PDA

View Full Version : За Скейт модата...



Lord Vader
05-20-2006, 12:07
Кефят ли ви скейтърските дрешки, кецове и т.н...карате ли скейт?От кои магазини копувате, къде карате?

Lord Vader
05-20-2006, 12:12
Ето ви и бг сай с всичко за скейта...
www.skate.start.bg

Maranta
05-20-2006, 12:16
Мене лично много ме кефят, не карам обаче много обичам да гледам :D

ckeuT4eTo_f
05-20-2006, 12:21
Ami az ne nosq drugo osven kecove...a za skeiturskite dre6ki koito ima pari da si gi kopuva.Ina4e se opitvam da karam za6toto udovolstvieto ot lepnat trik e mnogo golqmo.. :roll:

neMec`
05-20-2006, 12:25
ne nosq keceve ne se obli4am taka i ne karam no me kefi poprincip :wink:

Jamalska
05-20-2006, 12:44
Пфу...Скейтърщината не ме кефи(лично мнение изказвам)...Иначе и аз ходя с кецове ама не ходя со скатерски дрешки...Ако под това разбираш от Бордшоп,Саботаж,ДиСи магазина,БАС,Инсомния ала-бала..едва ли бих дала толкова пари за дрехи...Иначе се кефя да видя смъкнато момче,ама рядко се зазяпвам по скейтъри

forrzi
05-20-2006, 12:51
нарвя се на некфи смъкнати гангстери
скейтърските дрешки нещу мноо не ме радват(:
който иска си ги купува,ама аз не бих давала такиа пари за некфи парцали

Dr. Kazimbutt
05-20-2006, 12:55
Ходя с кецове от адски много време. Само за това давам пари. За някакви ризки и тениски от Insomnia - не. Не карам скейт.

Lord Vader
05-20-2006, 13:18
абеееееее тука са супер скъпи и елитарни тези дрехи, иначе са си много яки, ама не и при печелбарите от бордшоп и прочие...
Хах...бе, Бордшопа са толко тъпи, само гледат как да те цакнат...пример един модел DVS в америка лично съм го видял за 49 долара, нормална цена за кецове там...тук същия модел, за 220 кинта...еми не е ли да им е*еш майката...в инсомния та е същото положение, от съботажа бих си взел нещо, в същност от там си взех кецовете...и Радикала(радикал шоп) ето тия два магазина, а и Мохоморката са най-приличните...

Amorfofalus
05-20-2006, 13:28
E mn qsno to v BG e qko mizeriq da si kupuva6 drehi,maratonki i kakvo li ne...i az si pazaruvam ot 4ujbina i sam dosta na oferta ...edin 4ift maratonki tuk sa 180-200lv - az za 60euro si vzeh 2 4ifta maratonki i 1 kecove :lol: :lol: :lol:

Lord Vader
05-20-2006, 13:46
Сори за флууда...ама само...да кажа...точно за това, че в бг скейтовете са по 41239471805120570127025 лева...има млако скейтъри...същото се отнася и за дрехите и кецките, а точно заради това, че в германия скейтовете са по някви си смешни еврота, които не с отразяват никак на бюджета на едно средностатистическо германско семейство, скейта е развит и си има всичко...за пример мога да дам още поне 10 държави...А това, че ония от от скейт бг правиха някакви медийни изяви за развитиоето на скейта, за изграждането на скейт паркове, е пропаганда на техните продукти и продуктите на другите обирджийски магазини(фирми) като, бордшиоп, инсомниа и другите магазинчета...

skate_warrior
05-20-2006, 13:53
Кефят ли ви скейтърските дрешки, кецове и т.н...карате ли скейт?От кои магазини копувате, къде карате?

Аз си карам скейт , обличам си се като нормален скейтър ( то такова понятие нормален скейтър не че има де..). Пазарувам от BS , BAS , Insomnia , Sabotage , Radical.

