PDA

View Full Version : Az li sam edinstveno?



of_male
05-19-2006, 22:50
Ponqkoga naistina si mislq 4e az i sestrami sme edinstveni s toq problem i problema e 4e imam samo edna priqtelka i v klasa s nikoi ne se imam prosto ne mi obra6at vnimanie.Ai mnogo ne sam sigurna moita nai dobra priqtelka da li mie nai dobra 6oto takova az i govorq a tq ne mi obra6a vnimanie i nqksi mi staa tapo Nadqqm se tyka v neta da ima takiva kato men s podobni problemi 6oto do sq ne sam sre6ala takiva.Vsi4ko ina4e sie dobre ne sam mnogo ot4aeno vse pak az se xaresvam takava kvoto sam ne mi puka dali drugite me xaresvat vajnoe az da se xaresvam a i ne se 4ustvam 4ak tolko samotna 6oto kato ima spisaniq i tv i net vsi4ko e nared.Edinstvenoto koeto iskam e da razbera dali sa6estvuvat drugi takiva sazdaniq kato men i ako ima da pi6at

MuDvAyNe
05-19-2006, 23:12
spoko su6testvuvame!I az sum si samotnik ne mi puka za ni6to i nikoi,ne me interesuvat momi4e(no ne sum i gei)prosto ne mi se zanimava izli6no gubene na vreme a ima po vajni ne6ta ot tezi tupi purvi4ni zalojeni instinkti!Prez po golqmoto vreme se durja studeno slu6am samo qko heavy i black metal i ne me ebe za ni6to!pisna mi ot alkohola pisna mi ot cigarite,smisal v jivota nqmam jiveq si den za den!i za si4ki deto si mislqt 4e su6testvuva takova ne6to kato lubov edin golqm _|_ 6toto mnoo qko sa lujat xaxa, no ne sa go osuznali,prosto izpitvat nujda i se pod4inqvat na navicite nalojeni im ot ob6estvoto!kolkoto pove4e gi nabludavam tolkova pove4e mi staa otvratitelno,gledam gi kak vurqt momi4eto s nqkoe mom4e gu6nati celuvat sa i si govorqt sladko i 4ak mi ide da povurna :-& taka e!NE iskam se zanimavam s momi4eta 6toto:
1.Te sa ravni na vreme,vremeto e ravno e ravno na pari a parite i jenite sa zlo demek zlo na kvadrat!
2.Prekaleno golemi ligli sa!(ox mucka kak si ma) tipi4no jenski izraz!
3.Te sa edni golemi parazit4eta koito jiveqt na gurba na muja,po prostata pri4ina 4e sa neskoposani i glupavi edno ne6to nemogat kato horata da svur6at!
O6te interesni fakti edin profoser ot Burgas e dokazal s teorema 4e jenite ne sa hora!Ako 4atkate kvo kazvam(Kaji mu jena i ne go obijdai pove4e) ta toq e golqm pi4!Ta taka de,i az sum re6il da mru sam,no pone dovolen ot sebe si!

Roxy
05-19-2006, 23:58
оле вие сте егати асоциалните хора.of_male щом не ти пука другите кво мислат за теб тогава кво се впечатляваш че не ти обръщат внимание?!?
Mudvayne ти като не си изпитвал нещо и не знаеш кво е недей да говориш.Колко жени познаваш?Колко от тях познаваш?Недей да си правиш такива изводи като изобщо не знаеш закво става въпрос.Или си на 14-15 години и нищо не разбираш от живота или си някъв пълен олигофрен....

martin_91_
05-20-2006, 06:20
spoko su6testvuvame!I az sum si samotnik ne mi puka za ni6to i nikoi,ne me interesuvat momi4e(no ne sum i gei)prosto ne mi se zanimava izli6no gubene na vreme a ima po vajni ne6ta ot tezi tupi purvi4ni zalojeni instinkti!Prez po golqmoto vreme se durja studeno slu6am samo qko heavy i black metal i ne me ebe za ni6to!pisna mi ot alkohola pisna mi ot cigarite,smisal v jivota nqmam jiveq si den za den!i za si4ki deto si mislqt 4e su6testvuva takova ne6to kato lubov edin golqm _|_ 6toto mnoo qko sa lujat xaxa, no ne sa go osuznali,prosto izpitvat nujda i se pod4inqvat na navicite nalojeni im ot ob6estvoto!kolkoto pove4e gi nabludavam tolkova pove4e mi staa otvratitelno,gledam gi kak vurqt momi4eto s nqkoe mom4e gu6nati celuvat sa i si govorqt sladko i 4ak mi ide da povurna :-& taka e!NE iskam se zanimavam s momi4eta 6toto:
1.Te sa ravni na vreme,vremeto e ravno e ravno na pari a parite i jenite sa zlo demek zlo na kvadrat!
2.Prekaleno golemi ligli sa!(ox mucka kak si ma) tipi4no jenski izraz!
3.Te sa edni golemi parazit4eta koito jiveqt na gurba na muja,po prostata pri4ina 4e sa neskoposani i glupavi edno ne6to nemogat kato horata da svur6at!
O6te interesni fakti edin profoser ot Burgas e dokazal s teorema 4e jenite ne sa hora!Ako 4atkate kvo kazvam(Kaji mu jena i ne go obijdai pove4e) ta toq e golqm pi4!Ta taka de,i az sum re6il da mru sam,no pone dovolen ot sebe si!


