PDA

View Full Version : brusnene pod mi6nicite



05-21-2006, 16:57
zdr
sled kato se izbrasna pod mi6nicite se vijdat pak leko kosmite pipam-gladko.I pri vas li e taka a ima li na4in da se prikrie napalno i s kakvo

Glezlata
05-21-2006, 17:02
Ako gi drupne6 s kola maska ne se vijda ni6to,6toto prosto gi nqma.

05-21-2006, 18:07
аз също препоръчвам колата маска или епилатора, защото с тях бавно изчезват, а с бръснене се постига обратния ефект - гора, избора си е твой де ;)

05-22-2006, 03:53
Аз ползвам епилатор за под мишниците и поне ми издържа много време да са гладки.Иначе като се избръснат си личат черни точици и е ужас :x

Kam4eto
05-22-2006, 06:13
еми нз за епилатора (мисля че много боли и за това го ползвам само за краката) обаче с кола става гладичко и мен лично вобще не ме боли подмишниците така че отиди да ти ги махнат с кола маска и няма да се виждат косъмчета около 3 дена

djigi
05-22-2006, 14:39
Аз ползвам епилатор за под мишниците и поне ми издържа много време да са гладки.Иначе като се избръснат си личат черни точици и е ужас :x
Мда. Изключително гнусно (извинявам се за думата) ми изглеждат избръснати мишници, като едно черно петно...пфууу. Както казаха заложи на кола маска или епилатор, според мен по-добре кола маска (дори и сама да си я правиш), обаче аз съм си мързелче и с епилатора давам - добре си е. А каква беше тая глупост, че като отидеш да ти направят кола маска и три дни след това не се виждат косъмчета - не, че искам да обиждам козметичката, ама и аз съм по-кадърна от нея.

Roxy
05-22-2006, 19:21
абе крака,ръце,мишници всичко с епилатора :)

Dharma
05-22-2006, 20:24
ami probvai s epilator; putviq put boli dosta, no posle nqma problem, taka kojata ostava gladka za po-dulgo 2-3 sedmici(pone pri men)
:)

macy_day_parade
08-03-2006, 09:26
i az si gi br1sna tam.taka mi e po dobre otkolkoto s kola maska ;-)

_crazy_baby_
08-03-2006, 10:19
4esno da vi kaja ne vi se hvalq oba4e az sum na 14 godini i imam to4no dve kosum4eta ot lqvata mishnica i si gi maham sus samobruska4kata rastut v sedmicata edin put mn malko ponqkoga i pove4e gi 4akam mn se kefq 4e nqmam :P ne si mislete 4e sum nqkva nedorazvita prosto az i maika mi sme edinstvenite v tova semeistvo koito ne sa kosmati i kosmite sa im rusi ii nqmam nikvi problemi s kosmite izobshto po cqloto tqlo :smt006

sladi4koto{P}
08-03-2006, 10:41
Доста дълго и аз се бръснах под мишниците, но ефекта не ми харесваше. Вчера реших да пробвам там с епилатор. Докато се епилирах не ме болеше, но след това не се търпеше. Имате ли някаква идея какво да направя, че след епилацията да не ме боли толкова, щото вече ми е писнало всеки ден да се бръсна. С кола маска дали няма да ме боли по-малко? Бих ли могла да си я направя сама?

DuDuHka
08-04-2006, 13:38
Мда и аз искам да попитам за кола маската? Щото ми се ще да си взема епилатор, ама то ясно, че няма да стане скоро пък с тва бръснене ми се *** майката с извинение...писна ми! Или тия лентички вийт дали са ефикасни..не знам и аз моля ви дайте съвет някакъв [-o<

ThePainIsReaL
08-04-2006, 20:09
Какво по точно искаш да питаш за кола маската ?
Между другото добре си решила за колата , трябва да се престане навреме с това бръснене , защото завбъдеще ефектът ще е точно обратният на УаУ 8) На мен Виит ми вършат прекрасна работа за крака , подмишници и ръце , когато не мога да отида на козметик . Но има хора при които не помагат.. всеки е различен , така че си вземи една-две и пробвай , ако не стане , запази си час за козметик - ако се притесняваш за цената , да ти кажа , че излиза същото. :)

BebeTooOoo
08-05-2006, 10:20
mi zna4i az predi si praih kola maska ama sa se brusna i mnoooo rqdko mi rastat no 4esno da kaja kolata maska e mnoo dobra

DuDuHka
08-05-2006, 14:11
Ми да питам дали боли с кола маската толкова, колкото с лентичките... Трудно ли се използва, дали мога да си правя сама? аз на козметик няма да отида тва е ясно ама е време да захвърля тия ножчета вече...

kristini4ka
08-05-2006, 15:06
Мисля че ще е най-добре да използваш кола маска

marche
08-06-2006, 10:10
s kola maska e nai dobre

adDicTeD`tO`yOu
08-06-2006, 11:25
Кола маска и ня никой :mrgreen: