PDA

View Full Version : edna liubov,edna relanost



donkihot
05-21-2006, 17:41
iskam da vi spodelq bolkata koqto sega mi e pri surce
Vsi4ko zapo4na predi godina nqkade zapoznahme se s N. i stanahme pr toi togava si imashe gaje i vapreki vsi4ko mi pisheshe liubovni sms ,po edno vreme skasaha zashtoto toi q vidql da se natiska s drug i ot togava stanahme mn privarzani,no az togava puk xodih s edin drug no skasahme,a prez tova vreme N. mi predloji mn pati i az vinaggi mu otkazvah,zashtoto moje bi ne go haresvah.I ve4e az sama i toi sam ostanahme taka edin mesec 4atihme izlizahme i toi pak mi predlagashe no az mu otkazvah. NAKRAQ toi kaza "shte te nakaram da me obiknesh" ka4ili napravi nqkakva magiq i to4no sled mesec az ve4e bqh qko hlatnala po nego,moje da se kaje 4e go obichah.Hvanahme se mn hubavo beshe izlizahme,no se sreshtahme adski rqdko dva pati v sedmicata prez tova vreme prosto se jelaehme. I to4no poradi tazi pri4ina 4e ne se vijdahme 4esto az revnuvah i davah povodi za skandali[ako mojeh da varna vremeto nazad...]i nakraq edna peta4na sutrin me sabudi sas sms "sujalqvam mili4ko iskam da kasame ti ne si tazi koqto obicham promeni se neka ostanem pr" i az se razrevah razkreshtqh az naistina go obicham.Ot togava minaha dva meseca mn sme blizki pak priateli,no az prosto go obicham adski mnogo i 4akam momenta da se vliubi v men pak. toi kazva "svetut shte se obarne ti nqma da me jelaesh,no az shte te iskam" nz naistina mn sme blizki no kak da vi kaja izvoda ot cq;lata rabota e "ne pokazvaiyte ili dori ne revnuvaite vashite liubimi,zashtoto zagubish li go /q zagubvash vsqkakva nadejda za radost"i taka az ot dva meseca ve4e tuja,no pak toi mi dava podkre[ata s,no sam sigorna 4e nikoga nqma da bade moi. Ne pravete moqta greshka.


blagodarq 4e pro4etohte moqta istoriq.

ani4ka18
05-21-2006, 18:42
кво да ти кажа?! :? ти си или влюбена или загубена, ама не се стряскай при всички ни е така :wink: не ми е ясно само тва защо Н. като знае, че някой ден пак ще иска да е с теб, сега те отхвръля по този начин?! :? но и да стане така мисля, че ти ще изглеждаш просто като супер тъпачка ако пак тръгнеш с него :-s не разбираш ли ве момиче, че той просто изпитва нужда да те върти на малкия си пръст и когато му скимне ти да си насреща!
p.s. извинявай ако съм била малко груба, но аз поне виждам нещата така

e_l_i_z_a
05-21-2006, 19:23
Може би е искал да те оплете и после да ти отмъсти за това,че преди си го наранявала...може би е искал да си поиграе малко..Е,каквото и да е,не мисля,че причината е в твоята ревност.

He3HauKa
05-21-2006, 19:32
Ne mislq che revnostta ti e vinovna za kraq na vrazkata ti...Estestveno prekalenata revnost e greshka ,no nemoje chovek da obicha i da ne revnuva ..... Da ti kaja toi prosto e iskal da si poigrae s teb,da te naraka da se vlubish i da stradash kakto toi ...... Mislq che shte e po dobre da se odrapnesh ot nego ,ili ako ne da si namerish drug priqtel koito da opitash da zaobichash .. ako N.e sprql da te obicha nqma da uspeesh da go nakarash otnovo da se vlubi v teb.... no nqma da izgubish nishto ako go pitash zashto e stanalo taka,kade e bila greshkata,tolkova li povarhnostni sa bili chuvstvata mu :-k

Nadelina
05-21-2006, 19:37
Jivota e shiban..no vse pak zemqta se varti..i vsichko se vryshta !

jadna_za_lubov
05-21-2006, 20:43
mersi mnogo za saveta..6te go poslu6am a ti ne se ot4aivai 6te sre6tne6 drug ... :)

05-21-2006, 21:24
az sasto mislq,4e revnostta ti ne e bila glavnata pri4ina da se razdelite,moje bi tova e bilo edin vid opravdanie za nego,da skasa s teb,i moje bi toi e tragnal s teb ne zastoto te e obi4al tolkova mnogo kolkoto e trvardql,a ot strah da ne ostane sam,zastoto ako te e obi4al istinski sega stqhte da badete zaedno!No ti ne se ot4aevai jivotat e pred teb , nqkoi den ste sre6ne6 istinskata liubov,mom4eto,koeto naistina ste te naprvi istisnski stastliva!!! :)

strawberry1988
05-21-2006, 22:21
pi4a e mn gaden.Iskal e da te nakara sa se privurje6 kum nego i da go obikne6 a posle da te otreje,za da ti pokajre kakvo moje.pone taka mislq az.

NeSTa_86
05-21-2006, 22:23
гаднярррррррррррррр

ludamacka
05-22-2006, 15:51
ami da ti kaja vseki revnyva lybimiq si 4ovek malko ili mnogo,no mojebi ne v tova e pri4inata toi da poiska da skusate.ne se li zamisli,4e moje bi si otmu6tava za tvoite otkazai i 4e e iskal prosto da te narani.mom4etata sa mnogo hitri 6to se otnasq do tova da si go vurnat i to tupkano [-(

donkihot
05-22-2006, 19:33
moje bi istinata e,4e 4uvstvata mu sa bili povarhnosti,no neznam az ujasno mn go obichM,BORQ se,dori ako shtete pitaite promenih se izcqlo,no nestava,vqrno priateli sme dori mn dobri,4atim si,spodelqme si,toi nqma druga,ne haresva druga,mislil za men ponqkoga za starite spomeni,revnuva me dori i da zvu4i naludni4evo sam mi go kaza,no vijdam 4e ne me obicha,ne iskam da zasqgam tazi tema v nashite razgovori,a otnosno otmashtenieto toi ne e takuv 4ovek ne e zaradi otmashtavaneto zatova 4e mu razbih sarceto a e zaradi tova 4e sam se promenila i ne sam bila sashtata,e sega sam korenno promenena vqrno e,no vse pak se 4uda kak az momi4e na 13 godini e sposobno taka da strada???