PDA

View Full Version : mnog mi e liubopitno............



05-20-2006, 22:39
Moje li da se natrovi6 ot hap4eta,ako prekali6 s tqh?

Composure
05-20-2006, 22:41
зависи :) хапчета е мн общо :)

но иначе свръх доза да :) ама не от всички хапчета примерно витамин ц :) неможеш да се натровиш освен ако не изядеш 10000000 :)

batkodoki
05-20-2006, 23:14
оп оп, я по-полека! :)

даже с витавим С можеш да се отровиш и то доста зле.

повече от това - има даже ВОДНА интоксикация, при определени условия и количества...каза ли са го още древните " ОТРОВАТА Е В ДОЗАТА"...

ProstoAz
05-20-2006, 23:26
Естествено, че можеш!!!
Най-добрата ми приятелка прекара няколко дни в токсикологията на Пирогов не отдавна, поради такава причина... :?

05-21-2006, 00:08
da ne reshil niakoi tuk da se trovi s hap4eta?tova e goliama glupost!!!

batkodoki
05-21-2006, 00:13
ми ако е идиот да пробва.
следва гадна сонда в стомаха + още по гадна промивка в задника => ще бълва литри и отгоре и отзад. мнооооого е гадно. токсикологията днес е на ниво, няма начин да умре от това. само ще бере срама

InSOMnIAaa
05-21-2006, 05:17
ми ако е идиот да пробва.
следва гадна сонда в стомаха + още по гадна промивка в задника => ще бълва литри и отгоре и отзад. мнооооого е гадно. токсикологията днес е на ниво, няма начин да умре от това. само ще бере срама

evala xaaxxaaxxa :)

Glezlata
05-21-2006, 06:27
оп оп, я по-полека! :)

даже с витавим С можеш да се отровиш и то доста зле.

Ne sum suglasna,4e s vitamin C moje6 da se otrovi6 puk i dosta zle 4ak.Znam,4e kolko i da izpie6 organizma si priema tolkova,kolkoto mu e nujno,a drugoto go izhvurlq :smt017

ProstoAz
05-21-2006, 07:13
За Витамин С:
Хипервитаминоза - наблюдава се безпокойство, главоболие, безсъние, повишаване на артериалното налягане и диария, поява на захар в урината, повишаване на кръвната захар, повишено отделяне на калций от организма (от един сайт), а на самото упътване (което за жалост не мога да открия в кутийката) са включили и камъни в бъбреците.

05-21-2006, 11:52
ми ако е идиот да пробва.
следва гадна сонда в стомаха + още по гадна промивка в задника => ще бълва литри и отгоре и отзад. мнооооого е гадно. токсикологията днес е на ниво, няма начин да умре от това. само ще бере срама

evala xaaxxaaxxa :)
xaxaxaxaxaxaxa,ne mu zavijdam na teq :D
a ti da ne si opitval ta znae6....???

maily
05-22-2006, 09:13
:cry: Tova e glupavo da se trovi6 s xap4eta!!!Predi vreme za malko da napravq takava glupost,no za kusmeT uspqh da se spraa :lol: :lol: !No ina4e moje6 da se otrovi6 ot vsqkakvi xap4eta..Povqrvai te mi :lol: :smt018

Composure
05-22-2006, 13:55
аве с витамин ц трудно се натравя както казах дееба

ял съм 4 тарелки витамин ц за 4-5 мин и нищо ми нямаше даже се чуствах по-добре :mrgreen: щото ми беше отпаднало можел съм да изям още 10 :)

art_lady
05-22-2006, 15:57
Каквото и да е хапчето,когато се пие в голямо количество(дори и Vit C) води до проблеми.Това ми го е казвал доктор.

ycMuBkaTa
05-22-2006, 16:23
Естествено, че можеш да се натровиш и ако пък утребиш и алкохол...Може да има доста сериозни последици затова е важно да не се пият хапчета без лекарско предписание и без да си наясно как точно и заради какво се гълтат.

batkodoki
05-23-2006, 18:53
аве с витамин ц трудно се натравя както казах дееба

ял съм 4 тарелки витамин ц за 4-5 мин и нищо ми нямаше даже се чуствах по-добре :mrgreen: щото ми беше отпаднало можел съм да изям още 10 :)

е като не разбирате защо напирате и други да се тровят така?!

ей това не разбирам!!

че той и амфетамина и хероина ще ви оправи " отпадналостта" на мига - що не го вземаете него за целта?! - знаете защо, нали?!!

при описаните дози които сте вземали - мн скоро ви чакат бъбречни проблеми + проблеми по отношение на вида на "пишока"+ .....и т.н

sladko_f
05-23-2006, 21:08
Много ясно,че може.Сега въпроса за житамина Це е спорен ама ако решиш да се тровиш няма да го правиш с него де :lol: