PDA

View Full Version : Помогнете ми какво да правя ?



:'(((
05-21-2006, 20:10
Значи запознах се с едно момиче ,много ми допадна в началото и излизахме на сам на там и си говорихме по телефона много и аз отначало само я харесвах обаче след като си говорихме толкова много и аз я разбрах що за човек е се влюбих в нея и когато бях убеден в това й го казах понеже не исках несериозна връзка . Като и казах тя се двоумееше и каза ,че иска да си помисли и (аз бях убеден ,че ще каже не) и след това тя каза ,че от една страна иска да сме гаджета от друга не и аз постъпих супер тъпо един път и тя каза ,че не иска да има връзка с мене и ,че иска да си останеме много добри приятели както бяхме и в момента сме такива (поне според мене) . Проблема е там ,че тя не ми вярва ,че я обичам и ,че не мога да я убедя ,че наистина я обичам тя си мисли ,че след време ще я забравя ,а аз сега не преставам да мисля за нея абе много я обичам когато я видя дори и за малко много хубаво ми става и като се разхождаме много ми харесва и не мога да ви опиша какво чувство испитвам когато си говоря с нея и как е ... Великолепно е ... само че тя не ми вярва ,че наистина съм влюбен в нея и че я обичам ](*,) това нещо ме влудява аз ли съм толкова тъп и не мога да си покажа чувствата както трябва ? Какво да правя хора помогнете ми моля ви...
Никога не съм срещал момиче като нея тя е много по различна от другите момичета и точно това я прави специална ... тя е най-доброто момиче което съм срещал до сега :smt010

Nadelina
05-21-2006, 20:17
Pich...razbiram te tolkova dobre !! .. She ti kaja kfo mislq az .. Ne iskam da ti stava gadnu no ... Spored mene tq ne che ne ti vqrva che q obichash..prosto taka e po lesno..nadqva se da q zabravish skoro..shtoto i tq ne iska da stradash...tq ne moje da ti dade tova koeto zaslujavash...kakfa e prichinata li? OBICHA TE...no samo kato pr! Ne si misli che prichinata e v tebe .. ne pravi greshkata da se samoobvinqvash..prosto go priemi...sujalqvam :(

:'(((
05-21-2006, 20:37
оффф :( тя е толкова самотна има нужда от някой до нея ! Обаче тя е убедена ,че НИКОЙ не може да я обича защото е по различна от другите момичета ... а аз не мога да й обясня ,че точно това ме накара да я обичам :'(

Nadelina
05-21-2006, 20:45
A tq zashto misli che e po razlichna...kfa e ? .. Nima taq razlichnost q kompleksira...kaji i che nishto ne gubi ako probvate...obqsni i che nqma da q naranish...che bi dal za neq vsichko...prosto bydi do neq...neka tq go useti :)

:'(((
05-21-2006, 21:07
много по различна е от другите момичета характера и е по-различен и труден за разбиране...

ani4ka18
05-21-2006, 21:10
нали знаеш, че с труд и постояннство всичко се постига! :D според мен няма друг по-добър съвет от този!

Krem4eto
05-22-2006, 18:06
много по различна е от другите момичета характера и е по-различен и труден за разбиране...

ГОВОРИ С НЕЯ!!!