PDA

View Full Version : Vlubena sum v jenen muj!!!!



Jasmina^^^
05-21-2006, 00:01
ot nqkolko meseca sum vlubena v jenen muj,koito ima i dete!No predi edna sedmica se zapoznah s nego!toi me sprq i si dade telfona si!Sega se vijdame!i sum mnogo 6tastliva!No neznam da produljavam li?Znam 4e toi ne obi4a jena si,no vse pak!durji se ujasno milo s men,i me kara da se usmihvam samo kato go vidq!Kajete kakvo da pravq?Sled 1 mesec zaminavam za gurciq,i ne znam kak 6te se razdelq s nego!Pishete mi,daite mi suvet!Blaodarq predvaritelno!

Jasmina^^^
05-21-2006, 00:03
mejdu drugo az sum na 17,a toi na 30!

jadna_za_lubov
05-21-2006, 00:30
prosto se otkaji nqma smisal...hvani si nqkoi na tvoita vazrast!! :smt006

teenkopele
05-21-2006, 00:41
Може да е зрял човек- говори с него и му обясни всичко. Така хем ще бъдеш честна с него, хем на теб ще ти олекне до известна степен. :)
Успех. :wink:

jasmina^^^
05-21-2006, 01:06
ami ne moga da se otkaja!4uvstvoot e po silno ot men!!ne obi4am muje koito sa na moqta vuzrast!ako ne e nad 20 ne stava!

Glezlata
05-21-2006, 06:20
Milsq,4e mu e samo za sexa,kolko i gadno da zvu4i.Toi e na 30 jenen s dete i neobi4al jena si.Za kakvo togava e s neq ima ima dete ot neq?Samo taka ti govori za da ti zavurti glavata,kakvo moje da iska jenen muj ot edno 17 godi6no momi4e? Seriozna vruzka li - nemislq.Ostavi go tozi,zamini si spokoina za Gurciq,moje bi tam 6te sre6tne6,nqkoi koito mnogo pove4e 6te ti haresa. :roll:

[UN]HappY
05-21-2006, 08:28
I az mislq che e samo zaradi sex-a.. Ne vqrvam da se poluchi neshto seriozno. Vse pak toi e jenen i ima dete. A edno dete splotqva braka. Ako ne obichashe jena si prosto shteshe da se razvede i da b1de s teb... No qvno ne e taka. Znam che e trydno, no se opitai da go zabravish. Dano v G1rciq sreshtnesh nqkoi dryg, s koito da se poluchi neshto.

Game_Over_Boys
05-21-2006, 08:46
Milsq,4e mu e samo za sexa,kolko i gadno da zvu4i.Toi e na 30 jenen s dete i neobi4al jena si.Za kakvo togava e s neq ima ima dete ot neq?Samo taka ti govori za da ti zavurti glavata,kakvo moje da iska jenen muj ot edno 17 godi6no momi4e? Seriozna vruzka li - nemislq.Ostavi go tozi,zamini si spokoina za Gurciq,moje bi tam 6te sre6tne6,nqkoi koito mnogo pove4e 6te ti haresa. :roll:

Така е!Защо се заблуждаваш?Ти си просто едно разнообразие в брачния му живот!А красивите думи,които ти говори са просто,за да те върже!Какво искаш-да ти каже,че обича жена си и,че от теб иска само секс ли?Нима едно 17 годишно момиче ще се съгласи!Не му вярвай! [-X

jasmina^^^
05-21-2006, 08:50
ami toi sam si go kaza 4e hodi!no az sum vijdala jena tq si ima lubovnki,i muja i znae!

sladkoto_neli
05-21-2006, 08:58
az bih te posavetvala dobre da obmisli6 tova koetyo stava i dali 6i zaslujava izob6to da se bori6 za lubovta mu ako izob6to ima lubov za6toto toi vse pak e jenen.az li4no sam go prejivqla i povqrvai mi re6enieto da se otkaja ot nego be6e po dobroto za6toto sega sled vreme kato se setq za tova si davam smetka 4e ne si e zaslujavala.taka 4e moq savet e da se otkaje6 ot nego.

