PDA

View Full Version : Korektor za lice



05-20-2006, 20:11
Ako mojete da kajete nqkoi dobar korektor za lice.Nqkoi pudra ili nqkade 4etoh za nqkakav krem koito e s cvqt na kojata i zali4ava problemnite mesta.Ako moje da pomognete ? [-o<

05-21-2006, 18:41
Скъпа, фодьотени, пудри, коректори над път и под път. По-добре да си миеш редовно лицето с някоя почистваща маска, защотот от горе споменатите продукти може само да си запушиш повече порите и да стане още по-лошо. Но все пак за да отговоря на въпро са ти ....Avon скъпо но качестено! :-)

Пепи Дъ Ай
05-21-2006, 18:48
Скъпа, фодьотени, пудри, коректори над път и под път. По-добре да си миеш редовно лицето с някоя почистваща маска, защотот от горе споменатите продукти може само да си запушиш повече порите и да стане още по-лошо. Но все пак за да отговоря на въпро са ти ....Avon скъпо но качестено! :-)
Avon нито е скъпо, нито е качествено. Vichy имат коректор от зелената серия - и е хубав и е скъпичък -15лв.

white_chik
05-21-2006, 19:05
Скъпа, фодьотени, пудри, коректори над път и под път. По-добре да си миеш редовно лицето с някоя почистваща маска, защотот от горе споменатите продукти може само да си запушиш повече порите и да стане още по-лошо. Но все пак за да отговоря на въпро са ти ....Avon скъпо но качестено! :-)
Avon нито е скъпо, нито е качествено. Vichy имат коректор от зелената серия - и е хубав и е скъпичък -15лв.
съгласна съм на Ейвън продуктите не действат добре (или поне на моята кожа)а на виши всичките продукти са супер добри и за тва са и по-скъпички

Sladkoto_Barbie
05-25-2006, 21:54
Mi......stiga s tiq pudri...po-dobre prosto da po4isti6 i moje bi nqkvo korektor4e vurhu problemnata zona-az polzvam 1 na orifleim...mi ne e skupo- 7.50 4eanata seria....To si e ba6 stik korektor i sum dovolna :wink:

dan dan dan
05-27-2006, 14:08
Аз също ползвам на "Oriflame",ама само когато е наложително,за да не си натоварвам кожата излишно.

648541
05-27-2006, 15:30
na Golden Rose korektora e mn dobur!! skriva abs vsi4ko :D