PDA

View Full Version : Molq za savet!!!



05-21-2006, 09:13
Problema e takav.Ima edno mom4e bqhme zaedno okolo mesec i pove4e,davala sam mu palna svoboda vav vsqko otno6enie.Toi si pada jenkar i to golqm.Vseki mi kazva6e,4e e s mene samo zaradi sexa,a kogato mu go kajeh na nego tova,toi mi kazva6e da prestana da slu6am drugite i 4e tva ne e vqrno.Da oba4e toi v na4aloto mi pi6e6e lubovni sms i sled tva vse kato se vidim v pove4eto ni sre6ti se vijdahme za sex,i na mene mi stava6e gadno 6toto tva koeto kazvat dr se okazva taka.Izma4vah se.Imal e mn momi4ata,hvalel se e 4e moje da me ima kogato si poiska,s mene e kogato mu skimne ina4e vseedno ne sa6testvuvam.Ne sme se vijdali 4esto,daje ponqkoga i prez sedmica.I taka az vednaj mu pisah sms-i,kvo stava s nas,kade e,a toi ne mi otgovarq6e,pisah mu,4e 6te si mislq 4e vsi4ko e svar6ilo ako ne mi se obadi.I vob6te i ne mi se obadi,4ak sled sedmica re6i da mi se obadi,zapo4na da mi se podmazva po talefona i iska6e da se vidim,kato se vidqhme mu vikam nie izob6to hodim li i toi mi kaza da,a az dokato ne mi se obajda6e i nali re6ih,4e vsi4ko e svar6ilo,bqh s drugo mom4e,no samo se celuvahme ni6to pove4e,i az mu go kazah tva.Sled vreme razbrah pak,4e toi e bil s biv6ata si priqtelka i to po sa6toto tova vreme v koeto ne bqhme zaedno i sa pravili sex,i tova go razbrah naskoro ot samiq nego,no ne mu napravih problem i mu kazah,4e jivota si e negov da pravi kvoto iska,6toto vse pak ne mi e maj i az ne bqh i tolko prevarzana kam nego,kakto se kazva davah mu palna svoboda.No sega poslednite dni toi vob6te ne se6ta6e za mene i mi se obadi kato mu pisah sms,4e nqma da tarpq takova otno6enie i 6te skasame i toi vednaga mi se obadi,i kogato se vidqhme az bqh mn qdosana,za6toto tva e vseki pat i na mene mi pisna i mu govorih na vapreki,toi mn se drazne6e i zapo4vahme da se karame,kazva6e mi da vnimavam kak sam mu govorila,da ne mu govora taka,kre6te6e mi,mn mi stana gadno,no ne go pokazah i mu kazah,tai kato mi be6e pisnalo ve4e,4e ako ne se vidim i ne mi se obadi na sledva6tiq den tva 6te e kraqt,i toi kaza,4e 6te mi se obadi.I taka v4era izlqzoh,telefona mu be6e izklu4en,ne mi se obajda6e.Az znaeh,4e e s edin negov priqtel i pisah na negoviq gsm sms,da kaje na moq priqtel,da si spomni kvo sam mu kazala,i 4e ako ne mi se obadi 6te si izpalnq obe6tanieto.I vednaga mi se obadi ot na priqtelq mu gsma,4e 6te me zabere.Pak se karahme za sa6toto no pove4e ot predi6niq den.Po edno vreme kakto si stoqhme mi zvanna gsm-a,be6e edno mom4e koeto predi6niq den mi se be6e obadilo,i s koeto si govorehme mn,i tova mom4e koeto mi se obadi me haresva.Kato mi se obadi az govorih na masata pred moq priqtel i kazah na tva mom4e,4e sam na kupon ama ni6to pove4e,to ni6to ne e stavalo,6toto az daje nz kak izglejda tva mom4e,i az kvo sam vinovna,4e mi zvani i 4e me haresva kvo moga da napravq.I moq priqtel mi se razsardi mn,sled tva me zakara do nas,po patq ni6to ne si kazahme i kato sprq kolata takmo da slqza i toi mi kaza,obadi mi se sled edna sedmica,prez tva vreme ne me tarsi.I az go popitah za6to,a toi mi kaza,ima6 vreme edna sedmica da se izqsni6 s tvoite priqtel4ita i da gi razkara6 i togava ve4e moje6 da me tarsi6.Stoqh i gledah kato idiot i kogato iskah da mu kaja ne6to,toi mi se razkre6tq da ne mu se obqsnqvam,i az mu kazah,slu6ai kvo ni6to ne sam ti kazala,4e se 4uka6e s druga i otgore na vsi4ko ne e bila samo edna,a na mene,4e sa mi zvanqli mi kazva6 da ne te tarsq.I go popitah iska li da e s mene ili ne,toi mi kaza v sabota mi se obadi togava 6te se razberem,az mu kazah,4e nqma da stane i,4e sega 6te se razberem,i pak go poitah dali iska da e s mene ili ne,a toi mal4e6e.Vzeh si telefona namerih mu nomera i go darja pred nego na opciqta za iztrivane na nomera,vse o6te ne go bqh iztrila,i pak go poitah iska6 li da si s mene ili ne,tva li e kraqt,toi ni6to ne mi kazva6e i sqka6 se pretesni i sqka6 si be6e glatnal ezika,vze i mi telefona i vika kato iska6 go iztrii i toi sam si go iztri,i pak mi kaza v sabota mi klikni i 6te se razberem,a az mu kazah,4e ve4e ne moga tai kato mu nqmam ve4e nomera,a toi mi kaza,4e 6te namerq na4in i pak 6te mu go namerq nomera,i da mu klikna togava.Az go poitah tva li e kraqt,a toi kaza da v sabota mi se obadi,az mu kazah emi ok 6tom tva e kraqt,i tragnah da izlizam ot kolata,a toi mi vika 4ao,i az mu kazah 4ao i tva be6e.Kato se pribrah vidqh,4e nomera mu go ima v registar,sledovatelno az vse o6te go imam,a ve4erta mi se obadi negoviq priqtel s koito behme izleznali i me pita dali moq priqtel e s mene,a moq pr trqbva6e sled kato me zakara da e oti6al pak v kafeto pri priqtelite si,no ne be6e tam ili pone taka mislq,6toto za da me pitat,i az nz kvo stava i kakvo da pravq.Dali da mu se obadq v sabota ili ne,ili da napravq drugo,molq vi kajete mi kakvo e pravilno spored vas da napravq,molq vi.

missito_
05-21-2006, 09:36
Ти сама каза,че не си много привързана към него.ако още искаш да си с него му се обади.но според мен той си играе с теб както си иска и не му пука дали ще е с теб или не.лично аз никога не бих била с момче което така ме унижава и спи с други докато ходим,но ако ти приемаш тези условия(е ти си ги рпиемала и докато сте ходили)продължавай! :wink:

sladkoto_neli
05-21-2006, 09:39
toi ne te zaslujava 6tom se darji taka.qvno i toi neznae kvo iska taka 4e moq savet e prosto da se opita6 da go zabravi6 za6toto nemislq 4e zaslujava6 takova otno6enie ot nego i ne samo.kolkoto do tova dali da mu se obadi6 ne ne mu se obajdai toi ako iska da e s teb 6te ti se obadi sam.

[UN]HappY
05-21-2006, 10:35
Zabravi go! Tova momche ne te zaslujava. Dori i da ne prekratite vr1zkata si, tova pak shte prod1ljava - l1jite i "izneverite".. Po-dobre si nameri nqkoe momche koeto te obicha istinski i misli samo za teb. No tozi... nqmam dymi... ](*,) ](*,) ](*,)

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
05-21-2006, 10:41
ako naistina ne si tolkova privarzana kym nego ne se izmachvai i ne chakai da se privarjesh kym nego ne se obizjdai obache imam chuvstvoto che za nego ti si prosto negovato k*rva kogato mu se do*be ti se obajda prosto tozi ne si zaslujava !!!!!

barbito
05-21-2006, 10:47
mila pogledni go samo kaf jenkar e ta toi te varti na malkiq si prast NE TE ZASLUJAVA!!!

sometimes_
05-21-2006, 11:30
Изобщо не се занимавай с него, няма смисъл да си губиш времето. Не му се обаждай, не го търси, явно не е "мъж за една жена" и не може да ти даде нищш повече освен секс, обиди и скандали. По-добре за теб ще е да го оставиш...

barbito
05-21-2006, 11:58
a taka....