PDA

View Full Version : Moderated by W.I.M.: Тя винаги е център на внимание !



SKAPAN JIVOT
05-20-2006, 20:38
Neznam kolko ot vas 6te me razberat no eto moqta istoriq...Ako mojete si kajete mnenieto ili mi daite nqkakav savet,6te sam vi mnogo blagodarna.Ta imam edna bratov4etka koqto vsi4ki xaresvat(vkliu4itelno i mom4eto v koeto sam vliubena)Tova mom4e jivee na moeto selo i az ot vreme na vreme xodq tam i bratov4etka mi sa6to.Kogato neq qnqma vsi4ko e prosto idealno vsi4ki mi obra6tat vnimanie dori i tova mom4e no kogato tq doide vsi4ki se kup4at pri neq i me zabravqt dori i toi.Az xodix sas nego no posle skasaxme i toi i predloji,za moe 6tastie tq mu otkaza za6toto ne go xaresva.No az nemoga da go zabravq vapreki gre6kite mu.Dori nai-dobrata mi priqtelka se se vla4e6e sas neq.VSI4KI Q OBI4AT.No kogato nq si tragne pak idvat pri men i taka vseki pat.Adski mnogo q mrazq makar 4e tq ne go zabelqzva za6toto e mnogo tapa.

§§ Модерирано от I don't know who I am §§
§§ точка(и) 7 ! §§

Br0kEn^HeaRt
05-20-2006, 20:45
bahti tapoto kak moje edno momi4e da ima vliqnie varhu tolkova mnogo hora... a 6to se otnasq do toq po dobre go zabravi,fakt e 4e ste hodili i ste skasali/imalo e pri4ina/ posle toi e predlojil na neq zna4i ne izpitva ve4e 4uvstva kam teb spored men trqbva da zabravi6 z atezi hora kakto za nego taka i za "nai-dobrata ti" priqtelka za6toto priqtelite i horata koito darjat na teb ne bi sledvalo da te zabravqt...izlizai s novi hora ,sazdai si novi priqtelstva 6te doide dr mom4e a kolkoto do bratov4edka ti prosto se opitai da q ignorira6, ne se drazni nqma smisal da si trovi6 nervite s misli za neq za tova kolko hora q haresvat i t.n a i omrazata ne e hubavo 4uvstvo to samo vgor4ava jivota...uspeh :)

^sladyranka`
05-20-2006, 20:49
Kofti situacia...Spored men mom4eto koeto haresva6 ne znae kakvo iska... parvo s teb posle pri neq... hm....Po-dobre si nameri nqkoi po seriozen.

black_dimond
05-20-2006, 20:51
e tva e kofti situaciq no zashto kato oshte obichash tova momche si skusala s nego probvai otnovo da mu privlechesh vnimanieto s neshto netipicho i originalno nadqvam se da se poluchi

i_want_u_f
05-20-2006, 20:54
lele tfa naistina e kofti situaciq,no vinagi si ima izhod :))))eto kakto kazvash ti tova se slu4va na selo,kogato si hodish PONQKOGA,nqma mqsto za pitesnenie.nali tova e na selo,prosto ne si hodi,puk i ot druga strana kato ne vijdash tova mom4e,shte go zabravish :)))ili vuzmojno e da si vtulpqvash sushto,i az mnogo puti sam si mislila 4e na nqkoq druga i obrashtat vnimanie kato na princesa,a vsushtnost se darjat ednakfo s vseki.puk i e po4ti nevazmojno vsi4ki da i se klanqt v krakata kakto ti kaza,tq da ne e veshtica i da gi e omagiosala xaxaxaxaxa :))))USOKOI SE milo,ti mai naistina si vtulpqvash :)))))

SKAPAN JIVOT
05-20-2006, 20:58
Da vi kaja situaciqta e mnogo po-slojna.Za6toto az sam xodila s tova mom4e nqkolko pati..oba4e razbirate li 4e prosto kogato i tq doide na seloto mi VSI4KI prosto poludqvat..vsi4ki me pitat postoqnno za neq.Za tqx tq e nai-golqmata krasavica prosto.. :smt009

tainstvenata
05-20-2006, 20:59
az imah edna takava priqtelka .. koqty se oakaza predatelka i sq sme skarani... emi na4i to tfa nqma da trai dylgo moje bi ili tq ne osyznava 4e ti vredi i se 4uvstva6 kkofti ili gy pravi naro4no ... no nemoje 1 4ovek da e priqtel sas vs4iki moje za kratko vreme posle se razbira 4e ti govori zad gyrba i t.n .. neznam tq ti e bratov4edka no neznam

e_l_i_z_a
05-20-2006, 21:28
Изпитваш силно изразена завист и злоба към братовчедка си.Бас държа,че тя е свястно момиче,което не е злобно и простодушно се кефи на живота.Но това не се отнася за теб.Не е на добре.Трябва да умееш да желаеш доброто на хората,а не злото им.Опитай се да си изградиш личност-едва ли всички те изолират,по-скоро ти се изолираш от тях,защото се сдухваш от предразсъдъците си,които са напоени с онази завист и автоматичното "Тя е всичко,което аз не съм,тя ми пречи да съществувам" се задейства в подсъзнанието ти.Трябва да коригираш това.Гледай с искрена усмивка на всичко около теб,бъди себе си без да се притесняваш от това.Чак тогава ще можеш да спечелиш момчето като обявиш 2-ри поход към сърцето му :wink:

i_want_u_f
05-20-2006, 21:32
Da vi kaja situaciqta e mnogo po-slojna.Za6toto az sam xodila s tova mom4e nqkolko pati..oba4e razbirate li 4e prosto kogato i tq doide na seloto mi VSI4KI prosto poludqvat..vsi4ki me pitat postoqnno za neq.Za tqx tq e nai-golqmata krasavica prosto.. :smt009

tova za krasotata e mnogo otnositelno,edin 4ovek moje da e mnogo gotin spored nqkoi i sushto tolkova mnogo grozen za drugi,puk i normalno e,na selo pove4eto nali s ot malcinstvoto,i te horata kato vidqt momi4e ot grada,shte e krasivo,puk i az sam obedena 4e teb sushto te haresvat mnogo

barbito
05-20-2006, 21:43
e_l_i_z_ e pravaa

05-20-2006, 21:49
e_l_i_z_a,подкрепям те в мнението!Трябва да се научиш да обичаш и да се радваш на малките неща.Убедена съм,че имаш някакъв талант...вместо да оставаш разрушителните сили да вилнеят из душата ти,захвани се с някаква своя дарба и я развивай!Винаги ,когато говориш с другите се усмихвай,а не се прави на Ледената Кралица,дори да мислиш,че си нейно копие (по-красиво де)!Освен това мисли по-позитивно за нещата и горе главата!Всеки има своята красота!

white_chik
05-20-2006, 22:04
e dobre de tq kva e ?v smisul ot dumite ti izglejda 4e e nekva ku4ka,a momi4eto prosto moje bi ima nekuv 4ar i na horata im e priqtno da si prekarvat vremeto s neq.predi da q sudi6 i da govori6 4e q mrazi6 pomisli si koe neino ka4estvo kara horata da q haresvat i kvo ti nqma6 ,a tq da,4e q haresva "tvoeto"mom4e

SKAPAN JIVOT
05-20-2006, 22:35
Mi i az to4no tui se 4udq ko tolkoz i xaresvat sled kato tq ne e koi znai kakvo,ma e gadno kogato te zarejat zaradi nqkogo...i to to4no xorata koito nai-mnogo obi4a6!!!

e_l_i_z_a
05-20-2006, 22:44
Винаги съм се чудела..а сега се убедих напълно,че на хората им е по-лесно да обвиняват други за нещастието им,което градят сами.
Защо си толкова убедена,че братовчедка ти е виновна за всичко?
Не мислиш ли,че просто ти е изгодно да е така,защото така или иначе тя е виновна за "репутацията ти" на село? :lol: :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017

sk8girL
05-20-2006, 22:47
Хей не оставай омразата да надделее,ясно ??
Това момиче може би не е толкова лошо.Опитай се да бъдеш приятелка с нея.Бъди естествена и не се поддавай на лоши чувства,като си мислиш че всички тичат при нея. По този начин ставаш пълен аутсайдер за другите.Гледай на нещата с усмивка и всичко ще бъде 0к !
Що се отнася за момчето,което харесваш аз мисля че и той незнае какво иска.Първо с теб и после при нея.. Хмм я го разкарай тоя и не му мисли много много.Не е единствен.Ще си намериш някой,който наистина те заслужава :-)))

05-21-2006, 10:24
За какво ти е виновно момичето,че е готино???Ти не обвиняваш онзи кретен дето й е предложил,а обвиняваш нея дето му е отказала. СТИГА тази злоба и завист ще те съсипе!

Ekita
05-21-2006, 10:40
И как очакваш хората да те харесват при всичкия ти негативизъм и тъпа злоба?!Чудела се защо толкова си падат по братовчедката...Направо си жалка,честно.Че ти е и роднина.
Преди да продължиш да съдиш другите и да ги обвиняваш за собственото си жалко съществуване,потърси причината в себе си.Завистта е един от най-пагубните и грозни пороци.

barbito
05-21-2006, 10:42
zamisli se varxu vsi4ko tova :smt115

SKAPAN JIVOT
05-21-2006, 10:50
Abe xora vii ma izkaraxte ebati globarkata...ne e taka az ne pokazvam na vsi4ki kakvo to4no mislq i ne sam kazvala nikoga nqkoq lo6a duma na bratov4etka si,prosto sam tajna za6toto uj nai-dobrata mi priqtelka i mom4eto koeto obi4am me prenebregvat ponqkoga.No nikoga ne sam se darjala gadno s nqkoi ot tqx vsi4ko si e vatre v men.

barbito
05-21-2006, 11:04
tva ve4e e po-dobre nedei i da im go pokazva6 6tot moje da gi zagubi6 a pak i taq fr.ti e golqma priqtelka 6tom te prenebregva...........ti si super za mno0o0ogo xora,no prosto ne moje6 da go osaznae6 EVALA MACE =D>

SKAPAN JIVOT
05-21-2006, 11:11
Neznam za6to xorata me razbraxa pogre6no??? :smt018 nikoi ne znae moeto otno6enie kam bratov4etka mi?Vsi4ki si mislqt 4e az qvno postoqnno se karam s neq i si trabq "zlobata" nalqvo i na dqsno pak az nikoga ne sam se darjaza zle s nqkoi i ne sam kazvala ne6to lo6o.

barbito
05-21-2006, 11:13
znae6 li kfo ako brad4etkati q xaresva cqloto selo zna4i im e dala povodi za tva ili e nqkfa kurva ili e dosta svqsna opitai da pogovori6 s neq i i kaji 4e ti e kofti zaradi onova mom4e..........

SKAPAN JIVOT
05-21-2006, 11:18
Mi barbi ko da ti kaja tova e selo vse pak az xodq tam samo sabota i nedelq i prez vakanciite za6toto tam imam mnogo poznati.I to da ti kaja tam momi4etata sa po-malko ot mom4etata i doideli nqkoe momi4e i aide sled nego...

barbito
05-21-2006, 11:20
mi mila zna4i i sled teb moje da ti4at ne misli6 li.........

SKAPAN JIVOT
05-21-2006, 11:29
Da takae,to vinagi e taka tu pri ednata tu pri drugata,no ne bix kazala 4e moqta zloba,koqto az nikoga ne sam pokazvala gi otdrapva.

barbito
05-21-2006, 11:51
to nqma i kak da gi otdrapne 6tom ne si q pokazala!ami onova mom4e o6te li xaresva brad4etka ti?!

SKAPAN JIVOT
05-21-2006, 12:00
Tova mom4e mi e mnogo bolna tema za6toto az sam ludo vliubrna v nego..toi tvardi 4e me obi4a no imam 4uvstvoto 4e tq vse mu e v glavata.

barbito
05-21-2006, 12:05
ama vie sq zaedno li ste?!

SKAPAN JIVOT
05-21-2006, 12:09
da nie mnogo pati sme se sabirali i razdelqli i problema e tam 4e sq rqdko se vijdame za6toto imam da u4a i ne xodq tam.

e_l_i_z_a
05-21-2006, 14:39
Аз съм наясно,че ти не си показваш злобата.Но именно там ти е грешката-не трябва изобщо да има злоба,защото правиш лошо на себе си... :!:

barbito
05-21-2006, 15:23
=D>

sladkata_poli69
05-21-2006, 16:35
razbiram te idealno,no ne moje da ti se pomogne.bratov4edka ti znae li za tozi tvoi problem

sameone
05-21-2006, 18:30
mnogo gadno.

05-22-2006, 14:07
aha.mi macka tva e mn gadno.m/y drygoto az sam poli pr mi e

SmiLe_BaBy{P}
05-22-2006, 15:05
Neznam kolko ot vas 6te me razberat no eto moqta istoriq...Ako mojete si kajete mnenieto ili mi daite nqkakav savet,6te sam vi mnogo blagodarna.Ta imam edna bratov4etka koqto vsi4ki xaresvat(vkliu4itelno i mom4eto v koeto sam vliubena)Tova mom4e jivee na moeto selo i az ot vreme na vreme xodq tam i bratov4etka mi sa6to.Kogato neq qnqma vsi4ko e prosto idealno vsi4ki mi obra6tat vnimanie dori i tova mom4e no kogato tq doide vsi4ki se kup4at pri neq i me zabravqt dori i toi.Az xodix sas nego no posle skasaxme i toi i predloji,za moe 6tastie tq mu otkaza za6toto ne go xaresva.No az nemoga da go zabravq vapreki gre6kite mu.Dori nai-dobrata mi priqtelka se se vla4e6e sas neq.VSI4KI Q OBI4AT.No kogato nq si tragne pak idvat pri men i taka vseki pat.Adski mnogo q mrazq makar 4e tq ne go zabelqzva za6toto e mnogo tapa.

§§ Модерирано от I don't know who I am §§
§§ точка(и) 7 ! §§


Само дето аз не разбрах къде е вината на братовчедка ти.А и щом се всички и се лепят то значи има защо .... 8)

Krem4eto
05-22-2006, 19:07
Kofti situacia...Spored men mom4eto koeto haresva6 ne znae kakvo iska... parvo s teb posle pri neq... hm....Po-dobre si nameri nqkoi po seriozen.
ДА :(