PDA

View Full Version : моят бал



05-21-2006, 19:20
Здравейте на сички,може вече да има подобна тема,но бих искала да попитам,как си представяте 12 клас.Как си представяте абитурентския бал.Аз например,въпреки,че има още 3 годинки си го представям едно много вълнуващо преживяване.А самия 12 клас,да се кефя на пълни обороти-дискотеки,хижи,купони,пъту ания,абе с една дума ЖИВОТ.На бала също се надявам да е страхотно-много алкохол........
Тези които вече са имали бал,могат също да се включат,как е минал при тях балът и дали е оправдал очакванията им.
PS-Офф,аз като се замисля очаче,изобщо не ми се завършва,защото срещнах най-добрите си приятели.Сигурно ще има и мн сълзи

ycMuBkaTa
05-21-2006, 19:26
На мен ми остава 1 година до завършването, но определено не ми се завършва. Не искам да се разделям с приятелите, с безгрижието...
Иначе бала да си призная не съм си го представяла, в смисъл не намирам в него нищо толкова грандиозно (като събитие говоря)
Предполагам, че ще се съберем нейде по-голямата част от випуска. Дори не ни се искат хотели, ресторанти и безмислени глупости. По-скоро ни се иска да съберем на някоя хижа за по-дълго време.
Дано да успеем да го осъществим:)
Ще ви кажа догодина, живов и здраве. ;-)

Master_88
05-21-2006, 19:36
Честно казано ми се завършва и колкото по-скоро,толкова по-добре

lolipop
05-21-2006, 20:16
az pak iskam da zavar6a 4as po skoro za da s emahna ot vka6ti da si jiveq jivoteca nai nakraq

ProstoAz
05-21-2006, 21:08
Ох, не ми се мисли...не искам да завършвам...А когато това стане надявам се поне да е запомнящо се!
Майка ми още от сега ми обяснява, че няма да се сърди, ако в 12ти клас не посещавам често даскалото, първоначално и аз си мислех, че почти няма да се вясвам, но...май съм бъркала - точно пък тогава сигурно ще ходя всеки ден, защото ще знам, че тази година ще ми е последна и...повече никога няма да стъпя в училище! :cry: :cry: :cry:

Bamfi
05-21-2006, 21:39
На бала също се надявам да е страхотно-много алкохол........
:roll:

Opeth
05-21-2006, 22:17
Вярно е че 12 клас по-рядко са посещава даскалото...ама някой да са сети,че 12 клас се кандидатства?Вместо да си клатите цял ден краката в даскалото ще седите вкъщи и ще навъртате по 6-7 часа учене,което е доооооста по-неприятно.12 клас не е чак такъв кеф,трябва здраво да си напънете гъза и да учите,за да влезете в някой ВУЗ,от това ви зависи бъдещето все пак.Така,че митът,че 12 клас е голям кеф е заблуда.(тва трябва да го пробват на Myth Busters по Discovery) :mrgreen:

Dr. Kazimbutt
05-21-2006, 22:29
Четейки нечии мнения, щях да се разрева. За края на 12ти клас се пише така, все едно за нечия смърт. :mrgreen:

Нямам търпение да завърша. Не си харесвам училището, макар че ще го запомня с някои хубави мигове.

nekaduren
05-21-2006, 23:39
много наркотици и уйски \:D/ \:D/

hamilcar
05-22-2006, 04:57
Четейки нечии мнения, щях да се разрева. За края на 12ти клас се пише така, все едно за нечия смърт. :mrgreen:

Нямам търпение да завърша. Не си харесвам училището, макар че ще го запомня с някои хубави мигове.

Някои хора си харесват училището :)

За бала само едно нещо знам,цяла София няма да спи другата година.Все пак 12а клас от месото ще са :).Не ми се разделя с класа много си го обичам и най-вероятно ще карам и 13ти клас.

ycMuBkaTa
05-22-2006, 07:45
Четейки нечии мнения, щях да се разрева. За края на 12ти клас се пише така, все едно за нечия смърт. :mrgreen:

Нямам търпение да завърша. Не си харесвам училището, макар че ще го запомня с някои хубави мигове.
Ами аз да ти кажа толкова си обичам даскалото, приятелите, че наистина имам чувството, че ще умра като завърша...Знам, че е тъпо, но просто явно съм много сантиментала, или по-скоро прекалено хубави неща са ми се случвали и ми се случват с тези хора, че да искам да ги загубя.

Jamalska
05-22-2006, 09:51
Честно казано мнооого малко са хората от моя випуск които ще ми липсват..Другите ще ми липсват повече...А в момента училището ми се вижда като гробница за спомени...Днес е бала на един от най-яките випуски и на МОМЧЕТО...и съм в баси настроението...Навсякъде го виждам само него...Мисля за всичко през тия 3 години в училище с него...
Моя бал ще е тъпня...ще се събереме...ще идем някъде на ядене и после кой от къде е...повечето на чалга..аз и 1-2 човека отиваме на некъф клуб ако има ...на свястна музика...Бе преди си мислех че както сега се мразим 12кл ще ревеме ама се убедих и всичко казват че и тогава няма да се понасяме...

05-22-2006, 14:09
Май аз съм единствената с намерения да не ходи на бала си ....

Dobrina
05-22-2006, 17:06
Моят бал не беше лош, макар че далеч не беше това което исках и не беше в училището, което исках, защото ми се наложи за последната година да сменям училището. Най-вълнуващото беше когато ни изпращаха - когато целия клас по двойки (момче и момиче, естествено ;) ) влизаше в залата, всички учители, приятели, родители и гости станаха на крака да ни посрещнат... Беше невероятно преживяване... Всички се бяха изтупали, момчетата с костюмите, момичетата - с невероятните рокли, обувки, прически... всички ни се радваха, снимахме се с учителите и с приятели, с две думи, невероятно преживяване :)
От друга страна знаех, че от там нататък няма да е лесно, че ще се разделя и с малкото нови приятели, които бях завъдила... И все пак бала си беше бал :) Пожелавам на всички абитуриенти едно незабравимо преживяване ;)

Roxy
05-22-2006, 18:07
закво сички си мислят че кат завършат идва големия айляк.ми вий кво ше праите,отде ше зимате пари?!?даже ше е по-гадно.

баловете в нашто даскало протичат винаги еднакво.иначе сега като завършват 12 клас и много кофти ми става.утре ги изпращаме направо и аз ще се разрева с тях :cry: :cry: :cry:

fti4ka
05-22-2006, 23:27
ше ти кажа след сряда.. 8)

teenkopele
05-23-2006, 13:48
Ох, не ми се мисли...не искам да завършвам...А когато това стане надявам се поне да е запомнящо се!...

и на мен. :mrgreen:

Communist
05-23-2006, 14:44
Май аз съм единствената с намерения да не ходи на бала си ....

Най-после някой разумен човек. =D> =D> =D>
Няма да ходя на своя бал естествено, взимам си дипломата и се разкарвам. Повече нема да видя никой от тъпото училище. Аз за кво да ходя там? Нито пия, нито пуша, нито взимам наркотици, нито "желая" да карам кола и да се фукам с това, нито танцувам, нито има момичета в класа ми, нито НИЩО. Като свърши училището почва живота....СВОБОДА!! \:D/ \:D/

djigi
05-23-2006, 16:22
Представям си го като на другите. Ще дойдат доста роднини, приятели (или в нас, или в някой ресторант), ще ми се радват, ще ми побясняват колко съм пораснала/разхубавила, ще се вайкат как бързо минава времето - клишетата. После ще се поджиткаме да вземем някои учители и "сборен пункт" пред училището, от там на ресторант, после на дискотека. Като знам колко сме задружни, ще се разделим - все едно! Общо взето не ми е много мерак за бал, а да завърша - иска ми се, защото тези четири години до тук - пълно затише, но пък не знам какво следва и това малко ме плаши. Но и за това както и да е, няма начин да променя нещата. Едно е сигурно - ще се 'съдера' да викам и не вярвам толкова много да ми липсва някой т.е. ние не умира, ако имам желание - обаждам им се, не мисля че ще го имам това желание. Все пак съм сигурна, че ще плача, поради простата причина, че като видя някой с насълзени очи - хайде и аз да не пропусна.... и като пуснат в училище тези бавни, протяжни песни... Само напред и нагоре!

Miss_Cranberry
05-26-2006, 15:48
kato se setq za bal i :cry: az li4no ne iskam da zavar6vam no i tva 6te stane nqma kak,samo mi se iska pone vednaj da sme zaedno celiq klas no edva li :( nqma da izdarja celiq fars koito 6te nastane i rodnini i sasedi i glupavi komplimenti...6te mi lipsvat samo nqkolko priqteli a drugite- :smt067

Martos
06-05-2006, 13:37
Тогава запо4ва животът след 12 ,не 4е сега не е

Brrrrrrrrrrrrr
06-05-2006, 15:20
Здравейте на сички,може вече да има подобна тема,но бих искала да попитам,как си представяте 12 клас.Как си представяте абитурентския бал.Аз например,въпреки,че има още 3 годинки си го представям едно много вълнуващо преживяване.А самия 12 клас,да се кефя на пълни обороти-дискотеки,хижи,купони,пъту ания,абе с една дума ЖИВОТ.На бала също се надявам да е страхотно-много алкохол........
Тези които вече са имали бал,могат също да се включат,как е минал при тях балът и дали е оправдал очакванията им.
PS-Офф,аз като се замисля очаче,изобщо не ми се завършва,защото срещнах най-добрите си приятели.Сигурно ще има и мн сълзи

Vij sega bala e 4udesno ne6to no ti o6te ne misli za tova. Jivei si jivota a tova si e edno super izjivqvane no ima vreme za nego.
I vse pak...naistina e suuper!

06-05-2006, 20:34
ne sam saglasna sas horata koito otkazvat da hodqt na bala si.vie ludi li ste-kakvi ste?kak nqma da hodite na bala si-ta tova e edno ot nai-qkite ne6ta koito vi predstoi da se slu4i v jivota vi.vapreki4e az ne se razbiram mnogo dobre sas moq klas sam sigurna 4e 6te si izkarame mnogo qko 6toto na6iq klas e nai ludiq i za takiva kuponi nie sme №1 :D .dano da si izkarame mnogo qko.skoro slu6ahme tam edni poznati koito razpravqha 4e e bilo mnogo got i nie samo za tova mislim.na vseki 6te doide reda taka 4e trqbva da si go napravite mnogo qko.to ostava za cql jivot.dano si izkarame hubavo.a az iskam da pojelaq na vsi4ki koito sa se nadahali mnogo qko da si izkarat dobre :wink: