne razbrah...vie nqkakva vruzka imali li ste? tq si pada po nqkogo?
awe...taka ili ina4e...ot otmu6tenie smisul nqma...ogledai se za nqkoe sladko milo momi4e :) stavat takiva raboti...hora sqkakvi...ne si stryva da se zanimava6 pove4e

Roxy
05-19-2006, 21:54
знаеш кой харесва?!?уау аз мислех че петокласниците пишат "тайна" по лексиконите.но явно са станали по-откровени.
закво ше и праиш живота черен ти не си наред?ако не сте имали никва връзка тя не е длъжна да отговаря на чувствата ти.всъщност ситуацията не е много ясна,тъй че няма да е зле да ни изясниш някои неща

Nofacenoname
05-20-2006, 09:00
знаеш кой харесва?!?уау аз мислех че петокласниците пишат "тайна" по лексиконите.но явно са станали по-откровени.
закво ше и праиш живота черен ти не си наред?ако не сте имали никва връзка тя не е длъжна да отговаря на чувствата ти.всъщност ситуацията не е много ясна,тъй че няма да е зле да ни изясниш някои неща
Бях доста разстроен и затова!Прави сте мисля да я подмина и да не се занимавам повече с нея!Ситуацията беше че кара момчето да се чувства найстина желан и обичан и накрая те отхвърля все едно си никой (с една дума играе си с теб) :roll:

POLA^_^
05-20-2006, 10:00
знаеш кой харесва?!?уау аз мислех че петокласниците пишат "тайна" по лексиконите.но явно са станали по-откровени.
закво ше и праиш живота черен ти не си наред?ако не сте имали никва връзка тя не е длъжна да отговаря на чувствата ти.всъщност ситуацията не е много ясна,тъй че няма да е зле да ни изясниш някои неща
Бях доста разстроен и затова!Прави сте мисля да я подмина и да не се занимавам повече с нея!Ситуацията беше че кара момчето да се чувства найстина желан и обичан и накрая те отхвърля все едно си никой (с една дума играе си с теб) :roll:
правилно!Не се занимавай повече с нея,но се замисли малко!-ТИ никога ли не си флиртувал с някой просто за флирта?!

Qgodka_
05-20-2006, 10:13
Леле ти да не си 1-ви клас?! Момичето е флиуртувало, забавлявало се е, а ти изобщо даже не си схванал .... Между вас нищо не е имало, за да и отмъщаваш ... тя не е била твоя. Остави я не и обръщай внимание и следващия път влагай малко повече разум.

NeSTa_86
05-20-2006, 10:20
а бе да духа бе...да не е едиснтвената женка

05-20-2006, 10:47
На мнение съм, че отмъщението не води до нищо добро, няма никакъв смисъл от него . [-X Накажи я с безразличие, тва вече е др нещо

xOtkiSsSs
05-20-2006, 10:49
На мнение съм, че отмъщението не води до нищо добро, няма никакъв смисъл от него . [-X Накажи я с безразличие, тва вече е др нещо
Ох тва бях аз

white_chik
05-20-2006, 10:51
ami az li4no sum adski otmustitelna i bih i napraila jivota 4eren,no tva opredeleno ne e nai-dobriqt variant.i vse pak ako 4ak tolko iska6 da q nakara6 da strada nem akvo da mu misli6

Lord Vader
05-20-2006, 10:57
Жалко е да се занимаваш с идиотките...недей да падаш толкова ниско, колкото и тя, недей да се превръщаш в "кифла идиотка". Аре живей си живота :-D

sk8girL
05-20-2006, 11:00
Ами според мен няма смисъл да се занимаваш с нея.Отнасяй се с безразличие,просто се прави че не съществува и такам.От личен опит знам,че безразличието убива.
И аз съм попадала горе долу в същата ситуация като теб.Харесвах едно момче страшно много и може да се каже от доста време, хванахме се аз бях на седмото небе и после той се подигра с мен.След което се отнасях с пълно безразличие, просто се правех,че не съществува и такаа.. времето минаваше и сега не мога да се отърва от него, постоянно ми звъни и ми се обяснява,но всичко вече е свършило! :-)
Така направи и ти.. не си мисли за никакво отмъщение,защото не си заслужава.Просто скрии чувствата си дълбоко в теб и не й обръщай никво , ама никво внимание.Всичко ще й се върне, щом обича толкоз да се гаври с момчетата.Ще намери някой, който ще я постави на мястото, ама така че да я заболи много.

sexy_play_baby
05-20-2006, 12:01
Остави я ! Няма смисЪл да се занимаваш с нея ! Не мисли за отмЪщение няма смисЪл не се заслужава ! Не й обръщай повече внимание

05-20-2006, 12:34
rano ili kusno 6te i se vurne vqrvai mi okato ti 6te q zabravi6 i 6te si 6tastliv

Nofacenoname
05-20-2006, 14:40
Мерси много хора!Бях много отчаян и разочарован и затова мислех така!Не мисля да и отмъщавам мерси на всички!
А и не съм 1 клас :evil:

648541
05-20-2006, 15:04
kakto kaza nqkoi predi mene bezrazli4ieto obiva ot li4en opit znam nqma po golqmo otmu6tenie ot tova :roll:

FaHrEnHeit
05-20-2006, 16:54
Пускай в действие игнорирането и глей как ще почне да тича след тебе кат бобър на дървесина ама ти да не вземеш да откликнеш щот пак ще докажеш че ти пука за нея и пак ще те прай на луд айде успех :)

sashet0
05-20-2006, 16:59
Здравейте!Търся съвет историята е следната:
Така от близо 2-3 години си падам по 1 мадама,имам чувството че и тя има е да ама не!Вчера седим на нашето място кадето се сабираме след дскало и всичко е 6+ и ето аз я прегръщам и тя ми откликва с не ме докосвай,махай се!Това ме удари право в сърцето!Знае как да накара момчето да страда найстина!Днес питах приятелката и дали найстина изпитва нещо и тя отговори че няма нищо просто си играе с мен(това още повече ме уби)!Тя се подигра с мен,с чувствата ми!Стана ми ужасно кофти ей така както бях на 7 небе слезнах в ада!Та се чудя найстина да и приченя ли това което тя ми стори?Държах се добре с нея защото найстина държах на нея а тя си играеше с мен!Веднага ще заиграя нейната игра и ще я накарам ЖЕСТОКО да сажалява!Знам кой харесва и точно 2 думи казвам и просто си заминава!Ще я накарам поне за миг да усети моята болка и да усети какво е да се чувстваш на 7 небе и изведнъж да слезнеш на земята!Мога да й направя живота черен!Карах се с приятелите си за нея(те я ненавиждат) а тя си играе с мен!
Какво мислете знам че отмъщението не е решение но го заслужава ДВОЙНО ПОВЕЧЕ!Поне за миг да усети това което почувствах аз!

§§ Модерирано от I don't know who I am §§
§§ точка(и) 7 ! §§


Накажия копеле :) мн си позволяват от време на време жените,накарай я да страда...