LP_girl_14
05-21-2006, 09:29
Той може да е щастлив с теб,да му е приятно когато сте заедно,ама вечер,когато се пребира не се пребира във вас,а във дома си,където са жена му и детето му.Щом тези хора са решили да имат дете,което вероятно е плод на любовта им,а не на случайна грешка,значи едва ли отношенията между тях са толкова повърхностни.Освен тва ти си много млада,живота е пред теб,на тези години би трябвало да те вълнуват съвсем различни неща.Както и самата ти казваш ще заминеш за Гърция и той едва ли ще си спомня за теб дълго.По-скоро ще намери нова играчка,която да прави живота му по-цветен.Освен тва не се ли чувстваш малко пренебрегната и унизена,като знаеш че свириш 2-ра цигулка,като знаеш че допреди малко се е радвал на семейството си и после идва при теб,целува те с устните,с които е целувал жена си и накрая пак си тръгва.Може би в момента преживяват тежък момент във семейството,но когато това се оправи той пак ще бъде заедно със жена му и с детето му.Не само в Гърция,но и тук в България може да се запознаеш с някой,който наистина ще те оцени и за който ти ще си единствена.Недей да си навличаш проблемни връзки още от сега....

dEnIsTy
05-21-2006, 09:29
ot nqkolko meseca sum vlubena v jenen muj,koito ima i dete!No predi edna sedmica se zapoznah s nego!toi me sprq i si dade telfona si!Sega se vijdame!i sum mnogo 6tastliva!No neznam da produljavam li?Znam 4e toi ne obi4a jena si,no vse pak!durji se ujasno milo s men,i me kara da se usmihvam samo kato go vidq!Kajete kakvo da pravq?Sled 1 mesec zaminavam za gurciq,i ne znam kak 6te se razdelq s nego!Pishete mi,daite mi suvet!Blaodarq predvaritelno!
толкова ли няма яки 17-годишни....че точно 30-годишен,женен,че и с дете...скрий се!!! :twisted:

Globul_f
05-21-2006, 14:26
Мила колкото и тъпо да ти звучи, аз имам абсолютно същия проблем в момента и идеално те разбирам, много е кофти, всички ми казваха да не залитам по него,ама аз си знаех своето и сега страдам.Нищо не можем да направим освен да чакаме някой на нашата възраст да се появи :(

barbito
05-21-2006, 15:16
mogat da go osadqt za pedofilstvo ne misli6 li???? [-X

sladkata_poli69
05-21-2006, 16:25
ako zaminava6 za mn dalgo i na 100% po dobre kolkoto i da ti e trudno zabravi za nego,znam 4e sa ti se vijda neposilno no s vremeto...

FikyScHetOo
05-21-2006, 16:47
ami ne moga da se otkaja!4uvstvoot e po silno ot men!!ne obi4am muje koito sa na moqta vuzrast!ako ne e nad 20 ne stava!
...страшно ми напомняш по темата, годините и т.н. на една арабска принцеса от моето училище!!!
Откажи се мила, на всеки нормален човек му е гадно да развали приятелство, а за брак С ДЕТЕ...забрави. откажи се! а щом жената има любовник, дали той не и отмъщава с теб?!?

05-22-2006, 14:10
az sam poli pr mi e .mislq 4e si mn prava za tva koeto savetva6 jenata vlubena v jenen maj

marche
05-22-2006, 14:25
според мен трябва да се разделите,все пак има ДЕТЕ и е женен

FikyScHetOo
05-22-2006, 14:29
хах мн ясно, гледах сутрин повторенията на сапунките щото неможех да спя...
Ми така е, един мъж не се заглежда по жена без някаква цел. Тази жена е жена му, а нашето момиче я няква секс кукла (хмм или ще стане) в очакванията му. Ако не я иска за секс, с каквито впечатления останах, я иска с друга цел...Да я обича - едва ли, той обича вече една жена. И сега д апогледна нещата от друг аспект - НЕ СЪСИПВАЙ ЖИВОТА НА НЕВИННОТО ДЕТЕ

Labelle
05-22-2006, 14:37
Силни чувства............. Момиче спри се докато е време. Освен болка и депресия нищо няма да получиш. Късчета внимание.......... Не ми звъни днес ще водя детето на зоогическа градина, не можем да се видим тази вечер - на семейна вечеря съм.............. А ти ще си седиш с телефона и ще чакаш сама доакто приятелките ти се забавляват някъде с гаджетата си . Сериозно ти говоря отказвай се , обичаш не обичаш мисли за себе си. Имах много горчив опит с подобна връзка. Резутлатът беше много кофти за мен . И точно за три дни друг човек малко по-голям от мен (2г ) и без гадже ми показа какво е да си обичан и какво всъщност означава да имаш гадже. Не се притеснявай - момчета колкото искаш , друг ще ти хареса след месец - два. Прекрати тази връзка преди да е станало късно и да се чудиш как си се оплела и как да се измъкнеш от кашата , която си забъркала.

05-22-2006, 15:18
:oops: Положението при мен е 1:1 с твоето. Знам че е трудно и аз като теб не мога да се откажа от него , въпреки че знам , че трябва, но любовта си е любов.
ако си сигурна че те обича и не е с теб само заради секса остани с него пък времето ще покаже , само внимаваи накрая да не си ти излъганата. Успех . знам колко е трудно

Gosteninut
05-22-2006, 15:34
Ужас! На 21 години съм, от мъжки пол и ми е супер странна историята ти. Не мога да преценя, дали постъпваш правилно за себе си или правилно въобще (въобще има ли "правилно"?). Аз пък, съм бил на мястото на детето на този 30 годишен. Още по-лошото, е че разбрах за изневярите..........не винаги СМИСЪЛА е просто да сме щастливи!

Krem4eto
05-22-2006, 19:26
prosto se otkaji nqma smisal...hvani si nqkoi na tvoita vazrast!! :smt006

POLA^_^
05-22-2006, 20:39
Milsq,4e mu e samo za sexa,kolko i gadno da zvu4i.Toi e na 30 jenen s dete i neobi4al jena si.Za kakvo togava e s neq ima ima dete ot neq?Samo taka ti govori za da ti zavurti glavata,kakvo moje da iska jenen muj ot edno 17 godi6no momi4e? Seriozna vruzka li - nemislq.Ostavi go tozi,zamini si spokoina za Gurciq,moje bi tam 6te sre6tne6,nqkoi koito mnogo pove4e 6te ti haresa. :roll:

strawberry1988
05-22-2006, 20:53
ne se zablujdavai,spored men toi e vremenno s tebe samo ot interes,nai-dobre pogovori s nego,osven tova razlikata vuv vuzrastta vi e glqma-13 godini,tova ne e malka razlika,toi e vidql mn raboti ot jivota a za tebe toi edva zapo4va,taka 4e spored men nqmate bude6te i nai-ve4e razradi fakta 4e e jenen,o6te pove4e 4e ima i dete

sameone
05-22-2006, 21:00
Po dobre go ostavi tozi toi e s tebe samo zaradi seksa...vse pak ima dete tova ne e 6ega rabota..po-dobre ne se zamesvai s nego.Otkaji se dokato moje6.

sameone
05-22-2006, 21:01
Po dobre go ostavi tozi toi e s tebe samo zaradi seksa...vse pak ima dete tova ne e 6ega rabota..po-dobre ne se zamesvai s nego.Otkaji se dokato moje6.

black_dimond
05-22-2006, 21:09
az lichno ne bih produljila i bih prekratila vsqkukvi otnosheniq s tozi chovek vse pak si ima dete i supruga koeto samo po sebesi e dostatuchno da ne se vijdash s nego spored men

05-22-2006, 21:45
offff ne moga da go ponesa , prosto nz !!! Kakvi sa teq hora be?! S jena i s dete i si hvanal gaje na 17 - tva ne e realno!!! Basi bezotgovorniq 'pi4'.
Pomisli si dobre - kakto e zarqzal jena si (ne q obi4a) taka 6te te ostavi i teb za da si raznoobrazi seksualniq jivot s nqkoq druga , preporu4vam ti da go ostavi6. Spored men toq 4ovek ne6to mu ima i ne e svesten puk kak se durji s teb tova e za zabluda!!! :evil:

ycMuBkaTa
05-22-2006, 21:54
Не мисля, че това е най-доброто за теб. Разбирам, че си привлечена, омаяна, омагьосана дори, но все пак...Замисли се за себе си! С тази връзка накърняваш достойнството си. Използвай заминаването си да го забравиш.
Това е моят съвет. Едва ли би имала добри спомени от тази история след време, дори ще се срамуваш повярвай...

vlubena v dvama
05-25-2006, 21:43
mejdu drugo az sum na 17,a toi na 30!
a az sam na 16,a toi e na 37!zapoznaxme se skoro,no toi e jenen i az si imam priqtle ot 2 godini i polovina!naposledak mnogo se karame i lipsata na vnimanie i nejnost me nakaraxa da otvarna na 4uvstvata na jeneniq sineok xubavec!toi me xaresa ili se vlubi ot prav pogled v men!ve4erta izlizaxme,a toi be6e piqn i az dosta go razpitvax!kaza mi 4e edna tetradka golqm format nqma da mu stigne da napi6e imenata na momi4etata s koito e izneverqval na jena si!tova me kara da si mislq 4e az ne sam edinstvenoto mu 'nelegalno'zavoevanie(za tozi moment)!priqtelq mi vse o6te ni6to ne znae!sineokiq e ot mnogo dale4e,no utre 6te doide za vtori pat ot tolkova dalgo razstoqnie-200km. zaradi men da me vidi!mnogo e mil kam men i mnogo nejen!moje i da me obvinite za tova 4e obra6tam vnimanie na takav 4ovek i 4e prenebregvam gadjeto si,no razberete me-kogato ti lipsva ne6to go tarsi6 na drugo mqsto!obi4am priqtelq si,no mai xlatnax i po jeneniq!toi znae za gadjeto,no ne dava komentari,az oba4e se 4uvstvam mnogo vinovna zaradi jena mu i dvete mu de4ica!vijdax gi na snimki v telefona mu i sa mnogo sladki!mai trqbva da priklu4i vsiko?stava opasno mai,a?kajete ne6to po vaprosa!4uvstvam se 6tastliva i s dvamata,no ne moje da prodaljava tova!kakvo da napravq?koi da izbera?mislq,4e e nai-dobre da si zapazq vrazkata si,ako izob6to gadjeto mi pomogne s minimalnite si usliq...................

CRaZy_IKT
05-25-2006, 21:56
mejdu drugo az sum na 17,a toi na 30!
a az sam na 16,a toi e na 37!zapoznaxme se skoro,no toi e jenen i az si imam priqtle ot 2 godini i polovina!naposledak mnogo se karame i lipsata na vnimanie i nejnost me nakaraxa da otvarna na 4uvstvata na jeneniq sineok xubavec!toi me xaresa ili se vlubi ot prav pogled v men!ve4erta izlizaxme,a toi be6e piqn i az dosta go razpitvax!kaza mi 4e edna tetradka golqm format nqma da mu stigne da napi6e imenata na momi4etata s koito e izneverqval na jena si!tova me kara da si mislq 4e az ne sam edinstvenoto mu 'nelegalno'zavoevanie(za tozi moment)!priqtelq mi vse o6te ni6to ne znae!sineokiq e ot mnogo dale4e,no utre 6te doide za vtori pat ot tolkova dalgo razstoqnie-200km. zaradi men da me vidi!mnogo e mil kam men i mnogo nejen!moje i da me obvinite za tova 4e obra6tam vnimanie na takav 4ovek i 4e prenebregvam gadjeto si,no razberete me-kogato ti lipsva ne6to go tarsi6 na drugo mqsto!obi4am priqtelq si,no mai xlatnax i po jeneniq!toi znae za gadjeto,no ne dava komentari,az oba4e se 4uvstvam mnogo vinovna zaradi jena mu i dvete mu de4ica!vijdax gi na snimki v telefona mu i sa mnogo sladki!mai trqbva da priklu4i vsiko?stava opasno mai,a?kajete ne6to po vaprosa!4uvstvam se 6tastliva i s dvamata,no ne moje da prodaljava tova!kakvo da napravq?koi da izbera?mislq,4e e nai-dobre da si zapazq vrazkata si,ako izob6to gadjeto mi pomogne s minimalnite si usliq...................
Заеби женения моля ти се...просто продължи си връзката или си намери нова.Просто е кофти и хора преди мен са го казвали-що тряя се набъркваш от рано в такива истории.А и не мисли толкова за жената,колкото за децата които имат нужда от баща си-той след тва може да има и други любовнички,но не си позволявай ти да си причината за раздялата на семейството-защото едва ли някога шще си го простиш ако си съвестна.Тва е мойта препоръка.А и не смяташ ли че наистина е тъпо да играеш втора цигулка.

Absconding
05-25-2006, 22:08
Ще повърна. 17 годишна пикла с 30 годишен женен мъж с дете!!! Това ако за вас е нормално, значи нещо не сте в час. И какво можеш да му дадеш ти на тоя мъж освен секс.. то дори и секс не става - едва ли имаш кой знае какъв опит. А ако на 17 се пишеш за много опитна, то тогава съвсем спирам да коментирам!
А пък той е е*ати мъжа да се занимава с тебе! Защото е много по-лесно да завъртиш главата на 17 годишно момиче, от колкото на една зряла жена.

