PDA

View Full Version : toi zaminava



malko{f}
05-21-2006, 13:50
zdraveite na vsi4ki.imam si gadje ot 11 meseca.i naistina dosto go obicham..toi men sushto.dogodina zavurshva i mi kaza che nai veroqtno shte hodi da raboti v drug grad i tam da jivee na kvartira.razstoqnieto blizo shte e 200-300km. :cry: imahme strashno mnogo planove i dvamata vqrvahme che shte gi osushtestvim a sega...razstoqnieto razdelq horata nali znaete.znam che nemoga da mu kaja "ostani tuka zaradi mene",zashtoto i az kato zavursha daskalo she otida v drug grad i t.n.,i prosto toi zapochva realno da misli za budeshteto,a az se strahuvam ot budeshteto.kato znam che vseki den sme zaedno,i v edin moment toi zaminava i shte go vijdam nai mnogo 2-3 puti na meseca...neznam..
ne vi molq za suvet ili neshto takova.prosto iskah da spodelq s nqkoi,shtoto moje i nqkoi ot vas da sa go izpitali.znam che sega na moqta vuzrast (16g.) shte imam mnogo dulgi ili kratki vruzki,no tochno s tozi chovek nqmahme nikakvi problemi,ne sme se karali nikoga za nishto,prosto chustvahme che si pasvame perfektno.i kato znam che sled 1 godina zaminava...shte napravq vsichko vuzmojno da napravq tazi godina nai prekrasnata za dvama ni...
blagodarq na tezi koito go prochetoha... :(

barbito
05-21-2006, 14:00
mi znam li lubovta nqma granici pak moje da se vijdate i 4yvate............

jadna_za_lubov
05-21-2006, 14:04
mi znam li lubovta nqma granici pak moje da se vijdate i 4yvate............
.nqkoi den toi 6te se varne:)

Angel_eyes
05-21-2006, 14:21
Милата,знам за какво говориш.Много е гадно да стане нещо такова,но се постарай тази година да е най-прекрасния ви период заедно,така той ще разбере какво оставя ще си мисли за теб,а пък и не прречи често да го посещаваш!200-300 километра са нищо за една истинска любов :wink:

malko{f}
05-21-2006, 14:46
jadna_za_lubov...vuprosa e dali shte se vurne sam.... :cry:
az chesto shte hodq pri nego no vse pak..ne mi se misli izobshto kak shte e sled godina..

Angel_eyes
05-21-2006, 15:17
Ако те обича истински,в сърцето му през цялото време ще си само ти,а пък и му имай доверие,защо да не се върне сам? :))))

barbito
05-21-2006, 15:18
prava si angel_eyes

ludamacka
05-21-2006, 16:52
razbiram te napulno.i moq priqtel e mnogo dale4e ot men i mi e mnogo trydno :smt022 oba4e ako naistina se obi4ate razstoqnieto nqma zna4enie povqrvai

Krem4eto
05-22-2006, 17:36
За съжаление колкото и да се обичате разстоянието разделя хората...или поне ще се измъчвате...