PDA

View Full Version : otnovo problemi...



Sad_girl
05-21-2006, 19:36
Zdraveite na vsichki...parvo iskam da se izvinq,zashtoto temata koqto puskam moje da e banalna veche na vsichki,no prosto veche ne izdarjam i trqbvashe da spodelq.
Na 18 god sam i ne se razbiram s nashte...poznato nali?Otnachalo si misleh,che kakto vseki pubertet e normalno i s mene da se sluchva tova,no poberteta mina,a neshtata ne se opravqt.Ponqkoga iskam da spodelq neshto s tqh,no uvi te dori ne me izslushtvat da ne govorim za savet.Bqhme v priqtelsko semeistvo i te postoqnno govoreha za sina si,a moite roditeli malchaha i pochnaha da govorqt za kotkata...te nqmashe kakvo da kajat za men,zashtoto ne me poznavaha.Iskah da pogovorq s mama,otnovo i otnovo pravih opiti,a tq mi kaza,che sam neblagodarna i che sajelqva,che me e rodila.Neshto me probode...Posle kaza,che edva li na moite priqteli roditelite govorili s tqh i che nqma smisal i tq da govori s mene....ne znam kakvo da pravq..a za bashta mi ne iskam da govorq..spored nego sam palen bokluk i nishto ne stava ot mene(toi skoro razbra na kolko godini sam).Molq vi pomognete mi iskam da imam tqhnata liubov nujna mi e...trqbva mi podkrepa...kakvo da napravq za da privleka vnimanieto im???

LuDaTa_14{P}
05-21-2006, 19:45
lele tova koeto si napisala e ujasno... osobeno za ba6ta ti lele.... nikoga na6te ne sa mi govorili takiva kraini ne6ta.. kak da im spe4eli6 lubovta i vnimanieto im ... ne znam izob6to za6to puskam otgovora si kato znam 4e nqma da ti pomogne. Vsu6nost ne mi se e slu4valo i nz kakvo da te posuvetvam neka nqkoi koito ima opit da kaje sorry pojelavam ti da se opravi vsi4ko :( :smt009

momi4encence
05-21-2006, 20:17
lele ... mila no tova e yjasno ... posyvetvai se s psihiatyr za6toto toi 6te ti kaje kakvo da napravi6 ! trqbva da deistva6 taka 4e va6te da ne te razberat , po potaino ! ako ne6tata ne se opravqt ve4e trqbva da pribegne6 do po seriozni merki : POLICIQTA ili blizki i rodnini . razkaji za tazi omraza na baba si ili nqkoii blizak i pomoli toi da govori s va6te . ako iska6 saveti ot men mi pi6i na e-mail : pink_girl_ch@abv.bg
nadqvam se vsi4ko da e OK ! {} 4a0 4a0

If4eto
05-21-2006, 20:30
Az imam sa6tiq problem.i znae6 li kak go re6avam? Emi ne go re6avam.Ti sa6to mai si nqmala kasmeta da jivee6 v 6tastlivo semeistvo.Togava svikni stazi misyl.Iska6 da spodelq6 s nqkogo?Za tova sa priqtelite.Iska6 pari? Na 18 god. si - moje dasi nameri6 rabota.Obstanovkata te podtiska? Togava otnasqi se s roditelite ti taka ,kakto te kam teb.Priemi ,4e te sa tvoi roditeli samo fizi4eski,v desistvitelnost te sa hora,s koito prosto trqbva da jivee6 zaednp,s koito trqbva o6te izvestno vreme da deli6 edin apartament,edna ve4erq i t.n. Ne sled dalgo vreme ve4e 6te si studentka v drug grad i nqma pove4e da jivee6 s tqh.Te 6te sa ti kato dale4ni poznati.Eto - daje nqma da ima kakvo da ti lipsva! 6tom te smqtat za bokluk - e,dobre,tova e tqhnoto mnenie.Za6to trqbva da im go promenq6? I ti moje bi si ima6 mnenie za nqkoi drugi hora,za isvestni li4nost,za poznati,no te idvat li date tarsqt da govori6 s tqh i da te karat da si promenq6 mnenieto za tqh i t.n. Emi ne,za6toto tq sa si takiva kakvito sa- dobri ili lo6i-tova e polojenieto.Ima puk drugi hora,koito moj bi te poznavatv druga svetlina i ti se vazhu6tavat.Ne moje6 da se haresa6 na vsi4ki po zemqta vse pak!!! Nadqvam se tova da ne ti e cel...

strawberry1988
05-21-2006, 22:38
vij sega,ako naitina iska6 ne6ata da se opravqt,napravi nqkolko opita da pogovori6 s va6ite spokoino,bez nervo.Obqsni im kak se 4uvstva6 i gi popitai tehnite roditeli taka li sa se durjali s tqh i dali 6te im bude priqtno kogato nqkoi se durji taka s tqh ili dali 6ti se 4uvstvat dobre kato na stari godini ti se durji6 taka s tqh.No da ti kaja 4esto sled tova koeto pro4etoh se sumnavam da pomnogne,no vse pak moje6 da opita6,ako ne potursi pomo6ta na nqkoq instituciq,naprimer psiholkog,s koito da spodili6 priqtelski,da ti olekne i da ti dade suvet

CpecaH
05-22-2006, 06:36
Няма място за отчаяние ! Бъди силна , изясни се със себе си , после с родителите . За жалост тяхното отношение към теб не би трябвало да е толкова повърхностно ... Един ден като имаш твое семейство , си спомни твоите родители , каква грешка са направи спрямо теб и се постарай ти да не я повториш ! Желая ти успех и дано всичко се подреди !

MalKa_BLuDnica
05-26-2006, 21:22
mili4ka roditelite 4esto govorqt zaslepeni ot qrost...no ako naistina mislqt taka mahni se po-skoro ot tam i ostani s priqteli..ponqkoga ne popadame na pravilnite roditeli..ti ne si vivnona za ni6to te prosto ne sa ozunali kakvo imat...uspeh

ninsy
05-29-2006, 11:51
Няма място за отчаяние ! Бъди силна , изясни се със себе си , после с родителите . За жалост тяхното отношение към теб не би трябвало да е толкова повърхностно ... Един ден като имаш твое семейство , си спомни твоите родители , каква грешка са направи спрямо теб и се постарай ти да не я повториш ! Желая ти успех и дано всичко се подреди !

=D> =D>

teenkopele
05-29-2006, 14:23
Няма място за отчаяние ! Бъди силна , изясни се със себе си , после с родителите . За жалост тяхното отношение към теб не би трябвало да е толкова повърхностно ... Един ден като имаш твое семейство , си спомни твоите родители , каква грешка са направи спрямо теб и се постарай ти да не я повториш ! Желая ти успех и дано всичко се подреди !

Съгласен съм с този пост. :wink:

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
05-29-2006, 14:43
Zdraveite na vsichki...parvo iskam da se izvinq,zashtoto temata koqto puskam moje da e banalna veche na vsichki,no prosto veche ne izdarjam i trqbvashe da spodelq.
Na 18 god sam i ne se razbiram s nashte...poznato nali?Otnachalo si misleh,che kakto vseki pubertet e normalno i s mene da se sluchva tova,no poberteta mina,a neshtata ne se opravqt.Ponqkoga iskam da spodelq neshto s tqh,no uvi te dori ne me izslushtvat da ne govorim za savet.Bqhme v priqtelsko semeistvo i te postoqnno govoreha za sina si,a moite roditeli malchaha i pochnaha da govorqt za kotkata...te nqmashe kakvo da kajat za men,zashtoto ne me poznavaha.Iskah da pogovorq s mama,otnovo i otnovo pravih opiti,a tq mi kaza,che sam neblagodarna i che sajelqva,che me e rodila.Neshto me probode...Posle kaza,che edva li na moite priqteli roditelite govorili s tqh i che nqma smisal i tq da govori s mene....ne znam kakvo da pravq..a za bashta mi ne iskam da govorq..spored nego sam palen bokluk i nishto ne stava ot mene(toi skoro razbra na kolko godini sam).Molq vi pomognete mi iskam da imam tqhnata liubov nujna mi e...trqbva mi podkrepa...kakvo da napravq za da privleka vnimanieto im???

lele ako maika mi mi kaje che sejalqva che me e rodila prez vratata i poeche nqma da se varna nito da i progovora !!!A tva za bashta ti da ne zn na kolko si godini me razbi za kakvo iskash da se spriqdelqvash s tqh te sa ti prichinili tolkova bolka na 18 si ostavi gi tragni si ot pri tqh i ne gi tarsi poveche nqkoi den shete se setqt za teb i shte osyznaqt che te obichat i togava i ti postypi kato tqh i ako imash jelanie polse im prosti!!!!