PDA

View Full Version : kamelia?!?



05-21-2006, 10:44
snoshti nqkoi gleda li goreshto s veneta raikova, beshe na gosti v nqkuv klub i govori s kameliq i azis doide po edno vreme.maleeeeeeeeeeeeee kolko e zle taq kameliq i kak beshe piqna :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: ne viarvah che e istina cqloto tova neshto :shock: :shock: napravo ujas i obqsnqvashe kak se e*ala v toaletnite s nqkuv, celuvashe se s azis pred priqtelq si :? :? :? lelee..mnogo e zle taq we!!! :shock: :shock: :shock:

ComiX
05-21-2006, 10:51
I az go fanah za malko , no shte ostana bez komentar ! =;

SweetBunny
05-21-2006, 10:56
Oleeee, 6to ne sum go gledala :shock: :-D
ak sum go propusnala \:D/

Q, q, q razkajete po-podrobno :smt005

05-21-2006, 11:15
I az go fanah za malko , no shte ostana bez komentar ! =;

mnogo_sladi4ka
05-21-2006, 11:15
I az go fanah za malko , no shte ostana bez komentar ! =;

i az taka ;-)

miloto_girl_4e
05-21-2006, 12:16
Oleeee, 6to ne sum go gledala :shock: :-D
ak sum go propusnala \:D/

Q, q, q razkajete po-podrobno :smt005


ми... аз го гледах цялото предаване :wink:
какво по-подробно да ти кажа,бяха в нейното заведение на откриване му,ако не се лъжа или нещо подобно
и там беше и нейният приятел и тя като почна да обяснява на Венета,че той никока не и е предлагал брак и т.н и после и вика,че него го е страх да и предложи,защото тя ще му откаже ... това ми прозвуча адски грубо...
ам.. после Азис дойде е тя като му пусна един език и се целуваха там 10 секунди пред погледа на гаджето на Камелия...
а тя милата пияна на кирка,вика,че правила секс в кенефа,посло вика,че и по самолети е правила.. абе.. мизерия беше ..
а и Бони беше там и ръсеше некви простотии и цинизми.. и тя беше пияна :!:

the_o.c_girl
05-21-2006, 12:26
Oleeee, 6to ne sum go gledala :shock: :-D
ak sum go propusnala \:D/

Q, q, q razkajete po-podrobno :smt005


ми... аз го гледах цялото предаване :wink:
какво по-подробно да ти кажа,бяха в нейното заведение на откриване му,ако не се лъжа или нещо подобно
и там беше и нейният приятел и тя като почна да обяснява на Венета,че той никока не и е предлагал брак и т.н и после и вика,че него го е страх да и предложи,защото тя ще му откаже ... това ми прозвуча адски грубо...
ам.. после Азис дойде е тя като му пусна един език и се целуваха там 10 секунди пред погледа на гаджето на Камелия...
а тя милата пияна на кирка,вика,че правила секс в кенефа,посло вика,че и по самолети е правила.. абе.. мизерия беше ..
а и Бони беше там и ръсеше некви простотии и цинизми.. и тя беше пияна :!:
otvrat

susan81
05-21-2006, 12:35
Това дето го даваха по телевизята нищо не е...аз бях на това откриване и да ви кажа ставаха и по големи прустотии...чак ми стана кофти за приятеля на Камелия той е толкова сфясно момче а да се хване с тази.....както и да е.Най-пияна беше Софи Маринова тя май "върна поръчката" както се казва...

evanescence_fen4e
05-21-2006, 13:03
mi be6e ob6to vzeto 4algarska my rabota nqkoi 4yli kato kaza 4e snimkata na koqto e po p*tka e montaj i 4e kl*tora i bil po hubav maleeee do kade e stignal sveta s taq 4alga

Sapphir
05-21-2006, 15:51
mi vie tuka vsichki , koito ste komentirali po taq tema ste adski prosti
da vi kaja..
kvo shte reche " chalgarska mu rabota" .. oneq sa piqni kato gyzove.. sha kaish che samo chalgarite se napivat vii i vii ne znaite kvi gi pleshtite..

Game_Over_Boys
05-21-2006, 16:10
Кога е повторението? 8)

vra4ka
05-21-2006, 18:57
Еее не може да се напият хората... Тая Венета пък все се вре навсякъде ](*,)

white_chik
05-21-2006, 19:15
Е сега и мен ме е яд,че съм го пропуснала :-s-голяма простащина съм пропуснала.

piFka_LP
05-21-2006, 19:27
i az go gledah male ujasss
kak 6 se celuuvas Azis
ujas gorkata beshe mn piqna i ne osuznavashe kakvo govori
...

martinka_91
08-25-2006, 20:07
Eбаси!Кога са го давали това бре?!И мене ме хвана яд, че съм го изпуснала...Поне щеше да имам на какво да се смея... ](*,) :mrgreen:

IdiOtKa
08-25-2006, 20:26
да вярно е че всеки може да се напие ..но като си помисля ..не всеки говори глупости пред камери ..се пак тези хора даржат някакво ниво (поне би трбвало) и изведнаж ги вииш че са супер зле ... за жалост не съм го гледала за да се посмея ! супер простотия е било тъпи чалгарки

koalka
08-25-2006, 20:51
И аз го гледах,но няма да коментирам.Камелия не може да пее.Гледах я в шоуто на Слави и направо се втрещих как може да е певица,при положение,че не става за такава!Ноооо...компа и синтезатора правят много неща,а и плейбека също. :lol: :lol: :lol: