PDA

View Full Version : стрии



05-20-2006, 12:07
moite strii predstavlqvat edni 4ervenikavi rezki, no sam vijdala strii, koito ne sa 4erveni, a po-telesen cvqt i moite li 6te stanat takiva s vremeto

MiRaCuLiXbb
05-20-2006, 12:08
Вероятно. Ако са големички доста по-бавно избеляват.

05-20-2006, 12:13
kolko po-bavno?

MiRaCuLiXbb
05-20-2006, 12:24
Поне 2-3 месеца ще отнеме. Зависи и от типа кожа, от храненето ти, от външни фактори-слънце...

sk8girL
05-20-2006, 13:14
Понеже и аз имам стрии :-( Ще си позволя да попитам в тази тема - има ли начин да се премахнат и какъв е той ?

05-20-2006, 16:51
az gi imam ot polovin godina i o6te sa si 4erveni

Amorfofalus
05-20-2006, 17:01
I az imam 4erveni po garba , se edno nqkoi me e udrql s ne6to :(

dan dan dan
05-21-2006, 18:40
Macki mislq che tova za koeto govorite:cherveni "strii" po gyrba) ne sa tochno strii.Striite obiknoveno se obrazuvat mi prekomerno raztqgane na kojata,a na gyrba nqma kak da se rztegne tolkoz mnogo.Ima razlichno kremove i losioni na Avon i Oriflame i na drugi firmi.Uspeh!!!

light_purple
05-21-2006, 19:15
az gi imam ot polovin godina i o6te sa si 4erveni
A imam strii na klianoto i moje bi e za6tot mnogo burzo rastiaha {ama mnoo burzo} i o6te sa si 4erveni spored men niama i da stanat beli.

macy_day_parade
08-03-2006, 09:40
moite bqha 4erveni,sega stanaha malko po-beli4ki ot kojata mi.To4no kato me pogledne6 v profil nai-gore na bedrata mi 6te vidite edni gadni rezki,koito mejdu drugoto sa se podredili :smt044 :smt040

moonbeam
08-03-2006, 12:10
moite bqha 4erveni,sega stanaha malko po-beli4ki ot kojata mi.To4no kato me pogledne6 v profil nai-gore na bedrata mi 6te vidite edni gadni rezki,koito mejdu drugoto sa se podredili :smt044 :smt040
i pri men e taka :lol: i na kolqnoto imam,mrazq giii

08-03-2006, 12:20
Macki mislq che tova za koeto govorite:cherveni "strii" po gyrba) ne sa tochno strii.Striite obiknoveno se obrazuvat mi prekomerno raztqgane na kojata,a na gyrba nqma kak da se rztegne tolkoz mnogo.Ima razlichno kremove i losioni na Avon i Oriflame i na drugi firmi.Uspeh!!!
Я стига с тея болкуци Avon i Oriflame ако искате нещо наистина качествено и говорим за бяла козметика използвайте нещо друго,но не и това!!!

KingOfEdge
08-08-2006, 02:52
tova po gurba go ima i edin moi fr no ne sa strii .Zna4i toi be6e nisuk i slabi4uk i za edna zima izrastna mogo na viso4ina i naedrq i po gurba mu se obrazuvaha 4erveni lenti pod formata na ribena kost.Tva se polu4ava pri burzo izrastvane.

reason
08-08-2006, 16:07
Macki mislq che tova za koeto govorite:cherveni "strii" po gyrba) ne sa tochno strii.Striite obiknoveno se obrazuvat mi prekomerno raztqgane na kojata,a na gyrba nqma kak da se rztegne tolkoz mnogo.Ima razlichno kremove i losioni na Avon i Oriflame i na drugi firmi.Uspeh!!!
Я стига с тея болкуци Avon i Oriflame ако искате нещо наистина качествено и говорим за бяла козметика използвайте нещо друго,но не и това!!!
Съгласна съм с това.Принципно мисля,че стриите не се махат или поне е мн трудно,но ако искате да се заличат продукти на Виши и Roc saдоста ефективни.Майка ми използваше и не ги премахнаха изцяло,но доста се заличиха.Освен червилцата,грима,лака и декоративната козметика,другите неща на Avon i Oriflame не струват.

