PDA

View Full Version : Moderated by W.I.M.: Колебая се между двама ?



problem4e
05-20-2006, 01:40
zna4i iskam syvet.haresvam 2 mom4eta,ne znam koe pove4e.pyrviq e mnogo razgovorliv,svalq mi vsi4ki zvezdi,govori mi strahotni raboti i izob6to e mnogo qko.iska da e postoqnno do men,da sme vinagi zaedno.Drugiq po4ti ni6to ne kazva,da ne kaza ni6to napravo.Mnogo e gotin na vyn6en vid,no e malko stresnat ne6to.Kazval mi e samo,4e me obi4a i tolkova.Ama kakvo pyk e tova kazhe 10 prikazki i 4ao i mi se obadi sled sedmica primerno,napravo me vbesqva :smt014.V edna kompaniq sme vsi4ki,te dvamata ob6to vzeto ne se ponasqt mnogo.Onazi ve4er se pribirame az i pyrviq,vtoriq zad nas na 100 metra,naro4no go ignorirah,6toto pak taka kazhe ne6to i mlykne i me qdosa.Presre6tnaha ni dvama tipove i iskaha da mi vzemat telefona.Onzi deto be6e s mene pobqgna,a toq vtoriq napravi 100 sprint i gi opuha bez mnogo da misli.Na drugiq den pyrviq mi kaza,4e izbqgal,za6toto iskal onezi da nabiqt vtoriq,a ina4e 6tql da me za6titi.Vtoriq pyk izob6to ne mi se obadi,dnes go vizdham i vse edno ni6to ne e bilo,pak kaza 5 ne6ta typi i si zamina :smt014

§§ Модерирано от I don't know who I am §§
§§ точка(и) 7 ! §§

ycMuBkaTa
05-20-2006, 05:24
Според мен трудно можем да ти кажем кой да избереш - това си е лично твой избор, но все пак ...първият (тоя със звездите и многото приказки) нещо на мен не ми допада като държание. Повярвай не е нужно да говориш нон-стоп, за да бъдеш готин човек или добър приятел, така че може би втория, но пък ако ти имаш нужда от някой по-приказлив, т.е. комбинация от двамата, просто го потърси. Момчета по света има колкото искаш, някъде някой те чака и той ще е идеалният.
Айде успех ;-)

Glezlata
05-20-2006, 07:39
Hahaha toq purviq e ebati bokluka.V takava situaciq da izbqga??? Pulen jen4o.Nali znae6,4e tezi koito govorqt po mnogo po4ti vinagi ne kazvat ni6to.Vtoriq moje bi e po pritesnitelen i nemoje da se otpusne pred drugite.A moje i da ima seriozni namereniq kum teb i prosto da iz4akva.Pokani go da izleznete samo 2mata i go podhvani na nqkoq negova lubima tema,da vidi6 kak 6te se otpusne... \:D/

Ecstasy
05-20-2006, 07:46
Presre6tnaha ni dvama tipove i iskaha da mi vzemat telefona.Onzi deto be6e s mene pobqgna,a toq vtoriq napravi 100 sprint i gi opuha bez mnogo da misli.

Първоначално бих те съветвала да се пробваш с първият,защото явно държи повече на теб,но след като прочетах т'ва... Що не се пробваш с вторият?Пречупи леда в него :wink: а колкото до тъпите му думи...нали знаеш че когато човек е влюбен оглупява :smt008

e_l_i_z_a
05-20-2006, 08:11
На мен лично вторият по ми допада!Първият,както каза Глезлата,е пълен боклук! :evil: Не с иструва с такъв да бъдеш,колкото и глупости да ти плямпа и квито и звезди да ти сваля,а пък и като описа държанието му,смятай,че тоя е неква лепка където мн трудно ще се отървеш от него.
Втория както казваш е супер на външен вид,а и постъпките му са достойни за уважение.Какво повече искаш?Ако беше мухльо,нямаше да скочи,а щеше да ти се оправдае с това,че си се прибирала с другия,а не с него.Но не,той те зачита! Дори както казваш,те харесва.
Доколкото малкото му приказки-накарай го да се отпусне,като излезете само двамата и всичко ще е ок.Знаеш ли,понякога очевидно най-хубавите и недостъпни момчета се оказват най-големите срамежливци :D Това е сладко понякога :mrgreen:

j0r0_fear
05-20-2006, 08:20
според мен ти трябва сама да си избереш така ще е наи добре

black_dimond
05-20-2006, 08:24
izberi tozi s koito se chustvash po dobre i s koito mislish che ste se poluchi neshto seriozno

sexy_play_baby
05-20-2006, 09:07
На мен лично вторият по ми допада!Първият,както каза Глезлата,е пълен боклук! :evil: Не с иструва с такъв да бъдеш,колкото и глупости да ти плямпа и квито и звезди да ти сваля,а пък и като описа държанието му,смятай,че тоя е неква лепка където мн трудно ще се отървеш от него.
Втория както казваш е супер на външен вид,а и постъпките му са достойни за уважение.Какво повече искаш?Ако беше мухльо,нямаше да скочи,а щеше да ти се оправдае с това,че си се прибирала с другия,а не с него.Но не,той те зачита! Дори както казваш,те харесва.
Доколкото малкото му приказки-накарай го да се отпусне,като излезете само двамата и всичко ще е ок.Знаеш ли,понякога очевидно най-хубавите и недостъпни момчета се оказват най-големите срамежливци :D Това е сладко понякога :mrgreen:

напЪлно сЪгласна

IKisseDAGirL
05-20-2006, 10:56
На мен лично вторият по ми допада!Първият,както каза Глезлата,е пълен боклук! :evil: Не с иструва с такъв да бъдеш,колкото и глупости да ти плямпа и квито и звезди да ти сваля,а пък и като описа държанието му,смятай,че тоя е неква лепка където мн трудно ще се отървеш от него.
Втория както казваш е супер на външен вид,а и постъпките му са достойни за уважение.Какво повече искаш?Ако беше мухльо,нямаше да скочи,а щеше да ти се оправдае с това,че си се прибирала с другия,а не с него.Но не,той те зачита! Дори както казваш,те харесва.
Доколкото малкото му приказки-накарай го да се отпусне,като излезете само двамата и всичко ще е ок.Знаеш ли,понякога очевидно най-хубавите и недостъпни момчета се оказват най-големите срамежливци :D Това е сладко понякога :mrgreen:

напЪлно сЪгласна
присЪединявам се :P