PDA

View Full Version : Как, кога къде?



Пинк-Ред Лейди
05-20-2006, 18:44
Здравейте!От доста дълго време харесвам едно момче, само, че до преди 2 седмици се държах с него отвратително, но от този период насам, вече сме в нормални отношения!Той започна да ми обръща повече внимание и така...Аз направо не дишам без него, незнам какво ми става!Онзи ден ме прегърна и ми хвана и ръката...абе изобщо дава пизнаци, че ме харесва...Страх ме е да му кажа, защото може да ме отблъсне и да се подиграе с мен...Но направо полудявам по него, незнам като обезумяла съм...Как да му кажа или покажа, че искам да съм с него и той за мен е повече от приятел?Как, къде? ](*,)

barbito
05-20-2006, 18:48
mi mila ti v na4aloto si se darjala yjasno s nego nali taka?!ami toi kak se darje6e? otgovori pls

LP_girl_14
05-20-2006, 19:50
2 години са голям период от време и не ми се вярва е той е акал 2 години за да се влюбиш в него и да ти отмъсти!Ти го харесваш и искаш да си с него,мислиш си е и той изпитва същото-тогава?Не се притеснявай от това да не бъдеш наранена и т.н.Наистина човек винаги трябва да си има едно наум,но не позволявай на тези свои съмнения да те отделят от него,защото си личи че много си хлътнала по него.Покажи му с поведението си че сикаш да си с него,дръж се мило и нежно,покажи му че си се променила,обръщай му внимание,провокирай го и заложи на чара си :wink:

doctordre
05-20-2006, 19:57
2 години са голям период от време и не ми се вярва е той е акал 2 години за да се влюбиш в него и да ти отмъсти!Ти го харесваш и искаш да си с него,мислиш си е и той изпитва същото-тогава?Не се притеснявай от това да не бъдеш наранена и т.н.Наистина човек винаги трябва да си има едно наум,но не позволявай на тези свои съмнения да те отделят от него,защото си личи че много си хлътнала по него.Покажи му с поведението си че сикаш да си с него,дръж се мило и нежно,покажи му че си се променила,обръщай му внимание,провокирай го и заложи на чара си :wink:
аз никъде не видях да пише 2 години...

POLA^_^
05-20-2006, 19:59
2 години са голям период от време и не ми се вярва е той е акал 2 години за да се влюбиш в него и да ти отмъсти!Ти го харесваш и искаш да си с него,мислиш си е и той изпитва същото-тогава?Не се притеснявай от това да не бъдеш наранена и т.н.Наистина човек винаги трябва да си има едно наум,но не позволявай на тези свои съмнения да те отделят от него,защото си личи че много си хлътнала по него.Покажи му с поведението си че сикаш да си с него,дръж се мило и нежно,покажи му че си се променила,обръщай му внимание,провокирай го и заложи на чара си :wink:
и аз не бих могла да го кажа така добре!

^sladyranka`
05-20-2006, 20:05
Mi prosto se draj dobre s nego..Usmihvai mu se po 4esto ,izlizaite na kafeta... govori mu mili4ko i taka.. 6tom te pregra6ta i te hva6ta za rakata zna4i i toi te haresva i ne bi trqbvalo da ti se podigrava.. Uspeh!

LP_girl_14
05-20-2006, 20:08
2 години са голям период от време и не ми се вярва е той е акал 2 години за да се влюбиш в него и да ти отмъсти!Ти го харесваш и искаш да си с него,мислиш си е и той изпитва същото-тогава?Не се притеснявай от това да не бъдеш наранена и т.н.Наистина човек винаги трябва да си има едно наум,но не позволявай на тези свои съмнения да те отделят от него,защото си личи че много си хлътнала по него.Покажи му с поведението си че сикаш да си с него,дръж се мило и нежно,покажи му че си се променила,обръщай му внимание,провокирай го и заложи на чара си :wink:
аз никъде не видях да пише 2 години...

седмици де,разсеяна съм :mrgreen:

black_dimond
05-20-2006, 20:20
az lichno mislq che mnogo po dobre shte e ds mu go pokajesh a ne da mu kazvash kakto veche sum kazvala ezika na tqloto govori mnogo poveche otkolkoto mojem da izrazim v nqkoi sluchai