PDA

View Full Version : Na abiturienskata v tqh ... podaryk ?



m_88
05-20-2006, 09:29
Ае хора сори, че ва занимавам с глупости ама ми трябва малко акъл. Ходя с едно момиче, тя е абитуриентка тая година и ще ходя в тях за изпращането, та значи по принцип да питам, малко ме е срам ама подарък требе ли да нося :oops: :oops: :oops: . А от даскалото като я изпращахме инъче донесах един голям букет рози. А и един досаден въпрос, ама към какво да се ориентирам, щото примерно за парфюм съм останал с впечатлението, че не е много удачно за подарък. Плюш не знам дали ще пасне на повода, въобще нямам идея. Помагаите с идеи за подаръци(банално), примерно на вас какво ви подариха за абитуриенската ](*,) ... оффф голям зор с тея подаръци значи :smt011

ne6i4
05-20-2006, 10:17
ami plushena igrachka mislq che nqma da e mn umestno ..... no ako si pada po takiva igrachki moje!
parfum ...hmm...ami mislq che tova shte e podhodqshto zaedno s edin buket ot rozi...ama spored men :) nai golemiq i podaryk si ti!podari i nai-veche sebe si i mn celuvki
aide uspex :D :smt006

xOtkiSsSs
05-20-2006, 10:58
ами аз мисля,че нещо сребърно би било добър подарък(ако тя носи сребро ако не там каквото носи) примерно някакво синджирче и гривна или обеци и пръстен
Според мен е подходящ подарък нзн

NeSTa_86
05-20-2006, 12:50
pl\[ena igrachka naistina e doba idq

barbito
05-20-2006, 13:20
mi...nqkfi srebarni djynjoriiki nqkfo kylie ili grivna s obici

Nadelina
05-20-2006, 13:25
Ami .. az lichno vinagi podarqvam parfum...nqkaf gotin i kupi ako iskash...stava .. sashto podarqvat takia kolieta .. haresai neshu det she i haresa na neq..ti q poznavash...btw ne e tolkova vajen podaraka...vajen e jesta :)