п.п. Представи си следната ситуация: Правиш секс с него и по някаква случайност детето му ви вижда.. СУПЕР, НАЛИ!?

Имайте малко срам бе ..

05-26-2006, 08:57
mejdu drugo az sum na 17,a toi na 30! Ave maikata ti piqvica 6ibana, zaradi takiva kat tebe nai6 kolko brakove propadata, mnogo go obi4ala, ave ei ti si 1000% kyrva ve ! Skrii sa nqkade

j0r0_fear
05-26-2006, 09:01
s edna duma toq e 4ist PEDOFILLL no ni si prosto edno momi4e koeto e v triizmernata virtualnost ama ti si znae6 zemi te naebe edno zdravo no to si e za teb \:D/

TheMaggie
05-26-2006, 09:05
mejdu drugo az sum na 17,a toi na 30!
Просто се откажи няма смисъл.Какво о4акваш?Да зареже детето и жена си заради теб?Няма да стане!!!!
:arrow: Сори,4е съм малко остра,ама истината понякога трябва да се казва! :wink:

dumbo_s
05-26-2006, 09:05
mejdu drugo az sum na 17,a toi na 30!
Просто се откажи няма смисъл.Какво о4акваш?Да зареже детето и жена си заради теб?Няма да стане!!!!
:arrow: Сори,4е съм малко остра,ама истината понякога трябва да се казва! :wink:

еда ма тва си е чистата истана коята неможе да се избяга.

barbito
05-26-2006, 09:06
Ще повърна. 17 годишна пикла с 30 годишен женен мъж с дете!!! Това ако за вас е нормално, значи нещо не сте в час. И какво можеш да му дадеш ти на тоя мъж освен секс.. то дори и секс не става - едва ли имаш кой знае какъв опит. А ако на 17 се пишеш за много опитна, то тогава съвсем спирам да коментирам!
А пък той е е*ати мъжа да се занимава с тебе! Защото е много по-лесно да завъртиш главата на 17 годишно момиче, от колкото на една зряла жена.

п.п. Представи си следната ситуация: Правиш секс с него и по някаква случайност детето му ви вижда.. СУПЕР, НАЛИ!?

Имайте малко срам бе ..

dumbo_s
05-26-2006, 09:08
Ще повърна. 17 годишна пикла с 30 годишен женен мъж с дете!!! Това ако за вас е нормално, значи нещо не сте в час. И какво можеш да му дадеш ти на тоя мъж освен секс.. то дори и секс не става - едва ли имаш кой знае какъв опит. А ако на 17 се пишеш за много опитна, то тогава съвсем спирам да коментирам!
А пък той е е*ати мъжа да се занимава с тебе! Защото е много по-лесно да завъртиш главата на 17 годишно момиче, от колкото на една зряла жена.

п.п. Представи си следната ситуация: Правиш секс с него и по някаква случайност детето му ви вижда.. СУПЕР, НАЛИ!?

Имайте малко срам бе ..

Да бе ако дете ви види мани мани.

bluby
05-26-2006, 11:51
Abe cel narod stranni ora vchera 1 iskashe da se fane s 29 godishna s dete i jenena sq tuka nekva nepalnoketna she feshta nekaj jenen s dete na 30 are stiga be moderi autulock na teq temi prosto

kiss_***
05-26-2006, 11:57
:-k по-добре го зарежи!възрастта не е чак такъв проблем, ама тва че е женен и има дете :|

sherry
05-26-2006, 12:21
Много жестоко бъркаш!От където и да го погледнеш,няма нищо хубаво във вашата връзка!
От страната на детето ти си един враг,вмешателство е твоята поява в един брак,брак,чиято основа е бил положен много преди ти да започнеш да харесваш мъжа...Това е клетва пред Бог,а има и дете!знаеш ли колко ще старда ако разбере,че баща е заменил родната му майка и то с малко момиче...Ужасно е!
От страната на жената-тя би била много съкрушена ако разбере,че този,на когото е посветила живота си,любовта си,тялото си,и изменя по такъв начин!А между другото казваш,че тя си имала любовник..сигурна ли си?Дали тва не е измислица на мъжа,за да те накара да не се чувстваш виновна?!
От твоя страна-От цялата история нищо хубаво няма да видиш,освен някакви плътски наслади най-много...Комплименти и мили думи,празни и лишени от искреност.Няма да остави семейството си заради теб.Ще страдаш.
Помисли добре...Вече си се омотала достатъчно,сега е времето да се откажеш!Иначе може да стане още по-зле!
Всеки от нас има глава на раменете си.Има случаи,когато разума трябва да е пред чувствата.Това е един от тях.

05-26-2006, 19:40
mejdu drugo az sum na 17,a toi na 30!
a az sam na 16,a toi e na 37!zapoznaxme se skoro,no toi e jenen i az si imam priqtle ot 2 godini i polovina!naposledak mnogo se karame i lipsata na vnimanie i nejnost me nakaraxa da otvarna na 4uvstvata na jeneniq sineok xubavec!toi me xaresa ili se vlubi ot prav pogled v men!ve4erta izlizaxme,a toi be6e piqn i az dosta go razpitvax!kaza mi 4e edna tetradka golqm format nqma da mu stigne da napi6e imenata na momi4etata s koito e izneverqval na jena si!tova me kara da si mislq 4e az ne sam edinstvenoto mu 'nelegalno'zavoevanie(za tozi moment)!priqtelq mi vse o6te ni6to ne znae!sineokiq e ot mnogo dale4e,no utre 6te doide za vtori pat ot tolkova dalgo razstoqnie-200km. zaradi men da me vidi!mnogo e mil kam men i mnogo nejen!moje i da me obvinite za tova 4e obra6tam vnimanie na takav 4ovek i 4e prenebregvam gadjeto si,no razberete me-kogato ti lipsva ne6to go tarsi6 na drugo mqsto!obi4am priqtelq si,no mai xlatnax i po jeneniq!toi znae za gadjeto,no ne dava komentari,az oba4e se 4uvstvam mnogo vinovna zaradi jena mu i dvete mu de4ica!vijdax gi na snimki v telefona mu i sa mnogo sladki!mai trqbva da priklu4i vsiko?stava opasno mai,a?kajete ne6to po vaprosa!4uvstvam se 6tastliva i s dvamata,no ne moje da prodaljava tova!kakvo da napravq?koi da izbera?mislq,4e e nai-dobre da si zapazq vrazkata si,ako izob6to gadjeto mi pomogne s minimalnite si usliq...................
Заеби женения моля ти се...просто продължи си връзката или си намери нова.Просто е кофти и хора преди мен са го казвали-що тряя се набъркваш от рано в такива истории.А и не мисли толкова за жената,колкото за децата които имат нужда от баща си-той след тва може да има и други любовнички,но не си позволявай ти да си причината за раздялата на семейството-защото едва ли някога шще си го простиш ако си съвестна.Тва е мойта препоръка.А и не смяташ ли че наистина е тъпо да играеш втора цигулка. i na men mi se iska da mojex tolkova lesno da kaja'krai'!i nai-ve4e za tova se 4uvstvam vinovna-ima dve deca!znam 4e moje da si ima i drugi lubovnici,no tova za men ne e problem,za6toto ne me interesuva i s nego nqmam namereniq da pravq sex!tova e nevazmojno!celuvki-da,no po-natam-ne!naistina nikoga ne bix si prostila ako se razdeli s jena si,no ne vqrvam i 4e 6te go napravi!pravo zaradi decata i vtoro-znae 4e az ne moga da mu dam ni6to pove4e ot celuvki a i ima o6te ne6to-mnogo dale4e jiveem edin ot drug!prosto mi xaresva,za6toto e mnogo liberalen 4ovek i ne mi zabranqva tova i onova kakto pravi gadjeto mi!otvarnax na namigvaniqta na jeneniq,za6toto mi pisna da se saobrazqvam s priqtelq si,a toi samo da me obijda i da mi kazva,4e mn.momi4eta sa ludi po nego i dori 5 min.sled kato skasame 6te bade s dve 4e i pove4e!

FikyScHetOo
05-29-2006, 06:50
mejdu drugo az sum na 17,a toi na 30!
Просто се откажи няма смисъл.Какво о4акваш?Да зареже детето и жена си заради теб?Няма да стане!!!!
:arrow: Сори,4е съм малко остра,ама истината понякога трябва да се казва! :wink:
да допълня тежката истина според мойто виждане по темата-> иска да те ч*ка...само за това си му. Той си има голяма любов, има плод на тази любов. Има си дом и семейство. Ако жена му си има любовник - той е с теб напук, ако си няма просто той иска да си има любовница. Ако авторката не мисли така -> при по-голям късмет ще са заедно и скоро ще е на поиложението на жена му - влюбена, бременна и изоставена...