PDA

View Full Version : Какво да правя?



05-20-2006, 16:44
Има едно момче в училище,което е много готино(от моя клас е) и не малко момичета го харесват-включително и аз.В началото като го видях беше явно,че го харесвах и изведнъж той спря да говори толкова често с мен.Напоследък пак си дрънкаме обаче и най-добрата ми прятелка,седяща до мен,го харесва и в час той говори повече с нея,закача я и просто се интересува от нея.И аз говоря с него само дето винаги аз питам или се интересувам,а не той.Говорим си и в чата като се приберем вкъщи обаче повече аз задавам въпроси и т.н.Той отговаря де обаче не той поема инициативата,а аз.Напоследък разбрах,че си говори и с въпросната ми приятелка в отделен чат и я разпитва какво прави и т.н.Та аз реших да спра да общувам с него по skype,а в училище да не говоря много с него.А вие какво смятате,че трябва да направя,защото все пак случаят не е толкова безнадежден?Да се правя,че не ми пука от него или.....и аз не знам?

Вътьо
05-20-2006, 16:51
Кофти ситуация...Прави се сеедно че не го познаваш..

05-20-2006, 16:54
Ок.Честно казано точно това мислех и да правя.Мерси за съвета!Много!

teen123
05-20-2006, 17:07
pusni mu e moje da ti oburne vnimanie \:D/

teen123
05-20-2006, 17:09
pusni mu e moje da ti oburne vnimanie \:D/

Jijeto
05-20-2006, 17:32
Изглежда си отчаиващо проста (и то без да те познавам ти го казвам). Тази информация която даде ми се струва че тои си харесва твоята приятелка(може да дадеш още малко инфо за да съм убеден). Тои изобщо не ти обръща внимание освен когато ти не го занимаваш! Та се питам сега как тои не ти обръща внимание и ти като се праиш че не го познаваш как ще те хареса? И се чудя защо се момчета трябва да поемат цялта инециетива?

05-20-2006, 17:42
Хахах.За последния въпрос не знам що.Ае ок.Може да не пишете повече мерси

barbito
05-20-2006, 18:02
mi ako onaq naistina ti e priqtelka i znae 4e go xaresva6 ne mislq 4e 6te6e da se zaribqva tolkova o4evidno s neq my e po0dobre ne iskam da te ot4aivam vse pak ti si znae6 nai dobre znam li pogovori s nego po skype pitai go kvi sa 4yvstvata mu kam onaq ale q naprao si kai skypa da ta namera 6tot i az sam bila v sa6toto polojenie i znam kfo to4no trqa da naprai abe ti vsa6nost vob6te ima6 li pone 7-mi klas?!ae yspex

lost_girl
05-21-2006, 13:24
i az sam v podobna situaciq samo deto ne e ot moq klas i e po golqm ot men s 2 god.ot li4en opit znam 4e ako mu se razsardi6 za ne6to i si napravi6 nik v skype na ne6to ot sorta "MNOGO SARDITA" moje da ti pi6e ako mu puka za teb,pri men tozi nomer mina!oba4e ako se v edna kompaniq i ne si govorite mn mn samo ako toi te pita ne6to mu otgovori,ako toi ne ti govori i ti nedei ili mu kaji nqkolko dumi i tova e.Ne 4e az sam v po dobra situaciq,no moje da stane.Pravi kato men i dano ne6to stane!stiskam palci!!!!!!!

barbito
05-21-2006, 13:41
:wink: kofti sityaciq

sameone
05-22-2006, 09:11
Ot men da znae6 trudno dostapnoto momi4e e nai-jelanoto.Ponqkoga mom4etata ne xaresvat momi4etata da im se natiskat postoqnno i da gi presledvat.

Krem4eto
05-22-2006, 18:30
М може би трябва да се опиташ да видиш какво ще стане!