PDA

View Full Version : Moderated by W.I.M.: Отрязах го, приятелите му ме заплашват!



05-21-2006, 07:08
zdraveite,daite savet molq vi.Az se zapoznah s edno mom4e ot IRC (da go nare4em X) i dvamata se haresahme i tragnahme.hodihme okolo mesec-mesec i polovina.prez tova vreme uspehat mi padna drasti4no roditelite mi ne me puskaha da izlizam na van i tam podobni drebolii no prez cqloto vreme az ne spiram da mislq za stariq si priqtel koito mnogo obi4am no qvno toi ne ispitva sa6toto kam men(tova e druga istoriq)ne nojeh da sam s edin 4ovek a prez tova vreme da mislq za drug i zatova re6ih da go ostavq,ne mojeh da go laja.toi poiska obqsnenie za6to i az mu kzah 4e ima druk,no bez da znae 4e s tozi drugiq ne moje da ima ni6to nejdu nas a 4e prosto ne moga da sam s edin a da mislq za druk makar 4e i kam X imah nqkakvi 4uvstva.minaha nqkolko dni i sega priqtelite mu me zapla6vat 4e 6te me prebiqt ako ne tragna s X i 6te namerqt koi e tozi drugiq i nedo 6te go spoleti sa6toto.zapla6vat me i s grugo no ne mi se msli za tova.te ne me ostavqt iskat da hodq s X kazvat 4e toi mnogo me obi4al i nemojel bez men i t.n. ama te si mislqt 4e s zaplahi 6te opravqt ne6tata naprotiv v momenta moje da se kaje 4e go nenavijdam .
ako obi4a6 nqkoi ne bi li trqbvalo da go ostavi6 da bude 6tasliv a ne da go pravi6 ne6tasten
MOLQ VI DAITE SAVET KAK DA POSTAPQ DA TRAGNA LI S NQKOI A KOITO NE ISKAM ILI DA GI OSTAVQ DA SI ISPALNQT ZAPLAHITE

§§ Модерирано от I don't know who I am §§
§§ точка(и) 7 ! §§

literbebe
05-21-2006, 07:42
Вземи отиди и му кайи какво са направили приятелите му и му кажи последните редове успех! :-)

LP_girl_14
05-21-2006, 09:35
Убедена съм,че ако кажеш на Х какво са ти казали приятелите му,той ще говори с тях и ще оправи нещата,защото той вероятно ще иска да е с теб не по задължение или от страх от побой,а от чувства.тези чувства ти не ги изпитваш към него и затова той ще те пусне да си търсиш щастието другаде :smt023

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
05-21-2006, 10:08
Убедена съм,че ако кажеш на Х какво са ти казали приятелите му,той ще говори с тях и ще оправи нещата,защото той вероятно ще иска да е с теб не по задължение или от страх от побой,а от чувства.тези чувства ти не ги изпитваш към него и затова той ще те пусне да си търсиш щастието другаде :smt023
dobre kazano i az sym na tva mnenie :P

05-21-2006, 10:13
Имах същия проблем миналата година,то бяха едни заплахи,почна първо че ще се самоубива,не ми подеиства,после беше,че съм щяла да видя аз и приятелите ми,в началото малко се стреснах,обаче после си помидлих,какво ще ми направят тия идиотчета,дето още имат жълто покрай устите,ще ме хванат да ме бият на центъра ли??? Е вярно винаги когато излизах бях готова да набера един номер и да викна някой да си ме пази. В крайна сметка не се върнах при него (нормално) той не се самоуби (каква изненада) и сега си има друга (понеже беше толкова безнадеждно влюбен в мен) и не ми направиха нищо ( :smt015 )

barbito
05-21-2006, 12:03
ZaViNaGi^nEsHtAsTnA Пуснато на: Нед Май 21, 2006 12:08 pm Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

LP_girl_14 написа:
Убедена съм,че ако кажеш на Х какво са ти казали приятелите му,той ще говори с тях и ще оправи нещата,защото той вероятно ще иска да е с теб не по задължение или от страх от побой,а от чувства.тези чувства ти не ги изпитваш към него и затова той ще те пусне да си търсиш щастието другаде

dobre kazano i az sym na tva mnenie

i az

ludamacka
05-21-2006, 17:08
mislq 4e tozi gospodin X gi e nakaral da te zapla6vat.no nedei da trugva6 otnovo s 4ovek,kum kogoto ne izpitva6 ni6to.po dobre otidi i pogovori s nego,izqsnete si ne6tata i my obqsni vsi4ko i 4e nito ti,nito biv6iqt ti imate vina za tova, 4e ne iska6 da si s nego.yspeh

ani4ka18
05-21-2006, 18:48
заплахи! и кво?! :-s мислиш, че тия дрисльовци ще изпълнят заканите си ли? глупости! поговори с Х. обясни му точно какви заплахи са ти отправяли и се надявам, че ако има малко суроватка в главата ще говори с тях и заплахите ще престанат :D

He3HauKa
05-21-2006, 19:38
Milichka nedei im se vrazva....Priqtelite na tozi X sa sigurno ot onezi ,,gazari'' deto mn govorqt,vsashnost samo govorqt i nishto ne pravqt..Vijdat che si bezashtitna i se pravqt na veliki... Nqkvi kvartalni pikliovci tva sa te... Ta moq savet e da im kajesh che nqma da hodish s X,kat sa tolkoz otvoreni da go namerqt tozi ,,drugiq'' ,da ta prebiqt kato mnogo znaqt ( a az sam sig.che nqma da go napravqt zashtoto sa poserkovci :mrgreen: ).. ili prosto da hodish tam kadeto nqma da gi zasechesh :?

Krem4eto
05-22-2006, 17:54
заплахи! и кво?! :-s мислиш, че тия дрисльовци ще изпълнят заканите си ли? глупости! поговори с Х. обясни му точно какви заплахи са ти отправяли и се надявам, че ако има малко суроватка в главата ще говори с тях и заплахите ще престанат :D


Дано така да стане!УСПЕХ!