А къде карам.. пфф.. доста сложен въпрос... Паметника , 22-ро , НДК , Музея "Земята и хората" , пред БНБ и общо взето навсякъде , където има хубав вираж и някое друго ръбче за плъзгане ;)

skate_warrior
05-20-2006, 14:09
Пред музея не те ли гонят...
от около година не се позволява да се кара там.. :roll:

Вчера бях там с един приятел и не ни изгониха.. сигурно защото не дигахме много шум...

white_chik
05-20-2006, 14:14
super mnoo me kefat sk8urite.naprao :smt007 az li4no hodq s kecove(tezi,s koito sum v momenta si gi vzeh ot sabotage)i za sujalenie taka i ne se nau4ih da karam sk8,no tezi,koito karat mnoo me radvat i 4esto hodim s friends da gi gledame na ndk

skate_warrior
05-20-2006, 14:40
super mnoo me kefat sk8urite.naprao :smt007 az li4no hodq s kecove(tezi,s koito sum v momenta si gi vzeh ot sabotage)i za sujalenie taka i ne se nau4ih da karam sk8,no tezi,koito karat mnoo me radvat i 4esto hodim s friends da gi gledame na ndk

Ако имаш още мерак , драсни едно ЛС и да се уговориме да те уча :mrgreen:

anonymous464110
05-20-2006, 22:52
абеееееее тука са супер скъпи и елитарни тези дрехи, иначе са си много яки, ама не и при печелбарите от бордшоп и прочие...
Хах...бе, Бордшопа са толко тъпи, само гледат как да те цакнат...пример един модел DVS в америка лично съм го видял за 49 долара, нормална цена за кецове там...тук същия модел, за 220 кинта...еми не е ли да им е*еш майката...в инсомния та е същото положение, от съботажа бих си взел нещо, в същност от там си взех кецовете...и Радикала(радикал шоп) ето тия два магазина, а и Мохоморката са най-приличните...ei pisna mi ot nekviklouni deto ne znaq kvo prikazva seriozno vi kazvam zapo4vam adski mnogo da se iznervqm.kakvo mi govori6 za DVS i posle namesva6 board shop be pi4e.ako ima6e malko zkul glavata 6te6e da znae6 pone koi magazi s koq firma ima dogovor.aman ot puqci deto govorqt na izust.maika vi deeba.i da - znam - piqn sum i kato sum pil pove4o ne e oferta da pi6a vuv foruma.ama kat vidq takiva naizusteni izkazvaniq me zabolqva glavata

Lord Vader
05-22-2006, 16:30
абеееееее тука са супер скъпи и елитарни тези дрехи, иначе са си много яки, ама не и при печелбарите от бордшоп и прочие...
Хах...бе, Бордшопа са толко тъпи, само гледат как да те цакнат...пример един модел DVS в америка лично съм го видял за 49 долара, нормална цена за кецове там...тук същия модел, за 220 кинта...еми не е ли да им е*еш майката...в инсомния та е същото положение, от съботажа бих си взел нещо, в същност от там си взех кецовете...и Радикала(радикал шоп) ето тия два магазина, а и Мохоморката са най-приличните...ei pisna mi ot nekviklouni deto ne znaq kvo prikazva seriozno vi kazvam zapo4vam adski mnogo da se iznervqm.kakvo mi govori6 za DVS i posle namesva6 board shop be pi4e.ako ima6e malko zkul glavata 6te6e da znae6 pone koi magazi s koq firma ima dogovor.aman ot puqci deto govorqt na izust.maika vi deeba.i da - znam - piqn sum i kato sum pil pove4o ne e oferta da pi6a vuv foruma.ama kat vidq takiva naizusteni izkazvaniq me zabolqva glavata
пффф...скрий се...
само казах, че в Бордшопа е тъпо, не съм казал, че там има DVS и от...казах "ТУК", което ще рече в България...верно си на градус...

air_wisp
05-22-2006, 16:49
Кефят ли ви скейтърските дрешки, кецове и т.н...карате ли скейт?От кои магазини копувате, къде карате?

Кефят ме :) много даже...карам и съм от Хасково...купувам от Пловдив, защото ми е по-близко, но когато имам възможност да ходя до София пазарувам от там :) \:D/ я кажете ква ви е дъската :) аз наскоро си взрех Hook-ups и съм мнооого доволен :) кат' лодка е! :mrgreen:

^FaiNt^F
05-22-2006, 17:45
тоя стил ме радва-да...носа си се с кецове...широки джинси/дънки и прочие...ама нито аз нито наще имат кинти да дават по 100-150лв за кецове [-( не че бих отказала де :lol: нито пък 90лвза суичър и т.н...а относно карането на скейт-лелеее страшно искам да се науча ма мамка му няма кой да ме научи :? ](*,) а относно магазините, в които пазаружам-абе неам определени...просто влизам в някой и измежду простотийте вътре все има нещичко да ми хареса ид а се върже с другите ми неща :lol:

kissorankata
05-22-2006, 19:33
тоя стил ме радва-да...носа си се с кецове...широки джинси/дънки и прочие...ама нито аз нито наще имат кинти да дават по 100-150лв за кецове [-( не че бих отказала де :lol: нито пък 90лвза суичър и т.н...а относно карането на скейт-лелеее страшно искам да се науча ма мамка му няма кой да ме научи :? ](*,) а относно магазините, в които пазаружам-абе неам определени...просто влизам в някой и измежду простотийте вътре все има нещичко да ми хареса ид а се върже с другите ми неща :lol:
И аз съм така нося си кецове, малко по-смъкнати дрешки...а за магазини и аз нямам точно определни от където пазарувам където видя нещо което ми харесва си го взимам....

i'm so excited!
05-22-2006, 19:54
и тая мода ше мине....

forrzi
05-22-2006, 20:07
тоя стил ме радва-да...носа си се с кецове...широки джинси/дънки и прочие...ама нито аз нито наще имат кинти да дават по 100-150лв за кецове [-( не че бих отказала де :lol: нито пък 90лвза суичър и т.н...а относно карането на скейт-лелеее страшно искам да се науча ма мамка му няма кой да ме научи :? ](*,) а относно магазините, в които пазаружам-абе неам определени...просто влизам в някой и измежду простотийте вътре все има нещичко да ми хареса ид а се върже с другите ми неща :lol:
и начи искаш да каеш,че ако некой не ти се вясне и не каже "ае те уча" няма да се пробваш ли?
толко ли си спъната ,че немоеш поне да опиташ САМА?
ходи си мъчи,все с някой ше се запознаеш
не се оплаквай че нема кой те научи,научи си се сама и другото ше дойде с времето
не е задължително да се влачиш с некфи скейтъри
ах,портотипи.... :-D
бтв-и аз се мъча(Darkstar ми е дъската,перфектната...широк а и тежичка)отначалу само,не познавах ни 1 скейтър или подобна персона,па после вяснах скейтчето_f и тъй(:
бутам там,закрепям някак положението,мноо съм нахъсана и след гаднярския изпит ше се взема в ръце и ше си се плъзгъъъъм

skate_warrior
05-22-2006, 20:11
Абе хора мен да не би да ме е учил някой... гледам по ТВ-то некви скейтъри.. джиткам Tony Hawk's Pro Skater , след т'ва излизам и почвам да мъча к'вот съм видял :mrgreen: А най-глупаво е да се оправдаваш , че не познаваш никой...

Иначе ако има навити някой ден да се събереме и да караме.. ше е фън :P :twisted: :-({|=

^FaiNt^F
05-22-2006, 20:18
forrzi
:lol: i kvo? az ot kyde da q zema taq dyska m? nito iam poznati det karat nit ni6to :? nito iam dostaty4no kinti za sk8 (makar 4e gledah nekvi za po 30lv ma te siurnu sa nekvi bokluci ot karton :lol: ) ne sym spynata spox =;

Dr. Kazimbutt
05-22-2006, 20:21
аz ot kyde da q zema taq dyska m?
От магазина. :wink:

skate_warrior
05-22-2006, 20:23
forrzi
:lol: i kvo? az ot kyde da q zema taq dyska m? nito iam poznati det karat nit ni6to :? nito iam dostaty4no kinti za sk8 (makar 4e gledah nekvi za po 30lv ma te siurnu sa nekvi bokluci ot karton :lol: ) ne sym spynata spox =;

В никакъв случай не си взимай от тези по 30 лв [-X ... един малчо ми даде да покарам , направих един флип и машинката се строши.. :twisted:

^FaiNt^F
05-22-2006, 20:28
hah mi to4no za tva govoreh. pone kato se fa6tam s ne6to da go praa ka4estveno ](*,) ae 4e ofloodihme temata :? :lol:

forrzi
05-22-2006, 20:53
хахахахахахаха
някой очаква,че като стъпи на дъската и флипа му е вързан...Кфо имаш предвид под качествено?
ае не!

както и да е
ако го искаш толко много ше намериш начин,ше спестяваш за скейт и най-тъпия ти въпрос беше от къде да си го взема?
ТИ КУХА ЛИ СИ?! :-s
има супер мноо магазини,от които ти спомена че пазаруваш
ами поспести малко от марковите кецки,спри се със екстрите и така в някой прекрасен ден ше имаш достатъчно пари за дъска
недей се оправдава че не познаваш скейтъри?!
и аз не познавах никого,ама тфа не ми попречи въобще,даже може да се каже ме нахъса още повече
и ше флууудим темата,все пак за скейт говорим :-D

05-22-2006, 20:53
Абе тва да се пребиваш на неква дъска с колелца от 200 лв не го разбирам...
Ама кой каквото му харесва в крайна сметка...

skate_warrior
05-22-2006, 21:15
Абе тва да се пребиваш на неква дъска с колелца от 200 лв не го разбирам...
Ама кой каквото му харесва в крайна сметка...
Такива като тебе са ми много интересни... къде пише , че трябва да се пребиваш? Я ми кажи в кой спорт няма риск да паднеш , да се ожулиш и т.н. Все пак това е за хора със силна воля , не за лигльовци.. като не ти изнася просто не се занимавай! А като не си пробвал не говори !

Dr. Kazimbutt
05-22-2006, 21:25
Все пак това е за хора със силна воля , не за лигльовци..
Нашите скейтърчета сте направо машини... :mrgreen:

skate_warrior
05-22-2006, 21:26
Все пак това е за хора със силна воля , не за лигльовци..
Нашите скейтърчета сте направо машини... :mrgreen:

За нашите "скейтърчета" няма да коментирам.. говоря по принцип... въпреки че и между тях има доста добри.

Dr. Kazimbutt
05-22-2006, 21:29
Все пак това е за хора със силна воля , не за лигльовци..
Нашите скейтърчета сте направо машини... :mrgreen:

За нашите "скейтърчета" няма да коментирам.. говоря по принцип... въпреки че и между тях има доста добри.
То за всичко трябва воля...

Че измежду българските скейтъри има добри - има. Това не го отричам. Само дето се броят на пръстите на едната ръка.

ckeuT4eTo_f
05-22-2006, 22:44
Abe seki da si kara za kefa tva e moito mnenie
a forzzi ti ima6 jelanie taka 4e produljavai ;)

anonymous464110
05-22-2006, 22:47
абеееееее тука са супер скъпи и елитарни тези дрехи, иначе са си много яки, ама не и при печелбарите от бордшоп и прочие...
Хах...бе, Бордшопа са толко тъпи, само гледат как да те цакнат...пример един модел DVS в америка лично съм го видял за 49 долара, нормална цена за кецове там...тук същия модел, за 220 кинта...еми не е ли да им е*еш майката...в инсомния та е същото положение, от съботажа бих си взел нещо, в същност от там си взех кецовете...и Радикала(радикал шоп) ето тия два магазина, а и Мохоморката са най-приличните...ei pisna mi ot nekviklouni deto ne znaq kvo prikazva seriozno vi kazvam zapo4vam adski mnogo da se iznervqm.kakvo mi govori6 za DVS i posle namesva6 board shop be pi4e.ako ima6e malko zkul glavata 6te6e da znae6 pone koi magazi s koq firma ima dogovor.aman ot puqci deto govorqt na izust.maika vi deeba.i da - znam - piqn sum i kato sum pil pove4o ne e oferta da pi6a vuv foruma.ama kat vidq takiva naizusteni izkazvaniq me zabolqva glavata
пффф...скрий се...
само казах, че в Бордшопа е тъпо, не съм казал, че там има DVS и от...казах "ТУК", което ще рече в България...верно си на градус...bate ne mi obqsnqvai da se skrivam da ne ti skriq zahapkata,4ekijiq nevrusten :mrgreen:

Lord Vader
05-22-2006, 22:58
Are lapai...

Dr. Kazimbutt
05-22-2006, 22:59
Are lapai...
Ако го видиш някъде, ще му го кажеш ли в очите?

anonymous464110
05-23-2006, 01:17
аз съм го виждал и определено не бих посмял...
:mrgreen: 6e trebe da te 4erpim 4e hodataistva6 pred mladejta

i'm so excited!
05-23-2006, 08:04
аз съм го виждал и определено не бих посмял...

да верно, страшничък си е :lol:

05-23-2006, 10:51
хахахахахахаха
някой очаква,че като стъпи на дъската и флипа му е вързан...Кфо имаш предвид под качествено?
ае не!

както и да е
ако го искаш толко много ше намериш начин,ше спестяваш за скейт и най-тъпия ти въпрос беше от къде да си го взема?
ТИ КУХА ЛИ СИ?! :-s
има супер мноо магазини,от които ти спомена че пазаруваш
ами поспести малко от марковите кецки,спри се със екстрите и така в някой прекрасен ден ше имаш достатъчно пари за дъска
недей се оправдава че не познаваш скейтъри?!
и аз не познавах никого,ама тфа не ми попречи въобще,даже може да се каже ме нахъса още повече
и ше флууудим темата,все пак за скейт говорим :-D

xaxa abe mai kuhata si ti
mnoo dobre znam kyde se prodavat sk8ove :arrow: znam ot kyde da si zema
kecovete mi ne sa markovi...yyy vs mogat da minat za takiva prosto gi ziam na mnogo malko pari-ot porqdyka na 30lv 6tot kakto kazah ve4e ne moga da daam po 120lv za 4ift ](*,)
i s kvi xtri da spra m? izob6to kvo znae6 za mene 4e da mi daa6 akyl s kvo da spra i s kvo ne. kvo razbira6 pod xtri?! i otkyde znae6 4e ne sybiram? prosto na preden plan v momenta sedqt drugi ne6ta za kupuvane taka 4e myl4i malko
i koi magazini podqvolite sym spomenala 4e pazaruvam O_o pazaruvam ot magazin4etata v kvartala mi :lol: mnoo rqdko se vqsvam v nakoi 'gyzarski' magazin po edna ili druga pri4ina i to nai-4esto za da poplakna oko
ae peace ve4e spiram 4e qko flood stana

^FaiNt^F

tainstvenata
05-23-2006, 12:06
mmm mn si me kefqt skaterskite drehi i kecove.ne se obli4am kato skate.... oba4e nosq kecove 6toty mn si me kefqt :)

05-23-2006, 16:27
Ами аз об6то взето се нося като тях - не съвсем смъкнат(с некви сме6ни потни4ета и гупави 6апки де),но предпо4итам баика много пове4е.Ина4е и техните трик4ета не са ло6и,когато няма кво да правя ходя отвреме навреме на паметника да ги гледам :wink: .

lqlqblabla
05-27-2008, 15:18
Аз давам пари единственно за скейта си.Без значение колко.Дрехите мисля че не са от значение секи се облича както си иска няя да давам по 100 лева на дънки да падна да ги скъсам и само дето съм си дал парите с който съм можел да си зема някоя нова дъска или ролки :o

Disrespect
05-27-2008, 15:22
Аз давам пари единственно за скейта си.Без значение колко.Дрехите мисля че не са от значение секи се облича както си иска няя да давам по 100 лева на дънки да падна да ги скъсам и само дето съм си дал парите с който съм можел да си зема някоя нова дъска или ролки :o

гениален си

November
05-27-2008, 15:30
Мисля скоро да си купувам скейтборд.
За дрехите по принцип - харесват ми, но нямам намерение да се обличам така.

lqlqblabla
05-27-2008, 15:38
Аз давам пари единственно за скейта си.Без значение колко.Дрехите мисля че не са от значение секи се облича както си иска няя да давам по 100 лева на дънки да падна да ги скъсам и само дето съм си дал парите с който съм можел да си зема някоя нова дъска или ролки :o

гениален си

ем да :D се пак за да караш скейт ти трябва даска машинки ролки и някой други по малки неща , а не някви кецове за 150 лева или дънки или квото и да е било такова скейтърско! Дадох пари за един идеален скейт и ся си карам пък за кецове земи си там някакви каквито и да са просто да ти е удобно с тях ! Като си купиш Adio , Etnies , Vans или някви такива и като се качиш на дъската с тях няма да станеш по добър скейтър !

Disrespect
05-27-2008, 16:09
:shock:
направо не мога да повярвам...
лъжеш!!!

lqlqblabla
05-27-2008, 16:13
да уе нали :shock:

RoyTheReaper
05-27-2008, 16:35
МнОгУуУуУ мЪъЪъ кЕфкЪъЪъТ кЕцКиТиИиИиИиииИи...

mulgore
05-27-2008, 16:43
Дам. :)

usmihni_se
05-27-2008, 16:55
Мене лично много ме кефят, не карам обаче много обичам да гледам :Dи аз съм така обожавам да ги гледам

DjBaloon
05-27-2008, 18:18
Не, не ме кефат..

pathetic
05-27-2008, 21:23
Нищо не е мода, когато е у теб.

dead.zone
05-29-2008, 20:17
Obojavam sk8-a , i sk8arite !!! :grin: :grin: :grin:
az sa6to nosq takiva dre6ki - kecove, 6iroki danki , teniski i t.n.:}}}
Iska mi sa taq godina da si kupq sk8 !!! :-D :-D :grin:
aweeee az sam ogromen privarjenik :smt007 :-) mom4eto koeto obi4am , puk e sk8er boi (az peq taq pesni4ka na Avril Lavigne)
i takam ... :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
Sk8 rlzZZzZzZZzzZZzzZzzz :-P :-P :-P :-P :grin: :grin: :grin: :D :D :D :-D :-D :) :grin:

TellMeYourName
05-29-2008, 20:20
Сите скейтъри станахте...
аз моя скоро не мисля да го вадя...

Disrespect
05-29-2008, 21:01
Obojavam sk8-a , i sk8arite !!! :grin: :grin: :grin:
az sa6to nosq takiva dre6ki - kecove, 6iroki danki , teniski i t.n.:}}}
Iska mi sa taq godina da si kupq sk8 !!! :-D :-D :grin:
aweeee az sam ogromen privarjenik :smt007 :-) mom4eto koeto obi4am , puk e sk8er boi (az peq taq pesni4ka na Avril Lavigne)
i takam ... :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
Sk8 rlzZZzZzZZzzZZzzZzzz :-P :-P :-P :-P :grin: :grin: :grin: :D :D :D :-D :-D :) :grin:

да се претрепеш като куче дано...

Alcohooligan
05-30-2008, 08:30
кур за секви скейтъри, от тия спортове с дъските само сноубордо тачим си го бутаме зимата. иначе тва скейтове и сърфове в последно време ми бият доволно на гейщина.

има един филм "lords of dogtown", там може да се види за кво става въпрос олд скул скейтбординга, нищо общо с тая позьорщина и педерастия, която е сега.

mulgore
05-30-2008, 08:41
Obojavam sk8-a , i sk8arite !!! :grin: :grin: :grin:
az sa6to nosq takiva dre6ki - kecove, 6iroki danki , teniski i t.n.:}}}
Iska mi sa taq godina da si kupq sk8 !!! :-D :-D :grin:
aweeee az sam ogromen privarjenik :smt007 :-) mom4eto koeto obi4am , puk e sk8er boi (az peq taq pesni4ka na Avril Lavigne)
i takam ... :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
Sk8 rlzZZzZzZZzzZZzzZzzz :-P :-P :-P :-P :grin: :grin: :grin: :D :D :D :-D :-D :) :grin:

да се претрепеш като куче дано...
8-)
иначе подкрепям.

Kaos_Urbano
05-30-2008, 16:03
Не карам скейт,не ме кефат скейтЪрите.. повечето са някви глупаци.Пък и е супер тъпо!!! 8)

FOOTSOLDIER
05-30-2008, 16:27
Парцали!!!

psychopath
05-30-2008, 17:17
тревомани :D

Kaos_Urbano
05-30-2008, 18:43
тревомани :D :razz: :razz: :razz:
Не е задължително!

BigFakeSmile
05-31-2008, 12:25
daa mn me kefqt e az li4no ne karam ama drehite im sa yayy :grin:
Avril Lavigne-Sk8er Boy He was a sk8er boy... :smt001

lqlqblabla
06-02-2008, 21:39
Умрете ле тъпаци ! Скейта бил позьорщина ?! Да ва е*а у говедата дето сте в днешно време за вас сичко е позьрщина ! Нямате си и на идея кво е да караш скейт и кво е чуството когато стъпнеш някой трик ! Не е нужно сички да харесват скейтъри и стила им но поне не говорете глупости !

Disrespect
06-02-2008, 21:41
Умрете ле тъпаци ! Скейта бил позьорщина ?! Да ва е*а у говедата дето сте в днешно време за вас сичко е позьрщина ! Нямате си и на идея кво е да караш скейт и кво е чуството когато стъпнеш някой трик ! Не е нужно сички да харесват скейтъри и стила им но поне не говорете глупости !

мълчи, ма

lqlqblabla
06-02-2008, 21:50
Умрете ле тъпаци ! Скейта бил позьорщина ?! Да ва е*а у говедата дето сте в днешно време за вас сичко е позьрщина ! Нямате си и на идея кво е да караш скейт и кво е чуството когато стъпнеш някой трик ! Не е нужно сички да харесват скейтъри и стила им но поне не говорете глупости !

мълчи, ма

а недей ти си ми любимец :D

MidnightCreep
06-02-2008, 21:55
Има хубави скейтъри,има и такива,дето не са пълните тъпаци. 8-)

klamer4e
06-02-2008, 21:56
Беше ми интересно да прочета тема за скейта от преди 2 години.. Хахаххаа... И всичко ми звучеше както миналата година модата с емотата... САмо дето още никой не е бил станал хейтър... Пък и хейтърите на форума още не са били запознати със съществуването му явно... Anyway...
Тааааааааааааа не се кефя на скейтъри... Прекарвам 1/3 от живота си с тях ииии не са ми особено приятни.. Най-близките ми фр от даскало карат и се налага по някон път да съм придружител. Карането е яко, ама кофтито е, че отдавн се е заклеймило като позьорщина.. А аз не мога да разбера защо...? Никой не прави проблеми на байкърите или блейдърите.. както и да е. Има скейтъри, които се обличат яко. Но те са си и различни групи скейтъри.... Скейтъри рапъри, скейтъри хипита...Е*ала ли съм ги... Всичките са един дол дренки.. Като повечето "проблемни деца"... Иначе не са толкова лоши хора... Май.......
Може да се каже, че се обличам леко скейтърско.. Е не много леко, но все пак... Както и да е.. Не карам скейт, не съм скейтърка... :)

Infection
04-21-2011, 20:35
Леле тема от 2006
Всички дето обидиха скейта да им е*а майката
Може би са си проминили мнението през годините но....

Карам скейт не си купувам онез скъпи дрешчици оти мн пари

Карам си с нормални дънки ризки тениски суичери
единствено кецовете са оригинал

reoffender
04-21-2011, 20:40
Мно'о си прос'

ArrowsOfDeath
04-21-2011, 22:45
Айде.