PDA

View Full Version : Защо толкова лесно се привързвам ?



05-21-2006, 20:40
Мамка му (извинете) защо толкова лесно се привързвам към дадено момиче ? Преди време ако си спомняте пуснах тема " Не мога повече ! ! !" и там ме посъветвахте как да постъпя, но хора просто не мога да я забравя. Бил ли съм влюбен ? Толкова много ли съм я обичал ? Днес бях в града й и мисля, че я видях, но не бях сигурен дали беше тя. Беше тъжна и за малко да заплача пред приятелите ми, но се сдържах. Пуснах си мп3 плеара и некви депресиращи песни една след друга, не знам някаква причина да са в него, но просто така се случи. Имал съм няколко приятелки и 2 от тях бяха любовта на живота ми. Първата беше несподелени чувства, но тогава бях малък (едва на 12) и лесно се примирах, но втората..господи не мога да я преживея. Много съм я обичал, вярно е..тя дали ме е обичала ? Не мисля така.. :smt010 Бяхме заедно 6 месеца и тези 6месеца и 50 дни, те бяха най-щастливите от живота ми напоследак. Когато бяхме заедно всичко ми се струваше толкова лесно..с лекота поправях грешките си и настронието ми беше на 6 винаги, излизах с приятели и се забавлявахме. Сега просто нямам желание за нещо, но просто знам, че трябв ада го правя. Обичах я, ОБИЧАМ я и винаги ще я обичам, както се пее в песента xplisit - за нея "Но само знай, че ще те обичам аз до гроб..". Интересно как едни думи може да означават толкова неща, а да са толкова малко.. :smt010 :smt011

ani4ka18
05-21-2006, 21:59
според мен привързаността ти се дължи на това, че се чувстваш самотен (или аз поне така го усещам). аз бях така преди време - все сама, все неразбрана... и изведнъж когато се появи някой някаква празнина в тебе като че ли се запълва и знаеш, че всичко започва и свършва с този човек

NeSTa_86
05-21-2006, 22:14
много лошо е да се привързваш толвоа лесно...могат да те манипулират много лесно

Krem4eto
05-22-2006, 18:20
според мен привързаността ти се дължи на това, че се чувстваш самотен (или аз поне така го усещам). аз бях така преди време - все сама, все неразбрана... и изведнъж когато се появи някой някаква празнина в тебе като че ли се запълва и знаеш, че всичко започва и свършва с този човек
В момента съм така...С тебе какво стана???

05-22-2006, 18:57
Говориш така,защото за момента не се е появило друго момиче в живота ти...Гарантирам ти,че веднага щом се появи някоя девойка по твой вкус ще забравиш старата...!Всичко е въпрос на време!Просто си гледай живота (колкото и празен и еднообразен да ти се струва ЗА СЕГА) и моля ти се не се вглъбявай в така наречената ти "голяма любов"!!!Също така имай предвид,че в тези години почти всяко момиче ще ти се струва "голямата,единствена и неизживяна любов..."!Заеби...

lil_sweety
05-22-2006, 18:58
според мене си прекалено емоционален,трябва по някакъв начин да се научиш да сдържаш тия емоции,не бива да се отдаваш изцяло на чувствата си,мисли малко и с главата си :!: инче така както е тръгнало всяко момиче което срещнеш ще бъде любовта на живота ти и ще подължащ да страдаш

ninsy
05-22-2006, 22:19
според мен привързаността ти се дължи на това, че се чувстваш самотен (или аз поне така го усещам). аз бях така преди време - все сама, все неразбрана... и изведнъж когато се появи някой някаква празнина в тебе като че ли се запълва и знаеш, че всичко започва и свършва с този човек

точно така е...