pambalina
04-06-2008, 03:05
Macki mislq che tova za koeto govorite:cherveni "strii" po gyrba) ne sa tochno strii.Striite obiknoveno se obrazuvat mi prekomerno raztqgane na kojata,a na gyrba nqma kak da se rztegne tolkoz mnogo.Ima razlichno kremove i losioni na Avon i Oriflame i na drugi firmi.Uspeh!!!

naprotiv na gurba se obrazuvat mnogo zaradi rasteja.no predimno pri mom4eta i to slabi i visoki vijdala sum adski mnogo

GaBiIi__
04-06-2008, 07:52
amii kolkoto po skoro zapo4ne6 da polzva6 ne6to za premaxvaneto tolkova po dobre razbira se ne mogat da se zali4at na palno no pone da ne se vijdat tolkova :) ai uspex

donkihot
04-06-2008, 13:06
не про4етох цялата тема извинявам се за което,но искам да кажа,на вси4ки,4е стриите не се махат а се влошават с времето,не вярвайте,4е ако не ги третирате с някакъв продукт,ще избледнеят,ще станат по-лоши,ако найстина са стрии. Препоръ4вам маслото на икаров за стрий,за дамите които имат време, а за тези които нямат крема на дева за стрии....

foreverr
04-06-2008, 13:10
az gi imam ot polovin godina i o6te sa si 4erveniДа и аз имам-ама моите май са от 7-8 месеца и още са лилави-вие ако се вгледата ще видите, че не са червени а лилави :) те са едни такива червеноо лилави-и аз не мога точно да ги опиша :)

foreverr
04-06-2008, 13:12
не про4етох цялата тема извинявам се за което,но искам да кажа,на вси4ки,4е стриите не се махат а се влошават с времето,не вярвайте,4е ако не ги третирате с някакъв продукт,ще избледнеят,ще станат по-лоши,ако найстина са стрии. Препоръ4вам маслото на икаров за стрий,за дамите които имат време, а за тези които нямат крема на дева за стрии....Аз съм от тези които нямат време, но крема на дева за стрий не ми помогна!!!!!!! :-x И то хич не ми помогна-почти целия съм го изхабила-има малко което си го оставих за тва лято :)

plamka
04-06-2008, 13:24
Момичета решението за стриите е Galenic :) Не всеки може да си го позволи предполагам ( 40 лв е някъде ), но определено помага и от него избледняват. С продукти по 5-6 лв такива неща не се премахват. :?

donkihot
04-06-2008, 13:24
еми не знам мила,може би и тука идва въпросът за типа кожа и т.н,защото на мен ми помогна. Но на мен и друго ми помогна,каланетиката! оТ Там кожата ми се опъна много добре и си4ко се зали4и,оба4е ползвах и девата,и може би комбинацията помогна. Ако се интересуваш от друг добър продукт мога да ти помогна,оба4е ми трябва време да разгледам продуктите за стрий и да ти кажа кое би подействало добре...

plamka
04-06-2008, 13:27
Ами и аз използвах на дева за стрии, но имаше някакъв минимален ефект. Почти незабележим. Може би ако се използва наистина усилено може и да помогне, но наистина зависи ужасно много от самите стрии ( в смисъл от какво са резултат -хормони, надебеляване, раждане т.н. ). А и без спорт просто забравете да ги махнете напълно. :)

kocko
05-12-2008, 11:57
ако спре растежа за 2 месеца мое да се махнаи но ина4е нем :)

Ch0c0la73
05-12-2008, 14:09
da i tvoite shte stanat takiva.. az imam na kolqnoto po krakata dupeto palaskite i krasta ..cqlata sam v takia i sa dosti golemi4ki kofti a oba4e moite ne sa 4erveni a svetli po svetli ot kojata mi sa .. ne moga da gi mahna i da iskam ;] ama ve4e ne mi puka.. hxaha