PDA

View Full Version : Moderated by W.I.M.: Харесах я в сайт за запознанства ..



05-21-2006, 23:06
Харесвам ено момиче от много време даже харесвам не се доближава ни най малко до това което в действителност чуствам към нея, но не се познаваме а и за беля те сега заваршва и може доста време да не я видя ако продалжи да учи някаде :(

Гледах и снимката в една страница за запознанства и направо ме изгаряше отвътре докато го правех направо съм луд по нея и нз какво да правя.

Изпратих и собщение където направо си излях душата без да и казвам кой съм и тя не ми отговори :(( КАКВО ДА ПРАВЯ !??!?

§§ Модерирано от I don't know who I am §§
§§ точка(и) 7 ! §§

IKisseDAGirL
05-22-2006, 06:32
тва верно ник-а ти отговаря напълно на поста :smt116

та сега да се обърна към автора :arrow: "Най-добрият начин мечтите ти да се превърнат в реалност е да се събудиш." - замисли се :)

вместо да седиш и с часове да се захласваш по снимката й или пък да се чудиш защо не отговаря на смс-а, намери начин чрез общи познати или на място, където ходите и двамата, да се запознаете, да излезете на кафе
не стой, а действай :wink:

black_dimond
05-22-2006, 06:51
mi na iskam da zvuchi gadno no mai ne e mnogo dobre da vuzlagash mnogo nadejdi ashtoto vs pak na se poznavate a i ne ti e otgovorila na suobshtenieto trbva da se postaraesh da namerish nqkoq druga zashtoto s tazi mai nishto nqma da se poluchi

ycMuBkaTa
05-22-2006, 07:35
тва верно ник-а ти отговаря напълно на поста :smt116

та сега да се обърна към автора :arrow: "Най-добрият начин мечтите ти да се превърнат в реалност е да се събудиш." - замисли се :)

вместо да седиш и с часове да се захласваш по снимката й или пък да се чудиш защо не отговаря на смс-а, намери начин чрез общи познати или на място, където ходите и двамата, да се запознаете, да излезете на кафе
не стой, а действай :wink:
Абсолютно съм съгласна. Съдбата обича смелите, така че можеш да се свържеш с нея по много начини. Не се оставяй да те отчая един неполучен отговор.

FikyScHetOo
05-22-2006, 09:21
метни се от некоя сграда
:twisted: http://img126.imageshack.us/img126/5160/run5wa.gif

Krem4eto
05-22-2006, 18:57
тва верно ник-а ти отговаря напълно на поста :smt116

та сега да се обърна към автора :arrow: "Най-добрият начин мечтите ти да се превърнат в реалност е да се събудиш." - замисли се :)

вместо да седиш и с часове да се захласваш по снимката й или пък да се чудиш защо не отговаря на смс-а, намери начин чрез общи познати или на място, където ходите и двамата, да се запознаете, да излезете на кафе
не стой, а действай :wink:

ДА!!!

05-22-2006, 21:36
вместо да седиш и с часове да се захласваш по снимката й или пък да се чудиш защо не отговаря на смс-а, намери начин чрез общи познати или на място, където ходите и двамата, да се запознаете, да излезете на кафе
не стой, а действай Wink


е то е ясно че това трябва да направя ама да кажем примерно, че седи на две маси от мен в някое кафе с няколко приятелки и тогава какво да направя ???

Да отида и да и кажа здрасти ли ?!?!?
Или пак да и намигна от мойта маса ?!??