PDA

View Full Version : Moderated: Какво да правя с един съученик на екскурзията?



Neli_91
05-20-2006, 10:41
zdraveite zna4i vsi4ko stoi taka!za pyrvi pyt 6te hodim na ekskyrziq klasa,tri dnevna e!i ako moje da mi kajete kakvo da pravq!ima edno mom4e ot na6iq klas i mn se pritesnqvam ot nego az ne go haresvam no imam podozrenie 4e toi me haresva i naznam kakvo moje da stane na taq ekskurziq!v smisyl kakvo da pravq ako toi mi predloji da stanem gajeta!v momenta si imam i ne iskam da riskuvam!ako mu otkaja znam 4e 6te mi napravi nqkoi nomer i .... molq vi kajete kakvoda pravq!
apyk i za pyrvi pyte 6te hoda na takav 3-dnevna ekskurziq neznam kakvo da si vzema ls syvet

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 7 от правилника!
Благодаря!

xOtkiSsSs
05-20-2006, 11:43
еми ще страниш от него през повечето време и така ако имаш пък някоя пр дето си пада по него уреди ги и ще си спокойна има толкова мн възможностивсе ще измислиш нещо...

MiRaCuLiXbb
05-20-2006, 12:04
Еми той незнае ли, че си имаш приятел? Баси нахалното копеле требе да е. :-s

Аматьорката
05-21-2006, 00:02
Абе гледай си собственото удоволствие бе момиче! Щял да ти направи номер... да знаеш аз през колко номера съм минала и съм оцеляла... Нищо няма да ти стане! Забавлявай си се на екскурзията и не му обръщай внимание!

emotions
05-21-2006, 13:34
ми глеадай си кефа ,а ако ти предложи му кажи нещата такива,квито са си-имаш си гадже и тва е! :-s :-s

teenkopele
05-21-2006, 15:09
Страни от него. Не му обръщай внимание.
Все ще имаш приятели на този лагер, които да те защитят, ако почне да ти прави номера и т.н. :wink:

Game_Over_Boys
05-21-2006, 15:55
По това,което си написала знаеш ли какво разбрах-че не знаеш какво точно искаш!Първо си изясни чувствата,после прави каквото и да било!Ако държиш на сегашния си приятел,защо въобще се чудиш!Толкова е лесно да разкараш някой досадник!Ако не ти пука за досадника-няма никакви проблеми!Не виждам от какво може да те е страх! :-s

sweet_girl_14
05-31-2006, 15:25
По това,което си написала знаеш ли какво разбрах-че не знаеш какво точно искаш!Първо си изясни чувствата,после прави каквото и да било!Ако държиш на сегашния си приятел,защо въобще се чудиш!Толкова е лесно да разкараш някой досадник!Ако не ти пука за досадника-няма никакви проблеми!Не виждам от какво може да те е страх! :-s
DON'T WORRY