Ei tva napravo me razbi Mnoooo e dobro =D> =D> =D> =D>

mdaaaaaaaa
05-20-2006, 08:27
spoko su6testvuvame!I az sum si samotnik ne mi puka za ni6to i nikoi,ne me interesuvat momi4e(no ne sum i gei)prosto ne mi se zanimava izli6no gubene na vreme a ima po vajni ne6ta ot tezi tupi purvi4ni zalojeni instinkti!Prez po golqmoto vreme se durja studeno slu6am samo qko heavy i black metal i ne me ebe za ni6to!pisna mi ot alkohola pisna mi ot cigarite,smisal v jivota nqmam jiveq si den za den!i za si4ki deto si mislqt 4e su6testvuva takova ne6to kato lubov edin golqm _|_ 6toto mnoo qko sa lujat xaxa, no ne sa go osuznali,prosto izpitvat nujda i se pod4inqvat na navicite nalojeni im ot ob6estvoto!kolkoto pove4e gi nabludavam tolkova pove4e mi staa otvratitelno,gledam gi kak vurqt momi4eto s nqkoe mom4e gu6nati celuvat sa i si govorqt sladko i 4ak mi ide da povurna :-& taka e!NE iskam se zanimavam s momi4eta 6toto:
1.Te sa ravni na vreme,vremeto e ravno e ravno na pari a parite i jenite sa zlo demek zlo na kvadrat!
2.Prekaleno golemi ligli sa!(ox mucka kak si ma) tipi4no jenski izraz!
3.Te sa edni golemi parazit4eta koito jiveqt na gurba na muja,po prostata pri4ina 4e sa neskoposani i glupavi edno ne6to nemogat kato horata da svur6at!
O6te interesni fakti edin profoser ot Burgas e dokazal s teorema 4e jenite ne sa hora!Ako 4atkate kvo kazvam(Kaji mu jena i ne go obijdai pove4e) ta toq e golqm pi4!Ta taka de,i az sum re6il da mru sam,no pone dovolen ot sebe si!


Ei tva napravo me razbi Mnoooo e dobro =D> =D> =D> =D>


i posle tezi parazit4eta se 4udqt za6to vse pove4e i pove4e muje klonqt kum sobstveniq si pol....mur6i

05-20-2006, 09:01
Аз имам супер много познати, всички много ме уважават но имам двама-трима приятели само.И въобще и аз се чуствам много шит.

NeSTa_86
05-20-2006, 09:06
.......аз имам 2-ма приятели...другото са ми познати. Не можеш да имаш по 564864864 приятели

05-20-2006, 20:52
[quote="Roxy"]оле вие сте егати асоциалните хора.of_male щом не ти пука другите кво мислат за теб тогава кво се впечатляваш че не ти обръщат внимание?!?
Ami to si e za vpe4atlenie Nabiva se na o4i

stel4eto__
05-20-2006, 21:06
Съжалявам,че трябва да го кажа,ама трябва да си супер комплексиран,за да се изкажеш по тоя начин! :shock: Като ти е писнало да се занимаваш с момичета се очаква да имаш доста голям опит в тая област,за да се изказваш толкова смело.А като гледам не изглежда въобще така(собено като се има в предвид,че всички момичета според тебе са еднакви)!Няма да обсъждам повече тая тема,защото щом се оплакваш от такива неща,а после казваш 'ама аз не че съм отчаяна,ама то такова...',значи не си съвсем нормален!Не искам да обиждам никого,но просто не са много изказванията,които могат да бъдат едновременно толкова противоречащи си и безсмислени!

05-21-2006, 07:00
Съжалявам,че трябва да го кажа,ама трябва да си супер комплексиран,за да се изкажеш по тоя начин! :shock: Като ти е писнало да се занимаваш с момичета се очаква да имаш доста голям опит в тая област,за да се изказваш толкова смело.А като гледам не изглежда въобще така(собено като се има в предвид,че всички момичета според тебе са еднакви)!Няма да обсъждам повече тая тема,защото щом се оплакваш от такива неща,а после казваш 'ама аз не че съм отчаяна,ама то такова...',значи не си съвсем нормален!Не искам да обиждам никого,но просто не са много изказванията,които могат да бъдат едновременно толкова противоречащи си и безсмислени!
Du6ata mnoo ne razbrax za koi staaa vapros :-({|=
Ni6o karai nqma zna4enie

of_male
05-21-2006, 07:05
MuDvAyNe E ne vsi4ki momi4eta sa ednakvi sre6at se i izklu4eniq

kateto^^
05-24-2006, 11:14
kato otidah v nov klas-8 klas tva,be6e s16toto ne me zabelqzvaha,ne govoreha s men,nqkoy daje si pozvolqvaha da me obijdat!oba4e edin den si kazah ,,mama vi i az s1m 4ovek,, i ot togava se navrqh pri dve momi4eta ot klasa ne mr1dnah otam dokato nay setne ne po4naha i drugite da govorqt s men.i s te4enie na vremeto ob1rnah ne6tata i s celiq klas bqh priqtelka tva e imay malko vqra v sebe si :)

[B]a[N]D[i]T[k]a
05-24-2006, 18:06
e kat ne ti puka kakuv ti e problema??da ti kaja v moeto daskalo ima edno takova momi4e nqma si fr v klasa neshto pove4e vsi4kite i sau4enici q mrazqt :-s i tq si ima super mn` fr

100% ANGEL
05-24-2006, 19:09
S tv spisaniq i net spored men bqga6 ot deistvitelnostta! Ne moje po tsql den da pravi6 samo tova za6toto izpuska6 nai-qkoto ot jivota- kuponite! V u4ili6te moje bi i ti trqbva da tursi6 drugite, a nesamo da 4aka6 da doidat pri teb! No slad kiato kazva6, 4e ne ti e problem i ne ti e samotno-ostavi ne6tata taka! Vupreki 4e si mislq, 4e tova polojenie ne ti haresva! 6tom pi6e6 statiqta!

donkihot
05-24-2006, 19:50
mislq 4e problema si e v teb,ne badi tolkova naduta i shte si imash pr.