PDA

View Full Version : Moderated by W.I.M.: Той завърши, а много ми харесва :)



05-19-2006, 21:16
predi vreme si zapisah edna programa za 4at-skype...edna ve4er si sedqh i re6ih da namerq novi zapoznanstva ako mogat taka da se narekat.opitah da namerq nqkoi s lubimoto si ime-hristomir...taka otkrih hristomir s koito sme ot edno u4ili6te.v procesa na pisane i opoznavane toi mi poiska snimka i az mu prati a toi nqma6e.kaza 4e sam sladka...a tazi sedmica(vtornik)me zagovori edno o4arovatelno mom4e:)be6e hristomir zaradvah se za6toto izpalni tva koeto be6e kazal(kaza 4e nqkoi den v u4ili6te moje se zapoznaem li4no)...i sled tozi den do den dne6en ne spiram da mislq za nego....i nz kakvo mi stava...dali ne se vlubvam???dnes pak go vidqh,no za sajalenie dnes toi zavar6i 12 kl i moje pove4e da ne se vidim i tazi misal nikak ne mi haresva:(kakvo da pravq?

§§ Модерирано от I don't know who I am §§
§§ точка(и) 7 ! §§

Barbie
05-19-2006, 21:23
eeee...nqma o6te pri4ina za stradanie de :) predloji mu da izlezete na kafe...nali si 4atite...kakto si 4atite...kaji "awe...glei kakvo e slun4evo...aide da se razhodim tiq dni, tukmo 6e mi razkaje6 po-podrobno kak ti mina bala"...ne6to ot toq sort... :)

05-20-2006, 07:38
problema e 4e kat mu se vklu4a ne iskam da mu nahalstvam makar 4e kat mu kaja nadqvas se 4e ne ti nahalstvam a toi otgovarq ne ne se pritesnqvai i t n no ne iskam da se izdavam 4e ne mie bezrazli4en i iskam toi na men da mi se vklu4va a ne az na nego za6toto naistina moje da mu nahalstvam :( a pak i 4atim rqdko

Glezlata
05-20-2006, 07:42
Trqbva da deistva6,a ne da 4aka6 toi da ti se vklu4i.Budi po nastoqtelna,ako naistina go iska6.Napravi ne6to podobno na tova,koeto kaza Barbie.Uspeh

IKisseDAGirL
05-20-2006, 11:04
problema e 4e kat mu se vklu4a ne iskam da mu nahalstvam makar 4e kat mu kaja nadqvas se 4e ne ti nahalstvam a toi otgovarq ne ne se pritesnqvai i t n no ne iskam da se izdavam 4e ne mie bezrazli4en i iskam toi na men da mi se vklu4va a ne az na nego za6toto naistina moje da mu nahalstvam :( a pak i 4atim rqdko
миличка, едва ли нахалстваш щом самият той те е заговорил, без ти да си дала какъвто и да е знак, че очакваш тва от него :D ако не искаше, нямаше да го прави - момчетата са така :wink:

наистина предложението на Barbie е добро
не се страхувай, а действай :) :)

ninsy
05-20-2006, 11:07
problema e 4e kat mu se vklu4a ne iskam da mu nahalstvam makar 4e kat mu kaja nadqvas se 4e ne ti nahalstvam a toi otgovarq ne ne se pritesnqvai i t n no ne iskam da se izdavam 4e ne mie bezrazli4en i iskam toi na men da mi se vklu4va a ne az na nego za6toto naistina moje da mu nahalstvam :( a pak i 4atim rqdko
миличка, едва ли нахалстваш щом самият той те е заговорил, без ти да си дала какъвто и да е знак, че очакваш тва от него :D ако не искаше, нямаше да го прави - момчетата са така :wink:

наистина предложението на Barbie е добро
не се страхувай, а действай :) :)

sk8girL
05-20-2006, 11:14
Еми да, недей да стоиш и да чакаш той да ти се включва винаги.Бъди по-настоятелна.. опитвай се да търсиш повече сближение и такаМ :)

05-21-2006, 19:23
no daite predlojenie kakvo da mu pi6a... misleh si da mu pi6a" kak se 4yvstva6 kato zavar6il ili pak kak mina bala jalko 4e nqma da se vidim pove4e ili jalko za6toto moje da ne se vidim pove4e"of nz kakvo da mu kaja za da go nakaram da poiska da izleze s men...off... dori nz dali iska iskam da mu predizbvikam jelanieto

Barbie
05-21-2006, 19:50
nqma ni6to lo6o v tova ti da predloji6 da se vidite...ne umuvai tolkoz...prosto kat ti e simpati4en go pokaji :) ako mu dosajda6 sum sigyrna 4e toi 6te ti go pokaje po nqkakuv na4in...taka ili ina4e, ot tova moje da izleze nai-malkoto...priqtelstvo...a moje i ne6to pove4e ;) Za da spe4eli6...trqbva malko risk :)

05-22-2006, 13:02
da be,a toi kakvo 6te si pomisli vidqhme se predi nqma i edna sedmica :?

ludamacka
05-22-2006, 15:35
mi sbliji se s nego i stanete po blizki.drygoto samo 6te se podredi

Krem4eto
05-22-2006, 19:28
eeee...nqma o6te pri4ina za stradanie de :) predloji mu da izlezete na kafe...nali si 4atite...kakto si 4atite...kaji "awe...glei kakvo e slun4evo...aide da se razhodim tiq dni, tukmo 6e mi razkaje6 po-podrobno kak ti mina bala"...ne6to ot toq sort... :)УСПЕЕЕЕЕЕХ!!!

05-22-2006, 20:19
:lol: mersi,no vsi4ki kazvate pi6i,badi po nastoqtelna,opoznaite se i t n a kakvo da mu kaja daite predlojenie za kakvo da govorim de 4e nz ne iskam da go karam da si misli 4e sam nqkva prosta det samo edno i sa6to pi6i pak i izob6to toi mai nqma da me haresa za6toto kazva 4e mu dopadali pove4e 4ervenokosite s dalgi kosi i kaza 4e i moqta e takava stava vapros 4e e dalga

TheMaggie
05-23-2006, 09:13
:lol: mersi,no vsi4ki kazvate pi6i,badi po nastoqtelna,opoznaite se i t n a kakvo da mu kaja daite predlojenie za kakvo da govorim de 4e nz ne iskam da go karam da si misli 4e sam nqkva prosta det samo edno i sa6to pi6i pak i izob6to toi mai nqma da me haresa za6toto kazva 4e mu dopadali pove4e 4ervenokosite s dalgi kosi i kaza 4e i moqta e takava stava vapros 4e e dalga
Ами избери си една ве4ер и се вклю4и в Скайп,и му напиши нещо от рода на:
"Слу4айно да си свободен тази събота (примерно),защото ми се ходи на кино (примерно) и реших да те питам теб."

05-23-2006, 20:46
6te opitam ne6to no mislq 4e nqma smisal toi ako me haresva sam 6te me potarsi a ako ne me haresva ne moga da go nakaram da me haresa.